Spelprogram - P10- 5

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 2 Håkan Nilsson 0703038710 Svart/Vit/Svart/Gul
Bromstens IK Svart Anna Vidal Kalpakas +46703764393 Svart/svart/svart
Djurgårdens IF FF 4 Michael Skoglund 0704208212 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
FC Järfälla 1 Adis Zubcevic 0707524544 Vit/Svart/Svarta
FK Bromma vit Caroline Caesar 0709880330 Grön/Svart/Gröna
Hammarby IF FF 22 grön David Caspar von Corswant Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 25 grön Vincenzo Procopio Vit/Grön/Vit
Hässelby SK FF röd 1 Helena Stenberg 0702055194 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 20 Carl Beyer 0706855590 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 26 Leif Arne Kraft 08370286 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 23 Nils Bohlin 0702345492 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK vit Lasse Hytti Röd/Vit/Röd
Spånga IS FK 9 Mikael Ahlqvist Blå-vit/Blå/Blå
Vasalunds IF SolnaRöd Serhan Ayhan Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Bromstens IK Svart - Karlbergs BK vit Bromstens IP 21
2019-04-27 10:00 AIK FF 2 - Djurgårdens IF FF 4 Huvudstafältet 12
2019-04-27 11:30 IFK Lidingö FK 23 - Vasalunds IF SolnaRöd Gångsätra BP 1
2019-04-27 16:30 Hammarby IF FF 22 grön - Spånga IS FK 9 Kärrtorps IP 32
2019-04-28 09:00 IF Brommapojkarna 20 - Hammarby IF FF 25 grön Åkeshovs BP 12
2019-04-28 10:00 FK Bromma vit - IF Brommapojkarna 26 Ängby Södra BP 12
2019-04-28 14:30 FC Järfälla 1 - Hässelby SK FF röd 1 Tallbohovs IP 12
Maj
2019-05-04 10:00 Vasalunds IF SolnaRöd - FK Bromma vit Huvudstafältet 11
2019-05-04 14:00 Hammarby IF FF 25 grön - Hammarby IF FF 22 grön Kärrtorps IP 32
2019-05-04 16:30 Hässelby SK FF röd 1 - IF Brommapojkarna 20 Stora Mossens IP 2
2019-05-05 10:15 Spånga IS FK 9 - Bromstens IK Svart Nälsta BP 11
2019-05-05 11:30 IF Brommapojkarna 26 - AIK FF 2 Stora Mossens IP 3
2019-05-05 16:30 Djurgårdens IF FF 4 - FC Järfälla 1 Hjorthagens IP 2
2019-05-05 17:45 Karlbergs BK vit - IFK Lidingö FK 23 Kristinebergs IP 2
2019-05-10 17:30 Hammarby IF FF 22 grön - Hässelby SK FF röd 1 Kärrtorps IP 32
2019-05-11 10:15 Bromstens IK Svart - Hammarby IF FF 25 grön Bromstens IP 21
2019-05-11 11:30 IFK Lidingö FK 23 - Spånga IS FK 9 Gångsätra BP 1
2019-05-11 13:45 Vasalunds IF SolnaRöd - IF Brommapojkarna 26 Huvudstafältet 11
2019-05-12 09:00 IF Brommapojkarna 20 - Djurgårdens IF FF 4 Olovslunds BP 12
2019-05-12 10:00 FK Bromma vit - Karlbergs BK vit Ängby Södra BP 12
2019-05-12 12:00 FC Järfälla 1 - AIK FF 2 Tallbohovs IP 12
