Spelprogram - F11- 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 1 Hans Bundgaard 0709970182 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF 2 Sirwa Dilam 0709666736 Svart/Svart/Svart/Vit
Bollstanäs SK Svart Peter Nicks 0734082899 GUL/GRÖN/GRÖN
Ekerö IK Svart Laura Österberg Kalmari 0702877393 Blå/Blå/Blå
Erikslunds KF Svart Jonas Castenvik Grön/Svart/Grön
IF Brommapojkarna 1 Fred Skantze 0703118558 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 9 blå Niklas Englund 0733740055 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Stocksund 1 Tobias Alsborger Vit/Blå/Vit
IFK Österåker FK 1 Tove Bergman Vit/Blå/Vit
Karlbergs BK 1 Mikael Larsson 0707104042 Röd/Vit/Röd
Sollentuna FK 6 Niklas Österman 087543096 0722852509 Svart/vit/Svart/Svart
Vallentuna BK DF 1 Therese Wideman 0735465588 Röd/Svarta/Röda
Älvsjö AIK FF Vit Thomas Gyllsdorff Hjelm vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:00 Bele Barkarby FF 2 - Sollentuna FK 6 Strömvallen 2
2019-04-27 10:15 IFK Lidingö FK 9 blå - IFK Stocksund 1 Bodal 1
2019-04-27 10:15 Ekerö IK Svart - Erikslunds KF Svart Träkvistavallen 225
2019-04-27 16:15 Karlbergs BK 1 - IF Brommapojkarna 1 Kristinebergs IP 2
2019-04-28 13:00 Bollstanäs SK Svart - Vallentuna BK DF 1 Bollstanäs IP 21
2019-04-28 17:30 AIK FF 1 - Älvsjö AIK FF Vit Huvudstafältet 12
Maj
2019-05-04 09:00 Sollentuna FK 6 - Karlbergs BK 1 Norrvikens IP 125
2019-05-05 11:30 IF Brommapojkarna 1 - Ekerö IK Svart Åkeshovs BP 12
2019-05-05 13:15 Älvsjö AIK FF Vit - IFK Österåker FK 1 Älvsjö IP 4
2019-05-05 14:00 Vallentuna BK DF 1 - AIK FF 1 Vallentuna IP 32
2019-05-05 15:15 IFK Stocksund 1 - Bollstanäs SK Svart Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-08 18:15 Erikslunds KF Svart - IFK Lidingö FK 9 blå Erikslund 11
2019-05-11 09:00 IFK Österåker FK 1 - Vallentuna BK DF 1 Åkersberga IP 21
2019-05-11 10:15 IFK Lidingö FK 9 blå - IF Brommapojkarna 1 Bodal 1
2019-05-11 16:15 Karlbergs BK 1 - Bele Barkarby FF 2 Kristinebergs IP 2
2019-05-12 13:15 Bollstanäs SK Svart - Erikslunds KF Svart Bollstanäs IP 21
2019-05-12 15:00 Ekerö IK Svart - Sollentuna FK 6 Träkvistavallen 125
2019-05-12 17:30 AIK FF 1 - IFK Stocksund 1 Huvudstafältet 12
2019-05-19 11:00 Sollentuna FK 6 - IFK Lidingö FK 9 blå Kärrdals BP 12
2019-05-19 11:30 IF Brommapojkarna 1 - Bollstanäs SK Svart Åkeshovs BP 12
2019-05-19 12:30 Erikslunds KF Svart - AIK FF 1 Erikslund 11
2019-05-19 14:00 Vallentuna BK DF 1 - Älvsjö AIK FF Vit Vallentuna IP 32
2019-05-19 14:15 Bele Barkarby FF 2 - Ekerö IK Svart Strömvallen 2
2019-05-19 15:15 IFK Stocksund 1 - IFK Österåker FK 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-25 09:00 IFK Österåker FK 1 - Erikslunds KF Svart Åkersberga IP 21
2019-05-25 11:30 IFK Lidingö FK 9 blå - Bele Barkarby FF 2 Bodal 1
2019-05-25 11:30 Ekerö IK Svart - Karlbergs BK 1 Träkvistavallen 225
2019-05-26 10:00 AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 1 Bergshamra IP 2
2019-05-26 10:00 Bollstanäs SK Svart - Sollentuna FK 6 Kärrdals BP 12
2019-05-26 12:00 Älvsjö AIK FF Vit - IFK Stocksund 1 Älvsjö IP 4
Juni
2019-06-01 09:00 Sollentuna FK 6 - AIK FF 1 Norrvikens IP 125
2019-06-02 Bele Barkarby FF 2 - Bollstanäs SK Svart Strömvallen 2
2019-06-02 11:30 IF Brommapojkarna 1 - IFK Österåker FK 1 Åkeshovs BP 12
