Spelprogram - Träningsmatcher med AD Göteborg Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF (D3H) Ahlafors IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Alingsås FC United (D1D) Alingsås FC United(Föreningen)
Alingsås IF FF (D3H) Alingsås IF FF(Föreningen)
Angered BK Angered BK(Föreningen)
Angered MBIK (D5H) Angered MBIK(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Askims IK (D4H) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Assyriska BK (D2H) Assyriska BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Björndammens BK (D5H) Björndammens BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
BK Häcken (HA) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (U19) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
Dalen/Krokslätts FF (D3H) Dalen/Krokslätts FF(Föreningen) Gul/Blå, Blå, Gul
Dalstorps IF (D2H) Dalstorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Eriksbergs IF (D4H) Josip Baric 0707612257 Blå/Vit, Blå, Blå
FC Bosona-Bosna IF (D6H) Darmin Muslimovic 0704562878 Vit, Ljusblå, Vit
FC Komarken (D4H) FC Komarken(Föreningen) Vit, Svart, Svart
FK Kozara (D4H) Serbiska KoIF Kozara(Föreningen) Röd, Blå, Vit
GAIS (Superettan) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
GAIS (U19) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
Gamlestaden FF (D6H) Gamlestaden FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Gerdskens BK (D3H) Gerdskens BK(Föreningen) Gul, Svart, Gul (A-Lag) Svarta
Grebbestads IF (D2H) Grebbestads IF(Föreningen) Röd/svart randig, Svarta, Röda
Guldhedens IK (D4H) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Gunnilse IS (D3H) Joel Sjöqvist 0735456244 Röd/vit, Blå, Röda
Gårda BK (D3H) Gårda BK(Föreningen) vinröd, vit, vit
Göteborgs DFF (D1D) Göteborgs DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Göteborgs FF (D4H) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Hestrafors IF (D3H) Hestrafors IF(Föreningen) Grön-vit, Vit, Grön
Hisingsbacka FC (D3H) Samir Mohammedhagos Taha 0722884104 Svart, Svart, Svart
Holmalunds IF (D3H) Holmalunds IF Alingsås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IF Böljan Falkenberg (D1D) IF Böljan Falkenberg(Föreningen) blå, Blå, Vit
IF Elfsborg (HA) IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Mölndal Fotboll (D4H) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Warta (D5H) Raymond Kask 0765616703 Svart, Vit, Vit
IF Väster (D5H) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IFK Björkö (D4H) IFK Björkö(Föreningen) Grön, Vit, vit
IFK Falköping FF (D3H) IFK Falköping FF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Fjärås (D3H) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Göteborg (AH/U19) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Skövde FK (D4H) IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Uddevalla (D2H) IFK Uddevalla(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IK Gauthiod (D2H) IK Gauthiod(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Kongahälla (D3H) Oscar Marek 0735325220 Röd, Vit, Röd
IK Virgo (D3H) IK Virgo(Föreningen) Långrandigt Röd/Svart, Vit, Svarta
IK Zenith (D4H) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
IS Halmia (D1D) IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
Jitex Mölndal BK (D1D) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jonsereds IF (D3H) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
KF Velebit (D4H) KF Velebit(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Kode IF (D4H) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kopparbergs/Göteborg FC (F19) Kopparbergs/Göteborg FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
KSF Srbija Malmö (D4H) KSF Srbija Malmö(Föreningen) röd, röd, röd
Kungsbacka DFF (DA) Kungsbacka DFF(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Kungsbacka IF (D4H) Mikael Norgren 0767855220 Vit/blå/vit
