Spelprogram - Div 2 Herrjunior södra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö Mats Olofsson 0702135811 Grön/Svart/Vit
Ersmarks IK /IFK Umeå Jonas Burén 139585 0706316628 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P04 Ali Hussein 0762099059 Svart/Svart/Svart
IFK Umeå /Ersmark Annika Vikström 0705884861 Vit/Blå/Vit
Mariehem SK P04 Anders Westman 0706000372 Grön/Svart/Grön
Sandåkerns SK P04 Ulf Edmundsson 0706466781 Röd/Röd/Röd
Sävar IK /Täfteå IK Malin Eriksson 0761306821 Röd/Röd/Röd
TSK/TSU P-15 Erik Sjöberg 0730405020 Vinröd/Svart/Svart
Umedalens IF 1 Per Ekeståhl 0703827522 Svart/Svart/Gul
Umedalens IF P02 Svart Federico Luna 0702911915 Svart/Svart/Svart
Vindelns IF P02-04 Peder Gustafsson 0703337179 Gul/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 16:00 190296004 TSK/TSU P-15 - IFK Umeå /Ersmark 7 - 0 Tegstunets IP
2019-04-28 13:15 190296006 Ersmarks IK /IFK Umeå - Umedalens IF 1 6 - 5 Vildmannavallen IP
2019-04-28 16:15 190296005 Sävar IK /Täfteå IK - Mariehem SK P04 0 - 6 Skogsvallen
2019-04-28 17:15 190296003 Sandåkerns SK P04 - Gimonäs Umeå IF P04 2 - 2 Grubbevallen
Maj
2019-05-03 19:00 190296009 IFK Umeå /Ersmark - Sandåkerns SK P04 1 - 3 Vildmannavallen IP
2019-05-05 12:30 190296008 Mariehem SK P04 - TSK/TSU P-15 2 - 4 MSK Arena
2019-05-05 14:00 190296012 Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö - Ersmarks IK /IFK Umeå 5 - 1 Björnvallen
2019-05-05 17:45 190296010 Gimonäs Umeå IF P04 - Vindelns IF P02-04 6 - 1 Ålidhem Arena
2019-05-05 18:15 190296007 Umedalens IF 1 - Sävar IK /Täfteå IK 5 - 0 Umedalens IP
2019-05-11 11:45 190296016 TSK/TSU P-15 - Umedalens IF 1 13 - 0 Tegstunets IP
2019-05-12 12:00 190296001 Umedalens IF P02 Svart - Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö 5 - 3 Umedalens IP
2019-05-12 12:15 190296017 Sävar IK /Täfteå IK - Ersmarks IK /IFK Umeå 0 - 5 Skogsvallen
2019-05-12 18:00 190296013 Umedalens IF P02 Svart - Gimonäs Umeå IF P04 4 - 5 Umedalens IP
2019-05-12 18:00 190296014 Vindelns IF P02-04 - IFK Umeå /Ersmark 6 - 2 FC Vindeln
2019-05-12 18:15 190296015 Sandåkerns SK P04 - Mariehem SK P04 5 - 1 Grubbevallen
2019-05-18 13:40 190296022 IFK Umeå /Ersmark - Umedalens IF P02 Svart 2 - 7 Vildmannavallen IP
2019-05-19 14:00 190296021 Mariehem SK P04 - Vindelns IF P02-04 3 - 4 MSK Arena
2019-05-19 14:00 190296024 Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö - Sävar IK /Täfteå IK 4 - 2 Björnvallen
2019-05-19 14:40 190296019 Ersmarks IK /IFK Umeå - TSK/TSU P-15 0 - 7 Vildmannavallen IP
2019-05-19 18:00 190296020 Umedalens IF 1 - Sandåkerns SK P04 0 - 7 Umedalens IP
2019-05-25 16:15 190296029 Gimonäs Umeå IF P04 - Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö 2 - 1 Ålidhem Arena
