Spelprogram - Träningsmatcher Div. 4 - Div. 5 herrar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alets IK (D5H) Alets IK(Föreningen) Röda, Blåa, Blåa
Andersbergs IK (D7H) Andersbergs IK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
BK Astrio (D4H) Mats Jingblad 0730337333 Gul, Svarta, Gula
BK Walldia (D7H) BK Walldia(Föreningen) Blå, Blå, Blå
BK Viljan (D6H) BK Viljan(Föreningen) grön, Vit, grön
BK Viljan /IF Älvéna (D6H) BK Viljan(Föreningen) grön, Vit, grön
Bua IF (D4H) Bua IF(Föreningen) vit, röd, vit
Derome BK /Åskloster (D4H) Derome BK(Föreningen) röd, blå, röd
Ekedalens SK (D4H) Ekedalens SK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Frillesås FF (D7H) Frillesås FF(Föreningen) grön, vita, Gröna
Galtabäcks BK (D5H) Galtabäcks BK(Föreningen) Vinröd, svart, svart
Genevad/Veinge IF (D4H) Genevad/Veinge IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Getinge IF (D5H) Getinge IF(Föreningen) grön, vita, grön
Gislaveds IS (D4H) Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Glommens IF (D6H) Glommens IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
GoIF Ginsten (D6H) Inge Karlsson 034620439 0705832290 Gul/Grön, Gul, Gul
Grimetons IK (D6H) Grimetons IK(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Gällstads FK (D4H) Gällstads FK(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Göteborgs FF (D4H) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Hasslövs IS (D6H) Hasslövs IS(Föreningen) Blå/svart, Svart, Blå
Horreds IF (D5H) Horreds IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Hyltebruks IF (D4H) Hyltebruks IF(Föreningen) blå, vit, blå
HÅFF (D5H) HÅ FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
IF Böljan (D5H) IF Böljan Falkenberg(Föreningen) blå, Blå, Vit
IF Centern (D5H) IF Centern(Föreningen) blåvit-randig, Blå, Blåa
IF Leikin (D4H) IF Leikin(Föreningen) orange, svarta, orange
IF Norvalla (D4H) IF Norvalla(Föreningen) gul, blåa, gula
IFK Bänared (D7H) IFK Bänared(Föreningen) vit, blåa, Vita
IS Halmia Academy (D5H) IS Halmia Academy(Föreningen) Vit, Röd, Vita
Kinna IF (D4H) Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Klippans Förenade FF (D4H) Klippans Förenade FF(Föreningen) vit, grön, vit
Kungsbacka City FC (D6H) Kungsbacka City FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kungsbacka IF (D4H) Mikael Norgren 0767855220 vit/blå/vit
Kvibille BK (D4H) Kvibille BK(Föreningen) blå, vita, vit
Lilla Tjärby IK (K2H) Lilla Tjärby IK(Föreningen) Blå/röd-randig, Blå, Blå
Lilla Träslövs FF (D4H) Lilla Träslövs FF(Föreningen) vit, blåa, blåa
Långås/Morup (D6H) Långås IF(Föreningen) blå, blå, blå
Löftadalens IF (D5H) Löftadalens IF(Föreningen) vit , röd, vita
Mölnlycke-Sjövalla IS FK Mölnlycke-Sjövalla IS FK(Föreningen) Svart/Vit, Svart, Vit
Rinia IF (D5H) Rinia IF(Föreningen) röd, svarta, Röd
Rolfstorp GIF/Skällinge (D6H) Arne Eriksson 0703695850 Orange/Svart/Svart
Romelanda UF (D5H) Björn Sjösvärd 0707897316 Gul, Svart, Gul/Svarta
