Spelprogram - P17 Regional

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Avesta AIK Niklas Johansson 0701474347 Blåvit, Blå, Blå
BKV Norrtälje Tobias Lindström 0736004733 Röd, Blå, Röd
Eskilstuna City FK Robert Malm 0703272791 BlåVit randig, Blå, Blå
IK Huge Peter Norrbelius 0739684104 MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
IK Sirius FK Anders Edlund 0706661525 Blå/Svart randig, Svart, Svart
Norrstrands IF Tomas Holgersson 054216483 0706832088 Röd, vita, Röda
Skiljebo SK Nima Ghanbarzadeh 0732666607 Gul/svart, Svart, Svart
Vaksala SK Oliver Komp 0702119004 Svart/gul randiga, Svart, Gula
Västerås IK Mattias Bäckström 0706898800 Gul-svart, Svart, Svart
Västerås SK FK Patrik Blanksvärd Larsson +46708551750 Grön-vit, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 13:00 170303004 Eskilstuna City FK - Norrstrands IF 5 - 2 Årby IP KG
2019-04-27 15:00 170303005 Skiljebo SK - IK Sirius FK 0 - 2 Hamre 5 (konstgräs)
2019-04-28 17:00 170303002 Avesta AIK - IK Huge 2 - 1 Avestavallen Konstgräs
2019-04-28 17:30 170303003 Vaksala SK - BKV Norrtälje 1 - 2 Årsta IP Konstgräs
2019-04-29 18:30 170303001 Västerås IK - Västerås SK FK 1 - 0 Blåsbo 1
Maj
2019-05-04 11:00 170303010 Västerås SK FK - IK Sirius FK 2 - 3 Blåsbo 2
2019-05-04 13:00 170303007 Norrstrands IF - Skiljebo SK 0 - 3 ICA Maxi Välsviken Arena B-plan
2019-05-05 12:00 170303008 BKV Norrtälje - Eskilstuna City FK 3 - 1 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-05-05 15:00 170303009 IK Huge - Vaksala SK 1 - 2 Sörby IP
2019-05-05 17:00 170303006 Västerås IK - Avesta AIK 5 - 0 Solid Park Arena
2019-05-11 13:00 170303014 Skiljebo SK - BKV Norrtälje 1 - 1 Hamre 5 (konstgräs)
2019-05-11 13:30 170303013 Eskilstuna City FK - IK Huge 3 - 2 Årby IP KG
2019-05-11 14:00 170303015 IK Sirius FK - Norrstrands IF 3 - 5 Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-12 17:30 170303012 Vaksala SK - Västerås IK 2 - 1 Årsta IP Konstgräs
2019-05-14 19:00 170303011 Avesta AIK - Västerås SK FK 1 - 4 Avestavallen A
2019-05-17 20:00 170303020 Västerås SK FK - Norrstrands IF 0 - 2 Blåsbo 2
2019-05-19 13:00 170303018 BKV Norrtälje - IK Sirius FK 6 - 4 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-05-19 15:00 170303017 Avesta AIK - Vaksala SK 6 - 1 Avestavallen A
2019-05-19 15:00 170303019 IK Huge - Skiljebo SK 3 - 1 Kastvallen
2019-05-19 17:00 170303016 Västerås IK - Eskilstuna City FK 2 - 0 Apalby 2
2019-05-25 12:00 170303023 Skiljebo SK - Västerås IK 2 - 1 Hamre 5 (konstgräs)
2019-05-25 12:00 170303024 IK Sirius FK - IK Huge 3 - 3 Lötens IP Konstgräs
2019-05-25 14:00 170303025 Norrstrands IF - BKV Norrtälje 3 - 0 ICA Maxi Välsviken Arena
