Spelprogram - Pojkar, Div 14 Borås V

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Vit Erik Blomgren +46765424391 Grön/Vit/Grön
Bollebygd/Hestrafors Vit Camilla Hannen 0735695246 Svart/svart/svart
Borås GIF Massimo Conto 0706244919 Blå/Vit/Blå
Byttorp Grön Andreas Gustafsson Grön/Vit/Grön
IF Elfsborg Johannes Lundin 0739929044 Gul/Svart/Gul
Kinna IF Blå Rade Galic 0700920757 Röd/Blå/Vit
Kronängs IF Robert Ståhlbrand 0735028616 Svart/Svart/Svart
Sandareds IF Johan Wingertz 0737481585 Vit/Grön/Grön
Sandhults SK Malin Standar 0727363363 Gul/Svart/Gul
Sjömarkens IF Agneta Torstensson Vit/Grön/Grön
Ulricehamns IFK Svart Martin Otin 0705907740 Blå-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-05 11:00 Bollebygd/Hestrafors Vit - Borås GIF Bollevi C
2019-05-05 14:15 Ulricehamns IFK Svart - Alingsås IF FF Vit Lassalyckan C-plan
2019-05-05 15:00 Byttorp Grön - Sjömarkens IF Byttorps IP C
2019-05-05 15:00 Kinna IF Blå - Sandhults SK Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-05-05 15:00 Kronängs IF - Sandareds IF Kronäng Arena
Omgång 2
2019-05-11 16:30 Sandhults SK - IF Elfsborg Thåängen A
2019-05-12 10:00 Alingsås IF FF Vit - Kronängs IF Mjörnvallen, B-plan
2019-05-12 14:30 Sjömarkens IF - Bollebygd/Hestrafors Vit Idrottsgården Konstgräsplan
2019-05-12 14:30 Borås GIF - Ulricehamns IFK Svart Sjöbo Arena
2019-05-12 17:30 Sandareds IF - Kinna IF Blå Sandevi B-plan
Omgång 3
2019-05-17 18:45 Ulricehamns IFK Svart - Sjömarkens IF Lassalyckan C-plan
2019-05-18 13:00 IF Elfsborg - Sandareds IF Ryda Sportfält C
2019-05-19 12:00 Borås GIF - Alingsås IF FF Vit Sjöbo Arena
2019-05-19 13:00 Byttorp Grön - Sandhults SK Byttorps IP B
2019-05-19 15:00 Kinna IF Blå - Kronängs IF Viskavallen Pruhultsplanen B
Omgång 4
2019-05-26 11:30 Alingsås IF FF Vit - Kinna IF Blå Mjörnvallen, B-plan
2019-05-26 15:00 Sandhults SK - Bollebygd/Hestrafors Vit Thåängen A
2019-05-26 15:00 Sjömarkens IF - Borås GIF Idrottsgården B-plan
2019-05-26 17:00 Sandareds IF - Byttorp Grön Sandevi B-plan
2019-06-06 11:00 Kronängs IF - IF Elfsborg Kronäng Arena
Omgång 5
2019-05-30 11:45 Ulricehamns IFK Svart - Sandhults SK Lassalyckan C-plan
2019-06-02 15:00 Byttorp Grön - Kronängs IF Byttorps IP C
2019-06-02 16:30 Bollebygd/Hestrafors Vit - Sandareds IF Bollevi C
2019-06-02 18:00 Sjömarkens IF - Alingsås IF FF Vit Idrottsgården B-plan
2019-06-18 18:30 IF Elfsborg - Kinna IF Blå Ryda Sportfält C
Omgång 6
2019-06-09 11:00 Alingsås IF FF Vit - IF Elfsborg Mjörnvallen, B-plan
2019-06-09 15:00 Kronängs IF - Bollebygd/Hestrafors Vit Kronäng Arena
2019-06-09 16:00 Sandareds IF - Ulricehamns IFK Svart Sandevi B-plan
2019-06-09 16:30 Kinna IF Blå - Byttorp Grön Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-06-09 16:30 Sandhults SK - Borås GIF Thåängen A
Omgång 7
2019-06-15 12:00 Sjömarkens IF - Sandhults SK Idrottsgården Konstgräsplan
2019-06-16 13:00 Bollebygd/Hestrafors Vit - Kinna IF Blå Bollevi C
2019-06-16 13:00 Byttorp Grön - IF Elfsborg Byttorps IP C
2019-06-16 16:45 Ulricehamns IFK Svart - Kronängs IF Lassalyckan C-plan
2019-06-17 18:00 Borås GIF - Sandareds IF Sjöbo Arena
Omgång 8
