Spelprogram - Futsal Flickor 13-1 (födda 06)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 2 Christina Öqvist 0734392604 Vinröd/Svart/Svarta
Falcao Futsal Club Stockholm 1 Leonora Blizniuk Krasniqi Orange/Svart/Orange
Hammarby IF FF 1 Jenny Moberg 0706656501 Vit/Grön/Vit
IFK Aspudden-Tellus 1 Hanna Bergander 0709992986 Blå/Blå/Blå
Ingarö IF F13 Åsa Tornberg 0703956808 Svart/Svart/Svart
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Ola Blennow 0739813617 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK 1 Magnus Bokström 0725000228 Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 1 Åsa Fagerlund 08848678 0706500695 Grön/Vit/Grön
Skå IK & Bygdegård Björn Frisk 0701670696 Vit/Vit/Vit
Spånga IS FK 1 Malin Peterson 0709228552 Blå-vit/Blå/Blå
Stuvsta IF 1 Lina Berngarn Castenfelt 0760003366 Grön/svart randig/Svart/Svart
Årsta FF Nina Jakobson 0708799848 Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-09 11:00 150215006 Spånga IS FK 1 - Boo FF 2 2 - 7 Ärvingehallen
2019-11-09 12:00 150215005 Skå IK & Bygdegård - Årsta FF 1 - 8 Tappström Bollhall
2019-11-09 14:00 150215001 IFK Aspudden-Tellus 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 4 - 9 Liljeholmshallen 1
2019-11-09 15:00 150215004 Norrtulls SK 1 - Reymersholms IK 1 1 - 1 Liljeholmshallen 1
2019-11-09 18:00 150215003 Hammarby IF FF 1 - Stuvsta IF 1 3 - 3 Skarpnäckshallen
2019-11-10 14:00 150215002 Falcao Futsal Club Stockholm 1 - Ingarö IF F13 4 - 4 Botkyrkahallen 1
2019-11-16 13:00 150215007 Boo FF 2 - Skå IK & Bygdegård 3 - 4 Tippens Sporthall
2019-11-16 14:00 150215011 Ingarö IF F13 - IFK Aspudden-Tellus 1 7 - 5 Hemmestahallen
2019-11-17 09:00 150215010 Stuvsta IF 1 - Falcao Futsal Club Stockholm 1 0 - 3 Stuvstahallen
2019-11-23 12:00 150215017 Skå IK & Bygdegård - Spånga IS FK 1 5 - 1 Tappström Bollhall
2019-11-23 15:00 150215015 Hammarby IF FF 1 - Årsta FF 2 - 3 Skarpnäckshallen
2019-11-23 18:00 150215018 Ingarö IF F13 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 2 - 8 Hemmestahallen
2019-11-24 14:00 150215013 IFK Aspudden-Tellus 1 - Stuvsta IF 1 1 - 1 Liljeholmshallen 1
2019-11-24 15:00 150215016 Norrtulls SK 1 - Boo FF 2 5 - 3 Liljeholmshallen 1
2019-11-24 19:00 150215014 Falcao Futsal Club Stockholm 1 - Reymersholms IK 1 8 - 2 e.f. Botkyrkahallen 2
2019-11-30 09:00 150215019 Spånga IS FK 1 - Norrtulls SK 1 0 - 1 Ärvingehallen
2019-11-30 19:00 150215020 Boo FF 2 - Hammarby IF FF 1 1 - 5 Tippens Sporthall
2019-11-30 19:00 150215021 Årsta FF - Falcao Futsal Club Stockholm 1 1 - 6 Sätrahallen
2019-11-30 19:00 150215022 Reymersholms IK 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 3 - 2 Liljeholmshallen 1
December
2019-12-01 09:00 150215023 Stuvsta IF 1 - Ingarö IF F13 2 - 1 Stuvstahallen
2019-12-01 14:00 150215024 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Skå IK & Bygdegård 2 - 2 Eriksdalshallen
2019-12-07 14:00 150215028 Norrtulls SK 1 - Skå IK & Bygdegård 0 - 3 Liljeholmshallen 1
2019-12-07 16:00 150215026 Falcao Futsal Club Stockholm 1 - Boo FF 2 6 - 0 Kärsbyhallen
2019-12-07 18:00 150215027 Hammarby IF FF 1 - Spånga IS FK 1 3 - 3 Liljeholmshallen 1
2019-12-08 15:00 150215025 IFK Aspudden-Tellus 1 - Årsta FF 1 - 10 Liljeholmshallen 1
2019-12-08 19:00 150215009 Reymersholms IK 1 - Hammarby IF FF 1 1 - 2 Skanstullshallen
2019-12-08 20:00 150215029 Stuvsta IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 1 - 3 Stuvstahallen
2019-12-14 10:00 150215008 Årsta FF - Norrtulls SK 1 0 - 2 Sätrahallen