Kållered SK (D3H) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kållered SK (RE) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kärra KIF (D4H) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Landvetter IS (D3H) Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Lerkils IF (D3H) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Lerums IS (D4H) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lidköpings FK (EE) Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Lindome GIF (D1H) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Ljungskile SK (D1H) Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Lunden Överås BK (D4H) Lunden Överås BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Mallbackens IF (EE) Mallbackens IF Sunne(Föreningen) grön, grön, gröna
Munkedals IF (D4H) Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Mölnlycke IF (D4H) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (U19) Anders Dahlstedt 0705855440 Gul, Svart, Gul
Näsets SK (D5H) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Onsala BK (D2H) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Qviding FIF (D1D) Jon Mörner 0704260920 Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (D2H) Robert Vilahamn 0709397755 Vinröd, Vit, Vit
Sandarna BK (D4H) Sandarna BK(Föreningen) Svart/Röd randig, svarta, röda
Sjömarkens IF (D1D) Sjömarkens IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Skene IF (D3H) Skene IF(Föreningen) Vit, Svarta, Vita
SKIF Semberija (D4H) Serbiska KIF Semberija Göteborg(Föreningen) blå, blå, blå
Stenkullen GoIK (D4H) Ingemar Holm 0734232620 Röd, Blå, Röd
Stenungsunds IF (D2H) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Sävedalens IF (D2H) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (RE) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Torslanda IK (D2H) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (U19) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Tvååkers IF (D1H) Tvååkers IF(Föreningen) Röd, Svart, Röda
Tölö IF (D4H) Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Utbynäs SK (D2D) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utsiktens BK (D1H) Utsiktens BK(Föreningen) Mörkblå, mörkblå, mörkblå
Utsiktens BK (U19) Utsiktens BK(Föreningen) Mörkblå, mörkblå, mörkblå
Varbergs GIF (D3H) Varbergs GIF FK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Vänersborgs FK (D2D) Vänersborgs FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Vänersborgs IF (D2H) Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Västra Frölunda IF (D3H) Västra Frölunda IF(Föreningen) Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Älvsborg FF (D4H) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Öckerö IF (D2D) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Öckerö IF (D4H) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Ödsmåls IK (D3H) Ödsmåls IK(Föreningen) grön/vit randiga, vita
Örgryte IS FF (P04) Örgryte IS FF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-11-17 13:00 060905021 Kållered SK (D3H) - Dalen/Krokslätts FF (D3H) 0 - 0 Kållered Sportcenter 1
2019-01-19 12:00 060905051 Assyriska BK (D2H) - Hisingsbacka FC (D3H) Inst. Ruddalen 1 Konstgräs
2019-01-26 15:00 060905061 Göteborgs DFF (D1D) - IS Halmia (D1D) 3 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
2019-01-29 19:00 060905052 IFK Göteborg (AH/U19) - Qviding FIF (D2H) 1 - 1 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-02 12:00 060905036 Lindome GIF (D1H) - Stenungsunds IF (D2H) 2 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-02-02 12:00 060905046 Utsiktens BK (D1H) - Qviding FIF (D2H) Ruddalen 1 Konstgräs
2019-02-02 14:00 060905050 Assyriska BK (D2H) - Gunnilse IS (D3H) 2 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-02-02 14:00 060905075 Askims IK (D4H) - Näsets SK (D5H) 3 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-02-03 12:00 060905048 Utsiktens BK (U19) - Mölnlycke IF (U19) 2 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-02-03 15:15 060905086 BK Häcken (U19) - Landvetter IS (D3H) 0 - 0 Bravida Arena
2019-02-03 16:15 060905059 IF Väster (D5H) - Jonsereds IF (D3H) Valhalla 1 Konstgräs
2019-02-05 20:30 060905063 Qviding FIF (D2H) - Kållered SK (D3H) Valhalla 1 Konstgräs
