Spelprogram - Futsal Pojkar 14-1 (födda 05)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 3 Anneli Ludvigsen 0709952661 Vinröd/Svart/Svarta
Ekerö IK Ekerö IK(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Hässelby SK FF 1 Adriaan Bouterse 0733267608 Röd/Svart/Röda
IFK Aspudden-Tellus 1 Hanna Bergander 0709992986 Blå/Blå/Blå
Ingarö IF Ingarö IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kälvesta IOFF FK Kälvesta IOFF FK(Föreningen) Röd/Gul, Vinröd (ung) Gul (sen.), Vinröd/Gul (ung) Gul (sen)
Norrtulls SK 1 Raymond Badr Rachid 0730970595 Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 1 Miko Erikson 0709560065 Grön/Vit/Grön
Sickla IF Jonatan Strige 0793073527 Röd/Blå/Röd
Skogås-Trångsunds FF Lila Robert Tid Röd-Blå/Blå/Blå
Stuvsta IF 1 Susanne Hagberg 0733876252 Grön/svart randig/Svart/Svart
Täby United FC Anita Fredin 0736402331 0736402331 Svart/Svart/Svart
Värtans IK 1 Christina Vahlberg 0703564692 Blå/Vit/Blå
Årsta FF Lorenzo Medici +46736899604 Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-02 150180002 Kälvesta IOFF FK - Sickla IF Uppskj. Hässelbyhallen
2019-11-02 150180006 Ekerö IK - Skogås-Trångsunds FF Lila Uppskj. Tappström Bollhall
2019-11-02 15:00 150180004 Värtans IK 1 - Ingarö IF 3 - 3 Liljeholmshallen 1
2019-11-02 18:00 150180001 IFK Aspudden-Tellus 1 - Norrtulls SK 1 0 - 11 Liljeholmshallen 1
2019-11-03 11:00 150180003 Stuvsta IF 1 - Täby United FC 5 - 5 Stuvstahallen
2019-11-03 13:00 150180007 Boo FF 3 - Hässelby SK FF 1 7 - 5 Tippens Sporthall
2019-11-09 150180008 Hässelby SK FF 1 - Ekerö IK Uppskj. Hässelbyhallen
2019-11-09 13:00 150180011 Ingarö IF - Stuvsta IF 1 2 - 5 Hemmestahallen
2019-11-09 20:00 150180013 Sickla IF - IFK Aspudden-Tellus 1 5 - 4 Tippens Sporthall
2019-11-10 15:00 150180010 Reymersholms IK 1 - Värtans IK 1 1 - 5 Liljeholmshallen 1
2019-11-10 16:00 150180014 Norrtulls SK 1 - Boo FF 3 10 - 2 Liljeholmshallen 1
2019-11-10 18:00 150180012 Täby United FC - Kälvesta IOFF FK 9 - 6 Skarpängshallen B
2019-11-16 08:00 150180020 Ekerö IK - Boo FF 3 Stenhamraskolan
2019-11-16 10:00 150180015 IFK Aspudden-Tellus 1 - Täby United FC 2 - 5 Hagsätrahallen
2019-11-16 17:00 150180016 Kälvesta IOFF FK - Ingarö IF 6 - 4 Hässelbyhallen
2019-11-16 19:00 150180021 Sickla IF - Norrtulls SK 1 2 - 5 Tippens Sporthall
2019-11-17 09:00 150180019 Årsta FF - Hässelby SK FF 1 6 - 3 Västertorpshallen
2019-11-17 10:00 150180017 Stuvsta IF 1 - Reymersholms IK 1 0 - 3 Stuvstahallen
2019-11-17 11:00 150180018 Värtans IK 1 - Skogås-Trångsunds FF Lila 9 - 2 Hjorthagshallen
2019-11-23 13:00 150180024 Skogås-Trångsunds FF Lila - Stuvsta IF 1 1 - 5 Skogåshallen
2019-11-23 15:00 150180025 Reymersholms IK 1 - Kälvesta IOFF FK 1 - 3 Liljeholmshallen 1
2019-11-23 16:00 150180028 Norrtulls SK 1 - Ekerö IK 1 - 3 Liljeholmshallen 1
