Spelprogram - Futsal Pojkar 10-1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Erikslunds KF Mikael Källström Grön, Svart, Svart
IF Brommapojkarna Stefan Hultberg 0703505704 Röd/Svart, Svarta, Svarta
IFK Aspudden-Tellus Tomas Björndal Blå, Blå, Blå
IFK Sollentuna Christer Carlson 0707350750 0707350750 Blå Vit randig, Blå, Blå
Norrtulls SK Jacob Kaplan 0708623394 Gul, Svart, Gul
Skå IK & Bygdegård Markel Valverde vit, vit, vit
Spårvägens FF Kjell Irestam 08391126 0708110676 Blå/vit, Blå, Blå
Vallentuna Futsal Club Johan Söderström 0727124967 Svart, Svart, Svart
Älvsjö AIK FF Johan Lönn 0701616093 vit, blå, vita
Örby IS Daniel Nesz 0705685504 Röd/Blå, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2018-11-10 15:30 Skå IK & Bygdegård - Örby IS Tappström Bollhall
2018-11-11 11:00 IF Brommapojkarna - Norrtulls SK Gubbängshallen
2018-11-11 12:00 Älvsjö AIK FF - Vallentuna Futsal Club Gubbängshallen
2018-11-11 13:00 IFK Aspudden-Tellus - Erikslunds KF Gubbängshallen
2018-11-18 09:00 Örby IS - Älvsjö AIK FF Gubbängshallen
2018-11-18 10:00 Spårvägens FF - IF Brommapojkarna Gubbängshallen
2018-11-18 11:00 Norrtulls SK - IFK Aspudden-Tellus Gubbängshallen
2018-11-18 18:00 Erikslunds KF - Skå IK & Bygdegård Ängsholmshallen
2018-11-24 18:00 IFK Sollentuna - Örby IS Häggvikshallen
2018-11-24 18:00 Skå IK & Bygdegård - IFK Aspudden-Tellus Tappström Bollhall
2018-11-25 13:00 IF Brommapojkarna - Vallentuna Futsal Club Gubbängshallen
2018-11-25 14:00 Älvsjö AIK FF - Erikslunds KF Gubbängshallen
2018-11-25 15:00 Spårvägens FF - Norrtulls SK Gubbängshallen
December
2018-12-02 15:45 Vallentuna Futsal Club - IFK Sollentuna Tellushallen
2018-12-09 09:00 IFK Aspudden-Tellus - Älvsjö AIK FF Gubbängshallen
2018-12-09 10:00 Örby IS - IF Brommapojkarna Gubbängshallen
2018-12-09 11:00 Norrtulls SK - Skå IK & Bygdegård Gubbängshallen
2018-12-09 17:00 Erikslunds KF - IFK Sollentuna Ängsholmshallen
2018-12-15 17:00 Vallentuna Futsal Club - Spårvägens FF Tellushallen
Januari
2019-01-12 18:00 IFK Sollentuna - Spårvägens FF Häggvikshallen
2019-01-19 18:00 IFK Sollentuna - Norrtulls SK Häggvikshallen
2019-01-20 13:00 IF Brommapojkarna - Erikslunds KF Gubbängshallen
2019-01-20 14:00 Älvsjö AIK FF - Skå IK & Bygdegård Gubbängshallen
2019-01-20 15:00 Spårvägens FF - Örby IS Gubbängshallen
2019-01-20 16:00 Vallentuna Futsal Club - IFK Aspudden-Tellus Tellushallen
2019-01-26 13:00 Norrtulls SK - Älvsjö AIK FF Gubbängshallen
2019-01-27 13:00 IFK Aspudden-Tellus - IF Brommapojkarna Gubbängshallen
2019-01-27 14:00 Örby IS - Vallentuna Futsal Club Gubbängshallen
2019-01-27 17:00 Erikslunds KF - Spårvägens FF Ängsholmshallen
Februari
2019-02-02 18:00 IFK Sollentuna - Älvsjö AIK FF Häggvikshallen
2019-02-03 14:00 IF Brommapojkarna - Skå IK & Bygdegård Gubbängshallen
2019-02-03 15:00 Örby IS - Norrtulls SK Gubbängshallen
2019-02-03 16:00 Spårvägens FF - IFK Aspudden-Tellus Gubbängshallen
2019-02-09 16:30 Skå IK & Bygdegård - Spårvägens FF Tappström Bollhall
2019-02-09 17:45 Skå IK & Bygdegård - IFK Sollentuna Tappström Bollhall
2019-02-10 13:00 Älvsjö AIK FF - IF Brommapojkarna Gubbängshallen
2019-02-10 14:00 IFK Aspudden-Tellus - IFK Sollentuna Gubbängshallen
2019-02-10 15:00 Norrtulls SK - Vallentuna Futsal Club Gubbängshallen
2019-02-10 17:00 Erikslunds KF - Örby IS Ängsholmshallen
2019-02-16 14:00 Vallentuna Futsal Club - Erikslunds KF Erikslundshallen
2019-02-17 09:00 Spårvägens FF - Älvsjö AIK FF Gubbängshallen
2019-02-17 10:00 Örby IS - IFK Aspudden-Tellus Gubbängshallen
2019-02-17 11:00 IF Brommapojkarna - IFK Sollentuna Gubbängshallen
2019-02-17 15:00 Vallentuna Futsal Club - Skå IK & Bygdegård Tellushallen
2019-02-17 18:00 Erikslunds KF - Norrtulls SK Ängsholmshallen