Tabell och resultat - Pojkar 2003(16 år) Klass 2

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-08-25 16:00 Torslanda IK Röd - Bergums IF 1 - 4 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-08-21 20:00 Floda BoIF - Angered BK 2 - 2 Flodala IP 3 KG
2019-08-21 19:45 Kärra KIF - IF Mölndal Fotboll Röd 8 - 3 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-08-21 19:45 Azalea BK - Fässbergs IF 1 - 3 Gröna Vallen 1
2019-08-21 19:30 Lindome GIF - Kareby IS/IK Kongahälla 3 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-08-18 18:00 Kareby IS/IK Kongahälla - Floda BoIF 4 - 0 Kareby Hed
2019-08-17 10:00 Fässbergs IF - Lindome GIF 1 - 7 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-08-14 20:00 Bergums IF - Azalea BK 2 - 1 Bergumsvallen Gräs
2019-08-13 19:45 Assyriska BK - Torslanda IK Röd 2 - 3 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-07-12 18:45 IF Mölndal Fotboll Röd - Kärra KIF 3 - 8 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-06-26 19:30 Kareby IS/IK Kongahälla - Torslanda IK Röd 4 - 4 Kareby Hed
2019-06-26 18:30 Angered BK - IF Mölndal Fotboll Röd 2 - 4 Hjällbovallen 2 Konstgräs
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Kärra KIF 11 11 0 0 66-25 41 33 6 6 0 0 35-11 24 18 5 5 0 0 31-14 17 15
Angered BK 11 6 2 3 41-32 9 20 5 3 1 1 19-12 7 10 6 3 1 2 22-20 2 10
Bergums IF 10 5 2 3 29-21 8 17 6 3 1 2 17-15 2 10 4 2 1 1 12-6 6 7
Lindome GIF 11 5 1 5 35-32 3 16 5 2 1 2 11-11 0 7 6 3 0 3 24-21 3 9
Torslanda IK Röd 11 5 1 5 26-37 -11 16 6 2 0 4 9-22 -13 6 5 3 1 1 17-15 2 10
IF Mölndal Fotboll Röd 11 5 0 6 35-41 -6 15 5 3 0 2 15-18 -3 9 6 2 0 4 20-23 -3 6
Floda BoIF 11 4 2 5 33-27 6 14 5 2 2 1 20-12 8 8 6 2 0 4 13-15 -2 6
Assyriska BK 10 3 2 5 18-25 -7 11 5 0 1 4 9-17 -8 1 5 3 1 1 9-8 1 10
Kareby IS/ IK Kongahälla 12 3 2 7 36-52 -16 11 6 2 1 3 20-29 -9 7 6 1 1 4 16-23 -7 4
Fässbergs IF 11 3 1 7 29-41 -12 10 6 2 0 4 18-24 -6 6 5 1 1 3 11-17 -6 4
Azalea BK 11 3 1 7 25-40 -15 10 5 1 0 4 10-19 -9 3 6 2 1 3 15-21 -6 7
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-08-27 19:45 Assyriska BK - Kärra KIF Ruddalen 2 Konstgräs
2019-08-28 20:00 Bergums IF - IF Mölndal Fotboll Röd Bergumsvallen Gräs
2019-08-28 20:15 Angered BK - Lindome GIF Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-08-29 20:30 Fässbergs IF - Torslanda IK Röd Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-09-01 18:00 Kareby IS/IK Kongahälla - Azalea BK Kareby Hed
2019-09-05 19:30 Lindome GIF - Floda BoIF Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-09-05 19:45 Kärra KIF - Bergums IF Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-09-06 18:30 IF Mölndal Fotboll Röd - Fässbergs IF Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-09-07 16:00 Azalea BK - Angered BK Majvallen 1 Konstgräs
2019-09-08 13:00 Kareby IS/IK Kongahälla - IF Mölndal Fotboll Röd Kareby Hed
2019-09-11 20:00 Bergums IF - Assyriska BK Bergumsvallen Gräs
2019-09-11 20:00 Floda BoIF - Azalea BK Flodala IP 3 KG