Spelprogram - F05 S1

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 145205003 Sandsbro AIK - Växjö DFF 1 1 - 4 Norremark, konstgräs
2019-04-28 14:30 145205004 Alvesta GIF 9-m - Växjö BK 2 - 8 Virdavallen
2019-04-28 17:00 145205005 Grimslöv/Vislanda 1 - Emmaboda komb. 1 - 12 Furuskans, Grimslöv
Maj
2019-05-01 15:00 145205009 Växjö DFF 1 - Räppe GOIF 4 - 2 Östra IP
2019-05-01 17:00 145205010 Liatorp/Eneryda IF - Ljungby IF 0 - 2 Bokliden
2019-05-03 19:00 145205007 Emmaboda komb. - Alvesta GIF 9-m 11 - 0 Simhallsplanen
2019-05-04 11:00 145205002 Räppe GOIF - Liatorp/Eneryda IF 1 - 2 Räppevallen
2019-05-07 19:00 145205008 Växjö BK - Sandsbro AIK 4 - 3 Sportfältet Teleborg
2019-05-11 14:30 145205011 Ljungby IF - Växjö DFF 1 6 - 1 Lagavallen
2019-05-12 13:00 145205013 Sandsbro AIK - Emmaboda komb. 5 - 5 Norremark C-plan
2019-05-12 14:00 145205014 Alvesta GIF 9-m - Grimslöv/Vislanda 1 3 - 2 Virdavallen
2019-05-12 17:00 145205012 R��ppe GOIF - Växjö BK 2 - 1 Räppevallen
2019-05-14 19:00 145205026 Emmaboda komb. - Liatorp/Eneryda IF 9 - 6 Simhallsplanen
2019-05-17 19:00 145205019 Emmaboda komb. - Räppe GOIF 7 - 1 Simhallsplanen
2019-05-19 16:00 145205063 Sandsbro AIK - Grimslöv/Vislanda 1 5 - 2 Sandavi
2019-05-22 18:30 145205025 Liatorp/Eneryda IF - Växjö BK 2 - 5 Bokliden
2019-05-25 11:00 145205021 Ljungby IF - Emmaboda komb. 3 - 5 Lagavallen
2019-05-26 14:30 145205022 Räppe GOIF - Grimslöv/Vislanda 1 5 - 1 Räppevallen
2019-05-26 16:00 145205023 Sandsbro AIK - Alvesta GIF 9-m 6 - 0 Sandavi
2019-05-28 19:00 145205020 Växjö BK - Ljungby IF 3 - 1 Sportfältet Teleborg
2019-05-29 18:30 145205035 Liatorp/Eneryda IF - Grimslöv/Vislanda 1 3 - 0 Bokliden
Juni
2019-06-02 10:00 145205027 Växjö BK - Växjö DFF 1 5 - 2 Sportfältet Teleborg
2019-06-02 17:00 145205030 Grimslöv/Vislanda 1 - Ljungby IF 4 - 1 Furuskans, Grimslöv
2019-06-05 18:30 145205016 Växjö DFF 1 - Liatorp/Eneryda IF 1 - 8 Östra IP
2019-06-07 19:00 145205031 Ljungby IF - Alvesta GIF 9-m 2 - 1 Lagavallen
2019-06-09 13:00 145205034 Växjö DFF 1 - Emmaboda komb. 5 - 3 Östra IP
2019-06-09 17:00 145205032 Räppe GOIF - Sandsbro AIK 1 - 5 Räppevallen
2019-06-12 18:00 145205029 Alvesta GIF 9-m - Räppe GOIF 1 - 1 Virdavallen
2019-06-15 16:00 145205040 Sandsbro AIK - Ljungby IF 9 - 1 Sandavi
2019-06-16 11:00 145205037 Grimslöv/Vislanda 1 - Växjö DFF 1 3 - 4 Furuskans, Grimslöv
2019-06-18 19:00 145205043 Växjö BK - Grimslöv/Vislanda 1 6 - 6 Sportfältet Teleborg
2019-06-18 19:15 145205041 Ljungby IF - Räppe GOIF 0 - 1 Lagavallen
2019-06-19 18:30 145205044 Växjö DFF 1 - Alvesta GIF 9-m 4 - 3 Östra IP
2019-06-19 19:00 145205045 Liatorp/Eneryda IF - Sandsbro AIK 5 - 3 Enevallen
2019-06-24 18:30 145205047 Liatorp/Eneryda IF - Räppe GOIF 3 - 2 Enevallen
2019-06-25 19:00 145205050 Emmaboda komb. - Grimslöv/Vislanda 1 14 - 2 Simhallsplanen
