Spelprogram - Futsal Pojkar 15-2 (födda 04)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Djurgårdens IF FF 1 Jonas Landebrink 0709367315 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Hammarby IF FF 1 Daniel Cortes 0703288803 Vit/Grön/Vit
Nacka Juniors FF Mounir Kraft Riahi 0736346780 Royal Blå/Vit/Blåa
Skogås-Trångsunds FF Stefan Roxberger 0765276744 Röd-Blå/Blå/Blå
Stuvsta IF 1 Pontus Forsell 0704979724 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Stefan Jigell Grön/Vit/Grön/Grön
Täby United FC Svart Kristian Orrbeck 0707222268 Svart/Svart/Svart
Vallentuna BK 1 Vallentuna BK(Föreningen) Röd/Vit/Vit/Vit
Åkersberga FC 1 Michael Persaud 0707772002 Blå/Svart randig/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-17 09:00 150256001 Djurgårdens IF FF 1 - Hammarby IF FF 1 3 - 3 Farstahallen 1
2019-11-17 15:00 150256002 Åkersberga FC 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 3 - 3 Hackstahallen
2019-11-17 19:00 150256005 Täby United FC Svart - Vallentuna BK 1 3 - 7 Skarpängshallen B
2019-11-17 20:00 150256003 Stuvsta IF 1 - Nacka Juniors FF 1 - 3 Stuvstahallen
2019-11-23 10:00 150256007 Skogås-Trångsunds FF - Stuvsta IF 1 3 - 2 Skogåshallen
2019-11-23 16:00 150256008 Nacka Juniors FF - Åkersberga FC 1 5 - 5 Fisksätra Sporthall
2019-11-24 16:00 150256010 Hammarby IF FF 1 - Täby United FC Svart 2 - 1 Farstahallen 3
2019-11-24 20:00 150256009 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Djurgårdens IF FF 1 5 - 1 Botkyrkahallen 1
December
2019-12-01 11:00 150256013 Stuvsta IF 1 - Vallentuna BK 1 2 - 8 Stuvstahallen
2019-12-01 15:00 150256012 Åkersberga FC 1 - Skogås-Trångsunds FF 0 - 3 Hackstahallen
2019-12-01 16:00 150256011 Djurgårdens IF FF 1 - Nacka Juniors FF 3 - 6 Farstahallen 3
2019-12-01 20:00 150256015 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Hammarby IF FF 1 4 - 4 Botkyrkahallen 1
2019-12-07 13:00 150256019 Nacka Juniors FF - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 3 - 4 Fisksätra Sporthall
2019-12-08 12:00 150256018 Skogås-Trångsunds FF - Djurgårdens IF FF 1 3 - 1 Östra Gymnasiehallen
2019-12-08 16:00 150256017 Vallentuna BK 1 - Åkersberga FC 1 1 - 5 Tellushallen
2019-12-08 20:00 150256016 Täby United FC Svart - Stuvsta IF 1 2 - 2 Skarpängshallen B
Januari
2020-01-12 16:00 150256021 Djurgårdens IF FF 1 - Vallentuna BK 1 4 - 4 e.f. Farstahallen 3
2020-01-12 16:00 150256022 Åkersberga FC 1 - Hammarby IF FF 1 4 - 4 Hackstahallen
2020-01-12 19:00 150256025 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Skogås-Trångsunds FF 5 - 1 Botkyrkahallen 1
2020-01-18 13:00 150256029 Skogås-Trångsunds FF - Nacka Juniors FF 3 - 4 Skogåshallen
2020-01-19 15:00 150256028 Vallentuna BK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 3 - 2 Tellushallen
2020-01-19 16:00 150256030 Hammarby IF FF 1 - Stuvsta IF 1 5 - 2 Farstahallen 3
2020-01-19 20:00 150256027 Täby United FC Svart - Djurgårdens IF FF 1 6 - 5 Skarpängshallen B
2020-01-25 15:00 150256024 Nacka Juniors FF - Täby United FC Svart Fisksätra Sporthall
Februari
2020-02-01 14:00 150256034 Nacka Juniors FF - Vallentuna BK 1 Fisksätra Sporthall
2020-02-01 15:00 150256035 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Täby United FC Svart Alby Sporthall
2020-02-01 17:00 150256032 Åkersberga FC 1 - Stuvsta IF 1 Skärgårdsstads idrottshall
2020-02-02 15:00 150256033 Skogås-Trångsunds FF - Hammarby IF FF 1 Skogåshallen
2020-02-08 18:00 150256036 Stuvsta IF 1 - Djurgårdens IF FF 1 Stuvstahallen
2020-02-09 15:00 150256039 Vallentuna BK 1 - Skogås-Trångsunds FF Tellushallen
2020-02-09 18:00 150256040 Hammarby IF FF 1 - Nacka Juniors FF Farstahallen 3
2020-02-09 20:00 150256038 Täby United FC Svart - Åkersberga FC 1 Skarpängshallen B
2020-02-15 15:00 150256045 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Stuvsta IF 1 Alby Sporthall
2020-02-16 16:00 150256041 Djurgårdens IF FF 1 - Åkersberga FC 1 Farstahallen 3
2020-02-16 16:00 150256042 Vallentuna BK 1 - Hammarby IF FF 1 Tellushallen
2020-02-23 11:00 150256043 Skogås-Trångsunds FF - Täby United FC Svart Stuvstahallen