Spelprogram - Futsal Flickor 12-1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Stefan Ryderfelt 0704970703 Svarta, svarta, röda
Hammarby IF FF Bo Wester 0730390703 Vit, Grön, Vit
Norrtulls SK Magnus Bokström 0725000228 Gul, Svart, Gul
Reymersholms IK Åsa Fagerlund 08848678 0706500695 Grön, Vit, Grön
Skå IK & Bygdegård Skå IK & Bygdegård(Föreningen) vit, vit, vit
Stockholm United FF Gul Rolf Andersson 086593855 0703465100
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2018-11-10 17:00 Hammarby IF FF - Norrtulls SK Liljeholmshallen 2
2018-11-10 17:00 Enskede IK - Reymersholms IK Liljeholmshallen 3
2018-11-11 Skå IK & Bygdegård - Stockholm United FF Gul Tappström Bollhall
2018-11-17 15:00 Norrtulls SK - Skå IK & Bygdegård Stora Mossens Idrottshall
2018-11-17 18:00 Reymersholms IK - Hammarby IF FF Skärholmshallen 1
2018-11-24 12:00 Hammarby IF FF - Enskede IK Farstahallen 4
2018-11-24 19:15 Skå IK & Bygdegård - Reymersholms IK Tappström Bollhall
December
2018-12-01 17:00 Reymersholms IK - Norrtulls SK Liljeholmshallen 1
2018-12-01 18:00 Enskede IK - Skå IK & Bygdegård Liljeholmshallen 1
2018-12-08 17:00 Norrtulls SK - Enskede IK Liljeholmshallen 3
2018-12-08 18:00 Skå IK & Bygdegård - Hammarby IF FF Tappström Bollhall
2018-12-09 19:15 Reymersholms IK - Stockholm United FF Gul Skanstullshallen
2018-12-15 17:00 Hammarby IF FF - Skå IK & Bygdegård Liljeholmshallen 2
2018-12-15 17:00 Enskede IK - Norrtulls SK Liljeholmshallen 3
2018-12-16 15:00 Stockholm United FF Gul - Reymersholms IK Skarpnäckshallen
2018-12-22 11:00 Stockholm United FF Gul - Norrtulls SK Vintervikshallen
Januari
2019-01-06 15:00 Stockholm United FF Gul - Enskede IK Skarpnäckshallen
2019-01-12 12:00 Norrtulls SK - Stockholm United FF Gul Skärholmshallen 1
2019-01-19 15:30 Skå IK & Bygdegård - Enskede IK Tappström Bollhall
2019-01-19 16:00 Norrtulls SK - Reymersholms IK Liljeholmshallen 1
2019-01-19 17:00 Hammarby IF FF - Stockholm United FF Gul Liljeholmshallen 2
2019-01-26 17:00 Reymersholms IK - Skå IK & Bygdegård Liljeholmshallen 2
Februari
2019-02-02 13:00 Enskede IK - Stockholm United FF Gul Skärholmshallen 1
2019-02-02 14:00 Hammarby IF FF - Reymersholms IK Skärholmshallen 1
2019-02-02 16:30 Skå IK & Bygdegård - Norrtulls SK Tappström Bollhall
2019-02-02 19:15 Enskede IK - Hammarby IF FF Sjöstadshallen
2019-02-09 14:00 Stockholm United FF Gul - Hammarby IF FF Skärholmshallen 1
2019-02-16 12:00 Stockholm United FF Gul - Skå IK & Bygdegård Skärholmshallen 1
2019-02-16 16:00 Norrtulls SK - Hammarby IF FF Liljeholmshallen 2
2019-02-16 17:00 Reymersholms IK - Enskede IK Liljeholmshallen 2