Augusti
2019-08-07 19:30 145205055 Ljungby IF - Liatorp/Eneryda IF 5 - 1 Lagavallen
2019-08-11 13:00 145205053 Sandsbro AIK - Växjö BK 5 - 1 Sandavi
2019-08-11 18:00 145205052 Alvesta GIF 9-m - Emmaboda komb. 5 - 9 Virdavallen
2019-08-13 18:30 145205054 Räppe GOIF - Växjö DFF 1 0 - 4 Räppevallen
2019-08-16 19:00 145205058 Emmaboda komb. - Sandsbro AIK 2 - 8 Simhallsplanen
2019-08-17 11:00 145205057 Växjö BK - Räppe GOIF 6 - 1 Sportfältet Teleborg
2019-08-18 11:00 145205056 Växjö DFF 1 - Ljungby IF 2 - 4 Östra IP
2019-08-18 17:00 145205059 Grimslöv/Vislanda 1 - Alvesta GIF 9-m 4 - 3 Furuskans, Grimslöv
2019-08-20 18:30 145205081 Liatorp/Eneryda IF - Alvesta GIF 9-m 4 - 2 Enevallen
2019-08-24 16:00 145205018 Grimslöv/Vislanda 1 - Sandsbro AIK 1 - 10 Furuskans, Grimslöv
2019-08-25 11:00 145205065 Ljungby IF - Växjö BK 4 - 2 Lagavallen
2019-08-25 15:00 145205064 Räppe GOIF - Emmaboda komb. 0 - 7 Räppevallen
2019-08-28 18:15 145205072 Växjö DFF 1 - Växjö BK 3 - 4 Östra IP
2019-08-29 18:30 145205067 Grimslöv/Vislanda 1 - Räppe GOIF 3 - 4 Tallevi
2019-08-31 11:00 145205070 Växjö BK - Liatorp/Eneryda IF 0 - 2 Sportfältet Teleborg
September
2019-09-01 17:00 145205066 Emmaboda komb. - Ljungby IF 3 - 3 Simhallsplanen
2019-09-03 19:00 145205049 Växjö BK - Alvesta GIF 9-m 4 - 1 Sportfältet Teleborg
2019-09-04 19:00 145205075 Ljungby IF - Grimslöv/Vislanda 1 4 - 1 Lagavallen
2019-09-05 18:15 145205048 Växjö DFF 1 - Sandsbro AIK 2 - 1 Norremark, konstgräs
2019-09-08 10:30 145205074 Räppe GOIF - Alvesta GIF 9-m 1 - 2 Räppevallen
2019-09-08 17:00 145205071 Liatorp/Eneryda IF - Emmaboda komb. 6 - 6 Bokliden
2019-09-11 18:00 145205061 Liatorp/Eneryda IF - Växjö DFF 1 3 - 3 Bokliden
2019-09-14 16:00 145205077 Sandsbro AIK - Räppe GOIF 3 - 3 Sandavi
2019-09-14 17:00 145205079 Emmaboda komb. - Växjö DFF 1 4 - 3 Simhallsplanen
2019-09-15 18:30 145205076 Alvesta GIF 9-m - Ljungby IF 5 - 6 Virdavallen
2019-09-16 18:00 145205080 Grimslöv/Vislanda 1 - Liatorp/Eneryda IF 2 - 5 Furuskans, Grimslöv
2019-09-17 19:00 145205083 Växjö BK - Emmaboda komb. 1 - 2 Sportfältet Teleborg
2019-09-18 19:30 145205085 Ljungby IF - Sandsbro AIK 1 - 3 Lagavallen
2019-09-22 11:30 145205036 Alvesta GIF 9-m - Liatorp/Eneryda IF 1 - 2 Virdavallen
2019-09-22 15:30 145205082 Växjö DFF 1 - Grimslöv/Vislanda 1 8 - 3 Östra IP
2019-09-24 19:00 145205038 Emmaboda komb. - Växjö BK 4 - 4 Konstgräsplanen, Em.IP
2019-09-27 18:30 145205068 Alvesta GIF 9-m - Sandsbro AIK 4 - 6 Virdavallen
2019-09-29 14:00 145205086 Räppe GOIF - Ljungby IF 1 - 1 Räppevallen
2019-09-29 16:00 145205090 Sandsbro AIK - Liatorp/Eneryda IF 6 - 1 Sandavi
2019-09-29 17:00 145205089 Alvesta GIF 9-m - Växjö DFF 1 1 - 2 Virdavallen
Oktober
2019-10-03 18:30 145205088 Grimslöv/Vislanda 1 - Växjö BK 2 - 12 Tallevi