2019-11-23 17:00 150180026 Ingarö IF - IFK Aspudden-Tellus 1 3 - 4 Hemmestahallen
2019-11-23 18:00 150180023 Hässelby SK FF 1 - Värtans IK 1 1 - 5 Hässelbyhallen
2019-11-24 18:00 150180022 Boo FF 3 - Årsta FF 2 - 6 Fisksätra Sporthall
2019-11-24 20:00 150180027 Täby United FC - Sickla IF 6 - 2 Skarpängshallen A
2019-11-30 15:00 150180035 Sickla IF - Ingarö IF 7 - 5 Tippens Sporthall
2019-11-30 17:00 150180033 Årsta FF - Ekerö IK 8 - 0 Sätrahallen
2019-11-30 19:00 150180030 Kälvesta IOFF FK - Skogås-Trångsunds FF Lila 3 - 0 Hässelbyhallen
2019-11-30 20:00 150180029 IFK Aspudden-Tellus 1 - Reymersholms IK 1 4 - 4 Liljeholmshallen 1
December
2019-12-01 08:00 150180031 Stuvsta IF 1 - Hässelby SK FF 1 1 - 2 Stuvstahallen
2019-12-01 14:00 150180032 Värtans IK 1 - Boo FF 3 1 - 1 Liljeholmshallen 1
2019-12-01 19:00 150180034 Täby United FC - Norrtulls SK 1 3 - 4 Skarpängshallen B
2019-12-07 12:00 150180036 Ekerö IK - Värtans IK 1 3 - 4 Tappström Bollhall
2019-12-07 14:00 150180041 Ingarö IF - Täby United FC Uppskj. Hemmestahallen
2019-12-07 16:00 150180037 Boo FF 3 - Stuvsta IF 1 5 - 6 Tippens Sporthall
2019-12-07 17:00 150180038 Hässelby SK FF 1 - Kälvesta IOFF FK 1 - 0 Hässelbyhallen
2019-12-07 17:00 150180040 Reymersholms IK 1 - Sickla IF 5 - 3 Liljeholmshallen 1
2019-12-07 19:00 150180042 Norrtulls SK 1 - Årsta FF 4 - 0 Liljeholmshallen 1
2019-12-08 09:00 150180039 Skogås-Trångsunds FF Lila - IFK Aspudden-Tellus 1 0 - 4 Östra Gymnasiehallen
2019-12-14 13:00 150180047 Ingarö IF - Norrtulls SK 1 0 - 8 Hemmestahallen
2019-12-14 15:00 150180049 Sickla IF - Skogås-Trångsunds FF Lila 2 - 2 Tippens Sporthall
2019-12-14 17:00 150180044 Kälvesta IOFF FK - Boo FF 3 3 - 1 Hässelbyhallen
2019-12-14 19:00 150180046 Värtans IK 1 - Årsta FF 2 - 6 Liljeholmshallen 1
2019-12-15 10:00 150180045 Stuvsta IF 1 - Ekerö IK Stuvstahallen
2019-12-15 17:00 150180043 IFK Aspudden-Tellus 1 - Hässelby SK FF 1 6 - 2 Liljeholmshallen 1
2019-12-15 19:00 150180048 Täby United FC - Reymersholms IK 1 10 - 2 Skarpängshallen B
2019-12-19 19:00 150180009 Skogås-Trångsunds FF Lila - Årsta FF 5 - 2 Skogåshallen
Januari
2020-01-11 10:00 150180051 Ekerö IK - Kälvesta IOFF FK 3 - 6 Tappström Bollhall
2020-01-11 12:00 150180050 Årsta FF - Stuvsta IF 1 6 - 2 Skärholmshallen 1
2020-01-11 13:00 150180052 Boo FF 3 - IFK Aspudden-Tellus 1 4 - 5 Tippens Sporthall
2020-01-11 14:00 150180054 Skogås-Trångsunds FF Lila - Täby United FC 1 - 6 Skogåshallen
2020-01-11 15:00 150180055 Reymersholms IK 1 - Ingarö IF 3 - 9 Liljeholmshallen 1
2020-01-11 16:00 150180056 Norrtulls SK 1 - Värtans IK 1 2 - 4 Liljeholmshallen 1
2020-01-11 19:00 150180053 Hässelby SK FF 1 - Sickla IF 4 - 2 Hässelbyhallen
2020-01-12 18:00 150180005 Årsta FF - Reymersholms IK 1 4 - 2 Skanstullshallen
