Spelprogram - P11- 3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 2 Dejan Novakovic 0707890864 Svart/Vit/Svart/Gul
Boo FF 12 Sara Östborg 0709822239 Vinröd/Svart/Svarta
Djurgårdens IF FF 2 Olle Hernell 0707477500 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Espanyol Academy IF Blå Antonio Guiu Lajusticia Randiga blåvita/ blå/ blå.
IF Brommapojkarna 15 Stefan Hultberg 0703505704 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 3 Patrik Dolk 0703357390 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK Thomas Wennersten 0705382817 blåvit randig/blå/blå
Nacka FC Fredrik Eriksson +46708173544 Rödvit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Nacka FC - IF Brommapojkarna 15 Nacka IP 226
2019-04-27 10:15 Djurgårdens IF FF 2 - Boo FF 12 Hjorthagens IP 2
2019-04-27 14:00 IF Brommapojkarna 3 - Espanyol Academy IF Blå Stora Mossens IP 3
2019-04-28 17:30 AIK FF 2 - IFK Lidingö FK Huvudstafältet 11
Maj
2019-05-04 10:15 IFK Lidingö FK - Nacka FC Breviks IP 21
2019-05-04 12:45 IF Brommapojkarna 15 - Djurgårdens IF FF 2 Stora Mossens IP 3
2019-05-05 09:30 Boo FF 12 - IF Brommapojkarna 3 Boovallen 125
2019-05-05 15:00 Espanyol Academy IF Blå - AIK FF 2 Fisksätra IP 2
2019-05-11 09:00 Nacka FC - Espanyol Academy IF Blå Nacka IP 226
2019-05-11 10:15 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Lidingö FK Hjorthagens IP 2
2019-05-11 15:15 IF Brommapojkarna 15 - Boo FF 12 Stora Mossens IP 3
2019-05-12 11:30 Nacka FC - AIK FF 2 Nacka IP 226
2019-05-12 16:15 AIK FF 2 - IF Brommapojkarna 3 Huvudstafältet 11
2019-05-18 10:15 IFK Lidingö FK - IF Brommapojkarna 15 Breviks IP 21
2019-05-18 11:30 IF Brommapojkarna 3 - Nacka FC Stora Mossens IP 3
2019-05-19 10:45 Boo FF 12 - Nacka FC Boovallen 125
2019-05-19 15:00 Espanyol Academy IF Blå - Djurgårdens IF FF 2 Fisksätra IP 2
2019-05-25 10:15 Djurgårdens IF FF 2 - IF Brommapojkarna 3 Hjorthagens IP 2
2019-05-25 10:15 IFK Lidingö FK - Boo FF 12 Breviks IP 21
2019-05-25 15:15 IF Brommapojkarna 15 - Espanyol Academy IF Blå Stora Mossens IP 3
Juni
2019-06-02 09:30 Boo FF 12 - AIK FF 2 Boovallen 125
2019-06-02 11:30 IF Brommapojkarna 3 - IF Brommapojkarna 15 Stora Mossens IP 3
2019-06-02 13:45 Espanyol Academy IF Blå - IFK Lidingö FK Fisksätra IP 2
2019-06-02 15:00 AIK FF 2 - Djurgårdens IF FF 2 Huvudstafältet 11
2019-06-08 11:30 Djurgårdens IF FF 2 - Nacka FC Hjorthagens IP 2
2019-06-08 14:00 IF Brommapojkarna 15 - AIK FF 2 Stora Mossens IP 3
2019-06-09 15:00 Espanyol Academy IF Blå - Boo FF 12 Fisksätra IP 2
2019-06-16 09:45 IFK Lidingö FK - IF Brommapojkarna 3 Breviks IP 21
Augusti
2019-08-17 10:15 Nacka FC - Djurgårdens IF FF 2 Nacka IP 12
2019-08-17 12:45 IF Brommapojkarna 3 - IFK Lidingö FK Stora Mossens IP 3
2019-08-18 16:15 AIK FF 2 - IF Brommapojkarna 15 Huvudstafältet 11
2019-08-24 10:15 IFK Lidingö FK - Espanyol Academy IF Blå Breviks IP 21
2019-08-24 11:30 Djurgårdens IF FF 2 - AIK FF 2 Hjorthagens IP 2
2019-08-24 14:00 IF Brommapojkarna 15 - IF Brommapojkarna 3 Stora Mossens IP 3
2019-08-24 14:30 Nacka FC - Boo FF 12 Fisksätra IP 11
2019-08-31 14:00 IF Brommapojkarna 3 - Djurgårdens IF FF 2 Stora Mossens IP 3
2019-08-31 15:30 Boo FF 12 - Espanyol Academy IF Blå Fisksätra IP 2
September
2019-09-01 13:45 AIK FF 2 - Nacka FC Huvudstafältet 11
2019-09-01 13:45 Espanyol Academy IF Blå - IF Brommapojkarna 15 Fisksätra IP 2
2019-09-01 14:00 Boo FF 12 - IFK Lidingö FK Velamsunds BP
2019-09-07 09:00 Nacka FC - IF Brommapojkarna 3 Fisksätra IP 2
2019-09-07 10:15 Djurgårdens IF FF 2 - Espanyol Academy IF Blå Hjorthagens IP 2
2019-09-08 12:45 IF Brommapojkarna 15 - IFK Lidingö FK Vällingby BP 11
2019-09-08 16:15 AIK FF 2 - Boo FF 12 Huvudstafältet 11
2019-09-15 13:45 Espanyol Academy IF Blå - Nacka FC Fisksätra IP 2
2019-09-15 15:15 IF Brommapojkarna 3 - AIK FF 2 Stora Mossens IP 3
2019-09-21 09:00 Nacka FC - IFK Lidingö FK Nacka IP 226
2019-09-21 10:15 Djurgårdens IF FF 2 - IF Brommapojkarna 15 Hjorthagens IP 2
2019-09-21 15:15 IF Brommapojkarna 3 - Boo FF 12 Stora Mossens IP 3
2019-09-22 14:15 Boo FF 12 - IF Brommapojkarna 15 Saltsjöbadens IP 2
2019-09-22 17:30 AIK FF 2 - Espanyol Academy IF Blå Huvudstafältet 11
2019-09-27 18:15 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Lidingö FK Östermalms IP 11
2019-09-28 11:30 IFK Lidingö FK - AIK FF 2 Breviks IP 21
2019-09-29 13:30 Boo FF 12 - Djurgårdens IF FF 2 Saltsjöbadens IP 11
2019-09-29 13:45 Espanyol Academy IF Blå - IF Brommapojkarna 3 Fisksätra IP 2
2019-09-29 15:15 IF Brommapojkarna 15 - Nacka FC Stora Mossens IP 3