Spelprogram - Pojkar Div 5 Norra grp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergsbyns SK 05/06 2 Markus Forsell 0704253197 Röd/Röd
Bolidens FFI P 12 Ola Eriksson 0703581098 Grön/Grön/Grön
Clemensnäs IF CIF/RIF P06 CIF/RIF Nicklas Lindgren 0705179005 Blå/Blå/Blå Gul/Blå/Gul
Drängsmark/Ostvik IF/BODÅ P 06 Laila Strandgren 0703205568 Blå/vit/blå/Vit
IFK Bjurfors 1 Bo Johansson 0706425266 Gul/Svart/svart
Kågedalens AIF Pojkar 05-06 Johanna Holmbom 0703229087 Gul /Svart/gul
Malå IF Rickard Vesterlund 0705720354 0706068394 Grön
Morön BK 07 Ann Svanberg 0910777763 0702278550 Vit/Grön randig/Vita/Vita
Skellefteå FF P06/07 Svart Mattias Granström 091017987 0702603706 Svart/Svart/Svart
Stämningsgården IK P06 Vit Magnus Lundberg +46705181640 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2018-05-13 12:00 Malå IF - Bergsbyns SK 05/06 2 Tjamstavallen
2018-05-13 17:00 Skellefteå FF P06/07 Svart - Drängsmark/Ostvik IF/BODÅ P 06 Bollhallen, Norrvalla
2018-05-13 18:30 Kågedalens AIF Pojkar 05-06 - Clemensnäs IF CIF/RIF P06 CIF/RIF Bollhallen, Norrvalla
2018-05-17 18:30 IFK Bjurfors 1 - Bolidens FFI P 12 Bjurfors IP
2018-05-20 15:00 Drängsmark/Ostvik IF/BODÅ P 06 - Kågedalens AIF Pojkar 05-06 Nyvalla IP
2018-05-20 17:00 Bolidens FFI P 12 - Malå IF
2018-05-20 18:30 Bergsbyns SK 05/06 2 - Stämningsgården IK P06 Vit Tältet Morön
2018-05-26 09:00 Stämningsgården IK P06 Vit - Bolidens FFI P 12
2018-05-26 12:00 Malå IF - Clemensnäs IF CIF/RIF P06 CIF/RIF Tjamstavallen
2018-05-27 12:00 Skellefteå FF P06/07 Svart - Morön BK 07 Bollhallen, Norrvalla
2018-05-27 15:00 IFK Bjurfors 1 - Drängsmark/Ostvik IF/BODÅ P 06 Bjurfors IP
2018-05-31 18:30 Clemensnäs IF CIF/RIF P06 CIF/RIF - IFK Bjurfors 1 Gunsen
Juni
2018-06-01 18:00 Malå IF - Skellefteå FF P06/07 Svart Tjamstavallen
2018-06-03 11:00 Clemensnäs IF CIF/RIF P06 CIF/RIF - Stämningsgården IK P06 Vit Gunsen
2018-06-03 14:30 Morön BK 07 - Kågedalens AIF Pojkar 05-06 Skogsvallen IP
2018-06-03 15:00 Drängsmark/Ostvik IF/BODÅ P 06 - Malå IF Nyvalla IP
2018-06-03 15:00 Bolidens FFI P 12 - Bergsbyns SK 05/06 2
2018-06-06 10:00 Bergsbyns SK 05/06 2 - Skellefteå FF P06/07 Svart Bergsvallen IP
2018-06-06 15:00 Stämningsgården IK P06 Vit - IFK Bjurfors 1
2018-06-07 18:30 Clemensnäs IF CIF/RIF P06 CIF/RIF - Morön BK 07 Gunsen
2018-06-08 18:00 Bergsbyns SK 05/06 2 - Clemensnäs IF CIF/RIF P06 CIF/RIF Bergsvallen IP
2018-06-08 18:00 Bolidens FFI P 12 - Kågedalens AIF Pojkar 05-06
2018-06-09 09:00 Stämningsgården IK P06 Vit - Drängsmark/Ostvik IF/BODÅ P 06
2018-06-09 12:15 Kågedalens AIF Pojkar 05-06 - Skellefteå FF P06/07 Svart Sportfältet Kåge
2018-06-10 11:00 Kågedalens AIF Pojkar 05-06 - Malå IF Sportfältet Kåge
2018-06-10 13:00 Skellefteå FF P06/07 Svart - Stämningsgården IK P06 Vit Norrvalla
2018-06-13 18:30 IFK Bjurfors 1 - Morön BK 07 Bjurfors IP
2018-06-13 18:30 Drängsmark/Ostvik IF/BODÅ P 06 - Bergsbyns SK 05/06 2 Kamvallen IP
2018-06-17 11:00 Clemensnäs IF CIF/RIF P06 CIF/RIF - Bolidens FFI P 12 Gunsen
2018-06-17 13:30 Morön BK 07 - Malå IF Tältet Morön
2018-06-18 18:30 Bolidens FFI P 12 - Drängsmark/Ostvik IF/BODÅ P 06
2018-06-24 16:00 IFK Bjurfors 1 - Kågedalens AIF Pojkar 05-06 Bjurfors IP
2018-06-25 19:30 Stämningsgården IK P06 Vit - Morön BK 07 Baseboll-Sportfältet 7-manna
2018-06-26 19:30 Skellefteå FF P06/07 Svart - IFK Bjurfors 1 Bollhallen, Norrvalla
Juli
2018-07-01 15:00 Drängsmark/Ostvik IF/BODÅ P 06 - Clemensnäs IF CIF/RIF P06 CIF/RIF Kamvallen IP
2018-07-05 19:30 Morön BK 07 - Bergsbyns SK 05/06 2 Tältet Morön