Spelprogram - F10- 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 1 AIK FF(Föreningen) Svart/Vit/Svart/Gul
Enskede IK Vit Anders Heurlin Svarta/svarta/röda
IF Brommapojkarna 1 Sofia Jakobsson Sandin Röd/Svart/Svarta/Svarta
Jarlabergs IF 1 Victor Nelén Gul/Svart/Gul
Nacka FC Markus Saving 0707303914 Rödvit
Spånga IS FK 1 Linnéa Hägglöf 0702329117 Blå-vit/Blå/Blå
Täby FK 31 Sofia Maiquez 0709990551 Blå-Svart/Svart/Blå
Viggbyholms IK FF Röd Fredrik Svarén 0707271637 Röd/röd/Vit
Värtans IK 1 Richard Karlgren 0704385622 Blå/Vit/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-22 10:00 Värtans IK 1 - Jarlabergs IF 1 Hjorthagens IP 2
2019-04-22 17:30 AIK FF 1 - Spånga IS FK 1 Huvudstafältet 11
2019-04-22 19:00 Enskede IK Vit - Viggbyholms IK FF Röd Enskede IP 4
2019-04-27 10:15 Viggbyholms IK FF Röd - IF Brommapojkarna 1 Hägernäs IP 21
2019-04-27 11:30 Nacka FC - Värtans IK 1 Nacka IP 226
2019-04-27 12:45 Jarlabergs IF 1 - AIK FF 1 Nacka IP 216
2019-04-27 12:45 Täby FK 31 - Enskede IK Vit Kryssarvallen 12
Maj
2019-05-04 11:15 AIK FF 1 - Nacka FC Huvudstafältet 11
2019-05-04 12:45 Täby FK 31 - Viggbyholms IK FF Röd Kryssarvallen 12
2019-05-05 11:15 Värtans IK 1 - IF Brommapojkarna 1 Hjorthagens IP 2
2019-05-11 10:15 IF Brommapojkarna 1 - Nacka FC Myrsjö IP 11
2019-05-11 10:15 Viggbyholms IK FF Röd - Värtans IK 1 Hägernäs IP 21
2019-05-11 11:30 Jarlabergs IF 1 - Enskede IK Vit Nacka IP 226
2019-05-11 16:30 Spånga IS FK 1 - Täby FK 31 Nälsta BP 11
2019-05-12 09:00 IF Brommapojkarna 1 - AIK FF 1 Åkeshovs BP 12
2019-05-12 17:15 Spånga IS FK 1 - Nacka FC Boovallen 126
2019-05-17 20:00 Enskede IK Vit - Nacka FC Enskede IP 4
2019-05-18 13:45 AIK FF 1 - Värtans IK 1 Huvudstafältet 11
2019-05-18 14:00 Enskede IK Vit - Spånga IS FK 1 Nälsta BP 11
2019-05-19 10:15 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 1 Nälsta BP 11
2019-05-19 10:15 Täby FK 31 - Jarlabergs IF 1 Kryssarvallen 12
2019-05-25 09:00 IF Brommapojkarna 1 - Enskede IK Vit Åkeshovs BP 12
2019-05-25 09:00 Viggbyholms IK FF Röd - AIK FF 1 Hägernäs IP 21
2019-05-25 11:30 Nacka FC - Täby FK 31 Nacka IP 226
2019-05-25 12:45 Jarlabergs IF 1 - Spånga IS FK 1 Nacka IP 216
2019-05-31 20:00 Enskede IK Vit - Värtans IK 1 Enskede IP 4
Juni
2019-06-01 11:30 Jarlabergs IF 1 - Viggbyholms IK FF Röd Nacka IP 216
2019-06-02 10:15 Täby FK 31 - IF Brommapojkarna 1 Kryssarvallen 12
2019-06-08 10:15 Viggbyholms IK FF Röd - Spånga IS FK 1 Hägernäs IP 21
2019-06-08 11:30 Nacka FC - Jarlabergs IF 1 Nacka IP 226
2019-06-08 13:45 AIK FF 1 - Enskede IK Vit Huvudstafältet 11