2019-06-02 12:30 Erikslunds KF Svart - Älvsjö AIK FF Vit Erikslund 11
2019-06-02 15:15 IFK Stocksund 1 - Vallentuna BK DF 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-06-08 09:00 Vallentuna BK DF 1 - Erikslunds KF Svart Vallentuna IP 32
2019-06-08 12:15 Bollstanäs SK Svart - Karlbergs BK 1 Bollstanäs IP 21
2019-06-09 10:15 IFK Österåker FK 1 - Sollentuna FK 6 Åkersberga IP 21
2019-06-09 15:45 Älvsjö AIK FF Vit - IF Brommapojkarna 1 Älvsjö IP 4
2019-06-09 17:30 AIK FF 1 - Bele Barkarby FF 2 Huvudstafältet 12
2019-06-12 18:30 IFK Lidingö FK 9 blå - Ekerö IK Svart Träkvistavallen 225
Augusti
2019-08-18 11:00 Karlbergs BK 1 - IFK Lidingö FK 9 blå Kristinebergs IP 2
2019-08-24 09:00 Sollentuna FK 6 - Älvsjö AIK FF Vit Norrvikens IP 125
2019-08-24 10:15 IF Brommapojkarna 1 - Vallentuna BK DF 1 Åkeshovs BP 12
2019-08-24 11:30 Ekerö IK Svart - Bollstanäs SK Svart Träkvistavallen 225
2019-08-24 12:45 Bele Barkarby FF 2 - IFK Österåker FK 1 Strömvallen 2
2019-08-24 16:15 Karlbergs BK 1 - AIK FF 1 Kristinebergs IP 2
2019-08-25 12:30 Erikslunds KF Svart - IFK Stocksund 1 Erikslund 11
2019-08-30 17:30 Bollstanäs SK Svart - IFK Lidingö FK 9 blå Bollstanäs IP 21
September
2019-09-01 09:00 IFK Österåker FK 1 - Karlbergs BK 1 Åkersberga IP 21
2019-09-01 13:15 Älvsjö AIK FF Vit - Bele Barkarby FF 2 Älvsjö IP 4
2019-09-01 14:00 Vallentuna BK DF 1 - Sollentuna FK 6 Vallentuna IP 32
2019-09-01 16:30 IFK Stocksund 1 - IF Brommapojkarna 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-01 17:30 AIK FF 1 - Ekerö IK Svart Huvudstafältet 12
2019-09-06 19:00 Bele Barkarby FF 2 - Vallentuna BK DF 1 Strömvallen 2
2019-09-07 09:00 Ekerö IK Svart - IFK Österåker FK 1 Träkvistavallen 225
2019-09-07 11:30 IFK Lidingö FK 9 blå - AIK FF 1 Bodal 1
2019-09-08 09:00 Karlbergs BK 1 - Älvsjö AIK FF Vit Kristinebergs IP 2
2019-09-08 10:00 Sollentuna FK 6 - IFK Stocksund 1 Helenelunds IP 126
2019-09-15 14:30 Älvsjö AIK FF Vit - Ekerö IK Svart Älvsjö IP 4
2019-09-15 15:15 Vallentuna BK DF 1 - Karlbergs BK 1 Vallentuna IP 32
2019-09-15 16:30 IFK Stocksund 1 - Bele Barkarby FF 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-15 17:30 AIK FF 1 - Bollstanäs SK Svart Huvudstafältet 12
2019-09-16 18:15 IF Brommapojkarna 1 - Erikslunds KF Svart Erikslund 11
2019-09-18 18:15 Erikslunds KF Svart - Sollentuna FK 6 Erikslund 11
2019-09-20 17:30 Bollstanäs SK Svart - IFK Österåker FK 1 Bollstanäs IP 21
2019-09-21 09:00 Ekerö IK Svart - Vallentuna BK DF 1 Träkvistavallen 225
2019-09-21 09:00 Sollentuna FK 6 - IF Brommapojkarna 1 Norrvikens IP 125
2019-09-21 10:15 IFK Lidingö FK 9 blå - Älvsjö AIK FF Vit Bodal 1
2019-09-21 12:45 Bele Barkarby FF 2 - Erikslunds KF Svart Strömvallen 2
2019-09-21 16:15 Karlbergs BK 1 - IFK Stocksund 1 Kristinebergs IP 2
2019-09-22 10:00 IFK Österåker FK 1 - IFK Lidingö FK 9 blå Söra BP 1
2019-09-29 10:15 IFK Österåker FK 1 - AIK FF 1 Åkersberga IP 21
2019-09-29 10:15 IF Brommapojkarna 1 - Bele Barkarby FF 2 Åkeshovs BP 12
2019-09-29 12:30 Erikslunds KF Svart - Karlbergs BK 1 Erikslund 11
2019-09-29 14:00 Vallentuna BK DF 1 - IFK Lidingö FK 9 blå Vallentuna IP 32
2019-09-29 15:45 Älvsjö AIK FF Vit - Bollstanäs SK Svart Älvsjö IP 4
2019-09-29 16:30 IFK Stocksund 1 - Ekerö IK Svart Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)