Spelprogram - P15/17 (11mot11) 2 Blå vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arboga Södra IF Svart Patrik Aleslöv 0702135992 Gul, Svart, Gul
BK Ett Fyra Daud Awees Shiikohow 0729423159 Gul/Blå/Gul
Hovsta IF Orange Magnus Eriksson 0705109386 Orange/Svart/svart
IFK Kumla Kent Isacsson 0738444300 Vit/Blå/Vit
IK Franke 2 Flamur Gashi 0704304403 Grön, Grön
Irsta IF 1 Stefan Hedenström 0768035085 Grön, Grön, Grön
Karlslunds IF HFK 1 Michael Landhäll 0762479324 Röd/Blå/Röd
Lillån FK Grön Henrik Håkansson 0763980545 Grön/Grön/Grön
Sköllersta IF Henrik Lindström 0709919286 Blå/Svart/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-22 13:15 120302024 Lillån FK Grön - BK Ett Fyra 4 - 0 Lillåvallen Konstgräs
2019-04-25 19:00 120302001 IK Franke 2 - Lillån FK Grön 1 - 3 Råby IP 1
2019-04-27 13:00 120302004 Sköllersta IF - Hovsta IF Orange 1 - 5 Sköllervallen IP
2019-04-27 15:30 120302003 IFK Kumla - BK Ett Fyra 8 - 1 Kumla IP
Maj
2019-05-01 15:00 120302002 Irsta IF 1 - Karlslunds IF HFK 1 6 - 3 Klinta IP 1
2019-05-03 19:00 120302005 Arboga Södra IF Svart - IK Franke 2 11 - 3 Ekbacken A (konstgräs)
2019-05-04 13:00 120302007 Karlslunds IF HFK 1 - IFK Kumla 1 - 2 Rosta Gärde A
2019-05-04 13:00 120302008 Lillån FK Grön - Irsta IF 1 1 - 6 Lillåvallen Konstgräs
2019-05-05 15:00 120302006 BK Ett Fyra - Sköllersta IF 2 - 5 Vivalla IP Konstgräs
2019-05-11 11:15 120302010 IFK Kumla - Lillån FK Grön 5 - 1 Kumla IP
2019-05-11 13:00 120302011 Sköllersta IF - Karlslunds IF HFK 1 5 - 3 Sköllervallen IP
2019-05-11 13:00 120302012 Hovsta IF Orange - BK Ett Fyra 10 - 1 Hovsta IP
2019-05-11 16:00 120302009 Irsta IF 1 - Arboga Södra IF Svart 2 - 2 Klinta IP 1
2019-05-15 19:00 120302016 Lillån FK Grön - Sköllersta IF 4 - 1 Lillåvallen
2019-05-18 15:00 120302013 Arboga Södra IF Svart - IFK Kumla 1 - 3 Ekbacken A (konstgräs)
2019-05-18 16:30 120302014 IK Franke 2 - Irsta IF 1 6 - 3 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-05-23 19:10 120302015 Karlslunds IF HFK 1 - Hovsta IF Orange 3 - 5 Rosta Gärde E
2019-05-25 13:00 120302018 Sköllersta IF - Arboga Södra IF Svart 1 - 11 Sköllervallen IP
2019-05-25 13:00 120302019 Hovsta IF Orange - Lillån FK Grön 7 - 4 Hovsta IP
2019-05-25 17:30 120302017 IFK Kumla - IK Franke 2 1 - 2 Kumla IP
2019-05-26 17:00 120302020 BK Ett Fyra - Karlslunds IF HFK 1 4 - 5 Vivalla IP Konstgräs
Juni
2019-06-01 15:00 120302023 Irsta IF 1 - IFK Kumla 4 - 1 Klinta IP 1
2019-06-03 19:00 120302022 IK Franke 2 - Sköllersta IF 6 - 5 Råby IP 1
2019-06-08 13:00 120302025 Sköllersta IF - Irsta IF 1 2 - 3 Sköllervallen IP
2019-06-08 13:00 120302026 Hovsta IF Orange - IK Franke 2 WO (3 - 0) Hovsta IP
2019-06-08 13:00 120302028 Karlslunds IF HFK 1 - Lillån FK Grön 1 - 3 Rosta Gärde A
2019-06-14 19:00 120302031 Irsta IF 1 - Hovsta IF Orange 0 - 1 Klinta IP 1
2019-06-15 13:30 120302032 IFK Kumla - Sköllersta IF WO (3 - 0) Kumla IP
2019-06-15 16:00 120302030 IK Franke 2 - BK Ett Fyra 3 - 0 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-06-15 17:00 120302029 Arboga Södra IF Svart - Karlslunds IF HFK 1 4 - 1 Ekbacken A (konstgräs)
2019-06-18 19:00 120302021 Arboga Södra IF Svart - Hovsta IF Orange 0 - 1 Ekbacken A (konstgräs)
2019-06-23 15:00 120302034 BK Ett Fyra - Irsta IF 1 0 - 5 Vivalla IP Konstgräs
2019-06-23 15:00 120302036 Lillån FK Grön - Arboga Södra IF Svart 2 - 0 Lillåvallen
2019-06-23 17:30 120302035 Karlslunds IF HFK 1 - IK Franke 2 7 - 0 Karlslund Arena
2019-06-25 19:00 120302033 Hovsta IF Orange - IFK Kumla 3 - 4 Dyltavallen
2019-06-26 18:00 120302027 BK Ett Fyra - Arboga Södra IF Svart 1 - 6 Vivalla IP Konstgräs