Spelprogram - P15- 4C

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Djurgårdens IF FF 9 Sofia Teljevik 0703723232 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Hanvikens SK Vit Fredrik Forsén +46709225030 Röd/Röd/Vita
Ingarö IF 1 Mikael Westin 0705195382 Svart/Svart/Svart
Sörskogens IF P0405_1 Anders Björklin 0702987602 Vit/Röd/Vit
Tullinge BK 1 Jerry Achrén 0707440413 Blå/Vit-blå-blå
Tullinge Triangel Pojkar FK 2 Stefan Jigell Grön/Vit/Grön/Grön
Värmdö IF 2 Jon Jonsson 0735078861 Blå/Blå/Blå
Älta IF 3 Viktoria Lundqvist 0703417736 Gul/svart/svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 09:00 151153001 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Hanvikens SK Vit 1 - 8 Brantbrinks IP 2
2019-04-13 13:00 151153004 Tullinge BK 1 - Sörskogens IF P0405_1 0 - 14 Brantbrinks IP 1
2019-04-14 16:00 151153003 Älta IF 3 - Värmdö IF 2 0 - 11 Älta IP 1
2019-04-14 17:30 151153002 Djurgårdens IF FF 9 - Ingarö IF 1 3 - 3 Hjorthagens IP 1
2019-04-22 13:30 151153006 Värmdö IF 2 - Djurgårdens IF FF 9 1 - 3 Värmdövallen 2
2019-04-22 14:00 151153005 Sörskogens IF P0405_1 - Älta IF 3 0 - 5 Sörskogens BP 1
2019-04-22 14:30 151153008 Hanvikens SK Vit - Tullinge BK 1 9 - 0 Trollbäckens IP 2
2019-04-22 16:15 151153007 Ingarö IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 2 - 3 Ingarö IP 2
2019-04-26 20:00 151153012 Ingarö IF 1 - Hanvikens SK Vit 3 - 0 Ingarö IP 2
2019-04-27 10:30 151153010 Djurgårdens IF FF 9 - Sörskogens IF P0405_1 1 - 5 Hjorthagens IP 1
2019-04-28 15:00 151153011 Älta IF 3 - Tullinge BK 1 14 - 0 Älta IP 1
Maj
2019-05-04 09:00 151153009 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Värmdö IF 2 2 - 12 Brantbrinks IP 1
2019-05-04 13:00 151153013 Tullinge BK 1 - Djurgårdens IF FF 9 0 - 4 Brantbrinks IP 1
2019-05-05 10:30 151153015 Värmdö IF 2 - Ingarö IF 1 4 - 3 Värmdövallen 1
2019-05-05 13:30 151153016 Hanvikens SK Vit - Älta IF 3 0 - 5 Fornuddens BP 1
2019-05-11 09:00 151153017 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Tullinge BK 1 7 - 1 Brantbrinks IP 2
2019-05-11 10:30 151153018 Djurgårdens IF FF 9 - Älta IF 3 2 - 3 Essinge IP 1
2019-05-11 11:45 151153019 Värmdö IF 2 - Hanvikens SK Vit 0 - 3 Värmdövallen 1
2019-05-12 17:30 151153020 Ingarö IF 1 - Sörskogens IF P0405_1 8 - 0 Ingarö IP 2
2019-05-17 20:00 151153014 Sörskogens IF P0405_1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 0 - 4 Sörskogens BP 1
2019-05-18 13:00 151153022 Tullinge BK 1 - Ingarö IF 1 1 - 11 Brantbrinks IP 1
2019-05-18 15:15 151153021 Älta IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 7 - 2 Älta IP 1
2019-05-19 13:45 151153023 Sörskogens IF P0405_1 - Värmdö IF 2 2 - 2 Sörskogens BP 1
