Spelprogram - F15 Sydvästra, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:00 132002005 GIF Nike (9m) - Dösjöbro IF 2 - 2 Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
2019-04-12 19:00 132002004 Klågerups GoIF - Trollenäs IF/Stehags AIF 5 - 3 Gamla IP, Klågerup konstgräs
2019-04-14 12:00 132002002 Höörs IS - Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BoIF 2 - 1 Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-04-14 13:00 132002003 FC Champions (9m) - Torna Hällestads IF röd 0 - 19 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-04-15 18:30 132002007 Trollenäs IF/Stehags AIF - GIF Nike (9m) 4 - 2 Trollevallen A-plan
2019-04-16 18:30 132002008 Torna Hällestads IF röd - Klågerups GoIF 4 - 5 Tornavallen A-plan
2019-04-21 13:00 132002006 Dösjöbro IF - IF Lödde (9m) 1 - 2 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2019-04-22 15:00 132002010 Veberöds AIF/Harlösa IF - Höörs IS 4 - 7 Svalebo, Konstgräs
2019-04-25 18:30 132002001 IF Lödde (9m) - Veberöds AIF/Harlösa IF 9 - 0 Tolvans IP konstgräs
2019-04-26 19:00 132002012 Höörs IS - Dösjöbro IF 2 - 0 Färs & Frosta Arena, Höör A-plan
2019-04-27 10:00 132002014 Klågerups GoIF - Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BoIF 5 - 2 Nya IP, Klågerup A-plan
2019-04-27 13:30 132002011 IF Lödde (9m) - GIF Nike (9m) 2 - 0 Tolvans IP B-plan
2019-04-28 10:00 132002015 Trollenäs IF/Stehags AIF - Torna Hällestads IF röd 4 - 3 Trollevallen A-plan
2019-04-28 13:00 132002013 FC Champions (9m) - Veberöds AIF/Harlösa IF 0 - 19 Lindängens IP, Malmö konstgräs
Maj
2019-05-03 18:30 132002009 Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BoIF - FC Champions (9m) 16 - 0 Svalövs IP A-plan
2019-05-03 18:30 132002019 Veberöds AIF/Harlösa IF - Klågerups GoIF 1 - 12 Harlösa IP A-plan
2019-05-04 12:00 132002016 Dösjöbro IF - FC Champions (9m) 14 - 1 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2019-05-05 10:00 132002020 GIF Nike (9m) - Torna Hällestads IF röd 0 - 4 Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
2019-05-05 12:00 132002017 IF Lödde (9m) - Höörs IS 1 - 2 Tolvans IP B-plan
2019-05-10 19:00 132002023 Klågerups GoIF - Dösjöbro IF 1 - 2 Nya IP, Klågerup A-plan
2019-05-12 12:00 132002025 Torna Hällestads IF röd - Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BoIF 3 - 1 Tornavallen A-plan
2019-05-12 13:00 132002022 FC Champions (9m) - IF Lödde (9m) 1 - 19 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-05-12 13:00 132002024 Trollenäs IF/Stehags AIF - Veberöds AIF/Harlösa IF 11 - 1 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-05-15 18:45 132002018 Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BoIF - Trollenäs IF/Stehags AIF 1 - 0 Brahevallen A-plan
2019-05-17 18:30 132002027 IF Lödde (9m) - Klågerups GoIF 1 - 4 Tolvans IP B-plan
2019-05-17 18:30 132002029 Veberöds AIF/Harlösa IF - Torna Hällestads IF röd 2 - 7 Romelevallen A-plan
2019-05-18 13:00 132002028 Höörs IS - FC Champions (9m) 21 - 0 Färs & Frosta Arena, Höör A-plan
2019-05-23 18:30 132002034 Torna Hällestads IF röd - Dösjöbro IF 5 - 0 Tornavallen A-plan
2019-05-25 11:30 132002033 Trollenäs IF/Stehags AIF - IF Lödde (9m) 5 - 4 Trollevallen A-plan
2019-05-25 16:00 132002032 Klågerups GoIF - Höörs IS 3 - 2 Nya IP, Klågerup A-plan
2019-05-26 12:00 132002035 Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BoIF - Veberöds AIF/Harlösa IF 6 - 3 Odenvallen A-plan
2019-05-26 13:00 132002031 FC Champions (9m) - GIF Nike (9m) 1 - 4 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-05-27 19:15 132002026 Dösjöbro IF - Trollenäs IF/Stehags AIF 2 - 6 Dösjöbro IP konstgräs
Juni
2019-06-03 18:30 132002045 Veberöds AIF/Harlösa IF - Dösjöbro IF 0 - 8 Berga IP, konstgräs
2019-06-04 18:30 132002044 Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BoIF - IF Lödde (9m) 3 - 3 Odenvallen A-plan 9-manna
2019-06-07 19:00 132002038 Höörs IS - Trollenäs IF/Stehags AIF 4 - 8 Färs & Frosta Arena, Höör A-plan
2019-06-09 10:00 132002036 Dösjöbro IF - Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BoIF 2 - 1 Dösjöbro IP A-plan
2019-06-09 10:00 132002040 GIF Nike (9m) - Veberöds AIF/Harlösa IF 2 - 0 Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
2019-06-09 13:00 132002039 FC Champions (9m) - Klågerups GoIF 0 - 13 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-06-09 15:00 132002037 IF Lödde (9m) - Torna Hällestads IF röd 5 - 1 Tolvans IP B-plan
2019-06-10 18:00 132002021 Höörs IS - GIF Nike (9m) 2 - 4 Färs & Frosta Arena, Höör A-plan
2019-06-17 18:30 132002043 Torna Hällestads IF röd - Höörs IS 1 - 1 Tornavallen A-plan
2019-06-17 19:00 132002041 Klågerups GoIF - GIF Nike (9m) 6 - 6 Nya IP, Klågerup A-plan
2019-06-24 18:30 132002030 GIF Nike (9m) - Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BoIF 6 - 4 Pilängsplanen
2019-06-27 18:30 132002042 Trollenäs IF/Stehags AIF - FC Champions (9m) 15 - 0 Trollevallen A-plan