Spelprogram - P11 Röd:7

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bälinge IF P08 Annika Ahlin 0730633600 Gul/Svart/Gul
Gamla Upsala SK P08 Gul Jacob Bergström 0708543426 Gula/Svarta/Gula
IF VP Uppsala orange Marléne Åström 0704533535 Orange/Mörkblå/Mörkblå
IFK Uppsala Haisem Ismail 0708999371 Vit/Vit/Vit
IK Fyris P07/08 Marmor Magnus Nilsson 0761878991 Svart/Svart/Svart
IK Sirius FK P08S:2 Charlotte Nerelius 0736803003 Blå/Svart randig/Svart/Svart
Skuttunge/IK Hinden Monica Lindström 0703771448 Gul-vit/Svart/Vit
Unik FK 2 Janne Egemalm 0706779676 röd/blå/röd
Vaksala SK Svart 1 Ann-Kristin Birnbaum Lyxell 0709546406 Svart/gul randiga/Svart/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-28 14:00 Bälinge IF P08 - Vaksala SK Svart 1 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-01 10:00 IFK Uppsala - IK Fyris P07/08 Marmor Österängens IP
2019-05-01 11:15 Unik FK 2 - Gamla Upsala SK P08 Gul Valsätra Konstgräs
2019-05-01 11:30 IK Sirius FK P08S:2 - IF VP Uppsala orange Fyrisfjäderns IP 2
Omgång 2
2019-05-04 12:00 IK Fyris P07/08 Marmor - Unik FK 2 Stenhagens IP 3
2019-05-05 10:00 Skuttunge/IK Hinden - IFK Uppsala Movallen 1
2019-05-05 10:30 Vaksala SK Svart 1 - IK Sirius FK P08S:2 Årsta IP 5
2019-05-05 11:00 Gamla Upsala SK P08 Gul - Bälinge IF P08 Yrsa IP 4
Omgång 3
2019-05-11 15:15 IK Sirius FK P08S:2 - Gamla Upsala SK P08 Gul Fyrisfjäderns IP 2
2019-05-11 16:00 Bälinge IF P08 - IK Fyris P07/08 Marmor Bälinge IP 4
2019-05-12 09:45 Unik FK 2 - Skuttunge/IK Hinden Valsätra Konstgräs
2019-05-12 13:15 IF VP Uppsala orange - Vaksala SK Svart 1 Ekebydalen IP 4
Omgång 4
2019-05-18 09:00 IK Fyris P07/08 Marmor - IK Sirius FK P08S:2 Stenhagens IP 3
2019-05-19 10:00 Skuttunge/IK Hinden - Bälinge IF P08 Movallen 1
2019-05-19 10:00 IFK Uppsala - Unik FK 2 Österängens IP
2019-05-19 11:00 Gamla Upsala SK P08 Gul - IF VP Uppsala orange Yrsa IP 4
Omgång 5
2019-05-25 11:30 IK Sirius FK P08S:2 - Skuttunge/IK Hinden Fyrisfjäderns IP 2
2019-05-25 12:00 IF VP Uppsala orange - IK Fyris P07/08 Marmor Ekebydalen IP 4
2019-05-26 10:30 Vaksala SK Svart 1 - Gamla Upsala SK P08 Gul Årsta IP 5
2019-05-26 14:30 Bälinge IF P08 - IFK Uppsala Bälinge IP Konstgräs
Omgång 6
2019-05-30 09:10 IFK Uppsala - IK Sirius FK P08S:2 Österängens IP
2019-05-30 10:00 Skuttunge/IK Hinden - IF VP Uppsala orange Movallen 1
2019-05-30 17:45 Unik FK 2 - Bälinge IF P08 Valsätra Konstgräs
2019-06-01 09:00 IK Fyris P07/08 Marmor - Vaksala SK Svart 1 Stenhagens IP 3
Omgång 7
2019-06-01 11:30 IK Sirius FK P08S:2 - Unik FK 2 Fyrisfjäderns IP 2
2019-06-02 10:30 Vaksala SK Svart 1 - Skuttunge/IK Hinden Årsta IP 4
2019-06-02 11:00 Gamla Upsala SK P08 Gul - IK Fyris P07/08 Marmor Yrsa IP 4
2019-06-02 13:00 IF VP Uppsala orange - IFK Uppsala Ekebydalen IP 4
Omgång 8
2019-06-04 18:30 Bälinge IF P08 - IK Sirius FK P08S:2 Bälinge IP 4
2019-06-06 09:45 IFK Uppsala - Vaksala SK Svart 1 Österängens IP
2019-06-06 09:45 Unik FK 2 - IF VP Uppsala orange Valsätra Konstgräs
