Spelprogram - Futsal Pojkar 13-1 (födda 06)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF Hans Daniel Knapp 0705384117 Svart/Svart/Svart
Ekerö IK Ekerö IK(Föreningen) Blå/Blå/Blå
FC Järfälla Pär-Åke Ström 0702098234 Vit/Svart/Svarta
Huddinge IF 1 Patrik Landin 0707547025 0707547025 Svart/gulrandig/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus 2 Hanna Bergander 0709992986 Blå/Blå/Blå
Norrtulls SK 1 Jamie Walters 0703117577 Gul/Svart/Gul
Rågsveds IF Habib Samadi Tekalou 0739855811 Gul/Grön/Gul
Saltsjöbadens IF Tomas Hjort 0730662328 Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Stefan Koskinen Röd/Blå/Röd
Stureby SK 1 Morgan Windahl 0702925601 Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 1 Peter Sällemark 0705725785 Grön/svart randig/Svart/Svart
Täby United FC Lennarth Selander 0733778755 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-03 10:00 150245007 Stuvsta IF 1 - Saltsjöbadens IF 1 - 5 Stuvstahallen
2019-11-03 18:00 150245006 Täby United FC - Bele Barkarby FF 2 - 6 Skarpängshallen B
2019-11-03 19:30 150245003 FC Järfälla - Ekerö IK 1 - 4 Kallhälls Sporthall
2019-11-09 09:00 150245012 Ekerö IK - Sickla IF 3 - 2 Tappström Bollhall
2019-11-09 15:00 150245008 Saltsjöbadens IF - Täby United FC 5 - 2 Tippens Sporthall
2019-11-09 17:00 150245014 Norrtulls SK 1 - Stuvsta IF 1 4 - 1 Liljeholmshallen 1
2019-11-09 18:00 150245010 Rågsveds IF - Stureby SK 1 4 - 8 Liljeholmshallen 2
2019-11-10 10:00 150245013 Huddinge IF 1 - IFK Aspudden-Tellus 2 3 - 8 Stuvstahallen
2019-11-16 09:00 150245015 IFK Aspudden-Tellus 2 - Ekerö IK 6 - 2 Husbyhallen
2019-11-16 18:00 150245018 Stureby SK 1 - Bele Barkarby FF 5 - 2 Hässelbyhallen
2019-11-17 15:00 150245017 FC Järfälla - Rågsveds IF 0 - 1 Kallhälls Sporthall
2019-11-17 15:00 150245021 Huddinge IF 1 - Norrtulls SK 1 5 - 5 Vårbyhallen
2019-11-17 18:00 150245020 Täby United FC - Stuvsta IF 1 2 - 1 Skarpängshallen B
2019-11-23 09:00 150245027 Ekerö IK - Huddinge IF 1 4 - 6 Tappström Bollhall
2019-11-23 15:00 150245023 Saltsjöbadens IF - Stureby SK 1 5 - 4 Tippens Sporthall
2019-11-23 16:00 150245025 Rågsveds IF - Sickla IF 2 - 3 Liljeholmshallen 2
2019-11-24 16:00 150245028 Norrtulls SK 1 - Täby United FC 1 - 2 Liljeholmshallen 1
2019-11-24 18:00 150245024 Bele Barkarby FF - FC Järfälla 3 - 4 Kallhälls Sporthall
2019-11-30 14:00 150245030 Sickla IF - Bele Barkarby FF 3 - 5 Tippens Sporthall
2019-11-30 20:00 150245032 Stureby SK 1 - Stuvsta IF 1 9 - 4 Liljeholmshallen 2
December
2019-12-01 12:00 150245034 Ekerö IK - Norrtulls SK 1 6 - 1 Stenhamraskolan
2019-12-01 13:00 150245029 IFK Aspudden-Tellus 2 - Rågsveds IF 2 - 4 Eriksdalshallen
2019-12-01 17:00 150245031 FC Järfälla - Saltsjöbadens IF 3 - 4 Kallhälls Sporthall
2019-12-07 18:00 150245038 Saltsjöbadens IF - Sickla IF 8 - 2 Tippens Sporthall
2019-12-07 19:00 150245040 Rågsveds IF - Huddinge IF 1 8 - 0 Liljeholmshallen 2
2019-12-08 11:00 150245037 Stuvsta IF 1 - FC Järfälla 1 - 9 Stuvstahallen
2019-12-08 16:00 150245039 Bele Barkarby FF - IFK Aspudden-Tellus 2 4 - 1 Kallhälls Sporthall
