Spelprogram - Futsal Pojkar 14

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ersmarks IK P07 Jens Andersson 090129035 0730334610 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ David Lapveteläinen 0703411379 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P13 Eva Röste Moe 0703332169 Svart/Svart/Svart
Mariehem SK (P06) Johan Grip 0766777205 Grön/Svart/Vit
Morön BK P06 Fredrik Wiik 0703305933 Vit, Gröna, Vit
Robertsfors IK Linus Näslund 0723865281 Rödsvartrandigt (röd rygg)/Svart/Svart
Röbäcks IF P06 Simon Rudolfsson 0702521555 Röd/Blå/Blå/Röd
Sandviks IK P06 Patrik Palmgren 0763908434 Svart/Gul/Svart/Svart
Skellefteå FF Mattias Granström 091017987 0702603706 Svart/Svart/Svart
Sörfors IF p-06 Andreas Klöfver 0706252660 Blå/Blå/blå
Tegsödra Umeå IF P-06 Vit Håkan Göransson 090125438 0702481612 Blå/Vit/Blå/Blå
Täfteå IK Henrik Bergdahl 090197899 0703538085 Röd/Vit/röd
Umedalens IF P06 Urban Sandström Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-01 18:45 194665003 Sörfors IF p-06 - Gimonäs Umeå IF P13 6 - 2 Ersängshallen
2019-11-01 19:15 194665002 Tegsödra Umeå IF P-06 Vit - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ 6 - 0 Sporthushallen
2019-11-03 12:15 194665016 Sörfors IF p-06 - Morön BK P06 3 - 6 Ersängshallen
2019-11-03 13:15 194665004 Mariehem SK (P06) - Skellefteå FF 3 - 4 Ersängshallen
2019-11-03 15:15 194665006 Röbäcks IF P06 - Robertsfors IK 2 - 0 Ersängshallen
2019-11-03 15:45 194665005 Sandviks IK P06 - Morön BK P06 7 - 2 Storsjöhallen
2019-11-03 16:15 194665015 Tegsödra Umeå IF P-06 Vit - Skellefteå FF 4 - 3 Ersängshallen
2019-11-06 16:40 194665001 Täfteå IK - Ersmarks IK P07 4 - 5 Ersängshallen
2019-11-09 13:00 194665008 Morön BK P06 - Mariehem SK (P06) WO (3 - 0) Lejonströmshallen
2019-11-09 14:00 194665009 Skellefteå FF - Sörfors IF p-06 3 - 4 Lejonströmshallen
2019-11-10 12:15 194665010 Gimonäs Umeå IF P13 - Tegsödra Umeå IF P-06 Vit 3 - 3 Ersängshallen
2019-11-10 13:15 194665011 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ - Täfteå IK 4 - 4 Ersängshallen
2019-11-10 14:15 194665012 Ersmarks IK P07 - Umedalens IF P06 4 - 2 Ersängshallen
2019-11-10 15:00 194665007 Robertsfors IK - Sandviks IK P06 4 - 0 Jenningshallen
2019-11-14 16:15 194665054 Ersmarks IK P07 - Röbäcks IF P06 4 - 1 Sporthushallen
2019-11-17 15:15 194665013 Umedalens IF P06 - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ 5 - 1 Sporthushallen
2019-11-17 15:45 194665018 Sandviks IK P06 - Röbäcks IF P06 1 - 2 Storsjöhallen
2019-11-17 18:15 194665017 Mariehem SK (P06) - Robertsfors IK 11 - 1 Sporthushallen
2019-11-17 19:15 194665014 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF P13 2 - 1 Sporthushallen
2019-11-23 10:45 194665019 Röbäcks IF P06 - Mariehem SK (P06) 1 - 8 Elofssonhallen
2019-11-23 11:15 194665023 Gimonäs Umeå IF P13 - Umedalens IF P06 2 - 3 Ålidhemshallen
2019-11-23 12:15 194665024 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ - Ersmarks IK P07 1 - 8 Ålidhemshallen
2019-11-23 13:00 194665022 Skellefteå FF - Täfteå IK 4 - 4 Lejonströmshallen
2019-11-23 14:00 194665020 Robertsfors IK - Sörfors IF p-06 0 - 2 Jenningshallen
2019-11-23 14:00 194665021 Morön BK P06 - Tegsödra Umeå IF P-06 Vit 6 - 5 Lejonströmshallen
2019-11-29 19:15 194665030 Ersmarks IK P07 - Gimonäs Umeå IF P13 5 - 0 Sporthushallen
2019-11-30 15:15 194665029 Mariehem SK (P06) - Sandviks IK P06 6 - 3 Sporthushallen
December
2019-12-01 12:15 194665028 Sörfors IF p-06 - Röbäcks IF P06 2 - 5 Bräntbergsskolan
2019-12-01 12:15 194665041 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ - Skellefteå FF 2 - 7 Ålidhemshallen
2019-12-01 13:15 194665042 Ersmarks IK P07 - Morön BK P06 6 - 6 Bräntbergsskolan
2019-12-01 15:15 194665025 Umedalens IF P06 - Skellefteå FF 2 - 3 Bräntbergsskolan
2019-12-01 16:15 194665026 Täfteå IK - Morön BK P06 4 - 3 Bräntbergsskolan