2019-05-18 14:00 Hammarby IF FF 25 grön - IFK Lidingö FK 23 Kärrtorps IP 32
2019-05-19 11:15 AIK FF 2 - IF Brommapojkarna 20 Huvudstafältet 12
2019-05-19 11:30 IF Brommapojkarna 26 - FC Järfälla 1 Stora Mossens IP 3
2019-05-19 12:15 Hässelby SK FF röd 1 - Bromstens IK Svart Hässelby IP 22
2019-05-19 15:15 Spånga IS FK 9 - FK Bromma vit Nälsta BP 11
2019-05-19 16:30 Karlbergs BK vit - Vasalunds IF SolnaRöd Kristinebergs IP 2
2019-05-19 19:00 Djurgårdens IF FF 4 - Hammarby IF FF 22 grön Hjorthagens IP 2
2019-05-25 10:15 Bromstens IK Svart - Djurgårdens IF FF 4 Bromstens IP 21
2019-05-25 11:30 IFK Lidingö FK 23 - Hässelby SK FF röd 1 Gångsätra BP 1
2019-05-25 11:30 Hammarby IF FF 22 grön - AIK FF 2 Kärrtorps IP 32
2019-05-25 13:45 Vasalunds IF SolnaRöd - Spånga IS FK 9 Huvudstafältet 11
2019-05-25 16:30 IF Brommapojkarna 20 - FC Järfälla 1 Stora Mossens IP 2
2019-05-26 10:00 FK Bromma vit - Hammarby IF FF 25 grön Ängby Södra BP 12
2019-05-26 12:00 FC Järfälla 1 - Hammarby IF FF 22 grön Järfällavallen 22
2019-05-26 17:45 Karlbergs BK vit - IF Brommapojkarna 26 Kristinebergs IP 2
Juni
2019-06-01 12:45 Hammarby IF FF 25 grön - Vasalunds IF SolnaRöd Kärrtorps IP 32
2019-06-02 12:15 Hässelby SK FF röd 1 - FK Bromma vit Hässelby IP 22
2019-06-02 12:45 Spånga IS FK 9 - Karlbergs BK vit Nälsta BP 11
2019-06-02 12:45 IF Brommapojkarna 26 - IF Brommapojkarna 20 Stora Mossens IP 3
2019-06-02 13:45 AIK FF 2 - Bromstens IK Svart Huvudstafältet 12
2019-06-02 16:30 Djurgårdens IF FF 4 - IFK Lidingö FK 23 Hjorthagens IP 2
2019-06-08 10:00 Vasalunds IF SolnaRöd - Hässelby SK FF röd 1 Huvudstafältet 11
2019-06-08 10:15 Bromstens IK Svart - FC Järfälla 1 Bromstens IP 21
2019-06-08 11:30 IFK Lidingö FK 23 - AIK FF 2 Gångsätra BP 1
2019-06-08 11:30 Hammarby IF FF 22 grön - IF Brommapojkarna 20 Kärrtorps IP 32
2019-06-09 (Uppskj.) Spånga IS FK 9 - IF Brommapojkarna 26 Nälsta BP 11
2019-06-09 12:30 FK Bromma vit - Djurgårdens IF FF 4 Ängby Södra BP 12
2019-06-09 17:45 Karlbergs BK vit - Hammarby IF FF 25 grön Kristinebergs IP 2
Augusti
2019-08-24 12:45 Hammarby IF FF 25 grön - Spånga IS FK 9 Kärrtorps IP 32
2019-08-24 13:45 AIK FF 2 - FK Bromma vit Huvudstafältet 12
2019-08-25 09:00 IF Brommapojkarna 20 - Bromstens IK Svart Åkeshovs BP 12
2019-08-25 12:15 Hässelby SK FF röd 1 - Karlbergs BK vit Hässelby IP 22
2019-08-25 12:45 IF Brommapojkarna 26 - Hammarby IF FF 22 grön Stora Mossens IP 3
2019-08-25 13:15 FC Järfälla 1 - IFK Lidingö FK 23 Järfällavallen 22
2019-08-25 17:45 Djurgårdens IF FF 4 - Vasalunds IF SolnaRöd Hjorthagens IP 2
