Spelprogram - Futsal Pojkar 10-11 Södra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ersboda SK P08 Per Erik Björk 090188353 0702669964 röd/svart/röd
Ersmarks IK P07 Petra Skoglund 090127758 0768266480 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P08 B/C Patrik Sandström 0706698786 Vit/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd Nils Paulson 090193600 0703920710 Vit/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P08 Sofiehem/Ålidhem Emma Brändström 0702203923 Vit/Svart/Svart
Lycksele IF 08 Kajsa Brännlund 0706932801 Blå/Vit/Vit/vit
Tegs SK Fotboll P-07 Martin Nilsson 0732802382 Vinröd/Svart/Svart
Umedalens IF P07 Mattias Bergström Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2017-11-11 12:30 Umedalens IF P07 - Lycksele IF 08 Grubbeskolan
2017-11-11 13:15 Ersmarks IK P07 - Gimonäs Umeå IF P08 Sofiehem/Ålidhem Grubbeskolan
2017-11-11 14:00 Gimonäs Umeå IF P08 Sofiehem/Ålidhem - Lycksele IF 08 Grubbeskolan
2017-11-11 14:45 Ersmarks IK P07 - Umedalens IF P07 Grubbeskolan
2017-11-12 12:00 Tegs SK Fotboll P-07 - Gimonäs Umeå IF P08 B/C Tegs centralskolas gymnastikhall
2017-11-12 12:45 Ersboda SK P08 - Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd Tegs centralskolas gymnastikhall
2017-11-12 13:30 Gimonäs Umeå IF P08 B/C - Ersboda SK P08 Tegs centralskolas gymnastikhall
2017-11-12 14:15 Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd - Tegs SK Fotboll P-07 Tegs centralskolas gymnastikhall
2017-11-18 09:30 Gimonäs Umeå IF P08 Sofiehem/Ålidhem - Umedalens IF P07 Ålidhemshallen
2017-11-18 10:15 Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd - Tegs SK Fotboll P-07 Ålidhemshallen
2017-11-18 11:00 Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd - Umedalens IF P07 Ålidhemshallen
2017-11-18 11:45 Gimonäs Umeå IF P08 Sofiehem/Ålidhem - Tegs SK Fotboll P-07 Ålidhemshallen
2017-11-19 14:00 Gimonäs Umeå IF P08 B/C - Ersmarks IK P07 Sporthushallen
2017-11-19 14:45 Lycksele IF 08 - Ersboda SK P08 Sporthushallen
2017-11-19 15:30 Ersmarks IK P07 - Lycksele IF 08 Sporthushallen
2017-11-19 16:15 Gimonäs Umeå IF P08 B/C - Ersboda SK P08 Sporthushallen
December
2017-12-02 15:00 Ersboda SK P08 - Umedalens IF P07 Ersängshallen
2017-12-02 15:45 Gimonäs Umeå IF P08 Sofiehem/Ålidhem - Gimonäs Umeå IF P08 B/C Ersängshallen
2017-12-02 16:30 Umedalens IF P07 - Gimonäs Umeå IF P08 Sofiehem/Ålidhem Ersängshallen
2017-12-02 17:15 Ersboda SK P08 - Gimonäs Umeå IF P08 B/C Ersängshallen
2017-12-03 13:45 Ersmarks IK P07 - Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd Ersängshallen
2017-12-03 14:30 Tegs SK Fotboll P-07 - Lycksele IF 08 Ersängshallen
2017-12-03 15:15 Tegs SK Fotboll P-07 - Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd Ersängshallen
2017-12-03 16:00 Lycksele IF 08 - Ersmarks IK P07 Ersängshallen
2017-12-10 10:00 Lycksele IF 08 - Ersmarks IK P07 Tannbergshallen
2017-12-10 10:45 Ersboda SK P08 - Tegs SK Fotboll P-07 Tannbergshallen
2017-12-10 11:30 Ersmarks IK P07 - Tegs SK Fotboll P-07 Tannbergshallen
2017-12-10 12:15 Ersboda SK P08 - Lycksele IF 08 Tannbergshallen