2019-05-26 13:00 170303021 Vaksala SK - Västerås SK FK 1 - 4 Årsta IP Konstgräs
2019-05-26 18:00 170303022 Eskilstuna City FK - Avesta AIK 1 - 1 Årby IP KG
2019-05-29 18:45 170303026 Västerås IK - IK Sirius FK 3 - 0 Apalby 2
2019-05-30 14:30 170303029 IK Huge - Norrstrands IF 1 - 2 Träffen Konstgräs
2019-05-30 15:00 170303027 Avesta AIK - Skiljebo SK 1 - 3 Avestavallen Konstgräs
2019-05-30 17:00 170303030 Västerås SK FK - BKV Norrtälje 9 - 2 Blåsbo 2
Juni
2019-06-01 11:00 170303033 IK Sirius FK - Avesta AIK 1 - 2 Sävja IP Konstgräs
2019-06-01 13:00 170303032 Skiljebo SK - Vaksala SK 3 - 2 Hamre 5 (konstgräs)
2019-06-02 11:00 170303031 Eskilstuna City FK - Västerås SK FK 4 - 2 Årby IP KG
2019-06-02 11:00 170303035 BKV Norrtälje - IK Huge 2 - 3 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-06-02 16:00 170303034 Norrstrands IF - Västerås IK 0 - 1 ICA Maxi Välsviken Arena
2019-06-06 16:00 170303040 Västerås SK FK - IK Huge 4 - 1 Blåsbo 2
2019-06-08 13:30 170303039 Eskilstuna City FK - Skiljebo SK 2 - 3 Årby IP KG
2019-06-08 15:00 170303036 Västerås IK - BKV Norrtälje 5 - 1 Apalby 1
2019-06-08 17:30 170303037 Avesta AIK - Norrstrands IF 0 - 0 Avestavallen Konstgräs
2019-06-09 16:30 170303038 Vaksala SK - IK Sirius FK 1 - 4 Årsta IP Konstgräs
2019-06-12 19:00 170303028 Vaksala SK - Eskilstuna City FK 3 - 1 Årsta IP 1
2019-06-15 12:00 170303041 Skiljebo SK - Västerås SK FK 2 - 3 Hamre 5 (konstgräs)
2019-06-16 14:00 170303043 Norrstrands IF - Vaksala SK 0 - 1 ICA Maxi Välsviken Arena
2019-06-16 15:00 170303042 IK Sirius FK - Eskilstuna City FK 2 - 1 Stenhagens IP 2
2019-06-16 15:00 170303045 IK Huge - Västerås IK 4 - 5 Kastvallen
2019-06-16 15:30 170303044 BKV Norrtälje - Avesta AIK 2 - 1 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-06-23 11:30 170303050 IK Sirius FK - Skiljebo SK 3 - 3 Lötens IP Konstgräs
2019-06-23 15:00 170303048 BKV Norrtälje - Vaksala SK 4 - 1 Norrtälje IP 1
2019-06-23 18:00 170303049 Norrstrands IF - Eskilstuna City FK 2 - 3 ICA Maxi Välsviken Arena
2019-06-24 20:00 170303046 Västerås SK FK - Västerås IK 1 - 6 Blåsbo 2
Augusti
2019-08-04 15:00 170303047 IK Huge - Avesta AIK 3 - 6 Kastvallen
2019-08-10 14:00 170303052 Skiljebo SK - Norrstrands IF 6 - 5 Hamre 5 (konstgräs)
2019-08-10 16:00 170303053 Eskilstuna City FK - BKV Norrtälje 1 - 1 Årby IP KG
2019-08-11 12:00 170303055 IK Sirius FK - Västerås SK FK 0 - 4 Lötens IP Konstgräs
2019-08-11 13:00 170303054 Vaksala SK - IK Huge 3 - 0 Årsta IP Konstgräs
2019-08-11 15:00 170303051 Avesta AIK - Västerås IK 1 - 6 Avestavallen Konstgräs
2019-08-17 11:00 170303059 BKV Norrtälje - Skiljebo SK 9 - 3 Norrtälje IP 1