2019-02-09 11:45 060905087 Dalstorps IF (D2H) - Torslanda IK (D2H) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-09 12:00 060905002 Gunnilse IS (D3H) - Lerkils IF (D3H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-02-09 12:00 060905025 Lindome GIF (D1H) - GAIS (Superettan) 1 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-02-09 12:00 060905082 Assyriska BK (D2H) - Tvååkers IF (D1H) Ruddalen 1 Konstgräs
2019-02-09 12:15 060905005 Stenkullen GoIK (D4H) - Gårda BK (D3H) Inst. Stenkullens IP 2 KG
2019-02-09 12:15 060905010 IK Zenith (D4H) - IK Kongahälla (D3H) 1 - 0 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-02-09 13:15 060905035 Hisingsbacka FC (D3H) - IFK Uddevalla (D2H) 2 - 2 Backavallen 1 Konstgräs
2019-02-10 14:00 060905053 Västra Frölunda IF (D3H) - Jonsereds IF (D3H) 5 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-02-12 18:30 060905098 Jonsereds IF (D3H) - Lunden Överås BK (D4H) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-02-13 20:00 060905029 FK Kozara (D4H) - Gamlestaden FF (D6H) 2 - 2 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-02-16 10:30 060905068 Qviding FIF (D2H) - Ljungskile SK (D1H) Valhalla 1 Konstgräs
2019-02-16 12:00 060905017 IK Kongahälla (D3H) - Jonsereds IF (D3H) Kongevi 1 Konstgräs
2019-02-16 12:00 060905081 Assyriska BK (D2H) - Sävedalens IF (D2H) Ruddalen 1 Konstgräs
2019-02-16 13:00 060905018 Älvsborg FF (D4H) - Tölö IF (D4H) 0 - 0 Påvelund 1 Konstgräs
2019-02-16 13:00 060905095 Kållered SK (D3H) - Gunnilse IS (D3H) 2 - 3 Kållered Sportcenter 1
2019-02-16 14:00 060905043 Qviding FIF (D1D) - Sjömarkens IF (D1D) 5 - 2 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-02-16 14:00 060905054 Västra Frölunda IF (D3H) - Göteborgs FF (D4H) Ruddalen 1 Konstgräs
2019-02-16 14:15 060905072 FC Komarken (D4H) - Sandarna BK (D4H) Kongevi 1 Konstgräs
2019-02-16 16:00 060905069 Näsets SK (D5H) - IFK Björkö (D4H) 5 - 3 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-02-18 11:00 060905099 BK Häcken (HA) - IF Elfsborg (HA) Bravida Arena
2019-02-23 11:30 060905103 Kopparbergs/Göteborg FC (F19) - Vänersborgs FK (D2D) 9 - 1 Valhalla 1 Konstgräs
2019-02-23 14:00 060905030 FK Kozara (D4H) - Ödsmåls IK (D3H) Inst. Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-02 12:00 060905003 Gunnilse IS (D3H) - Hisingsbacka FC (D3H) 2 - 3 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-03-02 12:00 060905047 Utsiktens BK (D1H) - Ljungskile SK (D1H) Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-02 12:00 060905065 Qviding FIF (D2H) - Onsala BK (D2H) Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-03-02 12:15 060905023 IK Zenith (D4H) - Ödsmåls IK (D3H) 1 - 2 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-02 13:00 060905006 Stenkullen GoIK (D4H) - Sandarna BK (D4H) 4 - 0 LP Idrottsplats 1
2019-03-02 13:00 060905011 IK Kongahälla (D3H) - SKIF Semberija (D4H) 0 - 2 Kongevi 1 Konstgräs
2019-03-02 13:00 060905019 Älvsborg FF (D4H) - Landvetter IS (D3H) Inst. Påvelund 1 Konstgräs
2019-03-02 13:00 060905039 Landvetter IS (D3H) - Guldhedens IK (D4H) Inst. Landvetter IP A-plan
2019-03-02 15:15 060905074 FC Komarken (D4H) - KF Velebit (D4H) 2 - 4 Kongevi 1 Konstgräs
2019-03-03 14:30 060905084 Torslanda IK (D2H) - Jonsereds IF (D3H) 4 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-03 18:00 060905104 Kopparbergs/Göteborg FC (F19) - Öckerö IF (D2D) 8 - 1 Valhalla 1 Konstgräs
2019-03-06 19:00 060905080 Askims IK (D4H) - Guldhedens IK (D4H) Kobbegården 1 Konstgräs
2019-03-07 20:00 060905031 FK Kozara (D4H) - IF Väster (D5H) 3 - 1 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-09 12:00 060905012 IK Kongahälla (D3H) - Kode IF (D4H) 4 - 4 Kongevi 1 Konstgräs
2019-03-09 12:00 060905062 Dalen/Krokslätts FF (D3H) - Sandarna BK (D4H) Krokslättsvallen konstgräs
2019-03-09 12:00 060905085 Torslanda IK (D2H) - IK Virgo (D3H) 1 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-09 12:15 060905007 Stenkullen GoIK (D4H) - Eriksbergs IF (D4H) 2 - 2 Rosenhill
2019-03-09 12:15 060905094 Mölnlycke IF (D4H) - Gårda BK (D3H) Inst. Djupedalsplan A Konstgräs
