Spelprogram - Futsal Pojkar 14-2 (födda 05)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Djurgårdens IF FF 1 Maria Wretborn Hedberg 0707273500 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enskede IK 1 Axel Johard 0709681167 Svarta/svarta/röda
FoC Farsta FF 1 Jenny Wass 0733544445 Röd/Svart/Svart
Hammarby IF FF 1 Mattias Lörstad 0704123475 Vit/Grön/Vit
IFK Lidingö FK 1 Ann Nagel 0705665755 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Österåker FK Futsal Christopher Krokstedt 0701913790 Vit/Blå/Vit
Nacka Juniors FF Mounir Kraft Riahi 0736346780 Royal Blå/Vit/Blåa
Rågsveds IF Tobias Tegnestrand 0706173391 Gul/Grön/Gul
Spårvägens FF Angelo Ignes Romero 0703969150 Blå/vit, Blå, Blå
Sörskogens IF 1 Anders Björklin 0702987602 Vit/Röd/Vit
Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Benny Viking Slotteborn 086473895 0706955392 Grön/Vit/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF 1 Claes Eriksson 0701010132 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-09 13:00 150181004 Enskede IK 1 - FoC Farsta FF 1 4 - 3 Skarpnäckshallen
2019-11-09 14:00 150181002 Rågsveds IF - IFK Österåker FK Futsal 4 - 2 Skarpnäckshallen
2019-11-09 15:00 150181003 Hammarby IF FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 8 - 2 Skarpnäckshallen
2019-11-09 19:00 150181005 Nacka Juniors FF - Spårvägens FF 10 - 2 Tippens Sporthall
2019-11-09 19:00 150181006 IFK Lidingö FK 1 - Sörskogens IF 1 6 - 3 Källängens gymnastikhall
2019-11-10 17:00 150181001 Djurgårdens IF FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 2 - 1 Liljeholmshallen 1
2019-11-16 12:00 150181008 Spårvägens FF - Enskede IK 1 6 - 3 Skarpnäckshallen
2019-11-16 17:00 150181009 FoC Farsta FF 1 - Hammarby IF FF 1 0 - 14 Skarpnäckshallen
2019-11-17 16:00 150181011 IFK Österåker FK Futsal - Djurgårdens IF FF 1 18 - 1 Hackstahallen
2019-11-17 18:00 150181007 Sörskogens IF 1 - Nacka Juniors FF 6 - 7 e.f. Vårbyhallen
2019-11-17 19:00 150181010 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Rågsveds IF 3 - 14 Botkyrkahallen 2
2019-11-23 12:00 150181016 Enskede IK 1 - Sörskogens IF 1 3 - 4 Skarpnäckshallen
2019-11-23 13:00 150181015 Hammarby IF FF 1 - Spårvägens FF 6 - 6 Skarpnäckshallen
2019-11-23 15:00 150181014 Rågsveds IF - FoC Farsta FF 1 3 - 8 Hagsätrahallen
2019-11-23 19:00 150181017 Nacka Juniors FF - IFK Lidingö FK 1 8 - 6 Tippens Sporthall
2019-11-24 16:00 150181018 IFK Österåker FK Futsal - Älvsjö AIK FF 1 7 - 1 Hackstahallen
2019-11-24 17:00 150181013 Djurgårdens IF FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 1 - 1 Liljeholmshallen 1
2019-11-30 18:00 150181021 Spårvägens FF - Rågsveds IF 3 - 7 Skarpnäckshallen
2019-11-30 18:00 150181022 FoC Farsta FF 1 - Djurgårdens IF FF 1 2 - 1 Sätrahallen
2019-11-30 18:15 150181019 IFK Lidingö FK 1 - Enskede IK 1 7 - 2 Källängens gymnastikhall
December
2019-12-01 15:00 150181024 Älvsjö AIK FF 1 - Nacka Juniors FF 0 - 15 Liljeholmshallen 1
2019-12-01 18:00 150181020 Sörskogens IF 1 - Hammarby IF FF 1 8 - 5 Vårbyhallen
2019-12-01 19:00 150181023 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - IFK Österåker FK Futsal 2 - 2 Botkyrkahallen 2
2019-12-07 10:00 150181026 Rågsveds IF - Sörskogens IF 1 5 - 4 Skärholmshallen 1
2019-12-07 11:00 150181027 Hammarby IF FF 1 - IFK Lidingö FK 1 4 - 2 Skärholmshallen 1
2019-12-07 12:00 150181028 Enskede IK 1 - Nacka Juniors FF 0 - 5 Skärholmshallen 1
2019-12-08 13:00 150181029 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Älvsjö AIK FF 1 5 - 1 Malmsjöhallen, Tumba
