Spelprogram - Flickor Div 4 Södra grp 2

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-11 10:30 196101004 IFK Umeå F06 - Tegsödra Umeå IF F07 1 3 - 6 Vildmannavallen IP
2019-05-11 12:00 196101001 Vindelns IF 1 - SOIK 06/07 4 - 1 FC Vindeln
2019-05-12 11:00 196101003 Spöland Vännäs IF F06 - Gimonäs Umeå IF F13 vit 1 - 7 Vännäs IP Konstgräs
2019-05-12 12:00 196101005 Tegsödra Umeå IF F-06 Blå - Sörfors IF F06 3 - 0
2019-05-12 13:00 196101002 Sandåkerns SK F07 Röd - Sävar IK F06 1 - 1 Grubbevallen
2019-05-19 13:45 196101008 Gimonäs Umeå IF F13 vit - Sandåkerns SK F07 Röd 2 - 1 Ålidhem Arena
2019-05-19 14:00 196101006 Sörfors IF F06 - IFK Umeå F06 2 - 2 Älvdungen A
2019-05-19 15:30 196101009 Sävar IK F06 - Vindelns IF 1 4 - 4 Skogsvallen
2019-05-19 16:00 196101007 Tegsödra Umeå IF F07 1 - Spöland Vännäs IF F06 3 - 0 Tegstunets IP
2019-05-19 16:30 196101010 SOIK 06/07 - Tegsödra Umeå IF F-06 Blå 3 - 4 Storsjö Arena
2019-05-25 11:30 196101012 Sandåkerns SK F07 Röd - Tegsödra Umeå IF F07 1 0 - 5 Grubbevallen
2019-05-25 12:00 196101011 Vindelns IF 1 - Gimonäs Umeå IF F13 vit 7 - 3 FC Vindeln
2019-05-26 10:30 196101014 IFK Umeå F06 - Tegsödra Umeå IF F-06 Blå 0 - 0 Vildmannavallen IP
2019-05-26 11:00 196101013 Spöland Vännäs IF F06 - Sörfors IF F06 3 - 3 Vännäs IP Konstgräs
2019-05-26 18:15 196101015 Sävar IK F06 - SOIK 06/07 3 - 2 Skogsvallen
Juni
2019-06-01 12:45 196101019 Gimonäs Umeå IF F13 vit - Sävar IK F06 4 - 5 Ålidhem Arena
2019-06-02 12:00 196101018 Tegsödra Umeå IF F07 1 - Vindelns IF 1 5 - 7 Tegstunets IP
2019-06-02 16:30 196101020 SOIK 06/07 - IFK Umeå F06 5 - 0 Storsjö Arena
2019-06-03 19:15 196101017 Sörfors IF F06 - Sandåkerns SK F07 Röd 0 - 6 Älvdungen B
2019-06-06 12:00 196101021 Vindelns IF 1 - Sörfors IF F06 9 - 1 FC Vindeln
2019-06-06 16:30 196101016 Tegsödra Umeå IF F-06 Blå - Spöland Vännäs IF F06 3 - 0 Tegstunets IP
2019-06-07 17:30 196101037 IFK Umeå F06 - Sävar IK F06 0 - 0 Vildmannavallen IP
2019-06-08 13:00 196101025 Sandåkerns SK F07 Röd - Tegsödra Umeå IF F-06 Blå 0 - 3 Grubbevallen
2019-06-09 09:45 196101023 Gimonäs Umeå IF F13 vit - SOIK 06/07 1 - 2 Ålidhem Arena
2019-06-09 10:30 196101022 Sävar IK F06 - Tegsödra Umeå IF F07 1 2 - 1 Skogsvallen
2019-06-09 11:00 196101024 Spöland Vännäs IF F06 - IFK Umeå F06 2 - 4 Vännäs IP Konstgräs
2019-06-13 18:30 196101036 Spöland Vännäs IF F06 - Vindelns IF 1 1 - 5 Vännäs IP Naturgräs
2019-06-15 12:00 196101029 Tegsödra Umeå IF F-06 Blå - Vindelns IF 1 3 - 4 Tegstunets IP
2019-06-16 10:30 196101030 IFK Umeå F06 - Sandåkerns SK F07 Röd 0 - 0 Vildmannavallen IP
2019-06-16 14:00 196101028 Sörfors IF F06 - Sävar IK F06 1 - 2
2019-06-16 16:30 196101026 SOIK 06/07 - Spöland Vännäs IF F06 3 - 6 Brovallen
2019-06-16 18:00 196101027 Tegsödra Umeå IF F07 1 - Gimonäs Umeå IF F13 vit 4 - 3 Tegstunets IP
2019-06-18 18:30 196101034 Sandåkerns SK F07 Röd - Spöland Vännäs IF F06 8 - 2 Grubbevallen
2019-06-18 18:30 196101035 Vindelns IF 1 - IFK Umeå F06 7 - 1 FC Vindeln
2019-06-23 10:30 196101031 Sävar IK F06 - Tegsödra Umeå IF F-06 Blå 5 - 2 Skogsvallen
2019-06-23 19:15 196101033 Tegsödra Umeå IF F07 1 - SOIK 06/07 2 - 3 Tegstunets IP
2019-06-26 17:30 196101040 SOIK 06/07 - Sandåkerns SK F07 Röd 2 - 1 Sandviks IP
2019-06-26 19:15 196101032 Gimonäs Umeå IF F13 vit - Sörfors IF F06 9 - 2 Innertavle IP
2019-06-30 12:00 196101038 Tegsödra Umeå IF F-06 Blå - Gimonäs Umeå IF F13 vit 0 - 0 Tegstunets IP
Juli
2019-07-02 18:30 196101039 Sörfors IF F06 - Tegsödra Umeå IF F07 1 2 - 1 Älvdungen IP