2019-03-09 12:30 060905067 Qviding FIF (D2H) - IK Gauthiod (D2H) 2 - 1 Valhalla 1 Konstgräs
2019-03-09 13:00 060905040 Landvetter IS (D3H) - Alingsås IF FF (D3H) 2 - 3 Landvetter IP A-plan
2019-03-09 13:00 060905079 Ahlafors IF (D3H) - Gerdskens BK (D3H) 6 - 5 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-03-09 13:00 060905091 Hisingsbacka FC (D3H) - Holmalunds IF (D3H) 4 - 5 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-03-09 13:00 060905096 Kållered SK (D3H) - Hestrafors IF (D3H) 2 - 2 Kållered Sportcenter 1
2019-03-09 13:30 060905060 Lerums IS (D4H) - KF Velebit (D4H) 5 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-09 14:00 060905100 Sävedalens IF (D2H) - Gunnilse IS (D3H) 2 - 1 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-14 19:00 060905026 Lindome GIF (D1H) - Onsala BK (D2H) Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-14 19:30 060905112 Göteborgs DFF (D1D) - Lidköpings FK (EE) 2 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
2019-03-14 20:00 060905032 FK Kozara (D4H) - Angered MBIK (D5H) 2 - 6 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-14 20:00 060905111 Västra Frölunda IF (D3H) - IF Mölndal Fotboll (D4H) 11 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-16 12:00 060905004 Gunnilse IS (D3H) - Västra Frölunda IF (D3H) Inst. Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-03-16 12:00 060905037 Dalen/Krokslätts FF (D3H) - Guldhedens IK (D4H) 2 - 3 Krokslättsvallen konstgräs
2019-03-16 12:00 060905064 Qviding FIF (D2H) - Stenungsunds IF (D2H) 2 - 1 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-03-16 12:00 060905088 Assyriska BK (D2H) - Torslanda IK (D2H) Inst. Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-16 12:00 060905108 Jonsereds IF (D3H) - IFK Fjärås (D3H) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-03-16 12:15 060905008 Stenkullen GoIK (D4H) - IF Mölndal Fotboll (D4H) Inst. Stenkullens IP 2 KG
2019-03-16 13:00 060905013 IK Kongahälla (D3H) - Älvsborg FF (D4H) 3 - 1 Kongevi 1 Konstgräs
2019-03-16 13:00 060905041 Landvetter IS (D3H) - Göteborgs FF (D4H) 1 - 2 Landvetter IP A-plan
2019-03-16 13:00 060905076 Ahlafors IF (D3H) - Lerums IS (D4H) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-03-16 13:00 060905097 Kållered SK (D3H) - Varbergs GIF (D3H) 3 - 4 Kållered Sportcenter 1
2019-03-16 19:00 060905110 Vålerenga IF - Kungsbacka DFF (DA) 4 - 0 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-18 19:30 060905115 FK Kozara (D4H) - Ödsmåls IK (D3H) 0 - 4 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-20 20:00 060905033 FK Kozara (D4H) - Askims IK (D4H) 0 - 2 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-21 18:30 060905020 Älvsborg FF (D4H) - IF Väster (D5H) 6 - 3 Påvelund 1 Konstgräs
2019-03-22 19:00 060905077 Ahlafors IF (D3H) - Gårda BK (D3H) 4 - 2 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-03-22 19:00 060905109 Assyriska BK (D2H) - Grebbestads IF (D2H) Inst. Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-23 11:00 060905105 Kopparbergs/Göteborg FC (F19) - Alingsås FC United (D1D) 3 - 2 Valhalla 1 Konstgräs
2019-03-23 12:00 060905014 IK Kongahälla (D3H) - Gunnilse IS (D3H) Inst. Kongevi 1 Konstgräs
2019-03-23 12:00 060905024 Hisingsbacka FC (D3H) - Qviding FIF (D2H) 2 - 5 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-03-23 12:00 060905027 Lindome GIF (D1H) - Tvååkers IF (D1H) Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-23 12:00 060905058 IK Virgo (D3H) - IF Warta (D5H) Inst. Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-03-23 12:00 060905090 Gunnilse IS (D3H) - Holmalunds IF (D3H) 3 - 1 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-03-23 12:15 060905009 Stenkullen GoIK (D4H) - Kode IF (D4H) 0 - 1 Stenkullens IP 2 KG
2019-03-23 12:30 060905038 Dalen/Krokslätts FF (D3H) - KF Velebit (D4H) 0 - 3 Krokslättsvallen konstgräs
2019-03-23 13:00 060905042 Landvetter IS (D3H) - Skene IF (D3H) Inst. Landvetter IP A-plan