Simlångsdalens IF (D6H) Simlångsdalens IF(Föreningen) Blå, Svart , Blå
Skogaby BK (K3H Skogaby BK(Föreningen) röd, röda, röda
Skottorps IF (D6H) Mattias Berggren 043018685 0708188585 Grön, Gröna, Gröna
Skrea IF (D5H) Skrea IF(Föreningen) Gult, Svarta, Svarta
Slöinge GOIF (D7H) Slöinge GOIF(Föreningen) vit, vita, vita
Smålandsstenars GOIF (D5H) Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
Solberga GoIF (D5H) Solberga GOIF(Föreningen) Röd, svart, Röda
Sperlingsholms IF (D5H) Sperlingsholms IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Särö IK (D6H) Särö IK(Föreningen) grön, vita, vita
Sätila SK (D4H) Robert Tjärnlund 033289104 0733331200 Röd, Blå, Röd
Torestorp-Älekulla FF (D5H) Torestorp/Älekulla FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Torpa IF (D5H) Torpa IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Torsby IF (D4H) Torsby IF(Föreningen) blå, blå, blå
Träslövsläge IF (D6H) Träslövsläge IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Trönninge IF (D6H) Trönninge IF(Föreningen) vit, röda, vita
Tölö IF (D4H) Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Ullareds IK (K1H) Ullareds IK(Föreningen) blå, blå, vita
Unnaryds GoIF (D6H) Unnaryds GOIF(Föreningen) Grön (B-lag grön randig), Vit (B-lag Grön), Vit(B-lag vit)
Vinbergs IF (K1H) Vinbergs IF(Föreningen) grön, vita, gröna
Väröbacka GIF (D4H) Gösta Månsson 0340665170 0705457037 blå, vit, blå
Ysby BK (D7H) Ysby BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Ätrans FF (D6H) Ätrans FF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Ölmstads IS (D4H) Ölmstads IS(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-02-02 09:45 071022060 Galtabäcks BK (D5H) - BK Viljan (D6H) 3 - 0 Ankarvallen B
2019-02-02 12:00 071022054 Skrea IF (D5H) - Glommens IF (D6H) 1 - 0 Kristineslätt IP 5
2019-02-02 14:00 071022071 Rinia IF (D5H) - Andersbergs IK (D7H) 2 - 2 Kristineslätt IP 5
2019-02-09 10:00 071022040 IF Böljan (D5H) - Glommens IF (D6H) 2 - 2 Falkenbergs IP
2019-02-09 12:00 071022005 IF Leikin (D4H) - IS Halmia Academy (D5H) Halmstad Arena P6
2019-02-09 12:00 071022024 IF Centern (D5H) - BK Astrio (D4H) 0 - 5 Kärlekens IP 3
2019-02-09 12:00 071022055 Skrea IF (D5H) - Bua IF (D4H) 0 - 1 Falkenbergs IP
2019-02-09 12:00 071022068 Hyltebruks IF (D4H) - Alets IK (D5H) Örnvallen konstgräs
2019-02-10 10:00 071022032 Slöinge GOIF (D7H) - Getinge IF (D5H) 0 - 1 Falkenbergs IP
2019-02-10 12:00 071022013 Ullareds IK (K1H) - HÅFF (D5H) 1 - 0 Hedevi 4
2019-02-10 12:00 071022027 Galtabäcks BK (D5H) - IF Norvalla (D4H) 2 - 1 Veddige IP C
2019-02-10 15:00 071022047 BK Viljan (D6H) - Horreds IF (D5H) Vinåvallen B
2019-02-16 09:45 071022028 Galtabäcks BK (D5H) - Lilla Träslövs FF (D4H) 1 - 3 Ankarvallen B
2019-02-16 10:00 071022051 Glommens IF (D6H) - Getinge IF (D5H) 3 - 1 Falkenbergs IP
2019-02-16 12:00 071022001 Kvibille BK (D4H) - Lilla Tjärby IK (K2H) Inst. Halmstad Arena P6