2019-06-09 11:15 Värtans IK 1 - Täby FK 31 Hjorthagens IP 2
2019-06-09 18:30 Nacka FC - Viggbyholms IK FF Röd Boovallen 116
2019-06-15 09:00 Jarlabergs IF 1 - IF Brommapojkarna 1 Nacka IP 216
2019-06-15 10:15 Spånga IS FK 1 - Värtans IK 1 Nälsta BP 11
2019-06-16 12:45 Täby FK 31 - AIK FF 1 Kryssarvallen 12
Augusti
2019-08-11 13:00 Viggbyholms IK FF Röd - Nacka FC Hägernäs IP 21
2019-08-11 17:30 AIK FF 1 - Täby FK 31 Huvudstafältet 11
2019-08-16 19:00 Värtans IK 1 - Spånga IS FK 1 Hjorthagens IP 2
2019-08-17 09:00 Jarlabergs IF 1 - Nacka FC Nacka IP 12
2019-08-17 11:30 Spånga IS FK 1 - Viggbyholms IK FF Röd Nälsta BP 11
2019-08-17 12:45 Enskede IK Vit - AIK FF 1 Enskede IP 4
2019-08-18 12:45 Täby FK 31 - Värtans IK 1 Kryssarvallen 12
2019-08-23 19:45 Värtans IK 1 - Enskede IK Vit Hjorthagens IP 2
2019-08-24 09:00 IF Brommapojkarna 1 - Täby FK 31 Åkeshovs BP 12
2019-08-24 11:30 Viggbyholms IK FF Röd - Jarlabergs IF 1 Hägernäs IP 21
2019-08-24 15:45 Nacka FC - Spånga IS FK 1 Fisksätra IP 11
2019-08-25 08:00 Enskede IK Vit - IF Brommapojkarna 1 Enskede IP 4
2019-08-25 09:00 Täby FK 31 - Nacka FC Kryssarvallen 12
2019-08-25 10:00 AIK FF 1 - Viggbyholms IK FF Röd Huvudstafältet 11
2019-08-25 12:45 Spånga IS FK 1 - Jarlabergs IF 1 Nälsta BP 11
2019-08-31 09:00 IF Brommapojkarna 1 - Spånga IS FK 1 Åkeshovs BP 12
2019-08-31 11:30 Nacka FC - Enskede IK Vit Fisksätra IP 2
September
2019-09-01 09:00 Jarlabergs IF 1 - Täby FK 31 Skuru IP 11
2019-09-01 10:00 Värtans IK 1 - AIK FF 1 Hjorthagens IP 2
2019-09-06 18:45 Enskede IK Vit - Jarlabergs IF 1 Enskede IP 4
2019-09-08 09:00 IF Brommapojkarna 1 - Jarlabergs IF 1 Åkeshovs BP 12
2019-09-08 10:00 Värtans IK 1 - Viggbyholms IK FF Röd Hjorthagens IP 2
2019-09-08 11:30 Täby FK 31 - Spånga IS FK 1 Kryssarvallen 12
2019-09-14 09:00 IF Brommapojkarna 1 - Värtans IK 1 Åkeshovs BP 12
2019-09-14 10:15 Viggbyholms IK FF Röd - Täby FK 31 Hägernäs IP 21
2019-09-14 11:30 Nacka FC - AIK FF 1 Nacka IP 226
2019-09-15 10:15 Spånga IS FK 1 - Enskede IK Vit Nälsta BP 11
2019-09-20 18:45 Enskede IK Vit - Täby FK 31 Enskede IP 4
2019-09-21 15:00 AIK FF 1 - Jarlabergs IF 1 Huvudstafältet 11
2019-09-22 11:30 IF Brommapojkarna 1 - Viggbyholms IK FF Röd Åkeshovs BP 12
2019-09-22 12:30 Värtans IK 1 - Nacka FC Hjorthagens IP 2
2019-09-22 16:00 IF Brommapojkarna 1 - AIK FF 1 Åkeshovs BP 12
2019-09-28 10:15 Nacka FC - IF Brommapojkarna 1 Nacka IP 226
2019-09-28 10:15 Viggbyholms IK FF Röd - Enskede IK Vit Hägernäs IP 21
2019-09-28 12:45 Jarlabergs IF 1 - Värtans IK 1 Nacka IP 216
2019-09-29 10:15 Spånga IS FK 1 - AIK FF 1 Nälsta BP 11