2019-12-08 14:00 150181025 Djurgårdens IF FF 1 - Spårvägens FF 7 - 1 Liljeholmshallen 1
2019-12-08 16:00 150181030 IFK Österåker FK Futsal - FoC Farsta FF 1 6 - 2 Hackstahallen
2019-12-15 17:00 150181012 Älvsjö AIK FF 1 - IFK Lidingö FK 1 3 - 10 Farstahallen 4
Januari
2020-01-11 14:00 150181035 FoC Farsta FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Skarpnäckshallen
2020-01-11 17:00 150181034 Spårvägens FF - IFK Österåker FK Futsal 2 - 13 Skarpnäckshallen
2020-01-11 18:00 150181031 Nacka Juniors FF - Hammarby IF FF 1 4 - 3 Tippens Sporthall
2020-01-11 18:15 150181032 IFK Lidingö FK 1 - Rågsveds IF 8 - 7 Källängens gymnastikhall
2020-01-12 14:00 150181036 Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 1 2 - 3 Liljeholmshallen 1
2020-01-12 18:00 150181033 Sörskogens IF 1 - Djurgårdens IF FF 1 4 - 0 Vårbyhallen
2020-01-18 14:00 150181038 Rågsveds IF - Nacka Juniors FF Skarpnäckshallen
2020-01-18 15:00 150181040 FoC Farsta FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 5 - 0 Skarpnäckshallen
2020-01-18 16:00 150181042 IFK Österåker FK Futsal - Sörskogens IF 1 4 - 2 Skärgårdsstads idrottshall
2020-01-18 17:00 150181037 Djurgårdens IF FF 1 - IFK Lidingö FK 1 3 - 5 Liljeholmshallen 1
2020-01-18 18:00 150181039 Hammarby IF FF 1 - Enskede IK 1 3 - 2 Skarpnäckshallen
2020-01-19 19:00 150181041 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Spårvägens FF 5 - 9 Botkyrkahallen 2
2020-01-25 14:30 150181043 Enskede IK 1 - Rågsveds IF 4 - 9 Gubbängshallen
2020-01-25 16:00 150181044 Nacka Juniors FF - Djurgårdens IF FF 1 7 - 1 Tippens Sporthall
2020-01-25 16:00 150181047 Spårvägens FF - FoC Farsta FF 1 5 - 4 Skarpnäckshallen
2020-01-25 18:15 150181045 IFK Lidingö FK 1 - IFK Österåker FK Futsal 10 - 4 Källängens gymnastikhall
2020-01-26 17:00 150181048 Älvsjö AIK FF 1 - Hammarby IF FF 1 3 - 4 Liljeholmshallen 1
2020-01-26 18:00 150181046 Sörskogens IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 3 - 7 Vårbyhallen
Februari
2020-02-01 12:00 150181052 FoC Farsta FF 1 - Sörskogens IF 1 Skarpnäckshallen
2020-02-01 14:00 150181050 Rågsveds IF - Hammarby IF FF 1 Skärholmshallen 1
2020-02-01 14:00 150181053 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - IFK Lidingö FK 1 Alby Sporthall
2020-02-01 15:00 150181051 Spårvägens FF - Älvsjö AIK FF 1 Skarpnäckshallen
2020-02-01 16:00 150181054 IFK Österåker FK Futsal - Nacka Juniors FF Skärgårdsstads idrottshall
2020-02-02 17:00 150181049 Djurgårdens IF FF 1 - Enskede IK 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-08 12:00 150181055 Hammarby IF FF 1 - Djurgårdens IF FF 1 Skarpnäckshallen
2020-02-08 15:00 150181056 Enskede IK 1 - IFK Österåker FK Futsal Skarpnäckshallen
2020-02-08 15:00 150181057 Nacka Juniors FF - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Tippens Sporthall
2020-02-08 18:15 150181058 IFK Lidingö FK 1 - FoC Farsta FF 1 Källängens gymnastikhall
2020-02-08 19:00 150181060 Älvsjö AIK FF 1 - Rågsveds IF Liljeholmshallen 1
2020-02-09 18:00 150181059 Sörskogens IF 1 - Spårvägens FF Vårbyhallen
2020-02-15 14:00 150181064 FoC Farsta FF 1 - Nacka Juniors FF Skarpnäckshallen
2020-02-15 16:00 150181061 Djurgårdens IF FF 1 - Rågsveds IF Liljeholmshallen 1
2020-02-15 17:00 150181063 Spårvägens FF - IFK Lidingö FK 1 Skarpnäckshallen
2020-02-16 15:00 150181066 IFK Österåker FK Futsal - Hammarby IF FF 1 Hackstahallen
2020-02-16 19:00 150181062 Sörskogens IF 1 - Älvsjö AIK FF 1 Vårbyhallen
2020-02-16 19:00 150181065 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Enskede IK 1 Botkyrkahallen 2