2019-08-31 11:15 Vasalunds IF SolnaRöd - AIK FF 2 Huvudstafältet 11
2019-08-31 11:30 IFK Lidingö FK 23 - IF Brommapojkarna 20 Gångsätra BP 1
2019-08-31 16:30 Hammarby IF FF 25 grön - IF Brommapojkarna 26 Kärrtorps IP 32
September
2019-09-01 10:00 FK Bromma vit - FC Järfälla 1 Ängby Södra BP 12
2019-09-01 11:30 Spånga IS FK 9 - Hässelby SK FF röd 1 Nälsta BP 11
2019-09-01 17:45 Karlbergs BK vit - Djurgårdens IF FF 4 Kristinebergs IP 2
2019-09-07 12:00 Bromstens IK Svart - Hammarby IF FF 22 grön Bromstens IP 21
2019-09-07 13:45 AIK FF 2 - Karlbergs BK vit Huvudstafältet 12
2019-09-07 16:30 Hammarby IF FF 22 grön - IFK Lidingö FK 23 Kärrtorps IP 32
2019-09-08 10:15 IF Brommapojkarna 26 - Bromstens IK Svart Vällingby BP 12
2019-09-08 12:15 Hässelby SK FF röd 1 - Hammarby IF FF 25 grön Hässelby IP 22
2019-09-08 13:15 FC Järfälla 1 - Vasalunds IF SolnaRöd Järfällavallen 22
2019-09-08 16:30 Djurgårdens IF FF 4 - Spånga IS FK 9 Hjorthagens IP 2
2019-09-14 11:15 Vasalunds IF SolnaRöd - IF Brommapojkarna 20 Huvudstafältet 11
2019-09-14 11:30 IFK Lidingö FK 23 - Bromstens IK Svart Gångsätra BP 1
2019-09-14 15:15 Hammarby IF FF 25 grön - Djurgårdens IF FF 4 Kärrtorps IP 32
2019-09-15 10:00 FK Bromma vit - Hammarby IF FF 22 grön Ängby Södra BP 12
2019-09-15 12:15 Hässelby SK FF röd 1 - IF Brommapojkarna 26 Hässelby IP 22
2019-09-15 15:15 Spånga IS FK 9 - AIK FF 2 Nälsta BP 11
2019-09-15 17:45 Karlbergs BK vit - FC Järfälla 1 Kristinebergs IP 2
2019-09-21 09:00 Bromstens IK Svart - FK Bromma vit Bromstens IP 21
2019-09-21 09:00 IF Brommapojkarna 26 - IFK Lidingö FK 23 Olovslunds BP 12
2019-09-21 13:45 AIK FF 2 - Hammarby IF FF 25 grön Huvudstafältet 12
2019-09-21 16:45 Djurgårdens IF FF 4 - IF Brommapojkarna 26 Olovslunds BP 11
2019-09-22 09:00 IF Brommapojkarna 20 - Karlbergs BK vit Åkeshovs BP 12
2019-09-22 12:45 Hammarby IF FF 22 grön - Vasalunds IF SolnaRöd Kärrtorps IP 32
2019-09-22 13:15 FC Järfälla 1 - Spånga IS FK 9 Järfällavallen 22
2019-09-22 13:45 Djurgårdens IF FF 4 - Hässelby SK FF röd 1 Hjorthagens IP 2
2019-09-28 12:30 Vasalunds IF SolnaRöd - Bromstens IK Svart Huvudstafältet 11
2019-09-28 12:45 Hammarby IF FF 25 grön - FC Järfälla 1 Kärrtorps IP 32
2019-09-28 16:30 IF Brommapojkarna 20 - FK Bromma vit Stora Mossens IP 11
2019-09-29 12:00 FK Bromma vit - IFK Lidingö FK 23 Ängby Södra BP 12
2019-09-29 12:15 Hässelby SK FF röd 1 - AIK FF 2 Hässelby IP 22
2019-09-29 14:00 Spånga IS FK 9 - IF Brommapojkarna 20 Nälsta BP 11
2019-09-29 16:30 Karlbergs BK vit - Hammarby IF FF 22 grön Kristinebergs IP 2