2019-05-19 15:00 151153024 Hanvikens SK Vit - Djurgårdens IF FF 9 10 - 3 Trollbäckens IP 2
2019-05-26 14:00 151153026 Sörskogens IF P0405_1 - Hanvikens SK Vit 1 - 5 Sörskogens BP 1
2019-05-26 16:00 151153027 Värmdö IF 2 - Tullinge BK 1 11 - 1 Värmdövallen 2
2019-05-26 16:00 151153028 Ingarö IF 1 - Älta IF 3 1 - 0 Ingarö IP 2
2019-05-31 20:00 151153031 Tullinge BK 1 - Värmdö IF 2 0 - 3 Brantbrinks IP 1
Juni
2019-06-02 10:00 151153029 Djurgårdens IF FF 9 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 4 - 3 Hjorthagens IP 1
2019-06-02 12:45 151153030 Älta IF 3 - Ingarö IF 1 8 - 2 Älta IP 1
2019-06-02 15:00 151153032 Hanvikens SK Vit - Sörskogens IF P0405_1 7 - 1 Trollbäckens IP 2
2019-06-08 10:30 151153033 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Älta IF 3 1 - 5 Brantbrinks IP 2
2019-06-08 11:45 151153034 Djurgårdens IF FF 9 - Hanvikens SK Vit 0 - 6 Hjorthagens IP 1
2019-06-09 10:00 151153025 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Djurgårdens IF FF 9 6 - 4 Brantbrinks IP 1
2019-06-09 10:30 151153035 Värmdö IF 2 - Sörskogens IF P0405_1 4 - 0 Värmdövallen 1
2019-06-14 19:30 151153036 Ingarö IF 1 - Tullinge BK 1 6 - 0 Ingarö IP 1
2019-06-15 10:45 151153037 Älta IF 3 - Djurgårdens IF FF 9 10 - 0 Älta IP 1
2019-06-15 12:45 151153038 Tullinge BK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 0 - 6 Brantbrinks IP 1
2019-06-16 14:00 151153039 Sörskogens IF P0405_1 - Ingarö IF 1 1 - 8 Sörskogens BP 1
2019-06-16 15:00 151153040 Hanvikens SK Vit - Värmdö IF 2 7 - 1 Trollbäckens IP 2
Augusti
2019-08-10 14:00 151153041 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Sörskogens IF P0405_1 7 - 1 Brantbrinks IP 2
2019-08-11 15:00 151153044 Ingarö IF 1 - Värmdö IF 2 3 - 3 Ingarö IP 2
2019-08-11 18:00 151153043 Älta IF 3 - Hanvikens SK Vit 1 - 2 Älta IP 1
2019-08-17 12:45 151153045 Tullinge BK 1 - Älta IF 3 0 - 9 Brantbrinks IP 1
2019-08-18 10:15 151153047 Värmdö IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 4 - 2 Värmdövallen 1
2019-08-18 12:00 151153046 Sörskogens IF P0405_1 - Djurgårdens IF FF 9 3 - 3 Sörskogens BP 1
2019-08-18 15:00 151153048 Hanvikens SK Vit - Ingarö IF 1 6 - 1 Trollbäckens IP 2
2019-08-24 10:00 151153050 Djurgårdens IF FF 9 - Värmdö IF 2 1 - 3 Hjorthagens IP 1
2019-08-24 13:00 151153052 Tullinge BK 1 - Hanvikens SK Vit 1 - 11 Brantbrinks IP 1
2019-08-24 14:15 151153051 Älta IF 3 - Sörskogens IF P0405_1 3 - 2 Älta IP 1
2019-08-30 20:00 151153053 Sörskogens IF P0405_1 - Tullinge BK 1 4 - 0 Sörskogens BP 1
2019-08-31 13:00 151153049 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Ingarö IF 1 1 - 3 Brantbrinks IP 1
2019-08-31 16:00 151153054 Värmdö IF 2 - Älta IF 3 6 - 1 Värmdövallen 1
September
