Spelprogram - Futsal Flickor 12-2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FOC Farsta Lars Lindberg 0705272116 Röd, Svart, Svart
Nacka Juniors FF Mathias Tiberg 0704403694 Blå-Blå-Blå
Nacka Vit/Sickla Tanja Lorentzon Blå-Blå-Blå
Rönninge Salem Fotboll Lina Jankler 0706859222 Gul, Svart, Gul
Saltsjöbadens IF Peter Agardh 0768442744 Blå/Vit, Blå, Blå
Stockholm United FF Rolf Andersson 086593855 0703465100
Stureby SK Henrik Sandberg 0733201001 Blå, Vit, Blå
Stuvsta IF Lina Berngarn Castenfelt 0760003366 Grön/svart randig, Svart, Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Anna Maria Linnea Jigell Grön/Vit, Grön, Grön
Vendelsö IK Jörgen Haaf 087779214 0706065455 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK FF Olof Mikael Olshammar vit, blå, vita
Örby IS Sofia Narving 0768838118 Röd/Blå, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2018-11-10 17:00 Stockholm United FF - FOC Farsta Liljeholmshallen 1
2018-11-10 18:00 Stureby SK - Älvsjö AIK FF Liljeholmshallen 2
2018-11-11 09:00 Stuvsta IF - Vendelsö IK Östra Gymnasiehallen
2018-11-11 10:00 Nacka Juniors FF - Saltsjöbadens IF Tattby Sporthall
2018-11-11 11:00 Nacka Vit/Sickla - Örby IS Tattby Sporthall
2018-11-11 18:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Rönninge Salem Fotboll Botkyrkahallen
2018-11-17 11:30 Rönninge Salem Fotboll - Nacka Vit/Sickla Rönninge Skola
2018-11-17 19:00 Älvsjö AIK FF - Stockholm United FF Skärholmshallen 1
2018-11-18 12:00 Saltsjöbadens IF - Tullinge Triangel Pojkar FK Tattby Sporthall
2018-11-18 16:30 Vendelsö IK - Nacka Juniors FF Söderbymalmshallen
2018-11-18 17:30 FOC Farsta - Stuvsta IF Skärholmshallen 1
2018-11-18 18:30 Örby IS - Stureby SK Skärholmshallen 1
2018-11-24 10:00 Stockholm United FF - Örby IS Farstahallen 4
2018-11-24 11:00 Stureby SK - Rönninge Salem Fotboll Farstahallen 4
2018-11-24 17:00 Stuvsta IF - Älvsjö AIK FF Edbohallen
2018-11-25 10:00 Nacka Juniors FF - FOC Farsta Tattby Sporthall
2018-11-25 11:00 Nacka Vit/Sickla - Tullinge Triangel Pojkar FK Tattby Sporthall
2018-11-25 17:30 Vendelsö IK - Saltsjöbadens IF Söderbymalmshallen
December
2018-12-07 19:30 Saltsjöbadens IF - Nacka Vit/Sickla Tattby Sporthall
2018-12-08 11:30 Rönninge Salem Fotboll - Stockholm United FF Rönninge Skola
2018-12-08 17:00 Örby IS - Stuvsta IF Liljeholmshallen 1
2018-12-08 18:00 Älvsjö AIK FF - Nacka Juniors FF Liljeholmshallen 2
2018-12-08 18:00 FOC Farsta - Vendelsö IK Liljeholmshallen 3
2018-12-09 20:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Stureby SK Botkyrkahallen
2018-12-14 19:30 Nacka Juniors FF - Örby IS Tattby Sporthall
2018-12-15 17:00 Stockholm United FF - Tullinge Triangel Pojkar FK Liljeholmshallen 1
2018-12-15 18:00 Stureby SK - Nacka Vit/Sickla Liljeholmshallen 2