2019-02-16 12:00 071022010 Alets IK (D5H) - Simlångsdalens IF (D6H) Halmstad Arena P7
2019-02-16 12:00 071022020 IF Centern (D5H) - Sperlingsholms IF (D5H) 3 - 2 Kärlekens IP 3
2019-02-16 12:00 071022069 Hyltebruks IF (D4H) - HÅFF (D5H) Örnvallen konstgräs
2019-02-16 14:00 071022015 Rolfstorp GIF/Skällinge (D6H) - Horreds IF (D5H) 1 - 2 Ankarvallen B
2019-02-16 14:00 071022037 Långås/Morup (D6H) - Skrea IF (D5H) 1 - 2 Kristineslätt IP 5
2019-02-16 14:00 071022065 Derome BK /Åskloster (D4H) - Sätila SK (D4H) 1 - 0 Veddige IP C
2019-02-16 16:00 071022006 IF Leikin (D4H) - Unnaryds GoIF (D6H) Halmstad Arena P6
2019-02-17 12:00 071022041 IF Böljan (D5H) - IF Norvalla (D4H) 3 - 0 Falkenbergs IP
2019-02-23 09:45 071022029 Galtabäcks BK (D5H) - Derome BK /Åskloster (D4H) 3 - 0 Ankarvallen B
2019-02-23 10:00 071022042 IF Böljan (D5H) - Hyltebruks IF (D4H) 7 - 1 Falkenbergs IP
2019-02-23 12:00 071022007 IF Leikin (D4H) - Getinge IF (D5H) Halmstad Arena P6
2019-02-23 12:00 071022016 IF Norvalla (D4H) - Skrea IF (D5H) 6 - 1 Veddige IP C
2019-02-23 12:00 071022025 IF Centern (D5H) - IF Centern (D5H) Kärlekens IP 3
2019-02-23 12:00 071022048 Grimetons IK (D6H) - Bua IF (D4H) 0 - 3 Ankarvallen B
2019-02-23 12:00 071022057 Lilla Träslövs FF (D4H) - Väröbacka GIF (D4H) 0 - 2 Håstens IP konstgräs
2019-02-23 12:15 071022035 Ätrans FF (D6H) - HÅFF (D5H) 2 - 1 Kristineslätt IP 5
2019-02-23 13:00 071022014 Ullareds IK (K1H) - Rinia IF (D5H) 5 - 0 Hedevi 4
2019-02-23 13:45 071022067 Kungsbacka IF (D4H) - Romelanda UF (D5H) 6 - 5 Kungsbacka sportcenter 10
2019-02-23 14:00 071022009 BK Astrio (D4H) - Gislaveds IS (D4H) 6 - 1 Kärlekens IP 3
2019-02-23 14:00 071022021 Sperlingsholms IF (D5H) - Unnaryds GoIF (D6H) 2 - 3 Skedalaheds IP 3
2019-02-23 14:00 071022062 GoIF Ginsten (D6H) - Smålandsstenars GOIF (D5H) Kristineslätt IP 5
2019-02-23 14:00 071022070 Särö IK (D6H) - Löftadalens IF (D5H) 5 - 3 Bukärrs IP
2019-02-23 16:00 071022038 Tölö IF (D4H) - Göteborgs FF (D4H) Inst. Tingbergsvallen B
2019-02-24 13:00 071022003 Skottorps IF (D6H) - Kvibille BK (D4H) 0 - 1 Glänninge Park B
2019-02-28 19:30 071022043 IF Böljan (D5H) - BK Viljan (D6H) 7 - 0 Falkenbergs IP
2019-03-03 13:00 071022034 Skogaby BK (K3H - Lilla Tjärby IK (K2H) 3 - 3 Glänninge Park B
2019-03-09 13:00 071022076 Ullareds IK (K1H) - Skrea IF (D5H) 1 - 3 Hedevi 4
2019-03-10 13:00 071022072 Ysby BK (D7H) - Lilla Tjärby IK (K2H) 3 - 5 Glänninge Park B
2019-03-16 12:00 071022056 Skrea IF (D5H) - IFK Bänared (D7H) Kristineslätt IP 5
2019-03-22 19:00 071022019 Simlångsdalens IF (D6H) - Lilla Tjärby IK (K2H) 1 - 1 Skedalaheds IP 3
2019-03-22 19:00 071022036 Skottorps IF (D6H) - Sperlingsholms IF (D5H) 0 - 3 Kärlekens IP 3
2019-03-22 19:00 071022044 IF Böljan (D5H) - Väröbacka GIF (D4H) 3 - 0 Falkenbergs IP
2019-03-22 20:00 071022033 Slöinge GOIF (D7H) - HÅFF (D5H) 1 - 3 Kristineslätt IP 5
2019-03-24 12:00 071022075 Skrea IF (D5H) - Vinbergs IF (K1H) 0 - 1 Kristineslätt IP 5
