Spelprogram - Futsal Herrar div 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Falcao Futsal Club Sthlm (R) Albert Krasniqi 087493142 0704971913 Orange/Svart/Orange
FoC Farsta FF 1 Andreas Svensson 0709632157 Röd/Svart/Svart
Hanvikens SK 1 Jonas Holtbäck Gustafsson 0761331506 Röd/Röd/Vita
IK Hephata Gustaf Lindahl 0735316138 Blå/Blå/Gul
Järnvägens FC Järnvägens FC(Föreningen) Vit, Vit, Vit
KFUM Fryshuset Norra KFUM Fryshuset Norra(Föreningen)
Kista SC KFUM 1 Jalaludin Mohamadi Nazari 0739279510 Mörkblå/Svart/Mörkblå
Musculosos FF Musculosos FF(Föreningen) Gul
Reymersholms IK 1 Johan Carlsson 08844525 0730892122 Grön/Vit/Grön
Spårvägens FF Spårvägens FF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Täby FK Ata Pirmoradi 0760444290 Blå-Svart/Svart/Blå
Wollmars FF Viktor Lindsö 08898848 0739498303 Vit/Vit/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-01 19:00 150140005 Kista SC KFUM 1 - Reymersholms IK 1 4 - 2 Ärvingehallen
2019-11-02 12:00 150140003 KFUM Fryshuset Norra - Hanvikens SK 1 4 - 4 Ärvingehallen
2019-11-03 14:00 150140006 Musculosos FF - Järnvägens FC 0 - 9 Flemingsbergshallen
2019-11-03 17:00 150140001 FoC Farsta FF 1 - IK Hephata 7 - 1 Farstahallen 3
2019-11-03 19:00 150140007 Täby FK - Spårvägens FF 2 - 5 Skarpängshallen B
2019-11-08 19:00 150140009 Järnvägens FC - Kista SC KFUM 1 5 - 4 Ärvingehallen
2019-11-09 17:00 150140008 Spårvägens FF - Musculosos FF 3 - 1 Skarpnäckshallen
2019-11-10 18:00 150140010 Reymersholms IK 1 - Wollmars FF 5 - 6 Farstahallen 3
2019-11-10 19:00 150140012 Hanvikens SK 1 - Falcao Futsal Club Sthlm (R) 3 - 0 Slottshallen
2019-11-15 19:00 150140017 KFUM Fryshuset Norra - Reymersholms IK 1 7 - 6 Ärvingehallen
2019-11-15 20:00 150140019 Kista SC KFUM 1 - Spårvägens FF 2 - 3 Ärvingehallen
2019-11-17 20:00 150140018 Wollmars FF - Järnvägens FC 0 - 4 Farstahallen 3
2019-11-17 20:00 150140020 Musculosos FF - Täby FK 4 - 8 Storängshallen
2019-11-17 21:00 150140015 FoC Farsta FF 1 - Hanvikens SK 1 4 - 3 Farstahallen 3
2019-11-22 20:00 150140024 Järnvägens FC - KFUM Fryshuset Norra 8 - 4 Ärvingehallen
2019-11-23 18:00 150140023 Spårvägens FF - Wollmars FF 5 - 5 Skarpnäckshallen
2019-11-24 20:00 150140022 Täby FK - Kista SC KFUM 1 2 - 3 Skarpängshallen B
2019-11-24 20:00 150140028 IK Hephata - Musculosos FF 1 - 5 Farstahallen 3
2019-11-24 21:00 150140025 Reymersholms IK 1 - Falcao Futsal Club Sthlm (R) 3 - 0 Farstahallen 3
2019-11-29 20:00 150140033 Kista SC KFUM 1 - Musculosos FF 2 - 1 Ärvingehallen
2019-11-30 12:00 150140031 KFUM Fryshuset Norra - Spårvägens FF 3 - 3 Ärvingehallen
December
2019-12-01 14:00 150140030 Falcao Futsal Club Sthlm (R) - Järnvägens FC 0 - 3 Botkyrkahallen 1
2019-12-01 19:00 150140029 FoC Farsta FF 1 - Reymersholms IK 1 6 - 6 Farstahallen 3
2019-12-01 20:00 150140032 Wollmars FF - Täby FK 5 - 3 Farstahallen 3
2019-12-01 20:00 150140034 Hanvikens SK 1 - IK Hephata 9 - 1 Strandhallen
2019-12-06 20:00 150140039 Järnvägens FC - FoC Farsta FF 1 6 - 1 Ärvingehallen
2019-12-07 18:00 150140038 Spårvägens FF - Falcao Futsal Club Sthlm (R) 3 - 0 Skarpnäckshallen