2019-06-06 10:00 Skuttunge/IK Hinden - Gamla Upsala SK P08 Gul Movallen 1
Omgång 9
2019-06-08 12:00 IF VP Uppsala orange - Bälinge IF P08 Ekebydalen IP 4
2019-06-09 10:00 Gamla Upsala SK P08 Gul - IFK Uppsala Yrsa IP 4
2019-06-09 10:30 Vaksala SK Svart 1 - Unik FK 2 Årsta IP 3
2019-06-15 09:00 IK Fyris P07/08 Marmor - Skuttunge/IK Hinden Stenhagens IP 3
Omgång 10
2019-06-16 10:00 IK Fyris P07/08 Marmor - IFK Uppsala Stenhagens IP 3
2019-06-16 11:00 Gamla Upsala SK P08 Gul - Unik FK 2 Yrsa IP 4
2019-06-16 12:00 IF VP Uppsala orange - IK Sirius FK P08S:2 Ekebydalen IP 4
2019-06-19 18:30 Vaksala SK Svart 1 - Bälinge IF P08 Årsta IP 3
Omgång 11
2019-08-10 10:00 Bälinge IF P08 - Gamla Upsala SK P08 Gul Bälinge IP 4
2019-08-11 09:45 Unik FK 2 - IK Fyris P07/08 Marmor Valsätra Konstgräs
2019-08-11 15:15 IFK Uppsala - Skuttunge/IK Hinden Österängens IP
2019-08-26 18:45 IK Sirius FK P08S:2 - Vaksala SK Svart 1 Fyrisfjäderns IP 2
Omgång 12
2019-08-17 09:00 IK Fyris P07/08 Marmor - Bälinge IF P08 Stenhagens IP 3
2019-08-17 10:00 Gamla Upsala SK P08 Gul - IK Sirius FK P08S:2 Yrsa IP 4
2019-08-18 10:00 Skuttunge/IK Hinden - Unik FK 2 Lännaborg 1
2019-08-18 10:00 Vaksala SK Svart 1 - IF VP Uppsala orange Årsta IP 3
Omgång 13
2019-08-24 10:00 Bälinge IF P08 - Skuttunge/IK Hinden Bälinge IP 4
2019-08-24 11:30 IK Sirius FK P08S:2 - IK Fyris P07/08 Marmor Fyrisfjäderns IP 2
2019-08-24 12:00 IF VP Uppsala orange - Gamla Upsala SK P08 Gul Ekebydalen IP 4
2019-08-25 10:30 Unik FK 2 - IFK Uppsala Valsätra Konstgräs
Omgång 14
2019-08-31 09:00 IK Fyris P07/08 Marmor - IF VP Uppsala orange Stenhagens IP 3
2019-08-31 10:00 Gamla Upsala SK P08 Gul - Vaksala SK Svart 1 Yrsa IP 4
2019-09-01 10:00 Skuttunge/IK Hinden - IK Sirius FK P08S:2 Movallen 1
2019-09-01 13:30 IFK Uppsala - Bälinge IF P08 Österängens IP
Omgång 15
2019-09-07 11:30 IK Sirius FK P08S:2 - IFK Uppsala Fyrisfjäderns IP 2
2019-09-07 16:00 Bälinge IF P08 - Unik FK 2 Bälinge IP 4
2019-09-08 10:00 Vaksala SK Svart 1 - IK Fyris P07/08 Marmor Årsta IP 5
2019-09-08 12:00 IF VP Uppsala orange - Skuttunge/IK Hinden Ekebydalen IP 4
Omgång 16
2019-09-14 09:00 IK Fyris P07/08 Marmor - Gamla Upsala SK P08 Gul Stenhagens IP 3
2019-09-14 10:15 Unik FK 2 - IK Sirius FK P08S:2 Valsätra Konstgräs
2019-09-15 10:00 Skuttunge/IK Hinden - Vaksala SK Svart 1 Movallen 1
2019-09-15 17:30 IFK Uppsala - IF VP Uppsala orange Österängens IP
Omgång 17
2019-09-21 11:30 IK Sirius FK P08S:2 - Bälinge IF P08 Fyrisfjäderns IP 2
2019-09-22 10:00 Gamla Upsala SK P08 Gul - Skuttunge/IK Hinden Yrsa IP 4
2019-09-22 11:00 Vaksala SK Svart 1 - IFK Uppsala Årsta IP Konstgräs
2019-09-22 12:00 IF VP Uppsala orange - Unik FK 2 Ekebydalen IP 4
Omgång 18
2019-09-28 10:00 Bälinge IF P08 - IF VP Uppsala orange Bälinge IP 4
2019-09-28 10:15 Unik FK 2 - Vaksala SK Svart 1 Valsätra Konstgräs
2019-09-29 10:00 Skuttunge/IK Hinden - IK Fyris P07/08 Marmor Movallen 1
2019-09-29 17:15 IFK Uppsala - Gamla Upsala SK P08 Gul Österängens IP