2019-03-23 13:00 060905101 Sävedalens IF (D2H) - Vänersborgs IF (D2H) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-23 13:30 060905045 Qviding FIF (D1D) - IS Halmia (D1D) 1 - 2 Valhalla 1 Konstgräs
2019-03-23 14:00 060905055 Västra Frölunda IF (D3H) - Gerdskens BK (D3H) 5 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-24 12:00 060905049 Utsiktens BK (U19) - Torslanda IK (U19) 4 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-24 13:00 060905066 Landvetter IS (D3H) - Kungsbacka IF (D4H) Inst. Landvetter IP A-plan
2019-03-24 14:00 060905071 Göteborgs DFF (D1D) - Örgryte IS FF (P04) 3 - 4 Valhalla 1 Konstgräs
2019-03-26 20:00 060905119 IF Väster (D5H) - Kärra KIF (D4H) 1 - 4 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-27 20:00 060905120 IFK Björkö (D4H) - FK Kozara (D4H) 4 - 0 Rosenhill
2019-03-28 19:15 060905093 Gunnilse IS (D3H) - Sandarna BK (D4H) 3 - 0 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-03-30 12:00 060905022 Gunnilse IS (D3H) - Ahlafors IF (D3H) 1 - 3 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-03-30 12:00 060905028 Lindome GIF (D1H) - Qviding FIF (D2H) 3 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-30 12:00 060905044 Qviding FIF (D1D) - IF Böljan Falkenberg (D1D) 3 - 2 Valhalla 1 Konstgräs
2019-03-30 12:00 060905089 Lunden Överås BK (D4H) - Öckerö IF (D4H) 1 - 3 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-03-30 12:45 060905107 IFK Falköping FF (D3H) - IFK Skövde FK (D4H) 1 - 3 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-30 13:00 060905073 Älvsborg FF (D4H) - FC Bosona-Bosna IF (D6H) 3 - 0 Påvelund 1 Konstgräs
2019-03-30 13:15 060905102 Sävedalens IF (D2H) - Hisingsbacka FC (D3H) 4 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-30 14:00 060905034 FK Kozara (D4H) - KSF Srbija Malmö (D4H) Inst. Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-30 14:00 060905056 Västra Frölunda IF (D3H) - Alingsås IF FF (D3H) 3 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-30 14:30 060905015 IK Kongahälla (D3H) - Eriksbergs IF (D4H) Kongevi 1 Konstgräs
2019-03-30 14:30 060905114 Torslanda IK (D2H) - Assyriska BK (D2H) 0 - 6 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-31 13:00 060905113 Utsiktens BK (U19) - GAIS (U19) 2 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-31 14:00 060905070 Göteborgs DFF (D1D) - Mallbackens IF (EE) 2 - 1 Valhalla 1 Konstgräs
2019-04-06 12:00 060905016 IK Kongahälla (D3H) - Munkedals IF (D4H) 6 - 1 Kongevi 1 Konstgräs
2019-04-06 12:00 060905057 Västra Frölunda IF (D3H) - Varbergs GIF (D3H) 3 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-04-06 12:00 060905121 Hisingsbacka FC (D3H) - Ödsmåls IK (D3H) Inst. Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-04-06 13:00 060905078 Ahlafors IF (D3H) - Jonsereds IF (D3H) 1 - 0 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2019-04-07 18:00 060905106 Kopparbergs/Göteborg FC (F19) - Qviding FIF (D1D) 3 - 2 Valhalla 1 Konstgräs
2019-04-08 18:00 060905122 Dalen/Krokslätts FF (D3H) - IFK Fjärås (D3H) Krokslättsvallen konstgräs
2019-04-15 20:15 060905123 Qviding FIF (D1D) - Göteborgs DFF (D1D) Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-04-30 18:30 060905125 Angered BK - Sävedalens IF (D2H) Hjällbovallen 1 Gräs
2019-05-21 19:30 060905126 Göteborgs DFF (D1D) - Qviding FIF (D1D) 3 - 2 Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-03 19:00 060905128 Sävedalens IF (RE) - Kållered SK (RE) 6 - 4 Vallhamra 1 Gräs
2019-06-11 20:00 060905127 Göteborgs DFF (D1D) - Jitex Mölndal BK (D1D) 5 - 1 Mossens IP 1 Gräs
2019-06-17 20:15 060905116 Qviding FIF (D1D) - Alingsås FC United (D1D) Inst. Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-08-05 20:15 060905124 Qviding FIF (D1D) - Utbynäs SK (D2D) Inst. Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-08-21 20:15 060905117 Qviding FIF (D1D) - Jitex Mölndal BK (D1D) 2 - 3 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-09-09 20:15 060905118 Qviding FIF (D1D) - Göteborgs DFF (D1D) Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-12-31 060905001 Gunnilse IS (D3H) - Qviding FIF (D2H) Hjällbovallen 2 Konstgräs