Spelprogram - Div. 15 Pojkar (10 år) Gr A Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Annebergs IF 2 Daniel Svantesson 0733453085 Blå/vita/Blå
Frillesås FF vit Jörgen Ahlmén 0762750454 grön, vita, Gröna
Horreds IF Tiina Liedes 0730316329 Grön, Vit, Vit
IFK Fjärås 1 Ulrika Nedrén 0708198077 0708198077 Röd/Vit/Röd
Kullavik IF 2 Jenny Hillman +702650921 Blå/Gul/Blå/Gul
Kungsbacka IF Blå Mikael Schött 0738622537 Vit/Blå/Vita
Tofta GOIF Oliver Smoljan 0704712788 Blå, Vita, Blå
Veddige BK Ellenor Werdelin 0906907650 Herr grön/Herr vita/Herr svarta
Värö U Robert Hult 0738022454 Svarta/svarta/Svarta
Åsa IF 2 Michael Siegl svarta/svarta/svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-11 10:30 IFK Fjärås 1 - Kungsbacka IF Blå Ögärdets IP B
2019-08-11 11:00 Värö U - Horreds IF Norvalla IP
2019-08-11 11:30 Åsa IF 2 - Tofta GOIF Åsa C Norra
2019-08-11 13:00 Annebergs IF 2 - Veddige BK Dalavallen
2019-09-15 11:30 Frillesås FF vit - Kullavik IF 2 Frillesås IP D
Omgång 2
2019-08-16 18:00 Tofta GOIF - IFK Fjärås 1 Lindvallen A
2019-08-17 11:00 Kungsbacka IF Blå - Annebergs IF 2 Kungsbacka sportcenter 10
2019-08-17 16:00 Veddige BK - Värö U Veddige IP B
2019-08-18 10:00 Frillesås FF vit - Åsa IF 2 Frillesås IP D
2019-08-18 11:00 Horreds IF - Kullavik IF 2 Eksätersvallen B-plan
Omgång 3
2019-08-24 11:30 Åsa IF 2 - Kullavik IF 2 Åsa C Norra
2019-08-25 10:30 IFK Fjärås 1 - Frillesås FF vit Ögärdets IP B
2019-08-25 11:00 Horreds IF - Veddige BK Eksätersvallen B-plan
2019-08-25 13:00 Värö U - Kungsbacka IF Blå Norvalla IP
2019-08-27 18:30 Annebergs IF 2 - Tofta GOIF Dalavallen
Omgång 4
2019-08-29 18:30 Frillesås FF vit - Annebergs IF 2 Frillesås IP D
2019-08-31 11:00 Kungsbacka IF Blå - Veddige BK Kungsbacka sportcenter 10
2019-08-31 11:30 Åsa IF 2 - Horreds IF Åsa C Norra
2019-08-31 16:30 Kullavik IF 2 - IFK Fjärås 1 Kullavik IP
2019-09-01 11:00 Tofta GOIF - Värö U Lindvallen A
Omgång 5
2019-09-05 18:30 Veddige BK - Tofta GOIF Veddige IP B
2019-09-07 11:00 Horreds IF - Kungsbacka IF Blå Eksätersvallen B-plan
2019-09-08 09:30 Annebergs IF 2 - Kullavik IF 2 Dalavallen
2019-09-08 10:30 IFK Fjärås 1 - Åsa IF 2 Ögärdets IP B
2019-09-08 17:00 Värö U - Frillesås FF vit Norvalla IP
Omgång 6
2019-09-14 10:30 Tofta GOIF - Kungsbacka IF Blå Lindvallen A
2019-09-14 12:00 Kullavik IF 2 - Värö U Kullavik IP
2019-09-15 10:00 Frillesås FF vit - Veddige BK Frillesås IP D
2019-09-15 10:30 IFK Fjärås 1 - Horreds IF Ögärdets IP B
2019-09-15 11:30 Åsa IF 2 - Annebergs IF 2 Åsa C Norra
Omgång 7
2019-09-18 18:30 Horreds IF - Tofta GOIF Eksätersvallen B-plan
2019-09-21 11:00 Kungsbacka IF Blå - Frillesås FF vit Kungsbacka sportcenter 10
2019-09-21 11:00 Värö U - Åsa IF 2 Norvalla IP
2019-09-22 15:45 IFK Fjärås 1 - Annebergs IF 2 Lertäppa
2019-09-22 17:00 Veddige BK - Kullavik IF 2 Veddige IP B