2018-12-15 18:00 FOC Farsta - Saltsjöbadens IF Liljeholmshallen 3
2018-12-16 08:30 Stuvsta IF - Rönninge Salem Fotboll Stuvstahallen
2018-12-16 16:30 Vendelsö IK - Älvsjö AIK FF Söderbymalmshallen
Januari
2019-01-11 18:30 Saltsjöbadens IF - Stureby SK Tattby Sporthall
2019-01-11 19:30 Nacka Vit/Sickla - Stockholm United FF Tattby Sporthall
2019-01-12 11:30 Rönninge Salem Fotboll - Nacka Juniors FF Rönninge Skola
2019-01-12 17:00 Örby IS - Vendelsö IK Liljeholmshallen 1
2019-01-12 17:00 Älvsjö AIK FF - FOC Farsta Liljeholmshallen 2
2019-01-12 19:15 Saltsjöbadens IF - Stockholm United FF Björknäs Sporthall
2019-01-13 18:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Stuvsta IF Storvretens Sporthall
2019-01-19 17:00 Stockholm United FF - Stureby SK Liljeholmshallen 1
2019-01-19 18:00 Älvsjö AIK FF - Saltsjöbadens IF Liljeholmshallen 2
2019-01-19 18:00 FOC Farsta - Örby IS Liljeholmshallen 3
2019-01-20 08:00 Stuvsta IF - Nacka Vit/Sickla Stuvstahallen
2019-01-20 11:00 Nacka Juniors FF - Tullinge Triangel Pojkar FK Tattby Sporthall
2019-01-20 16:30 Vendelsö IK - Rönninge Salem Fotboll Söderbymalmshallen
2019-01-26 11:30 Rönninge Salem Fotboll - FOC Farsta Rönninge Skola
2019-01-26 17:00 Örby IS - Älvsjö AIK FF Liljeholmshallen 1
2019-01-26 18:00 Nacka Vit/Sickla - Nacka Juniors FF Tattby Sporthall
2019-01-27 19:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Vendelsö IK Tumba Idrottshus
Februari
2019-02-01 19:30 Nacka Juniors FF - Stureby SK Tattby Sporthall
2019-02-02 15:00 Älvsjö AIK FF - Rönninge Salem Fotboll Skärholmshallen 1
2019-02-02 16:30 Stuvsta IF - Stockholm United FF Edbohallen
2019-02-02 17:00 Örby IS - Saltsjöbadens IF Skärholmshallen 1
2019-02-02 18:00 FOC Farsta - Tullinge Triangel Pojkar FK Liljeholmshallen 3
2019-02-03 16:30 Vendelsö IK - Nacka Vit/Sickla Söderbymalmshallen
2019-02-09 11:30 Rönninge Salem Fotboll - Örby IS Rönninge Skola
2019-02-09 17:00 Stockholm United FF - Nacka Juniors FF Liljeholmshallen 1
2019-02-09 17:00 Stureby SK - Vendelsö IK Liljeholmshallen 2
2019-02-09 17:00 Saltsjöbadens IF - Stuvsta IF Tattby Sporthall
2019-02-09 18:00 Nacka Vit/Sickla - FOC Farsta Tattby Sporthall
2019-02-10 18:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Älvsjö AIK FF Botkyrkahallen
2019-02-16 11:30 Rönninge Salem Fotboll - Saltsjöbadens IF Rönninge Skola
2019-02-16 18:00 Örby IS - Tullinge Triangel Pojkar FK Liljeholmshallen 1
2019-02-16 18:00 Älvsjö AIK FF - Nacka Vit/Sickla Liljeholmshallen 2
2019-02-16 18:00 FOC Farsta - Stureby SK Liljeholmshallen 3
2019-02-17 11:00 Nacka Juniors FF - Stuvsta IF Tattby Sporthall
2019-02-17 16:30 Vendelsö IK - Stockholm United FF Söderbymalmshallen
Mars
2019-03-17 16:00 Stureby SK - Stuvsta IF Farstahallen 4