2019-09-01 13:30 151153056 Hanvikens SK Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 2 - 0 Trollbäckens IP 2
2019-09-01 15:30 151153055 Ingarö IF 1 - Djurgårdens IF FF 9 3 - 1 Ingarö IP 1
2019-09-07 10:00 151153058 Djurgårdens IF FF 9 - Ingarö IF 1 3 - 5 Hjorthagens IP 1
2019-09-07 14:00 151153057 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Hanvikens SK Vit 2 - 3 Brantbrinks IP 2
2019-09-08 14:30 151153059 Älta IF 3 - Värmdö IF 2 3 - 2 Älta IP 1
2019-09-14 14:00 151153062 Värmdö IF 2 - Djurgårdens IF FF 9 4 - 1 Värmdövallen 1
2019-09-15 12:00 151153061 Sörskogens IF P0405_1 - Älta IF 3 2 - 3 Sörskogens BP 1
2019-09-18 19:45 151153064 Hanvikens SK Vit - Tullinge BK 1 6 - 0 Fornuddens BP 1
2019-09-20 19:30 151153042 Djurgårdens IF FF 9 - Tullinge BK 1 7 - 1 Hjorthagens IP 1
2019-09-21 09:00 151153065 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Värmdö IF 2 9 - 2 Brantbrinks IP 2
2019-09-22 10:00 151153066 Djurgårdens IF FF 9 - Sörskogens IF P0405_1 2 - 7 Hjorthagens IP 1
2019-09-22 15:00 151153068 Ingarö IF 1 - Hanvikens SK Vit 1 - 12 Ingarö IP 1
2019-09-22 16:30 151153067 Älta IF 3 - Tullinge BK 1 4 - 1 Älta IP 1
2019-09-28 12:00 151153063 Ingarö IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 2 - 9 Ingarö IP 1
2019-09-28 13:00 151153069 Tullinge BK 1 - Djurgårdens IF FF 9 5 - 1 Brantbrinks IP 1
2019-09-29 10:30 151153071 Värmdö IF 2 - Ingarö IF 1 6 - 0 Värmdövallen 1
2019-09-29 14:00 151153070 Sörskogens IF P0405_1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 OW (0 - 3) Sörskogens BP 1
2019-09-29 15:00 151153072 Hanvikens SK Vit - Älta IF 3 1 - 2 Trollbäckens IP 2
Oktober
2019-10-05 09:00 151153073 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Tullinge BK 1 6 - 1 Brantbrinks IP 2
2019-10-05 12:15 151153075 Värmdö IF 2 - Hanvikens SK Vit 1 - 3 Värmdövallen 1
2019-10-06 13:00 151153076 Ingarö IF 1 - Sörskogens IF P0405_1 4 - 2 Ingarö IP 1
2019-10-06 18:00 151153074 Djurgårdens IF FF 9 - Älta IF 3 1 - 10 Kärrtorps IP 1
2019-10-09 20:30 151153060 Tullinge BK 1 - Sörskogens IF P0405_1 1 - 2 Brantbrinks IP 1
2019-10-10 20:00 151153077 Älta IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 4 - 5 Älta IP 1
2019-10-12 12:45 151153078 Tullinge BK 1 - Ingarö IF 1 0 - 8 Brantbrinks IP 1
2019-10-12 14:00 151153079 Sörskogens IF P0405_1 - Värmdö IF 2 1 - 6 Sörskogens BP 1
2019-10-13 15:00 151153080 Hanvikens SK Vit - Djurgårdens IF FF 9 4 - 0 Trollbäckens IP 2
2019-10-19 13:00 151153082 Sörskogens IF P0405_1 - Hanvikens SK Vit Sörskogens BP 1
2019-10-19 14:00 151153083 Värmdö IF 2 - Tullinge BK 1 Ösby BP 1
2019-10-20 11:00 151153081 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Djurgårdens IF FF 9 Brantbrinks IP 1
2019-10-20 15:00 151153084 Ingarö IF 1 - Älta IF 3 Ingarö IP 2