2019-12-08 14:00 150140036 Musculosos FF - Wollmars FF 2 - 9 Flemingsbergshallen
2019-12-08 20:00 150140042 IK Hephata - Kista SC KFUM 1 1 - 3 Farstahallen 3
2019-12-08 21:00 150140037 Täby FK - KFUM Fryshuset Norra 8 - 7 Skarpängshallen B
2019-12-14 12:00 150140045 KFUM Fryshuset Norra - Musculosos FF 9 - 3 Ärvingehallen
2019-12-15 17:00 150140043 FoC Farsta FF 1 - Spårvägens FF 0 - 4 Farstahallen 3
2019-12-15 17:00 150140044 Falcao Futsal Club Sthlm (R) - Täby FK 0 - 3 Kärsbyhallen
2019-12-15 18:00 150140046 Wollmars FF - Kista SC KFUM 1 2 - 4 Farstahallen 3
2019-12-15 19:00 150140048 Hanvikens SK 1 - Reymersholms IK 1 WO (3 - 0) Slottshallen
Januari
2020-01-10 20:00 150140050 Kista SC KFUM 1 - KFUM Fryshuset Norra 3 - 6 Ärvingehallen
2020-01-11 12:00 150140054 Järnvägens FC - Hanvikens SK 1 6 - 3 Ärvingehallen
2020-01-12 14:00 150140051 Musculosos FF - Falcao Futsal Club Sthlm (R) 3 - 0 Flemingsbergshallen
2020-01-12 19:00 150140052 Täby FK - FoC Farsta FF 1 4 - 4 Skarpängshallen B
2020-01-12 20:00 150140056 IK Hephata - Wollmars FF 0 - 3 Farstahallen 3
2020-01-17 20:00 150140059 KFUM Fryshuset Norra - Wollmars FF 11 - 5 Ärvingehallen
2020-01-18 17:00 150140058 Falcao Futsal Club Sthlm (R) - Kista SC KFUM 1 0 - 3 Alby Sporthall
2020-01-19 19:00 150140057 FoC Farsta FF 1 - Musculosos FF 5 - 3 Farstahallen 3
2020-01-19 21:00 150140062 Hanvikens SK 1 - Spårvägens FF 2 - 8 Slottshallen
2020-01-24 19:00 150140065 Kista SC KFUM 1 - FoC Farsta FF 1 7 - 4 Ärvingehallen
2020-01-24 20:00 150140069 Järnvägens FC - Reymersholms IK 1 5 - 3 Ärvingehallen
2020-01-26 18:00 150140070 IK Hephata - KFUM Fryshuset Norra 3 - 4 Farstahallen 3
2020-01-26 19:00 150140064 Wollmars FF - Falcao Futsal Club Sthlm (R) 3 - 0 Farstahallen 3
2020-01-26 20:30 150140067 Täby FK - Hanvikens SK 1 4 - 5 Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-01-30 17:45 150140060 Reymersholms IK 1 - IK Hephata Liljeholmshallen 2
2020-01-31 20:00 150140073 Järnvägens FC - IK Hephata Ärvingehallen
Februari
2020-02-01 16:00 150140072 Falcao Futsal Club Sthlm (R) - KFUM Fryshuset Norra Alby Sporthall
2020-02-02 20:00 150140074 Reymersholms IK 1 - Spårvägens FF Farstahallen 3
2020-02-02 21:00 150140076 Hanvikens SK 1 - Musculosos FF Slottshallen
2020-02-06 19:00 150140014 IK Hephata - Täby FK Liljeholmshallen 3
2020-02-07 20:00 150140078 KFUM Fryshuset Norra - FoC Farsta FF 1 Ärvingehallen
2020-02-08 12:00 150140080 Kista SC KFUM 1 - Hanvikens SK 1 Ärvingehallen
2020-02-08 18:00 150140083 Spårvägens FF - Järnvägens FC Skarpnäckshallen
2020-02-09 20:00 150140084 IK Hephata - Falcao Futsal Club Sthlm (R) Farstahallen 3
2020-02-09 21:00 150140071 FoC Farsta FF 1 - Wollmars FF Farstahallen 3
2020-02-09 21:00 150140082 Täby FK - Reymersholms IK 1 Skarpängshallen B
2020-02-14 20:00 150140087 Järnvägens FC - Täby FK Ärvingehallen
2020-02-15 18:00 150140086 Spårvägens FF - IK Hephata Skarpnäckshallen
2020-02-16 19:00 150140088 Reymersholms IK 1 - Musculosos FF Farstahallen 3
2020-02-16 20:00 150140085 FoC Farsta FF 1 - Falcao Futsal Club Sthlm (R) Farstahallen 3
2020-02-16 20:00 150140090 Hanvikens SK 1 - Wollmars FF Slottshallen