Spelprogram - P11 (7mot7) 4 vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Grön 2 Jim Thuresson 0708886496 Svart, Svart, Svart
Hällefors AIF Mattias Andersson 0706612448 Grön/vit/Grön
IF Eker Örebro Vit Elez Dautovic 0707524950 Svart/Svart/Svart
IF Nerike Ann-Louise Lindström 0735135404 Svart, Svart, Svart
IFK Hallsberg FK Shane Harrington 0761818577 Blå/Blå/Blå
IFK Kumla Röd Dennis Hershberg 0761183209 Vit/Blå/Vit
IFK Lindesberg 1 Marcus Alenback 0702896606 Blå/Blå/Blå
IFK Lindesberg 2 Marcus Alenback 0702896606 Blå/Blå/Blå
Nora BK Ulrika Hellström 0702982362 Röd/Röd/Röd
Sköllersta IF Annika Jansson 0704935040 Blå/Svart/Blå
SMÅ IF 1 Sandra Rendahl 0704503261 Röd/Svart/Röd
Vretstorps IF 1 Claes Nilsson 0707356180 Röd/Röd/Röd
Östansjö IF Michael Qvarsell 0721424840 grön, grön, grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-05 10:00 Hällefors AIF - Adolfsbergs IK Grön 2 Hällevi 7-1
2019-05-05 10:00 IFK Lindesberg 1 - IF Eker Örebro Vit Hällevi 7-2
2019-05-05 11:20 Adolfsbergs IK Grön 2 - IFK Lindesberg 1 Hällevi 7-1
2019-05-05 11:20 IF Eker Örebro Vit - IFK Lindesberg 2 Hällevi 7-2
2019-05-05 12:40 IFK Lindesberg 2 - Hällefors AIF Hällevi 7-1
Omgång 2
2019-05-04 10:00 IFK Kumla Röd - IFK Hallsberg FK Kumla IP 7-3
2019-05-04 10:00 Nora BK - IF Nerike Kumla IP 7-4
2019-05-04 11:20 IF Nerike - IFK Kumla Röd Kumla IP 7-3
2019-05-04 11:20 IFK Hallsberg FK - Nora BK Kumla IP 7-4
Omgång 3
2019-05-05 10:00 Vretstorps IF 1 - Östansjö IF Fredriksberg 7-1
2019-05-05 10:00 SMÅ IF 1 - Sköllersta IF Fredriksberg 7-2
2019-05-05 11:20 Sköllersta IF - Vretstorps IF 1 Fredriksberg 7-1
2019-05-05 11:20 Östansjö IF - SMÅ IF 1 Fredriksberg 7-2
Omgång 4
2019-05-19 10:00 IFK Hallsberg FK - SMÅ IF 1 Transtensvallen 7-1
2019-05-19 10:00 IFK Lindesberg 1 - Vretstorps IF 1 Transtensvallen 7-2
2019-05-19 11:20 SMÅ IF 1 - IFK Lindesberg 1 Transtensvallen 7-1
2019-05-19 11:20 Vretstorps IF 1 - IFK Lindesberg 2 Transtensvallen 7-2
2019-05-19 12:40 IFK Lindesberg 2 - IFK Hallsberg FK Transtensvallen 7-1
Omgång 5
2019-05-12 10:00 Adolfsbergs IK Grön 2 - Nora BK Lugnets IP 7-3
2019-05-12 10:00 Östansjö IF - IFK Kumla Röd Lugnets IP 7-4
2019-05-12 11:20 IFK Kumla Röd - Adolfsbergs IK Grön 2 Lugnets IP 7-3
2019-05-12 11:20 Nora BK - Östansjö IF Lugnets IP 7-4
Omgång 6
2019-05-19 10:00 IF Eker Örebro Vit - Hällefors AIF Mellringe IP 7-1
2019-05-19 10:00 IF Nerike - Sköllersta IF Mellringe IP 7-2
2019-05-19 11:20 Sköllersta IF - IF Eker Örebro Vit Mellringe IP 7-1
2019-05-19 11:20 Hällefors AIF - IF Nerike Mellringe IP 7-2
Omgång 7
2019-05-25 10:00 Sköllersta IF - Östansjö IF Sköllervallen IP 7-1
2019-05-25 10:00 IFK Lindesberg 1 - Nora BK Sköllervallen IP 7-2
2019-05-25 11:20 Östansjö IF - IFK Lindesberg 1 Sköllervallen IP 7-1
2019-05-25 11:20 Nora BK - IFK Lindesberg 2 Sköllervallen IP 7-2
2019-05-25 12:40 IFK Lindesberg 2 - Sköllersta IF Sköllervallen IP 7-1
Omgång 8
2019-05-25 10:00 SMÅ IF 1 - IFK Kumla Röd Tingstadsvallen 7-1
2019-05-25 10:00 IF Eker Örebro Vit - Adolfsbergs IK Grön 2 Tingstadsvallen 7-2
2019-05-25 11:20 Adolfsbergs IK Grön 2 - SMÅ IF 1 Tingstadsvallen 7-1
2019-05-25 11:20 IFK Kumla Röd - IF Eker Örebro Vit Tingstadsvallen 7-2
Omgång 9
2019-06-02 14:00 IF Nerike - Vretstorps IF 1 Trängens IP 7-1
2019-06-02 14:00 Hällefors AIF - IFK Hallsberg FK Trängens IP 7-2
2019-06-02 15:20 IFK Hallsberg FK - IF Nerike Trängens IP 7-1
2019-06-02 15:20 Vretstorps IF 1 - Hällefors AIF Trängens IP 7-2
Omgång 10
(Inst.) IFK Lindesberg 1 - IF Nerike
(Inst.) IF Nerike - Adolfsbergs IK Grön 2
2019-06-08 12:40 Adolfsbergs IK Grön 2 - IFK Lindesberg 2 Fritidsbyn 7-2
2019-06-08 14:00 IFK Lindesberg 2 - IFK Kumla Röd Fritidsbyn 7-2
2019-06-08 15:20 IFK Kumla Röd - IFK Lindesberg 1 Fritidsbyn 7-1
Omgång 11
2019-06-15 10:00 Östansjö IF - IF Eker Örebro Vit Bäcksjövallen 7-1
2019-06-15 10:00 Vretstorps IF 1 - IFK Hallsberg FK Bäcksjövallen 7-2
2019-06-15 11:20 IFK Hallsberg FK - Östansjö IF Bäcksjövallen 7-1
2019-06-15 11:20 IF Eker Örebro Vit - Vretstorps IF 1 Bäcksjövallen 7-2
Omgång 12
2019-06-08 10:00 Nora BK - SMÅ IF 1 Nitrovallen 7-1
2019-06-08 10:00 Hällefors AIF - Sköllersta IF Nitrovallen 7-2
2019-06-08 11:20 Sköllersta IF - Nora BK Nitrovallen 7-1
2019-06-08 11:20 SMÅ IF 1 - Hällefors AIF Nitrovallen 7-2