2019-08-17 15:00 170303060 Norrstrands IF - IK Sirius FK 1 - 2 ICA Maxi Välsviken Arena
2019-08-18 15:00 170303058 IK Huge - Eskilstuna City FK 1 - 4 Kastvallen
2019-08-18 17:30 170303057 Västerås IK - Vaksala SK 6 - 0 Apalby 1
2019-08-24 13:00 170303065 Norrstrands IF - Västerås SK FK 4 - 4 ICA Maxi Välsviken Arena
2019-08-24 14:00 170303064 Skiljebo SK - IK Huge 5 - 0 Hamre 5 (konstgräs)
2019-08-25 11:00 170303061 Eskilstuna City FK - Västerås IK 0 - 2 Årby IP KG
2019-08-25 12:00 170303063 IK Sirius FK - BKV Norrtälje 3 - 4 Lötens IP Konstgräs
2019-08-25 13:00 170303062 Vaksala SK - Avesta AIK 3 - 1 Årsta IP Konstgräs
2019-08-31 14:00 170303070 BKV Norrtälje - Norrstrands IF 2 - 0 Norrtälje IP 1
2019-08-31 16:00 170303066 Västerås SK FK - Vaksala SK 3 - 3 Blåsbo 2
2019-08-31 17:00 170303067 Avesta AIK - Eskilstuna City FK 3 - 3 Avestavallen Konstgräs
September
2019-09-01 12:00 170303069 IK Huge - IK Sirius FK 2 - 3 Kastvallen
2019-09-04 19:30 170303068 Västerås IK - Skiljebo SK 4 - 2 Solid Park Arena
2019-09-07 15:00 170303074 Norrstrands IF - IK Huge 3 - 1 ICA Maxi Välsviken Arena
2019-09-08 16:00 170303075 BKV Norrtälje - Västerås SK FK 6 - 1 Norrtälje IP 1
2019-09-08 18:00 170303071 IK Sirius FK - Västerås IK 1 - 2 Lötens IP Konstgräs
2019-09-12 19:30 170303056 Västerås SK FK - Avesta AIK 2 - 1 Råby IP 1
2019-09-14 11:00 170303078 Avesta AIK - IK Sirius FK 3 - 5 Avestavallen Konstgräs
2019-09-14 13:00 170303077 Vaksala SK - Skiljebo SK 3 - 0 Årsta IP 1
2019-09-15 15:00 170303080 IK Huge - BKV Norrtälje 1 - 4 Kastvallen
2019-09-15 16:00 170303079 Västerås IK - Norrstrands IF 9 - 2 Apalby 2
2019-09-16 18:00 170303076 Västerås SK FK - Eskilstuna City FK 1 - 2 Blåsbo 2
2019-09-21 12:00 170303081 BKV Norrtälje - Västerås IK 2 - 0 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-09-21 12:00 170303084 Skiljebo SK - Eskilstuna City FK 1 - 3 Hamre 5 (konstgräs)
2019-09-21 14:00 170303083 IK Sirius FK - Vaksala SK 3 - 4 Lötens IP Konstgräs
2019-09-22 13:00 170303073 Eskilstuna City FK - Vaksala SK 4 - 1 Årby IP KG
2019-09-22 13:00 170303082 Norrstrands IF - Avesta AIK 1 - 2 ICA Maxi Välsviken Arena
2019-09-22 17:00 170303085 IK Huge - Västerås SK FK 2 - 6 Gavlevallen
2019-09-28 14:00 170303088 Vaksala SK - Norrstrands IF 1 - 3 Årsta IP Konstgräs
2019-09-28 14:00 170303089 Avesta AIK - BKV Norrtälje 0 - 4 Avestavallen Konstgräs
2019-09-29 14:00 170303086 Västerås SK FK - Skiljebo SK 2 - 3 Blåsbo 2
2019-09-29 14:00 170303087 Eskilstuna City FK - IK Sirius FK 2 - 6 Årby IP
2019-09-29 14:00 170303090 Västerås IK - IK Huge 8 - 1 Apalby 2
Oktober
2019-10-06 15:00 170303072 Skiljebo SK - Avesta AIK 0 - 4 Hamre 2