2019-05-26 12:15 190296028 TSK/TSU P-15 - Sävar IK /Täfteå IK 7 - 3 Tegstunets IP
2019-05-26 18:00 190296026 Vindelns IF P02-04 - Umedalens IF 1 0 - 1 FC Vindeln
2019-05-26 18:15 190296025 Umedalens IF P02 Svart - Mariehem SK P04 4 - 2 Umedalens IP
2019-05-26 18:15 190296027 Sandåkerns SK P04 - Ersmarks IK /IFK Umeå 6 - 1 Grubbevallen
Juni
2019-06-01 13:40 190296035 IFK Umeå /Ersmark - Gimonäs Umeå IF P04 4 - 4 Vildmannavallen IP
2019-06-02 15:00 190296036 Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö - TSK/TSU P-15 6 - 1 Björnvallen
2019-06-02 15:40 190296032 Ersmarks IK /IFK Umeå - Vindelns IF P02-04 2 - 5 Vildmannavallen IP
2019-06-02 18:00 190296033 Umedalens IF 1 - Umedalens IF P02 Svart 3 - 6 Umedalens IP
2019-06-06 11:00 190296037 Umedalens IF P02 Svart - Ersmarks IK /IFK Umeå OW (0 - 3) Umedalens IP
2019-06-06 12:15 190296039 Sandåkerns SK P04 - TSK/TSU P-15 4 - 1 Grubbevallen
2019-06-06 12:30 190296041 Gimonäs Umeå IF P04 - Mariehem SK P04 7 - 4 Ålidhem Arena
2019-06-06 14:10 190296040 IFK Umeå /Ersmark - Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö 6 - 0 Vildmannavallen IP
2019-06-06 18:00 190296038 Vindelns IF P02-04 - Sävar IK /Täfteå IK 5 - 0 FC Vindeln
2019-06-08 11:15 190296044 Sävar IK /Täfteå IK - Umedalens IF P02 Svart 2 - 5 Skogsvallen
2019-06-08 12:30 190296047 Mariehem SK P04 - IFK Umeå /Ersmark 4 - 1 MSK Arena
2019-06-08 14:00 190296043 TSK/TSU P-15 - Vindelns IF P02-04 4 - 2 Tegstunets IP
2019-06-08 15:15 190296046 Umedalens IF 1 - Gimonäs Umeå IF P04 0 - 6 Umedalens IP
2019-06-09 14:00 190296048 Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö - Sandåkerns SK P04 2 - 8 Björnvallen
2019-06-15 16:15 190296052 IFK Umeå /Ersmark - Umedalens IF 1 8 - 2 Vildmannavallen IP
2019-06-16 15:15 190296053 Gimonäs Umeå IF P04 - Ersmarks IK /IFK Umeå 2 - 2 Ålidhem Arena
2019-06-16 16:15 190296049 Umedalens IF P02 Svart - TSK/TSU P-15 3 - 1 Umedalens IP
2019-06-16 16:30 190296051 Mariehem SK P04 - Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö 7 - 4 MSK Arena
2019-06-16 18:00 190296050 Vindelns IF P02-04 - Sandåkerns SK P04 1 - 7 FC Vindeln
2019-06-18 18:30 190296058 Ersmarks IK /IFK Umeå - IFK Umeå /Ersmark 11 - 7 Ersmarks IP
2019-06-20 19:45 190296057 Sävar IK /Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF P04 2 - 2 Skogsvallen
2019-06-23 18:00 190296060 Vindelns IF P02-04 - Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö 1 - 4 FC Vindeln
2019-06-23 18:15 190296055 Sandåkerns SK P04 - Umedalens IF P02 Svart 3 - 1 Grubbevallen
2019-06-25 18:30 190296064 IFK Umeå /Ersmark - Sävar IK /Täfteå IK 5 - 0 Ersmarks IP
2019-06-25 20:15 190296065 Gimonäs Umeå IF P04 - TSK/TSU P-15 2 - 0 Nolia 2
2019-06-28 19:00 190296031 Sävar IK /Täfteå IK - Sandåkerns SK P04 1 - 8 Skogsvallen