2019-03-24 12:15 071022061 Löftadalens IF (D5H) - Bua IF (D4H) 1 - 4 Frillesås IP C
2019-03-24 16:00 071022066 Kvibille BK (D4H) - Smålandsstenars GOIF (D5H) 3 - 2 Halmstad Arena P6
2019-03-26 17:15 071022077 Getinge IF (D5H) - Hasslövs IS (D6H) 1 - 0 Skedalaheds IP 3
2019-03-30 09:45 071022030 Galtabäcks BK (D5H) - Gällstads FK (D4H) 4 - 2 Ankarvallen B
2019-03-30 10:00 071022045 IF Böljan (D5H) - Kvibille BK (D4H) 3 - 2 Falkenbergs IP
2019-03-30 11:30 071022063 Kungsbacka City FC (D6H) - Torsby IF (D4H) 2 - 8 Tingbergsvallen B
2019-03-30 12:00 071022008 IF Centern (D5H) - IF Leikin (D4H) 0 - 4 Kärlekens IP 3
2019-03-30 12:00 071022073 Alets IK (D5H) - BK Walldia (D7H) 1 - 1 Halmstad Arena P6
2019-03-30 12:15 071022050 Löftadalens IF (D5H) - Rolfstorp GIF/Skällinge (D6H) Frillesås IP C
2019-03-30 13:00 071022017 IF Norvalla (D4H) - Sätila SK (D4H) 3 - 0 Norvalla IP
2019-03-30 14:00 071022022 Andersbergs IK (D7H) - Sperlingsholms IF (D5H) 2 - 1 Halmstad Arena P7
2019-03-30 14:00 071022052 Glommens IF (D6H) - Smålandsstenars GOIF (D5H) Falkenbergs IP
2019-03-30 16:00 071022058 Lilla Träslövs FF (D4H) - Skrea IF (D5H) Håstens IP konstgräs
2019-03-31 14:00 071022018 Bua IF (D4H) - Torestorp-Älekulla FF (D5H) 0 - 6 Veddige IP C
2019-04-03 18:30 071022080 Derome BK /Åskloster (D4H) - Träslövsläge IF (D6H) 2 - 2 Ankarvallen B
2019-04-03 19:30 071022079 Frillesås FF (D7H) - Löftadalens IF (D5H) 3 - 4 Frillesås IP C
2019-04-04 17:15 071022078 Getinge IF (D5H) - Genevad/Veinge IF (D4H) 1 - 6 Skedalaheds IP 3
2019-04-06 09:45 071022031 Galtabäcks BK (D5H) - Väröbacka GIF (D4H) 2 - 2 Ankarvallen B
2019-04-06 10:00 071022046 IF Böljan (D5H) - Långås/Morup (D6H) Falkenbergs IP
2019-04-06 11:30 071022064 Kungsbacka City FC (D6H) - Solberga GoIF (D5H) Inst. Tingbergsvallen B
2019-04-06 12:00 071022004 Trönninge IF (D6H) - Torpa IF (D5H) Tuvasvallen A
2019-04-06 12:00 071022011 Alets IK (D5H) - Skrea IF (D5H) 3 - 2 Halmstad Arena P6
2019-04-06 12:00 071022059 Lilla Träslövs FF (D4H) - Ekedalens SK (D4H) Håstens IP konstgräs
2019-04-06 13:45 071022074 Kungsbacka IF (D4H) - Kinna IF (D4H) 4 - 3 Kungsbacka sportcenter 10
2019-04-06 14:00 071022023 Sperlingsholms IF (D5H) - Simlångsdalens IF (D6H) 2 - 3 Kärlekens IP 3
2019-04-06 15:00 071022053 Glommens IF (D6H) - Horreds IF (D5H) 2 - 2 Glommens IP 1
2019-04-06 15:00 071022081 Ölmstads IS (D4H) - HÅFF (D5H) 1 - 1 Stafsinge IP 2
2019-04-07 11:30 071022039 Tölö IF (D4H) - Kinna IF (D4H) Inst. Tingbergsvallen B
2019-04-07 14:00 071022049 Grimetons IK (D6H) - Löftadalens IF (D5H) Inst. Ankarvallen B
2019-07-29 19:00 071022083 Glommens IF (D6H) - Galtabäcks BK (D5H) 0 - 3 Glommens IP 1
2019-07-30 19:30 071022082 IF Böljan (D5H) - Långås/Morup (D6H) Falkenbergs IP A
2019-08-01 18:30 071022084 IF Leikin (D4H) - Skrea IF (D5H) 4 - 2 Halmstad Arena P4
2019-08-05 19:00 071022085 Löftadalens IF (D5H) - Mölnlycke-Sjövalla IS FK 4 - 5 Löftavallen
2019-11-30 13:30 071022086 IF Centern (D5H) - IF Leikin (D4H) Kärlekens IP 3