Spelprogram - Pojkar 2009(10 år) Grupp H Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Angered MBIK Hysein Myftari 0765599654 Svart/Svart/Svarta
Assyriska BK David Aslan Vit/Vit/Vita
Backatorp IF 1 Henrik Larsson 0727399392 Röd/Svart/Röd
Backatorp IF 2 Henrik Larsson 0727399392 Röd/Svart/Röd
BK Häcken Gul Björn Cedergren 0707387394 gul-svart randig/svart/svarta
BK Häcken Svart Björn Cedergren 0707387394 gul-svart randig/svart/svarta
BK Häcken Vit Björn Cedergren 0707387394 gul-svart randig/svart/svarta
Fässbergs IF PSV Andreas Eliesersson 0708377249 Lila/Vit/Lila
GAIS 1 Mikael Lindström 0707213935 Grön/svart, Vit, Vit
GAIS 2 Mikael Lindström 0707213935 Grön/svart, Vit, Vit
KF Velebit 1 Stjepan Mikulic 0704151713 Vit/Blå/Blå
KF Velebit 2 Stjepan Mikulic 0704151713 Vit/Blå/Blå
Nol IK Daniel Dahlman +46708291139 Blå, Vita, blå/vita
Nödinge SK Fotboll Andreas Sjöstrand 0766488454 Vit/Blå/Vit
Sävedalens IF Svart Mikael Nyth Röd/Blå/Röda
Sävedalens IF Vit Daniel Blom Röd/Blå/Röda
Ytterby IS Blå David Helgeson 0729775410 Röd/Vit/Blå/Röd
Ytterby IS Röd David Helgeson 0729775410 Röd/Vit/Blå/Röd
Ytterby IS Vit David Helgeson 0729775410 Röd/Vit/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-24 11:15 Ytterby IS Vit - Angered MBIK Ytterns IP 31
2019-08-24 12:30 Ytterby IS Röd - Nödinge SK Fotboll Ytterns IP 31
2019-08-25 10:00 KF Velebit 2 - GAIS 1 Velebit IP 11 Gräs
2019-08-25 11:15 KF Velebit 1 - GAIS 2 Velebit IP 11 Gräs
2019-08-25 12:30 Sävedalens IF Svart - Ytterby IS Blå Vallhamra 21 Konstgräs
2019-08-25 13:15 Backatorp IF 2 - BK Häcken Svart Tuvevallen 22 Konstgräs
2019-08-25 13:15 Backatorp IF 1 - BK Häcken Vit Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-08-25 15:15 BK Häcken Gul - Fässbergs IF PSV Slättadamm 3 konstgräs
2019-08-27 18:30 Assyriska BK - Sävedalens IF Vit Välen gräs 7M7 Nr 1, Varpaplan
Omgång 2
2019-08-31 10:45 Fässbergs IF PSV - KF Velebit 1 Rävekärrsplan 12
2019-08-31 15:00 Nödinge SK Fotboll - BK Häcken Vit Vimmervi 21 Konstgräs
2019-09-01 12:00 Ytterby IS Vit - Sävedalens IF Vit Ytterns IP 31
2019-09-01 12:00 GAIS 2 - Backatorp IF 2 Gaisgården 22
2019-09-01 12:00 GAIS 1 - Backatorp IF 1 Gaisgården 21
2019-09-01 12:00 Nol IK - KF Velebit 2 Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-09-01 12:00 Ytterby IS Blå - BK Häcken Gul Ytterns IP 32
2019-09-01 12:00 Angered MBIK - BK Häcken Svart Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2019-09-01 13:15 Ytterby IS Röd - Sävedalens IF Svart Ytterns IP 31
Omgång 3
2019-09-07 14:00 BK Häcken Gul - Ytterby IS Vit Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-07 15:15 BK Häcken Vit - GAIS 2 Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-08 10:00 Sävedalens IF Vit - Nödinge SK Fotboll Vallhamra 21 Konstgräs
2019-09-08 10:00 KF Velebit 2 - Ytterby IS Blå Velebit IP 11 Gräs
2019-09-08 11:15 Sävedalens IF Svart - Angered MBIK Vallhamra 21 Konstgräs
2019-09-08 11:15 KF Velebit 1 - Assyriska BK Velebit IP 11 Gräs
2019-09-08 12:00 Backatorp IF 2 - Nol IK Backavallen 11 Konstgräs