2019-06-28 19:00 190296059 Umedalens IF 1 - Mariehem SK P04 3 - 2 Nolia 2
2019-06-30 12:30 190296063 Mariehem SK P04 - Ersmarks IK /IFK Umeå 2 - 1 MSK Arena
2019-06-30 14:00 190296062 Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö - Umedalens IF 1 3 - 2 Björnvallen
2019-06-30 20:15 190296061 Umedalens IF P02 Svart - Vindelns IF P02-04 4 - 0 Umedalens IP
Augusti
2019-08-04 11:40 190296072 Ersmarks IK /IFK Umeå - Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö 1 - 1 Ersmarks IP
2019-08-04 13:00 190296070 TSK/TSU P-15 - Mariehem SK P04 8 - 3 Tegstunets IP
2019-08-04 16:15 190296071 Sävar IK /Täfteå IK - Umedalens IF 1 2 - 3 Skogsvallen
2019-08-04 18:00 190296068 Vindelns IF P02-04 - Gimonäs Umeå IF P04 4 - 3 FC Vindeln
2019-08-04 18:15 190296069 Sandåkerns SK P04 - IFK Umeå /Ersmark 1 - 1 Grubbevallen
2019-08-10 14:15 190296075 IFK Umeå /Ersmark - TSK/TSU P-15 1 - 7 Vildmannavallen IP
2019-08-11 11:00 190296073 Umedalens IF 1 - Ersmarks IK /IFK Umeå 0 - 5 Umedalens IP
2019-08-11 13:15 190296076 Gimonäs Umeå IF P04 - Sandåkerns SK P04 2 - 3 Ålidhem Arena
2019-08-11 14:00 190296078 Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö - Umedalens IF P02 Svart WO (3 - 0) Björnvallen
2019-08-11 16:30 190296074 Mariehem SK P04 - Sävar IK /Täfteå IK 6 - 0 MSK Arena
2019-08-14 18:30 190296082 IFK Umeå /Ersmark - Vindelns IF P02-04 1 - 2 Vildmannavallen IP
2019-08-15 18:00 190296079 Ersmarks IK /IFK Umeå - Sävar IK /Täfteå IK 2 - 1 Ersmarks IP
2019-08-15 20:00 190296083 Gimonäs Umeå IF P04 - Umedalens IF P02 Svart 6 - 0 Ålidhem Arena
2019-08-15 20:15 190296080 Umedalens IF 1 - TSK/TSU P-15 1 - 7 Umedalens IP
2019-08-16 18:30 190296081 Mariehem SK P04 - Sandåkerns SK P04 1 - 0 MSK Arena
2019-08-17 14:00 190296088 TSK/TSU P-15 - Ersmarks IK /IFK Umeå 3 - 0 Tegstunets IP
2019-08-18 10:00 190296085 Umedalens IF P02 Svart - IFK Umeå /Ersmark Inst. Umedalens IP
2019-08-18 15:30 190296089 Sävar IK /Täfteå IK - Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö 2 - 1 Skogsvallen
2019-08-18 18:00 190296086 Vindelns IF P02-04 - Mariehem SK P04 2 - 2 FC Vindeln
2019-08-18 18:15 190296087 Sandåkerns SK P04 - Umedalens IF 1 13 - 1 Grubbevallen
2019-08-24 14:10 190296092 Ersmarks IK /IFK Umeå - Sandåkerns SK P04 3 - 2 Ersmarks IP
2019-08-25 15:00 190296093 Umedalens IF 1 - Vindelns IF P02-04 1 - 3 Umedalens IP
2019-08-25 16:15 190296091 Sävar IK /Täfteå IK - TSK/TSU P-15 1 - 10 Skogsvallen
2019-08-25 17:00 190296094 Mariehem SK P04 - Umedalens IF P02 Svart 1 - 4 MSK Arena
2019-08-29 20:00 190296101 Gimonäs Umeå IF P04 - IFK Umeå /Ersmark 1 - 1 Ålidhem Arena
2019-08-31 14:00 190296100 TSK/TSU P-15 - Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö 2 - 1 Tegstunets IP
