Spelprogram - HJ Div.2 Nordvästra, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-18 11:00 130723006 Höganäs BK - Råå IF 1 2 - 4 Höganäs Sportcenter Plan Norr
2019-08-18 13:00 130723004 Uppåkra IF - Svalövs BK 2 - 1 Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-08-18 16:00 130723001 Dösjöbro IF - Ramlösa Södra IF 3 - 7 Dösjöbro IP A-plan
2019-08-18 16:00 130723005 Glumslövs FF 1 - IF Lödde 2 4 - 6 Örevångs IP A-plan
2019-08-20 19:00 130723003 Eskilsminne IF 2 - BK Landora WO (3 - 0) Harlyckan 3, konstgräs
2019-08-23 18:30 130723009 Råå IF 1 - Glumslövs FF 1 WO (3 - 0) Råå IP A-plan
2019-08-23 18:30 130723010 IF Lödde 2 - Uppåkra IF 4 - 0 Tolvans IP B-plan
2019-08-24 11:00 130723011 Svalövs BK - Eskilsminne IF 2 1 - 7 Svalövs IP A-plan
2019-08-25 13:00 130723008 Ramlösa Södra IF - Höganäs BK 7 - 0 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-08-25 14:00 130723007 Ödåkra IF - Dösjöbro IF 0 - 3 Toftavallen A-plan
2019-08-30 19:00 130723013 Ramlösa Södra IF - Ödåkra IF WO (3 - 0) Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-08-30 19:00 130723016 Eskilsminne IF 2 - IF Lödde 2 4 - 4 Västergårds IP 7, konstgräs
2019-08-31 15:00 130723018 Glumslövs FF 1 - Höganäs BK 6 - 3 Örevångs IP A-plan
September
2019-09-01 12:30 130723017 Uppåkra IF - Råå IF 1 2 - 2 Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-09-01 14:00 130723014 Dösjöbro IF - BK Landora 3 - 2 Dösjöbro IP A-plan
2019-09-06 18:00 130723019 Svalövs BK - Dösjöbro IF 2 - 3 Svalövs IP A-plan
2019-09-06 18:30 130723022 Råå IF 1 - Eskilsminne IF 2 0 - 2 Råå IP A-plan
2019-09-08 11:00 130723021 Höganäs BK - Uppåkra IF 4 - 3 Höganäs Sportcenter Plan Norr
2019-09-08 14:00 130723024 Glumslövs FF 1 - Ramlösa Södra IF 3 - 4 Örevångs IP A-plan
2019-09-08 15:00 130723020 BK Landora - Ödåkra IF 2 - 4 Landskrona IP C-plan
2019-09-11 19:00 130723026 Ödåkra IF - Svalövs BK 2 - 2 Toftavallen B-plan
2019-09-13 19:00 130723025 Ramlösa Södra IF - BK Landora 4 - 0 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-09-13 19:00 130723029 Eskilsminne IF 2 - Höganäs BK 2 - 0 Västergårds IP 7, konstgräs
2019-09-14 16:00 130723027 Dösjöbro IF - IF Lödde 2 3 - 0 Dösjöbro IP A-plan
2019-09-15 15:00 130723030 Uppåkra IF - Glumslövs FF 1 5 - 2 Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-09-20 19:00 130723032 IF Lödde 2 - Ödåkra IF 5 - 1 Tolvans IP B-plan
2019-09-21 11:00 130723033 Svalövs BK - BK Landora 3 - 1 Svalövs IP A-plan
2019-09-21 14:00 130723034 Glumslövs FF 1 - Eskilsminne IF 2 WO (3 - 0) Örevångs IP A-plan
2019-09-22 13:00 130723036 Uppåkra IF - Ramlösa Södra IF 1 - 4 Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-09-22 14:00 130723031 Råå IF 1 - Dösjöbro IF 3 - 2 Råå IP A-plan
2019-09-27 19:00 130723037 Ramlösa Södra IF - Svalövs BK 0 - 2 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-09-29 13:00 130723040 Dösjöbro IF - Höganäs BK 4 - 1 Dösjöbro IP A-plan
2019-09-30 19:30 130723038 BK Landora - IF Lödde 2 1 - 2 Landskrona IP F-plan konstgräs
Oktober
2019-10-01 19:15 130723042 Eskilsminne IF 2 - Uppåkra IF 4 - 1 Harlyckan 3, konstgräs
2019-10-02 19:00 130723039 Ödåkra IF - Råå IF 1 1 - 3 Toftavallen B-plan
2019-10-04 19:00 130723048 Eskilsminne IF 2 - Ramlösa Södra IF 2 - 6 Västergårds IP 7, konstgräs
2019-10-04 19:30 130723046 IF Lödde 2 - Svalövs BK 2 - 2 Tolvans IP konstgräs
2019-10-06 14:00 130723043 Glumslövs FF 1 - Dösjöbro IF 0 - 7 Örevångs IP A-plan
2019-10-06 14:00 3-0 fastställt av Skåne FF TU 16/10. 130723045 Råå IF 1 - BK Landora 3 - 0 Råå IP A-plan
2019-10-07 19:00 130723044 Höganäs BK - Ödåkra IF 4 - 3 Höganäs Sportcenter Plan Norr
2019-10-11 19:00 130723052 Ödåkra IF - Glumslövs FF 1 2 - 3 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2019-10-12 13:00 130723049 Ramlösa Södra IF - IF Lödde 2 10 - 0 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-10-12 15:00 130723050 Svalövs BK - Råå IF 1 1 - 4 Svalövs IP konstgräs
2019-10-13 15:00 130723051 BK Landora - Höganäs BK 2 - 1 Landskrona IP C-plan
2019-10-13 15:00 130723053 Dösjöbro IF - Uppåkra IF 4 - 1 Dösjöbro IP A-plan
2019-10-19 14:00 130723057 Glumslövs FF 1 - BK Landora 2 - 2 Örevångs IP A-plan
2019-10-20 11:00 130723058 Höganäs BK - Svalövs BK 1 - 1 Höganäs Sportcenter Plan Norr
2019-10-20 13:00 130723056 Uppåkra IF - Ödåkra IF 1 - 0 Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-10-20 13:00 130723059 Råå IF 1 - IF Lödde 2 4 - 3 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2019-10-20 15:00 130723055 Eskilsminne IF 2 - Dösjöbro IF 5 - 0 Västergårds IP 7, konstgräs
2019-10-25 19:00 130723065 Ödåkra IF - Eskilsminne IF 2 2 - 4 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2019-10-26 12:00 130723062 IF Lödde 2 - Höganäs BK 3 - 0 Tolvans IP B-plan
2019-10-26 13:00 130723061 Ramlösa Södra IF - Råå IF 1 4 - 3 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-10-26 13:00 130723063 Svalövs BK - Glumslövs FF 1 1 - 1 Svalövs IP A-plan
2019-10-26 14:00 130723064 BK Landora - Uppåkra IF 2 - 1 Ulkavallen IP konstgräs