Spelprogram - P10 (7mot7) 4 höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Blå Niklas Widmark 0709345870 Svart, Svart, Svart
Ervalla/Axberg Henrik Appelgren 0706314317 Blå/Blå/Blå
Fellingsbro GOIF Andreas Wettersand 0706358448 Svart/Vit/Svart/Vit/Svart
IFK Askersund 1 Andréas Hagerud 0706242282 Vit/blå/blå
IFK Askersund 2 Andréas Hagerud 0706242282 Vit, blå, blå
IFK Kumla Blå Pernilla Lodén Vit, Blå, Vit
IK Sturehov Vit Fredrik Krusell 0704197785 Röd/Blå/Röd
Nora BK 1 Ulf Lindahl 0705595894 Röd/Röd/Röd
Nora BK 2 Andreas Botström 0725058808 Röd/Röd/Röd
Pålsboda GOIF Morgan Karlsson 0708406676 Röd/svart/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-24 10:00 Ervalla/Axberg - IFK Askersund 2 Lyckevallen 7-1
2019-08-24 10:00 Fellingsbro GOIF - IFK Askersund 1 Lyckevallen 7-2
2019-08-24 11:20 IFK Askersund 2 - Fellingsbro GOIF Lyckevallen 7-1
2019-08-24 11:20 IFK Askersund 1 - Adolfsbergs IK Blå Lyckevallen 7-2
2019-08-24 12:40 Adolfsbergs IK Blå - Ervalla/Axberg Lyckevallen 7-1
Omgång 2
2019-08-25 10:00 IFK Kumla Blå - IK Sturehov Vit Kumla IP 7-3
2019-08-25 10:00 Nora BK 1 - Pålsboda GOIF Kumla IP 7-4
2019-08-25 11:20 IK Sturehov Vit - Nora BK 1 Kumla IP 7-3
2019-08-25 11:20 Pålsboda GOIF - Nora BK 2 Kumla IP 7-4
2019-08-25 12:40 Nora BK 2 - IFK Kumla Blå Kumla IP 7-3
Omgång 3
2019-09-08 10:00 IFK Askersund 1 - IK Sturehov Vit Solberga IP 7-1
2019-09-08 10:00 Pålsboda GOIF - IFK Askersund 2 Solberga IP 7-2
2019-09-08 11:20 IK Sturehov Vit - Pålsboda GOIF Solberga IP 7-1
2019-09-08 11:20 IFK Askersund 2 - IFK Kumla Blå Solberga IP 7-2
2019-09-08 12:40 IFK Kumla Blå - IFK Askersund 1 Solberga IP 7-1
Omgång 4
2019-09-08 10:00 Fellingsbro GOIF - Ervalla/Axberg Idrottsparken Fellingsbro 7-1
2019-09-08 10:00 Nora BK 1 - Adolfsbergs IK Blå Idrottsparken Fellingsbro 7-2
2019-09-08 11:20 Ervalla/Axberg - Nora BK 1 Idrottsparken Fellingsbro 7-1
2019-09-08 11:20 Adolfsbergs IK Blå - Nora BK 2 Idrottsparken Fellingsbro 7-2
2019-09-08 12:40 Nora BK 2 - Fellingsbro GOIF Idrottsparken Fellingsbro 7-1
Omgång 5
2019-09-21 10:00 Nora BK 1 - IFK Askersund 2 Ängarna 7-1
2019-09-21 10:00 Nora BK 2 - IFK Askersund 1 Ängarna 7-2
2019-09-21 11:20 IFK Askersund 1 - Nora BK 1 Ängarna 7-1
2019-09-21 11:20 IFK Askersund 2 - Nora BK 2 Ängarna 7-2
Omgång 6
2019-09-21 09:40 IK Sturehov Vit - Fellingsbro GOIF Sörbyvallen Örebro 7-3
2019-09-21 09:40 Pålsboda GOIF - Ervalla/Axberg Sörbyvallen Örebro 7-4
2019-09-21 11:00 IFK Kumla Blå - Adolfsbergs IK Blå Sörbyvallen Örebro 7-3
2019-09-21 11:00 Fellingsbro GOIF - Pålsboda GOIF Sörbyvallen Örebro 7-4
2019-09-21 12:20 Adolfsbergs IK Blå - IK Sturehov Vit Sörbyvallen Örebro 7-3
2019-09-21 12:20 Ervalla/Axberg - IFK Kumla Blå Sörbyvallen Örebro 7-4
Omgång 7
2019-10-05 10:00 Adolfsbergs IK Blå - IFK Askersund 2 Lugnets IP 7-3
2019-10-05 10:00 Ervalla/Axberg - IFK Askersund 1 Lugnets IP 7-4
2019-10-05 11:20 IFK Askersund 2 - Ervalla/Axberg Lugnets IP 7-3
2019-10-05 11:20 IFK Askersund 1 - Fellingsbro GOIF Lugnets IP 7-4
2019-10-05 12:40 Fellingsbro GOIF - Adolfsbergs IK Blå Lugnets IP 7-3
Omgång 8
(Inst.) IK Sturehov Vit - Nora BK 2
(Inst.) Nora BK 2 - Pålsboda GOIF
2019-09-28 10:00 Pålsboda GOIF - IFK Kumla Blå Pålsboda IP 7-1
2019-09-28 10:00 Nora BK 1 - IK Sturehov Vit Pålsboda IP 7-2
2019-09-28 11:20 IFK Kumla Blå - Nora BK 1 Pålsboda IP 7-1
2019-09-28 11:20 IK Sturehov Vit - Pålsboda GOIF Pålsboda IP 7-2