Spelprogram - Futsal Flickor 14-2 (födda 05)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK 1 Mikael Dorch 0703883282 Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 1 Håkan Jensgård 0707902009 0707902009 Vit/Grön/Vit
IFK Lidingö FK Johanna Lilliehöök 0730934309 blåvit randig, blå, blå
IFK Stocksund Niclas Rodin 0708400400 Vit, Blå, Vit
Saltsjö-Boo IF 1 Måns Torbiörnsson Svart/Svart/Svart
Stureby SK 1 Andreas Goldman 086535018 0705533765 Blå/Vit/Blå
Vallentuna BK DF 1 Stefan Marklund 0733778722 Röd/Svarta/Röda
Älta IF Karin Walgeborg 0722436945 Gul, svart, gul
Älvsjö AIK FF 1 Jens Ribbe 0736256168 vit/blå/vita
Örby IS F05 Nina Burman 0704223208 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-02 12:00 150174002 Stureby SK 1 - Saltsjö-Boo IF 1 5 - 0 Skarpnäckshallen
2019-11-02 14:00 150174001 Älvsjö AIK FF 1 - Örby IS F05 1 - 5 Liljeholmshallen 1
2019-11-09 17:00 150174013 Saltsjö-Boo IF 1 - Älvsjö AIK FF 1 1 - 6 Tippens Sporthall
2019-11-10 16:00 150174012 Vallentuna BK DF 1 - Stureby SK 1 0 - 5 Tellushallen
2019-11-10 19:00 150174010 IFK Stocksund - Enskede IK 1 2 - 2 Skarpängshallen B
2019-11-16 14:00 150174021 Saltsjö-Boo IF 1 - Örby IS F05 3 - 2 Tippens Sporthall
2019-11-16 16:00 150174018 Enskede IK 1 - Hammarby IF FF 1 2 - 3 Skarpnäckshallen
2019-11-23 16:00 150174026 IFK Lidingö FK - Älvsjö AIK FF 1 6 - 3 Gångsätra Sporthall
2019-11-23 17:00 150174025 IFK Stocksund - Stureby SK 1 1 - 1 Skarpängshallen B
2019-11-24 16:00 150174027 Vallentuna BK DF 1 - Saltsjö-Boo IF 1 6 - 3 Tellushallen
2019-11-30 09:00 150174032 Enskede IK 1 - Älta IF 5 - 2 Skärholmshallen 1
2019-11-30 13:00 150174030 Stureby SK 1 - Hammarby IF FF 1 8 - 1 Skärholmshallen 1
2019-11-30 16:00 150174035 Saltsjö-Boo IF 1 - IFK Lidingö FK 1 - 9 Tippens Sporthall
2019-11-30 20:00 150174034 Vallentuna BK DF 1 - Örby IS F05 1 - 9 Tellushallen
December
2019-12-01 16:00 150174029 Älvsjö AIK FF 1 - IFK Stocksund 1 - 6 Liljeholmshallen 1
2019-12-01 18:30 150174014 Örby IS F05 - Älta IF 5 - 4 Järla Sporthall
2019-12-07 09:00 150174039 Hammarby IF FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 3 - 1 Skärholmshallen 1
2019-12-07 17:00 150174040 IFK Stocksund - Saltsjö-Boo IF 1 3 - 3 Skarpängshallen A
2019-12-07 18:15 150174041 IFK Lidingö FK - Vallentuna BK DF 1 6 - 1 Källängens gymnastikhall
2019-12-14 12:00 150174044 Stureby SK 1 - Älta IF 4 - 2 Skarpnäckshallen
2019-12-14 18:15 150174047 IFK Lidingö FK - Örby IS F05 11 - 5 Källängens gymnastikhall
Januari
2020-01-11 12:00 150174054 Hammarby IF FF 1 - Vallentuna BK DF 1 3 - 2 Skarpnäckshallen
2020-01-11 13:00 150174052 Älta IF - Älvsjö AIK FF 1 4 - 0 Stavsborgshallen 1
2020-01-12 15:00 150174048 Vallentuna BK DF 1 - IFK Stocksund 0 - 1 Tellushallen
2020-01-12 15:00 150174056 Örby IS F05 - Enskede IK 1 2 - 2 Liljeholmshallen 1
2020-01-12 20:00 150174055 IFK Stocksund - IFK Lidingö FK 3 - 2 Skarpängshallen B
2020-01-18 12:00 150174015 Älvsjö AIK FF 1 - Vallentuna BK DF 1 4 - 0 Skarpnäckshallen
2020-01-18 16:00 150174063 Saltsjö-Boo IF 1 - Älta IF 0 - 7 Tippens Sporthall
2020-01-18 18:15 150174061 IFK Lidingö FK - Hammarby IF FF 1 2 - 8 Källängens gymnastikhall
2020-01-24 19:30 150174060 IFK Stocksund - Örby IS F05 0 - 2 Danderyds Gymnasium Hall
2020-01-25 12:30 150174064 Enskede IK 1 - Stureby SK 1 Gubbängshallen
2020-01-25 13:30 150174069 Hammarby IF FF 1 - IFK Stocksund Gubbängshallen
2020-01-25 18:30 150174084 Örby IS F05 - Stureby SK 1 Sköndalshallen
Februari
2020-02-01 14:15 150174071 Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 1 Farstahallen 1
2020-02-01 17:00 150174073 Hammarby IF FF 1 - Örby IS F05 Skarpnäckshallen
2020-02-01 18:15 150174075 IFK Lidingö FK - Älta IF Källängens gymnastikhall
2020-02-02 14:00 150174067 Älta IF - Vallentuna BK DF 1 Tellushallen
2020-02-02 19:00 150174016 Stureby SK 1 - IFK Lidingö FK Farstahallen 4
2020-02-08 13:00 150174082 Älta IF - IFK Stocksund Stavsborgshallen 1
2020-02-08 14:00 150174079 Enskede IK 1 - Saltsjö-Boo IF 1 Skarpnäckshallen
2020-02-15 13:00 150174049 Saltsjö-Boo IF 1 - Hammarby IF FF 1 Tippens Sporthall
2020-02-15 18:00 150174085 Älvsjö AIK FF 1 - Stureby SK 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-15 18:15 150174004 Enskede IK 1 - IFK Lidingö FK Källängens gymnastikhall
2020-02-16 10:00 150174087 Hammarby IF FF 1 - Älta IF Eriksdalshallen
2020-02-16 15:00 150174090 Vallentuna BK DF 1 - Enskede IK 1 Tellushallen