Spelprogram - Futsal Damer div 3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ekerö IK Ekerö IK(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Huddinge IF Huddinge IF(Föreningen) Gul med svarta detaljer, Svart, Vit
IFK Aspudden-Tellus 1 Sven Anders Pablo Bergström 0708588666 Blå/Blå/Blå
Ingarö IF Dam Peter Hartzell 0739875500 0739875500 Svart/Svart/Svart
Järla IF FK Ulf Norström 0708981011 Vit/Svart/Vit
Skogås-Trångsunds FF Anna Svanberg 0730787080 Röd-Blå/Blå/Blå
Stureby SK Dam Per Axelsson 0704541541 Blå/Vit/Blå
Sätra SK Krispin Kuoppala 086485400 Orange/Svart/Vit
Viggbyholms IK FF John Eriksson 0708734601 Röd/röd/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-10 18:00 150151001 IFK Aspudden-Tellus 1 - Sätra SK 3 - 1 Farstahallen 4
2019-11-10 19:00 150151003 Viggbyholms IK FF - Ingarö IF Dam 1 - 3 Skarpängshallen A
2019-11-10 20:00 150151002 Huddinge IF - Ekerö IK 2 - 0 Storängshallen
2019-11-15 20:30 150151010 Ingarö IF Dam - Huddinge IF 0 - 3 Grantomtahallen
2019-11-16 20:45 150151011 Ekerö IK - IFK Aspudden-Tellus 1 3 - 9 Tappström Bollhall
2019-11-17 18:00 150151012 Sätra SK - Skogås-Trångsunds FF 1 - 0 Farstahallen 1
2019-11-23 16:30 150151018 Ekerö IK - Sätra SK 0 - 3 Tappström Bollhall
2019-11-24 17:00 150151013 IFK Aspudden-Tellus 1 - Ingarö IF Dam 3 - 3 Farstahallen 4
2019-11-24 18:00 150151017 Stureby SK Dam - Skogås-Trångsunds FF 10 - 0 Farstahallen 4
2019-11-30 13:00 150151019 Skogås-Trångsunds FF - Järla IF FK 3 - 1 Vårbyhallen
2019-11-30 16:00 150151023 Ingarö IF Dam - Ekerö IK 12 - 1 Hemmestahallen
December
2019-12-01 19:00 150151024 Sätra SK - Stureby SK Dam 0 - 4 Farstahallen 4
2019-12-06 20:30 150151029 Ingarö IF Dam - Sätra SK 2 - 1 Grantomtahallen
2019-12-08 19:00 150151028 Järla IF FK - Stureby SK Dam 0 - 3 Fisksätra Sporthall
2019-12-08 20:00 150151027 Viggbyholms IK FF - Skogås-Trångsunds FF 9 - 0 Skarpängshallen A
Januari
2020-01-11 17:00 150151032 Skogås-Trångsunds FF - Huddinge IF 0 - 6 Skogåshallen
2020-01-12 18:00 150151031 Stureby SK Dam - Viggbyholms IK FF 2 - 2 Farstahallen 4
2020-01-12 18:00 150151036 Sätra SK - Järla IF FK 3 - 3 Farstahallen 3
2020-01-19 19:00 150151037 IFK Aspudden-Tellus 1 - Skogås-Trångsunds FF 1 - 2 Farstahallen 4
2020-01-19 20:00 150151039 Viggbyholms IK FF - Järla IF FK 1 - 5 Skarpängshallen A
2020-01-19 21:15 150151038 Huddinge IF - Stureby SK Dam 2 - 0 Storängshallen
2020-01-25 150151045 Skogås-Trångsunds FF - Ekerö IK Skogåshallen
2020-01-26 16:00 150151048 Sätra SK - Viggbyholms IK FF Farstahallen 3
2020-01-26 18:00 150151043 Järla IF FK - Huddinge IF 2 - 2 Fisksätra Sporthall
2020-01-26 18:00 150151044 Stureby SK Dam - IFK Aspudden-Tellus 1 3 - 1 Farstahallen 4
Februari
2020-02-01 15:00 150151053 Ingarö IF Dam - Skogås-Trångsunds FF Hemmestahallen
2020-02-02 18:00 150151049 IFK Aspudden-Tellus 1 - Järla IF FK Farstahallen 4
2020-02-02 20:15 150151050 Huddinge IF - Viggbyholms IK FF Storängshallen
2020-02-09 16:00 150151056 Järla IF FK - Ekerö IK Fisksätra Sporthall
2020-02-09 18:00 150151060 Sätra SK - Huddinge IF Farstahallen 4
2020-02-09 19:00 150151057 Stureby SK Dam - Ingarö IF Dam Farstahallen 4
2020-02-09 20:00 150151055 Viggbyholms IK FF - IFK Aspudden-Tellus 1 Skarpängshallen A
2020-02-14 20:15 150151066 Ekerö IK - Viggbyholms IK FF Tappström Bollhall
2020-02-14 20:30 150151065 Ingarö IF Dam - Järla IF FK Grantomtahallen
2020-02-16 16:00 150151061 IFK Aspudden-Tellus 1 - Huddinge IF Farstahallen 4
2020-02-16 19:15 150151054 Ekerö IK - Stureby SK Dam Högdalshallen