Spelprogram - P11 (7mot7) 2 höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Gul Erica Qvist Lindeberg 0703251320 Svart/Svart/Svart
Adolfsbergs IK Röd Erica Qvist Lindeberg 0703251320 Svart, Svart, Svart
Frövi IK Stefan Andersson 0706404833 Blå/Blå/Blå
IF Eker Örebro Svart Peter Berglund 0706361607 Svart/Svart/Svart
IK Sturehov Vit Erik Westerlund 0702394041 Röd/Blå/Röd
Karlslunds IF HFK Röd Anders Larsen 0721585686 Röd/Blå/Röd
Lillån FK Grön Robin Gustafsson 0702669290 Grön/Grön/Grön
Rynninge IK Blå Erik Gyllander 0703167698 Vit/Blå/Vit
Örebro SK FK Svart 1 Elisabeth Andersson 0707238655 Vit/Svart/Vit
Örebro SK FK Vit Tomas Dagh 0732317779 Vit/Svart/Vit
ÖrebroSyrianska IF Ungdom Garo Bedros 0735858178 Röd/Gul/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-25 14:00 Adolfsbergs IK Gul - IF Eker Örebro Svart Lugnets IP 7-3
2019-08-25 14:00 Adolfsbergs IK Röd - ÖrebroSyrianska IF Ungdom Lugnets IP 7-4
2019-08-25 15:20 ÖrebroSyrianska IF Ungdom - Adolfsbergs IK Gul Lugnets IP 7-3
2019-08-25 15:20 IF Eker Örebro Svart - Adolfsbergs IK Röd Lugnets IP 7-4
Omgång 2
2019-08-24 14:00 Lillån FK Grön - Örebro SK FK Vit Lillåvallen 7-1
2019-08-24 14:00 Frövi IK - Örebro SK FK Svart 1 Lillåvallen 7-2
2019-08-24 15:20 Örebro SK FK Svart 1 - Lillån FK Grön Lillåvallen 7-1
2019-08-24 15:20 Örebro SK FK Vit - Frövi IK Lillåvallen 7-2
Omgång 3
2019-08-23 17:30 IK Sturehov Vit - Karlslunds IF HFK Röd Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-08-23 18:40 Karlslunds IF HFK Röd - Rynninge IK Blå Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-08-23 19:50 Rynninge IK Blå - IK Sturehov Vit Sörbyvallen Örebro 7-1
Omgång 4
2019-08-31 10:00 Frövi IK - Adolfsbergs IK Gul Fröjevi IP 7-1
2019-08-31 10:00 Rynninge IK Blå - Adolfsbergs IK Röd Fröjevi IP 7-2
2019-08-31 11:20 Adolfsbergs IK Röd - Frövi IK Fröjevi IP 7-1
2019-08-31 11:20 Adolfsbergs IK Gul - Rynninge IK Blå Fröjevi IP 7-2
Omgång 5
2019-08-30 18:00 IF Eker Örebro Svart - Örebro SK FK Svart 1 Mellringe IP 7-3
2019-08-30 18:00 Karlslunds IF HFK Röd - Lillån FK Grön Mellringe IP 7-4
2019-08-30 19:20 Lillån FK Grön - IF Eker Örebro Svart Mellringe IP 7-3
2019-08-30 19:20 Örebro SK FK Svart 1 - Karlslunds IF HFK Röd Mellringe IP 7-4
Omgång 6
2019-08-31 10:00 ÖrebroSyrianska IF Ungdom - IK Sturehov Vit Hedens IP 7-2
2019-08-31 11:20 IK Sturehov Vit - Örebro SK FK Vit Hedens IP 7-2
2019-08-31 12:40 Örebro SK FK Vit - ÖrebroSyrianska IF Ungdom Hedens IP 7-2
Omgång 7
2019-09-15 10:00 Örebro SK FK Vit - IF Eker Örebro Svart Ekängs IP 7-3
2019-09-15 10:00 Frövi IK - Karlslunds IF HFK Röd Ekängs IP 7-4
2019-09-15 11:20 Karlslunds IF HFK Röd - Örebro SK FK Vit Ekängs IP 7-3
2019-09-15 11:20 IF Eker Örebro Svart - Frövi IK Ekängs IP 7-4
Omgång 8
2019-09-15 14:00 Adolfsbergs IK Röd - IK Sturehov Vit Lugnets IP 7-3
2019-09-15 14:00 Adolfsbergs IK Gul - Örebro SK FK Svart 1 Lugnets IP 7-4
2019-09-15 15:20 Örebro SK FK Svart 1 - Adolfsbergs IK Röd Lugnets IP 7-3
2019-09-15 15:20 IK Sturehov Vit - Adolfsbergs IK Gul Lugnets IP 7-4
Omgång 9
2019-09-15 10:00 Rynninge IK Blå - ÖrebroSyrianska IF Ungdom Pettersbergs IP 7-3
2019-09-15 11:20 ÖrebroSyrianska IF Ungdom - Lillån FK Grön Pettersbergs IP 7-3
2019-09-15 12:40 Lillån FK Grön - Rynninge IK Blå Pettersbergs IP 7-3
Omgång 10
2019-09-28 10:00 Karlslunds IF HFK Röd - Adolfsbergs IK Röd Rosta Gärde 7-5
2019-09-28 10:00 Örebro SK FK Vit - Adolfsbergs IK Gul Rosta Gärde 7-6
2019-09-28 11:20 Adolfsbergs IK Gul - Karlslunds IF HFK Röd Rosta Gärde 7-5
2019-09-28 11:20 Adolfsbergs IK Röd - Örebro SK FK Vit Rosta Gärde 7-6
Omgång 11
2019-09-28 10:00 Örebro SK FK Svart 1 - Rynninge IK Blå Ekängs IP 7-3
2019-09-28 10:00 IF Eker Örebro Svart - ÖrebroSyrianska IF Ungdom Ekängs IP 7-4
2019-09-28 11:20 ÖrebroSyrianska IF Ungdom - Örebro SK FK Svart 1 Ekängs IP 7-3
2019-09-28 11:20 Rynninge IK Blå - IF Eker Örebro Svart Ekängs IP 7-4
Omgång 12
2019-09-28 10:00 IK Sturehov Vit - Frövi IK Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-09-28 11:20 Frövi IK - Lillån FK Grön Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-09-28 12:40 Lillån FK Grön - IK Sturehov Vit Sörbyvallen Örebro 7-1