Spelprogram - DR Div 2 Sydvästra, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FC Staffanstorp Ola Leijman 0733941558 Ljusblå, Svart, Svarta
Furulunds IK (9m) Thomas Welander 0705408324 gul/svart/gulsvart
Hammenhögs IF/Gärsnäs AIS (9m) Eve Palm 0414440514 0705475237 Blå, Vit, Blå
Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF (9m) Göran Simonsson 04657497 0706393868 röd, blå, röd
Hittarps IK 2 Jan Kristoffersson 0704963733 vit/svart/vit/vit
Janstorps AIF (9m) Jonas Nilsson 0706428364 röd, blå, röd
Lunds SK (9m) Ricardo Guillén blå/blå/blå
Uppåkra IF (9m) Anna Eklöf 0703744553 Grön/svart/svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-18 14:00 130365003 Hittarps IK 2 - Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF (9m) 8 - 2 Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-08-25 11:00 130365002 Janstorps AIF (9m) - Hammenhögs IF/Gärsnäs AIS (9m) 4 - 2 Kämpavallen A-plan
2019-08-26 19:00 130365004 FC Staffanstorp - Uppåkra IF (9m) 2 - 4 Staffansvallen A-plan
2019-08-28 19:00 130365007 Furulunds IK (9m) - FC Staffanstorp 2 - 1 Ljungvalla IP A-plan
September
2019-09-02 18:30 130365006 Hammenhögs IF/Gärsnäs AIS (9m) - Lunds SK (9m) 2 - 2 Hamondavallen A-plan
2019-09-02 19:00 130365005 Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF (9m) - Janstorps AIF (9m) 5 - 3 Flyinge IP A-plan 9-manna
2019-09-08 10:00 130365011 Janstorps AIF (9m) - Hittarps IK 2 3 - 2
2019-09-08 12:00 130365012 Uppåkra IF (9m) - Furulunds IK (9m) 2 - 8 Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-09-09 19:00 130365009 FC Staffanstorp - Hammenhögs IF/Gärsnäs AIS (9m) 5 - 1 Staffansvallen A-plan
2019-09-16 18:30 130365015 Hammenhögs IF/Gärsnäs AIS (9m) - Furulunds IK (9m) 1 - 7 Hamondavallen A-plan
2019-09-16 19:00 130365014 Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF (9m) - FC Staffanstorp 2 - 4 Flyinge IP A-plan 9-manna
2019-09-18 19:00 130365001 Lunds SK (9m) - Furulunds IK (9m) 5 - 5 Vikenplanen, Furulund 11-manna
2019-09-22 14:00 130365019 Lunds SK (9m) - Janstorps AIF (9m) 3 - 2 Smörlyckans IP Plan 3
2019-09-24 19:30 130365020 Uppåkra IF (9m) - Hammenhögs IF/Gärsnäs AIS (9m) 2 - 3 Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-09-25 19:00 130365017 Furulunds IK (9m) - Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF (9m) 4 - 2 Vikenplanen, Furulund 11-manna
2019-09-25 19:30 130365018 FC Staffanstorp - Hittarps IK 2 1 - 0 Staffansvallen A-plan
2019-09-29 14:00 130365021 Janstorps AIF (9m) - FC Staffanstorp 4 - 3 Kämpavallen A-plan
2019-09-30 19:00 130365023 Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF (9m) - Hammenhögs IF/Gärsnäs AIS (9m) 3 - 2 Harlösa IP C-plan
Oktober
2019-10-02 19:30 130365022 Hittarps IK 2 - Furulunds IK (9m) 1 - 7 Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-10-04 19:00 130365028 Uppåkra IF (9m) - Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF (9m) 2 - 1 Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-10-06 14:00 130365025 Hammenhögs IF/Gärsnäs AIS (9m) - Hittarps IK 2 WO (3 - 0) Hamondavallen A-plan
2019-10-06 15:00 130365027 FC Staffanstorp - Lunds SK (9m) 4 - 3 Staffansvallen A-plan
2019-10-08 18:30 130365010 Lunds SK (9m) - Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF (9m) 3 - 1 Smörlyckans IP, konstgräs
2019-10-08 19:15 130365026 Furulunds IK (9m) - Janstorps AIF (9m) 0 - 1 Vikenplanen, Furulund 9-manna
2019-10-08 19:30 130365008 Uppåkra IF (9m) - Hittarps IK 2 2 - 6 Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-10-10 19:30 130365024 Lunds SK (9m) - Uppåkra IF (9m) 4 - 7 Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-10-12 11:00 130365013 Hittarps IK 2 - Lunds SK (9m) 3 - 1 Laröds IP A-plan
2019-10-15 19:00 130365016 Janstorps AIF (9m) - Uppåkra IF (9m) Granhällans IP, Konstgräs