2019-12-15 16:00 150215012 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Spånga IS FK 1 9 - 7 Farstahallen 3
Januari
2020-01-11 10:00 150215032 Spånga IS FK 1 - Falcao Futsal Club Stockholm 1 2 - 8 Ärvingehallen
2020-01-11 13:00 150215034 Årsta FF - Ingarö IF F13 4 - 4 Skärholmshallen 1
2020-01-11 14:00 150215031 Skå IK & Bygdegård - Hammarby IF FF 1 4 - 0 Tappström Bollhall
2020-01-11 16:00 150215033 Boo FF 2 - IFK Aspudden-Tellus 1 3 - 0 Tippens Sporthall
2020-01-11 17:00 150215035 Reymersholms IK 1 - Stuvsta IF 1 2 - 2 Liljeholmshallen 1
2020-01-11 20:00 150215036 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Norrtulls SK 1 0 - 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-18 13:00 150215039 Hammarby IF FF 1 - Norrtulls SK 1 1 - 1 Skarpnäckshallen
2020-01-18 13:00 150215042 Ingarö IF F13 - Boo FF 2 Hemmestahallen
2020-01-18 16:00 150215038 Falcao Futsal Club Stockholm 1 - Skå IK & Bygdegård Alby Sporthall
2020-01-18 18:00 150215037 IFK Aspudden-Tellus 1 - Spånga IS FK 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-18 19:00 150215040 Reymersholms IK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-19 09:00 150215041 Stuvsta IF 1 - Årsta FF Stuvstahallen
2020-01-19 19:30 150215030 Ingarö IF F13 - Reymersholms IK 1 Ingarö Idrottsanläggning
2020-01-25 12:00 150215045 Spånga IS FK 1 - Ingarö IF F13 Ärvingehallen
2020-01-25 13:00 150215047 Årsta FF - Reymersholms IK 1 Skarpnäckshallen
2020-01-25 17:00 150215043 Norrtulls SK 1 - Falcao Futsal Club Stockholm 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-25 17:00 150215046 Boo FF 2 - Stuvsta IF 1 Tippens Sporthall
2020-01-26 11:00 150215044 Skå IK & Bygdegård - IFK Aspudden-Tellus 1 Tappström Bollhall
2020-01-26 13:00 150215058 Spånga IS FK 1 - Reymersholms IK 1 Skanstullshallen
2020-01-26 16:00 150215048 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hammarby IF FF 1 Liljeholmshallen 1
Februari
2020-02-01 13:00 150215050 Falcao Futsal Club Stockholm 1 - Hammarby IF FF 1 Alby Sporthall
2020-02-01 13:00 150215051 Årsta FF - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Skarpnäckshallen
2020-02-01 14:00 150215054 Ingarö IF F13 - Skå IK & Bygdegård Hemmestahallen
2020-02-01 18:10 150215049 IFK Aspudden-Tellus 1 - Norrtulls SK 1 Skärholmshallen 1
2020-02-02 11:00 150215053 Stuvsta IF 1 - Spånga IS FK 1 Stuvstahallen
2020-02-02 16:00 150215052 Reymersholms IK 1 - Boo FF 2 Liljeholmshallen 1
2020-02-08 13:00 150215055 Hammarby IF FF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 Skarpnäckshallen
2020-02-08 15:00 150215056 Norrtulls SK 1 - Ingarö IF F13 Liljeholmshallen 1
2020-02-08 15:15 150215057 Skå IK & Bygdegård - Stuvsta IF 1 Tappström Bollhall
2020-02-08 18:00 150215060 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Falcao Futsal Club Stockholm 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-08 19:00 150215059 Boo FF 2 - Årsta FF Tippens Sporthall
2020-02-14 18:45 150215063 Årsta FF - Spånga IS FK 1 Ärvingehallen
2020-02-15 14:00 150215066 Ingarö IF F13 - Hammarby IF FF 1 Hemmestahallen
2020-02-15 17:00 150215061 IFK Aspudden-Tellus 1 - Falcao Futsal Club Stockholm 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-15 17:00 150215062 Boo FF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Tippens Sporthall
2020-02-16 10:00 150215065 Stuvsta IF 1 - Norrtulls SK 1 Stuvstahallen
2020-02-16 14:00 150215064 Reymersholms IK 1 - Skå IK & Bygdegård Liljeholmshallen 1