2020-01-18 14:00 150180061 Ingarö IF - Skogås-Trångsunds FF Lila 10 - 3 Hemmestahallen
2020-01-18 15:00 150180057 IFK Aspudden-Tellus 1 - Ekerö IK 2 - 4 Liljeholmshallen 1
2020-01-18 18:00 150180058 Kälvesta IOFF FK - Årsta FF 1 - 8 Hässelbyhallen
2020-01-18 20:00 150180063 Sickla IF - Boo FF 3 1 - 3 Tippens Sporthall
2020-01-19 10:00 150180059 Stuvsta IF 1 - Värtans IK 1 1 - 4 Stuvstahallen
2020-01-19 14:00 150180060 Reymersholms IK 1 - Norrtulls SK 1 7 - 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-19 19:00 150180062 Täby United FC - Hässelby SK FF 1 7 - 4 Skarpängshallen A
2020-01-25 13:00 150180067 Boo FF 3 - Täby United FC 2 - 10 Tippens Sporthall
2020-01-25 14:00 150180065 Årsta FF - IFK Aspudden-Tellus 1 6 - 3 Skarpnäckshallen
2020-01-25 14:00 150180069 Skogås-Trångsunds FF Lila - Reymersholms IK 1 0 - 5 Skogåshallen
2020-01-25 15:00 150180064 Värtans IK 1 - Kälvesta IOFF FK 4 - 5 Liljeholmshallen 1
2020-01-26 09:00 150180066 Ekerö IK - Sickla IF 4 - 8 Tappström Bollhall
2020-01-26 14:00 150180070 Norrtulls SK 1 - Stuvsta IF 1 2 - 2 Liljeholmshallen 1
Februari
2020-02-01 11:00 150180071 IFK Aspudden-Tellus 1 - Värtans IK 1 Ärvingehallen
2020-02-01 13:00 150180075 Ingarö IF - Boo FF 3 Hemmestahallen
2020-02-01 15:00 150180073 Skogås-Trångsunds FF Lila - Norrtulls SK 1 Skogåshallen
2020-02-01 18:00 150180072 Kälvesta IOFF FK - Stuvsta IF 1 Hässelbyhallen
2020-02-01 18:00 150180076 Täby United FC - Ekerö IK Ängsholmshallen
2020-02-01 19:00 150180077 Sickla IF - Årsta FF Tippens Sporthall
2020-02-02 14:00 150180074 Reymersholms IK 1 - Hässelby SK FF 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-08 09:00 150180080 Årsta FF - Täby United FC Skärholmshallen 1
2020-02-08 16:00 150180084 Norrtulls SK 1 - Kälvesta IOFF FK Liljeholmshallen 1
2020-02-08 17:00 150180083 Hässelby SK FF 1 - Skogås-Trångsunds FF Lila Hässelbyhallen
2020-02-08 19:15 150180081 Ekerö IK - Ingarö IF Tappström Bollhall
2020-02-08 20:00 150180082 Boo FF 3 - Reymersholms IK 1 Tippens Sporthall
2020-02-09 09:00 150180078 Stuvsta IF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 Stuvstahallen
2020-02-09 16:00 150180079 Värtans IK 1 - Sickla IF Liljeholmshallen 1
2020-02-09 19:00 150180068 Hässelby SK FF 1 - Ingarö IF Hässelbyhallen
2020-02-15 13:00 150180089 Ingarö IF - Årsta FF Hemmestahallen
2020-02-15 14:00 150180085 IFK Aspudden-Tellus 1 - Kälvesta IOFF FK Liljeholmshallen 1
2020-02-15 15:00 150180088 Reymersholms IK 1 - Ekerö IK Liljeholmshallen 1
2020-02-15 16:00 150180091 Sickla IF - Stuvsta IF 1 Tippens Sporthall
2020-02-15 18:00 150180086 Hässelby SK FF 1 - Norrtulls SK 1 Hässelbyhallen
2020-02-16 20:00 150180090 Täby United FC - Värtans IK 1 Skarpängshallen B
2020-02-22 09:30 150180087 Skogås-Trångsunds FF Lila - Boo FF 3 Stuvstahallen