2017-12-10 13:00 Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd - Gimonäs Umeå IF P08 Sofiehem/Ålidhem Bräntbergsskolan
2017-12-10 13:45 Umedalens IF P07 - Gimonäs Umeå IF P08 B/C Bräntbergsskolan
2017-12-10 14:30 Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd - Gimonäs Umeå IF P08 B/C Bräntbergsskolan
2017-12-10 15:15 Umedalens IF P07 - Gimonäs Umeå IF P08 Sofiehem/Ålidhem Bräntbergsskolan
Januari
2018-01-13 09:00 Gimonäs Umeå IF P08 B/C - Gimonäs Umeå IF P08 Sofiehem/Ålidhem Ålidhemshallen
2018-01-13 09:45 Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd - Ersmarks IK P07 Ålidhemshallen
2018-01-13 10:30 Gimonäs Umeå IF P08 Sofiehem/Ålidhem - Ersmarks IK P07 Ålidhemshallen
2018-01-13 11:15 Gimonäs Umeå IF P08 B/C - Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd Ålidhemshallen
2018-01-13 12:00 Umedalens IF P07 - Ersboda SK P08 Ålidhemshallen
2018-01-13 12:45 Lycksele IF 08 - Tegs SK Fotboll P-07 Ålidhemshallen
2018-01-13 13:30 Lycksele IF 08 - Umedalens IF P07 Ålidhemshallen
2018-01-13 14:15 Tegs SK Fotboll P-07 - Ersboda SK P08 Ålidhemshallen
2018-01-21 10:00 Lycksele IF 08 - Gimonäs Umeå IF P08 B/C Tannbergshallen
2018-01-21 10:45 Umedalens IF P07 - Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd Tannbergshallen
2018-01-21 11:30 Gimonäs Umeå IF P08 B/C - Umedalens IF P07 Tannbergshallen
2018-01-21 12:15 Lycksele IF 08 - Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd Tannbergshallen
2018-01-21 13:00 Tegs SK Fotboll P-07 - Ersmarks IK P07 Hagahallen
2018-01-21 13:45 Ersboda SK P08 - Gimonäs Umeå IF P08 Sofiehem/Ålidhem Hagahallen
2018-01-21 14:30 Ersmarks IK P07 - Ersboda SK P08 Hagahallen
2018-01-21 15:15 Tegs SK Fotboll P-07 - Gimonäs Umeå IF P08 Sofiehem/Ålidhem Hagahallen
Februari
2018-02-04 11:00 Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd - Gimonäs Umeå IF P08 B/C Ålidhemshallen
2018-02-04 11:30 Ersboda SK P08 - Ersmarks IK P07 Ersängshallen
2018-02-04 11:45 Lycksele IF 08 - Gimonäs Umeå IF P08 Sofiehem/Ålidhem Ålidhemshallen
2018-02-04 12:15 Umedalens IF P07 - Tegs SK Fotboll P-07 Ersängshallen
2018-02-04 12:30 Gimonäs Umeå IF P08 B/C - Lycksele IF 08 Ålidhemshallen
2018-02-04 13:15 Umedalens IF P07 - Ersmarks IK P07 Ersängshallen
2018-02-04 13:15 Gimonäs Umeå IF P08 Sofiehem/Ålidhem - Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd Ålidhemshallen
2018-02-04 14:00 Tegs SK Fotboll P-07 - Ersboda SK P08 Ersängshallen
2018-02-10 15:00 Gimonäs Umeå IF P08 Sofiehem/Ålidhem - Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd Sporthushallen
2018-02-10 15:45 Ersboda SK P08 - Lycksele IF 08 Sporthushallen
2018-02-10 16:30 Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd - Lycksele IF 08 Sporthushallen
2018-02-10 17:15 Gimonäs Umeå IF P08 Sofiehem/Ålidhem - Ersboda SK P08 Sporthushallen
2018-02-11 14:00 Ersmarks IK P07 - Gimonäs Umeå IF P08 B/C Ersängshallen
2018-02-11 14:45 Tegs SK Fotboll P-07 - Umedalens IF P07 Ersängshallen
2018-02-11 15:30 Ersmarks IK P07 - Umedalens IF P07 Ersängshallen
2018-02-11 16:15 Gimonäs Umeå IF P08 B/C - Tegs SK Fotboll P-07 Ersängshallen