2019-06-23 12:30 Alingsås IF FF Vit - Byttorp Grön Mjörnvallen, B-plan
2019-06-23 16:30 Kinna IF Blå - Ulricehamns IFK Svart Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-06-23 17:30 Sandareds IF - Sjömarkens IF Sandevi A-plan
2019-08-10 13:00 IF Elfsborg - Bollebygd/Hestrafors Vit Ryda Sportfält C
2019-10-02 18:00 Kronängs IF - Borås GIF Kronäng Arena
Omgång 9
2019-06-01 10:00 Borås GIF - Kinna IF Blå Sjöbo Arena
2019-06-26 18:30 Bollebygd/Hestrafors Vit - Byttorp Grön Bollevi C
2019-06-28 18:45 Ulricehamns IFK Svart - IF Elfsborg Lassalyckan C-plan
2019-06-30 16:30 Sandhults SK - Alingsås IF FF Vit Thåängen A
2019-06-30 18:00 Sjömarkens IF - Kronängs IF Idrottsgården Konstgräsplan
Omgång 10
2019-08-17 13:00 IF Elfsborg - Borås GIF Ryda Sportfält C
2019-08-18 13:00 Byttorp Grön - Ulricehamns IFK Svart Byttorps IP C
2019-08-18 14:00 Kinna IF Blå - Sjömarkens IF Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-08-18 15:00 Sandhults SK - Sandareds IF Thåängen A
2019-08-18 16:00 Bollebygd/Hestrafors Vit - Alingsås IF FF Vit Bollevi C
Omgång 11
2019-08-25 13:00 Alingsås IF FF Vit - Sandareds IF Mjörnvallen, B-plan
2019-08-25 13:15 Ulricehamns IFK Svart - Bollebygd/Hestrafors Vit Lassalyckan C-plan
2019-08-25 15:00 Sandhults SK - Kronängs IF Thåängen A
2019-08-25 15:00 Sjömarkens IF - IF Elfsborg Idrottsgården Konstgräsplan
2019-08-25 15:00 Borås GIF - Byttorp Grön Sjöbo Arena
Omgång 12
2019-08-31 10:30 Alingsås IF FF Vit - Ulricehamns IFK Svart Mjörnvallen, B-plan
2019-09-01 14:00 Borås GIF - Bollebygd/Hestrafors Vit Sjöbo Arena
2019-09-01 16:30 Sandhults SK - Kinna IF Blå Thåängen A
2019-09-01 17:30 Sandareds IF - Kronängs IF Sandevi A-plan
2019-09-08 17:00 Sjömarkens IF - Byttorp Grön Idrottsgården B-plan
Omgång 13
2019-09-04 18:00 Bollebygd/Hestrafors Vit - Sjömarkens IF Bollevi C
2019-09-07 16:00 IF Elfsborg - Sandhults SK Ryda Sportfält C
2019-09-08 12:15 Ulricehamns IFK Svart - Borås GIF Lassalyckan C-plan
2019-09-08 15:00 Kinna IF Blå - Sandareds IF Kunskapens Hus, konstgräs
2019-09-08 15:00 Kronängs IF - Alingsås IF FF Vit Kronäng Arena
Omgång 14
2019-09-15 10:30 Alingsås IF FF Vit - Borås GIF Mjörnvallen, B-plan
2019-09-15 11:00 Sjömarkens IF - Ulricehamns IFK Svart Idrottsgården B-plan
2019-09-15 15:00 Kronängs IF - Kinna IF Blå Kronäng Arena
2019-09-15 15:00 Sandhults SK - Byttorp Grön Thåängen A
2019-09-15 15:30 Sandareds IF - IF Elfsborg Sandevi B-plan
Omgång 15
2019-09-21 13:15 Kinna IF Blå - Alingsås IF FF Vit Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-09-22 11:00 Bollebygd/Hestrafors Vit - Sandhults SK Bollevi C
2019-09-22 15:00 Borås GIF - Sjömarkens IF Sjöbo Arena
2019-09-22 17:00 Byttorp Grön - Sandareds IF Byttorps IP C
2019-09-26 17:30 IF Elfsborg - Kronängs IF Ryda Sportfält C
Omgång 16
2019-09-28 11:00 Alingsås IF FF Vit - Sjömarkens IF Mjörnvallen, B-plan
2019-09-29 16:30 Kinna IF Blå - IF Elfsborg Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-09-29 16:30 Sandhults SK - Ulricehamns IFK Svart Thåängen A
2019-09-29 18:00 Sandareds IF - Bollebygd/Hestrafors Vit Sandevi B-plan
2019-10-06 11:00 Kronängs IF - Byttorp Grön Kronäng Arena