Spelprogram - Div. 9 Pojkar (13 år) Gr C Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Derome/Åskloster Frida Karlsson 0708725837 Röda/Blå/Röda
Kullavik IF Carle Broberg 0733912065 Blå/Gul, Blå, Gul
Kungsbacka IF Vit Oskar Sigfridson Vit/Blå/Vita
Onsala BK 3 Magnus Johansson vit, blå, blå
Tofta GOIF 2 Emma Gustafmark 0705930039 Blå, Vita, Blå
Träslövsläge IF Vit Lars Rödjer 0709796019 Blå/Blå/Blå
Tölö IF Grön Andreas Sellstedt 0703122721 Grönsvart/svart/svart
Varbergs BoIS FC svart Johan Andersson 0703455523 grönsvartrandig/svart/svarta
Åsa IF 1 Daniel Widén 0739020413 svarta/svarta/svarta
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-06 19:00 071358001 Åsa IF 1 - Kullavik IF 1 - 3 Åsa C
2019-08-11 11:00 071358002 Onsala BK 3 - Träslövsläge IF Vit 0 - 4 Rydets IP B
2019-08-11 17:00 071358004 Kungsbacka IF Vit - Varbergs BoIS FC svart 3 - 5 Kungsbacka sportcenter 1
2019-08-14 18:30 071358007 Derome/Åskloster - Onsala BK 3 7 - 4 Klostervallen A
2019-08-14 18:30 071358008 Träslövsläge IF Vit - Åsa IF 1 2 - 1 Ankarvallen B
2019-08-17 10:00 071358003 Tofta GOIF 2 - Derome/Åskloster 2 - 1 Lindvallen A
2019-08-17 13:45 071358009 Kullavik IF - Tölö IF Grön 3 - 7 Maleviks IP
2019-08-18 10:00 071358006 Varbergs BoIS FC svart - Tofta GOIF 2 3 - 2 Påskbergsvallen konstgräs
2019-08-23 18:30 071358011 Tölö IF Grön - Träslövsläge IF Vit 1 - 5 Hamravallen D
2019-08-24 11:00 071358013 Onsala BK 3 - Varbergs BoIS FC svart 1 - 3 Rydets IP B
2019-08-24 12:30 071358012 Åsa IF 1 - Derome/Åskloster 0 - 2 Åsa C
2019-08-25 18:00 071358014 Tofta GOIF 2 - Kungsbacka IF Vit 3 - 3 Lindvallen A
2019-08-28 18:30 071358019 Träslövsläge IF Vit - Kullavik IF 5 - 1 Ankarvallen B
September
2019-09-01 12:00 071358017 Varbergs BoIS FC svart - Åsa IF 1 5 - 4 Påskbergsvallen B
2019-09-01 17:00 071358016 Kungsbacka IF Vit - Onsala BK 3 2 - 4 Kungsbacka sportcenter 1
2019-09-01 19:00 071358018 Derome/Åskloster - Tölö IF Grön 1 - 1 Dersbovallen B
2019-09-05 18:30 071358021 Kullavik IF - Derome/Åskloster 3 - 6 Bukärrs IP
2019-09-08 12:30 071358023 Åsa IF 1 - Kungsbacka IF Vit 4 - 4 Åsa C
2019-09-08 15:00 071358024 Onsala BK 3 - Tofta GOIF 2 1 - 1 Rydets IP B
2019-09-13 18:30 071358026 Tofta GOIF 2 - Åsa IF 1 3 - 2 Lindvallen A
2019-09-14 11:00 071358028 Varbergs BoIS FC svart - Kullavik IF 8 - 4 Påskbergsvallen B
2019-09-15 18:00 071358029 Derome/Åskloster - Träslövsläge IF Vit 4 - 1 Klostervallen A
2019-09-18 19:00 071358044 Tölö IF Grön - Åsa IF 1 0 - 3 Kungsbacka sportcenter 10
2019-09-21 11:00 071358033 Tölö IF Grön - Tofta GOIF 2 2 - 5 Hamravallen D
2019-09-21 12:30 071358034 Åsa IF 1 - Onsala BK 3 3 - 6 Åsa C
2019-09-21 13:45 071358032 Kullavik IF - Kungsbacka IF Vit 4 - 0 Maleviks IP
2019-09-21 15:00 071358031 Träslövsläge IF Vit - Varbergs BoIS FC svart 2 - 5 Ankarvallen B
2019-09-24 17:30 071358039 Varbergs BoIS FC svart - Derome/Åskloster 6 - 5 Påskbergsvallen C
2019-09-25 18:00 071358036 Onsala BK 3 - Tölö IF Grön 3 - 0 Rydets IP Konstgräs
2019-09-29 15:00 071358038 Kungsbacka IF Vit - Träslövsläge IF Vit 8 - 1 Kungsbacka sportcenter 1
2019-09-29 16:00 071358022 Tölö IF Grön - Varbergs BoIS FC svart 6 - 3 Lindälvsplan
Oktober
2019-10-01 17:30 071358037 Tofta GOIF 2 - Kullavik IF 3 - 0 Lindvallen A
2019-10-05 11:00 071358041 Derome/Åskloster - Kungsbacka IF Vit 9 - 1 Dersbovallen B
2019-10-05 15:00 071358042 Träslövsläge IF Vit - Tofta GOIF 2 3 - 1 Ankarvallen B
2019-10-05 16:00 071358043 Kullavik IF - Onsala BK 3 1 - 3 Bukärrs IP
2019-10-13 12:00 071358027 Kungsbacka IF Vit - Tölö IF Grön 4 - 4 Kungsbacka sportcenter 10