Spelprogram - Flickor Div 6 Södra grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Betsele IF 07 lag 1 Elenore Bålfors 0705206496 Röd/Röd/röd
Betsele IF 07 lag 2 Elenore Bålfors 0705206496 Röd/Röd/röd
HTF F07 Magnus Stenlund 0705172199 Svart/Svart/Svart
Mariehem SK (F07) Nina Mattsson 0702431046 Vit/Vit/Vit
Robertsfors IK F 07-08 Johan Larsson 093414838 0730479864 Rödsvartrandigt (röd rygg)/Svart/Svart
Sandåkerns SK F07 Roger Enqvist 090143395 0706263931 Röd/Röd/Röd
SIK/OIK F06/07 Lennart Carlhed 0706424574 Svart/Gul/Svart/Svart
Umeå Södra FF F-07 Blå Åke Johansson 0703926442 Gul/Blå/Blå/Blå
Umeå Södra FF F-07 Gul Lisa Hedlund 0707891039 Gul/Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2018-05-13 10:00 Sandåkerns SK F07 - Umeå Södra FF F-07 Blå Grubbevallen
2018-05-13 10:30 Betsele IF 07 lag 1 - Robertsfors IK F 07-08 Tannbergshallen
2018-05-13 14:30 Umeå Södra FF F-07 Gul - SIK/OIK F06/07 Tegs IP
2018-05-13 17:15 HTF F07 - Mariehem SK (F07) Flurkmark IP
2018-05-19 09:00 Umeå Södra FF F-07 Blå - HTF F07 Tegstunets IP
2018-05-19 10:30 Mariehem SK (F07) - Betsele IF 07 lag 1 MSK Arena
2018-05-19 10:45 SIK/OIK F06/07 - Sandåkerns SK F07 Storsjö Arena
2018-05-20 11:00 Robertsfors IK F 07-08 - Betsele IF 07 lag 2 Stantorsvallen
2018-05-27 12:00 Betsele IF 07 lag 2 - Mariehem SK (F07) Tannbergshallen
2018-05-27 12:00 Sandåkerns SK F07 - Umeå Södra FF F-07 Gul Grubbevallen
2018-05-27 13:30 Betsele IF 07 lag 1 - Umeå Södra FF F-07 Blå Tannbergshallen
2018-05-27 17:15 HTF F07 - SIK/OIK F06/07 Flurkmark IP
Juni
2018-06-02 10:30 Mariehem SK (F07) - Robertsfors IK F 07-08 MSK Arena
2018-06-02 10:45 SIK/OIK F06/07 - Betsele IF 07 lag 1 Storsjö Arena
2018-06-03 11:30 Umeå Södra FF F-07 Blå - Betsele IF 07 lag 2 Tegs IP
2018-06-03 14:30 Umeå Södra FF F-07 Gul - HTF F07 Tegs IP
2018-06-06 12:00 Betsele IF 07 lag 1 - Umeå Södra FF F-07 Gul Tannbergshallen
2018-06-06 13:30 Betsele IF 07 lag 2 - SIK/OIK F06/07 Tannbergshallen
2018-06-07 18:30 HTF F07 - Sandåkerns SK F07 Klacken IP
2018-06-10 10:00 Robertsfors IK F 07-08 - Umeå Södra FF F-07 Blå Stantorsvallen
2018-06-13 17:45 Umeå Södra FF F-07 Gul - Betsele IF 07 lag 2 Tegstunets IP
2018-06-13 18:00 SIK/OIK F06/07 - Robertsfors IK F 07-08 Storsjö Arena
2018-06-16 10:30 Sandåkerns SK F07 - Betsele IF 07 lag 1 Grubbevallen
2018-06-16 10:30 Mariehem SK (F07) - SIK/OIK F06/07 MSK Arena
2018-06-17 11:00 Betsele IF 07 lag 1 - HTF F07 Tannbergshallen
2018-06-17 15:00 Betsele IF 07 lag 2 - HTF F07 Tannens IP
2018-06-18 17:30 Umeå Södra FF F-07 Blå - Mariehem SK (F07) Tegstunets IP
2018-06-19 19:00 Betsele IF 07 lag 2 - Sandåkerns SK F07 Tannbergshallen
2018-06-25 18:30 Robertsfors IK F 07-08 - Umeå Södra FF F-07 Gul Tunnan
2018-06-27 18:30 Robertsfors IK F 07-08 - Sandåkerns SK F07 Tunnan
2018-06-30 10:30 Mariehem SK (F07) - Umeå Södra FF F-07 Gul MSK Arena
Juli
2018-07-01 14:15 SIK/OIK F06/07 - Umeå Södra FF F-07 Blå Brovallen IP