September
2019-09-01 11:00 190296097 Umedalens IF P02 Svart - Umedalens IF 1 6 - 4 Umedalens IP
2019-09-01 18:15 190296099 Sandåkerns SK P04 - Sävar IK /Täfteå IK WO (3 - 0) Grubbevallen
2019-09-05 19:45 190296104 Sävar IK /Täfteå IK - Vindelns IF P02-04 0 - 4 Skogsvallen
2019-09-07 13:00 190296107 Mariehem SK P04 - Gimonäs Umeå IF P04 0 - 5 MSK Arena
2019-09-07 15:00 190296108 Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö - IFK Umeå /Ersmark 5 - 1 Björnvallen
2019-09-08 12:30 190296103 TSK/TSU P-15 - Sandåkerns SK P04 4 - 1 Tegstunets IP
2019-09-08 14:00 190296096 Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö - Gimonäs Umeå IF P04 1 - 1 Björnvallen
2019-09-08 14:40 190296105 Ersmarks IK /IFK Umeå - Umedalens IF P02 Svart 6 - 2 Ersmarks IP
2019-09-11 18:30 190296110 Vindelns IF P02-04 - TSK/TSU P-15 1 - 4 FC Vindeln
2019-09-14 13:15 190296111 Sandåkerns SK P04 - Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö 4 - 3 Grubbevallen
2019-09-14 14:10 190296112 IFK Umeå /Ersmark - Mariehem SK P04 3 - 1 Vildmannavallen IP
2019-09-15 18:00 190296098 Vindelns IF P02-04 - Ersmarks IK /IFK Umeå 2 - 4 FC Vindeln
2019-09-15 18:00 190296109 Umedalens IF P02 Svart - Sävar IK /Täfteå IK 5 - 0 Umedalens IP
2019-09-19 20:00 190296113 Gimonäs Umeå IF P04 - Umedalens IF 1 9 - 0 Ålidhem Arena
2019-09-21 11:15 190296118 Ersmarks IK /IFK Umeå - Gimonäs Umeå IF P04 2 - 4 Ersmarks IP
2019-09-21 11:30 190296116 TSK/TSU P-15 - Umedalens IF P02 Svart 9 - 2 Tegstunets IP
2019-09-22 14:00 190296120 Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö - Mariehem SK P04 5 - 3 Björnvallen
2019-09-22 15:00 190296119 Umedalens IF 1 - IFK Umeå /Ersmark 0 - 6 Umedalens IP
2019-09-22 18:15 190296115 Sandåkerns SK P04 - Vindelns IF P02-04 5 - 2 Grubbevallen
2019-09-29 12:30 190296123 Mariehem SK P04 - Umedalens IF 1 1 - 5 MSK Arena
2019-09-29 15:00 190296122 Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö - Vindelns IF P02-04 4 - 0 Björnvallen
2019-09-29 16:10 190296124 IFK Umeå /Ersmark - Ersmarks IK /IFK Umeå 5 - 8 Vildmannavallen IP
2019-09-29 18:00 190296121 Umedalens IF P02 Svart - Sandåkerns SK P04 0 - 3 Umedalens IP
2019-09-30 19:30 190296130 Sävar IK /Täfteå IK - IFK Umeå /Ersmark 1 - 13 Skogsvallen
Oktober
2019-10-02 19:00 190296131 Ersmarks IK /IFK Umeå - Mariehem SK P04 2 - 1 Nolia 1
2019-10-03 20:00 190296125 Gimonäs Umeå IF P04 - Sävar IK /Täfteå IK 5 - 1 Ålidhem Arena
2019-10-06 14:00 190296129 TSK/TSU P-15 - Gimonäs Umeå IF P04 3 - 2 Tegstunets IP
2019-10-06 18:00 190296127 Vindelns IF P02-04 - Umedalens IF P02 Svart 3 - 4 FC Vindeln
2019-10-13 11:00 190296132 Umedalens IF 1 - Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö 6 - 2 Grubbevallen