2019-09-08 12:00 Backatorp IF 1 - Fässbergs IF PSV Backavallen 12 Konstgräs
2019-09-08 16:30 BK Häcken Svart - GAIS 1 Slättadamm 3 konstgräs
Omgång 4
2019-09-14 13:45 Fässbergs IF PSV - BK Häcken Svart Rävekärrsplan 12
2019-09-15 10:00 Sävedalens IF Vit - BK Häcken Gul Vallhamra 21 Konstgräs
2019-09-15 12:00 Ytterby IS Vit - KF Velebit 2 Ytterns IP 31
2019-09-15 12:00 Nol IK - BK Häcken Vit Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-09-15 12:00 Nödinge SK Fotboll - GAIS 2 Vimmervi 21 Konstgräs
2019-09-15 12:00 Angered MBIK - GAIS 1 Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2019-09-15 12:30 Ytterby IS Blå - Backatorp IF 2 Ytterns IP 32
2019-09-15 13:15 Ytterby IS Röd - KF Velebit 1 Ytterns IP 31
2019-09-17 18:15 Assyriska BK - Backatorp IF 1 Välen gräs 7M7 Nr 1, Varpaplan
Omgång 5
2019-09-22 10:00 KF Velebit 2 - Sävedalens IF Vit Velebit IP 11 Gräs
2019-09-22 11:15 KF Velebit 1 - Sävedalens IF Svart Velebit IP 11 Gräs
2019-09-22 12:00 Backatorp IF 2 - Ytterby IS Vit Backavallen 11 Konstgräs
2019-09-22 12:00 Backatorp IF 1 - Ytterby IS Röd Backavallen 12 Konstgräs
2019-09-22 12:00 GAIS 2 - Nol IK Gaisgården 22
2019-09-22 12:00 GAIS 1 - Fässbergs IF PSV Gaisgården 21
2019-09-22 15:15 BK Häcken Vit - Ytterby IS Blå Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-22 16:30 BK Häcken Svart - Assyriska BK Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-22 17:45 BK Häcken Gul - Nödinge SK Fotboll Slättadamm 3 konstgräs
Omgång 6
2019-09-28 12:00 Ytterby IS Vit - BK Häcken Vit Ytterns IP 31
2019-09-28 12:30 Sävedalens IF Vit - Backatorp IF 2 Vallhamra 21 Konstgräs
2019-09-28 13:15 Ytterby IS Röd - BK Häcken Svart Ytterns IP 31
2019-09-28 13:45 Sävedalens IF Svart - Backatorp IF 1 Vallhamra 21 Konstgräs
2019-09-28 14:30 Ytterby IS Blå - GAIS 2 Ytterns IP 31
2019-09-29 12:00 Nödinge SK Fotboll - Nol IK Vimmervi 21 Konstgräs
2019-09-29 12:00 Angered MBIK - Fässbergs IF PSV Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2019-09-29 13:30 BK Häcken Gul - KF Velebit 2 Slättadamm 3 konstgräs
2019-10-01 17:30 Assyriska BK - GAIS 1 Välen gräs 7M7 Nr 1, Varpaplan
Omgång 7
2019-10-05 12:00 Fässbergs IF PSV - Assyriska BK Rävekärrsplan 12
2019-10-06 10:00 KF Velebit 2 - Nödinge SK Fotboll Velebit IP 11 Gräs
2019-10-06 11:15 KF Velebit 1 - Angered MBIK Velebit IP 11 Gräs
2019-10-06 12:00 Backatorp IF 2 - BK Häcken Gul Backavallen 11 Konstgräs
2019-10-06 12:00 GAIS 2 - Ytterby IS Vit Gaisgården 22
2019-10-06 12:00 GAIS 1 - Ytterby IS Röd Gaisgården 21
2019-10-06 12:00 Nol IK - Ytterby IS Blå Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-10-06 14:00 BK Häcken Vit - Sävedalens IF Vit Slättadamm 3 konstgräs
2019-10-06 15:15 BK Häcken Svart - Sävedalens IF Svart Slättadamm 3 konstgräs
Omgång 8
2019-10-13 10:00 Sävedalens IF Svart - GAIS 1 Vallhamra 21 Konstgräs
2019-10-13 12:00 Ytterby IS Röd - Nol IK Ytterns IP 31
2019-10-13 12:00 KF Velebit 1 - Backatorp IF 1 Velebit IP 11 Gräs
2019-10-13 12:00 Angered MBIK - Assyriska BK Lövgärdesplan 21 Konstgräs