2019-12-06 18:45 194665036 Gimonäs Umeå IF P13 - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ 3 - 2 Sjöfruhallen
2019-12-08 10:15 194665032 Röbäcks IF P06 - Tegsödra Umeå IF P-06 Vit 2 - 3 Elofssonhallen
2019-12-08 11:30 194665034 Morön BK P06 - Umedalens IF P06 0 - 1 Eddahallen
2019-12-08 12:30 194665035 Skellefteå FF - Ersmarks IK P07 3 - 5 Eddahallen
2019-12-08 19:15 194665031 Sandviks IK P06 - Sörfors IF p-06 3 - 10 Storsjöhallen
2019-12-14 14:15 194665039 Tegsödra Umeå IF P-06 Vit - Sandviks IK P06 Elofssonhallen
2019-12-14 16:15 194665037 Umedalens IF P06 - Robertsfors IK Musköten 1
2019-12-15 12:15 194665040 Sörfors IF p-06 - Mariehem SK (P06) Ersängshallen
2019-12-15 14:00 194665038 Täfteå IK - Röbäcks IF P06 Ersängshallen
2019-12-20 19:00 194665033 Robertsfors IK - Täfteå IK Martinssonhallen
Januari
2020-01-11 10:30 194665048 Skellefteå FF - Gimonäs Umeå IF P13 Moröbackeskolans IP
2020-01-11 11:30 194665047 Morön BK P06 - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ Moröbackeskolans IP
2020-01-11 14:15 194665045 Röbäcks IF P06 - Umedalens IF P06 Elofssonhallen
2020-01-11 15:15 194665044 Sandviks IK P06 - Täfteå IK Storsjöhallen
2020-01-12 13:15 194665043 Mariehem SK (P06) - Tegsödra Umeå IF P-06 Vit Bräntbergsskolan
2020-01-12 18:00 194665046 Robertsfors IK - Ersmarks IK P07 Jenningshallen
2020-01-18 13:15 194665052 Gimonäs Umeå IF P13 - Morön BK P06 Ålidhemshallen
2020-01-18 14:45 194665049 Umedalens IF P06 - Sandviks IK P06 Musköten 2
2020-01-19 17:15 194665050 Täfteå IK - Mariehem SK (P06) Ersängshallen
2020-01-19 18:00 194665053 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ - Robertsfors IK Ålidhemshallen
2020-01-25 10:45 194665058 Röbäcks IF P06 - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ Elofssonhallen
2020-01-25 12:00 194665059 Robertsfors IK - Gimonäs Umeå IF P13 Jenningshallen
2020-01-25 12:15 194665056 Mariehem SK (P06) - Umedalens IF P06 Ersängshallen
2020-01-25 13:15 194665055 Sörfors IF p-06 - Täfteå IK Ersängshallen
2020-01-26 13:45 194665057 Sandviks IK P06 - Ersmarks IK P07 Storsjöhallen
2020-01-26 14:30 194665060 Morön BK P06 - Skellefteå FF Eddahallen
2020-01-26 17:15 194665027 Tegsödra Umeå IF P-06 Vit - Robertsfors IK Midgård
2020-01-31 19:15 194665061 Umedalens IF P06 - Sörfors IF p-06 Musköten 1
Februari
2020-02-01 11:15 194665064 Gimonäs Umeå IF P13 - Röbäcks IF P06 Ålidhemshallen
2020-02-01 12:00 194665063 Skellefteå FF - Robertsfors IK Campushallen
2020-02-01 12:15 194665065 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ - Sandviks IK P06 Ålidhemshallen
2020-02-02 13:15 194665062 Täfteå IK - Tegsödra Umeå IF P-06 Vit Ersängshallen
2020-02-02 14:15 194665066 Ersmarks IK P07 - Mariehem SK (P06) Ersängshallen
2020-02-08 14:15 194665071 Röbäcks IF P06 - Skellefteå FF Elofssonhallen
2020-02-08 15:45 194665051 Tegsödra Umeå IF P-06 Vit - Sörfors IF p-06 Ersängshallen
2020-02-09 13:45 194665070 Sandviks IK P06 - Gimonäs Umeå IF P13 Storsjöhallen
2020-02-09 15:15 194665069 Mariehem SK (P06) - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ Vildmannahallen
2020-02-09 16:15 194665068 Sörfors IF p-06 - Ersmarks IK P07 Vildmannahallen
2020-02-09 17:15 194665067 Tegsödra Umeå IF P-06 Vit - Umedalens IF P06 Vildmannahallen
2020-02-09 19:00 194665072 Robertsfors IK - Morön BK P06 Jenningshallen
2020-02-14 18:15 194665076 Gimonäs Umeå IF P13 - Mariehem SK (P06) Sjöfruhallen
2020-02-14 19:15 194665073 Umedalens IF P06 - Täfteå IK Musköten 1
2020-02-14 19:15 194665077 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ - Sörfors IF p-06 Sjöfruhallen
2020-02-15 11:15 194665078 Ersmarks IK P07 - Tegsödra Umeå IF P-06 Vit Ersängshallen
2020-02-16 13:00 194665075 Skellefteå FF - Sandviks IK P06 Campushallen
2020-02-16 14:00 194665074 Morön BK P06 - Röbäcks IF P06 Campushallen