2019-12-08 19:00 150245036 Täby United FC - Stureby SK 1 0 - 8 Skarpängshallen B
2019-12-14 150245048 Ekerö IK - Rågsveds IF Uppskj. Tappström Bollhall
2019-12-14 16:00 150245044 Sickla IF - Stuvsta IF 1 2 - 1 Tippens Sporthall
2019-12-15 11:00 150245049 Huddinge IF 1 - Bele Barkarby FF 0 - 4 Stuvstahallen
2019-12-15 16:00 150245043 IFK Aspudden-Tellus 2 - Saltsjöbadens IF 2 - 0 Liljeholmshallen 1
2019-12-15 18:00 150245045 FC Järfälla - Täby United FC 4 - 0 Kallhälls Sporthall
2019-12-21 11:00 150245002 Sickla IF - Huddinge IF 1 3 - 3 Tippens Sporthall
Januari
2020-01-11 15:00 150245053 Saltsjöbadens IF - Huddinge IF 1 3 - 6 Tippens Sporthall
2020-01-11 19:00 150245056 Norrtulls SK 1 - Stureby SK 1 2 - 10 Liljeholmshallen 1
2020-01-12 09:00 150245052 Stuvsta IF 1 - IFK Aspudden-Tellus 2 0 - 11 Stuvstahallen
2020-01-12 15:00 150245054 Bele Barkarby FF - Ekerö IK 5 - 1 Kallhälls Sporthall
2020-01-12 18:00 150245051 Täby United FC - Sickla IF 1 - 8 Skarpängshallen B
2020-01-18 10:00 150245062 Ekerö IK - Saltsjöbadens IF 5 - 7 Tappström Bollhall
2020-01-18 16:00 150245057 IFK Aspudden-Tellus 2 - Täby United FC 11 - 0 Liljeholmshallen 1
2020-01-18 20:00 150245060 Rågsveds IF - Norrtulls SK 1 6 - 0 Liljeholmshallen 2
2020-01-19 16:00 150245063 Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 1 3 - 2 Vårbyhallen
2020-01-19 18:00 150245059 FC Järfälla - Stureby SK 1 2 - 3 Kallhälls Sporthall
2020-01-25 14:00 150245070 Norrtulls SK 1 - FC Järfälla 5 - 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-25 19:00 150245066 Täby United FC - Huddinge IF 1 3 - 6 Ängsholmshallen
2020-01-26 10:00 150245067 Stuvsta IF 1 - Ekerö IK Stuvstahallen
2020-01-26 17:00 150245001 IFK Aspudden-Tellus 2 - Norrtulls SK 1 Farstahallen 4
2020-01-26 17:00 150245069 Bele Barkarby FF - Rågsveds IF 2 - 2 Kallhälls Sporthall
Februari
2020-02-01 11:30 150245076 Ekerö IK - Täby United FC Tappström Bollhall
2020-02-01 14:00 150245072 Sickla IF - FC Järfälla Tippens Sporthall
2020-02-01 15:00 150245071 IFK Aspudden-Tellus 2 - Stureby SK 1 Skärholmshallen 1
2020-02-02 11:30 150245064 Stureby SK 1 - Sickla IF Telefonplanshallen
2020-02-02 12:00 150245073 Bele Barkarby FF - Norrtulls SK 1 Jakobsbergs Sporthall A
2020-02-02 16:00 150245074 Rågsveds IF - Saltsjöbadens IF Skärholmshallen 1
2020-02-08 16:00 150245083 Saltsjöbadens IF - Bele Barkarby FF Tippens Sporthall
2020-02-08 19:00 150245079 Stureby SK 1 - Huddinge IF 1 Liljeholmshallen 2
2020-02-09 08:00 150245082 Stuvsta IF 1 - Rågsveds IF Stuvstahallen
2020-02-09 16:00 150245078 FC Järfälla - IFK Aspudden-Tellus 2 Kallhälls Sporthall
2020-02-09 17:00 150245084 Norrtulls SK 1 - Sickla IF Liljeholmshallen 1
2020-02-15 14:00 150245088 Rågsveds IF - Täby United FC Liljeholmshallen 2
2020-02-15 14:15 150245090 Ekerö IK - Stureby SK 1 Tappström Bollhall
2020-02-15 18:00 150245086 Saltsjöbadens IF - Norrtulls SK 1 Tippens Sporthall
2020-02-16 15:00 150245091 Huddinge IF 1 - FC Järfälla Vårbyhallen
2020-02-16 16:00 150245085 IFK Aspudden-Tellus 2 - Sickla IF Liljeholmshallen 1
2020-02-16 17:00 150245087 Bele Barkarby FF - Stuvsta IF 1 Kallhälls Sporthall