Spelprogram - P15- 4B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 6 Magdalena Söderberg 0704350202 Vinröd/Svart/Svarta
Djurgårdens IF FF 8 Joakim Ejander 0708110589 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Järla IF FK Svart Kenneth Weidenby 0708605691 Vit/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Råsunda IS Vit Musa Köse Blå/Vit/Blå
Saltsjöbadens IF 2 Nils Fredrik Jerselius 0708874158 Blå/Vit/Blå/Blå
Stocksunds IF FCD Christian Ljungdahl 0707625745 Vit
Sundbybergs IK Grön Anna Hammarin 0730358530 Grön, Vit, Grön
Ängby IF 2 Hans Jesper Eriksson Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:15 151152003 Järla IF FK Svart - Stocksunds IF FCD 4 - 6 Nacka IP 2
2019-04-12 19:45 151152001 Boo FF 6 - Ängby IF 2 5 - 1 Myrsjö IP 1
2019-04-13 16:00 151152002 Saltsjöbadens IF 2 - Sundbybergs IK Grön 0 - 6 Saltsjöbadens IP 1
2019-04-14 10:30 151152004 Djurgårdens IF FF 8 - Råsunda IS Vit 3 - 4 Hjorthagens IP 1
2019-04-22 10:30 151152007 Sundbybergs IK Grön - Boo FF 6 4 - 3 Örvallen 1
2019-04-22 12:00 151152006 Stocksunds IF FCD - Saltsjöbadens IF 2 15 - 1 Stockhagens IP 1
2019-04-22 14:30 151152005 Råsunda IS Vit - Järla IF FK Svart 4 - 0 Råsunda IP 1
2019-04-27 12:30 151152010 Saltsjöbadens IF 2 - Råsunda IS Vit 0 - 0 Saltsjöbadens IP 1
2019-04-27 17:45 151152009 Boo FF 6 - Stocksunds IF FCD 3 - 7 Saltsjöbadens IP 1
2019-04-28 12:00 151152012 Sundbybergs IK Grön - Ängby IF 2 4 - 1 Sundbybergs IP 2
2019-04-28 15:30 151152011 Järla IF FK Svart - Djurgårdens IF FF 8 6 - 2 Nacka IP 2
Maj
2019-05-03 18:00 151152029 Saltsjöbadens IF 2 - Boo FF 6 2 - 2 Saltsjöbadens IP 1
2019-05-04 13:00 151152015 Stocksunds IF FCD - Sundbybergs IK Grön 2 - 2 Stockhagens IP 1
2019-05-04 16:00 151152013 Djurgårdens IF FF 8 - Saltsjöbadens IF 2 5 - 4 Hjorthagens IP 1
2019-05-04 16:00 151152016 Ängby IF 2 - Järla IF FK Svart 1 - 2 Ängby IP 1
2019-05-07 19:00 151152008 Ängby IF 2 - Djurgårdens IF FF 8 2 - 4 Blackeberg BP 1
2019-05-10 19:00 151152020 Sundbybergs IK Grön - Råsunda IS Vit 6 - 3 Sundbybergs IP 2
2019-05-11 14:30 151152017 Boo FF 6 - Djurgårdens IF FF 8 1 - 3 Myrsjö IP 1
2019-05-12 16:00 151152014 Råsunda IS Vit - Boo FF 6 1 - 2 Råsunda IP 1
2019-05-18 16:00 151152024 Ängby IF 2 - Saltsjöbadens IF 2 6 - 1 Ängby IP 1
2019-05-19 14:30 151152021 Järla IF FK Svart - Boo FF 6 2 - 5 Nacka IP 1
2019-05-19 14:30 151152023 Råsunda IS Vit - Stocksunds IF FCD 5 - 1 Råsunda IP 1
2019-05-23 19:30 151152019 Stocksunds IF FCD - Ängby IF 2 2 - 4 Stockhagens IP 1
2019-05-24 19:30 151152028 Sundbybergs IK Grön - Järla IF FK Svart 6 - 2 Rissne IP 1
2019-05-25 18:00 151152025 Boo FF 6 - Saltsjöbadens IF 2 8 - 1 Myrsjö IP 1
2019-05-26 13:00 151152026 Råsunda IS Vit - Ängby IF 2 WW (-3 - -3) Råsunda IP 1
2019-05-26 14:00 151152027 Stocksunds IF FCD - Djurgårdens IF FF 8 4 - 0 Stockhagens IP 1
2019-05-31 18:15 151152030 Järla IF FK Svart - Sundbybergs IK Grön 4 - 1 Nacka IP 2
Juni
2019-06-01 09:00 151152031 Djurgårdens IF FF 8 - Stocksunds IF FCD 3 - 4 Hjorthagens IP 1
2019-06-01 16:00 151152032 Ängby IF 2 - Råsunda IS Vit 4 - 1 Ängby IP 1
2019-06-02 17:00 151152018 Saltsjöbadens IF 2 - Järla IF FK Svart 3 - 3 Nacka IP 2
2019-06-07 19:45 151152038 Djurgårdens IF FF 8 - Boo FF 6 2 - 3 Myrsjö IP 1
2019-06-08 13:00 151152035 Stocksunds IF FCD - Råsunda IS Vit 7 - 3 Stockhagens IP 1
2019-06-08 14:00 151152034 Saltsjöbadens IF 2 - Ängby IF 2 4 - 7 Saltsjöbadens IP 1
2019-06-09 13:00 151152036 Sundbybergs IK Grön - Djurgårdens IF FF 8 4 - 2 Rissne IP 1
2019-06-09 18:30 151152033 Boo FF 6 - Järla IF FK Svart 1 - 1 Myrsjö IP 1
2019-06-13 19:00 151152022 Djurgårdens IF FF 8 - Sundbybergs IK Grön 0 - 4 Kärrtorps IP 1
2019-06-16 14:30 151152039 Råsunda IS Vit - Sundbybergs IK Grön 0 - 8 Råsunda IP 1
2019-06-16 15:30 151152037 Järla IF FK Svart - Saltsjöbadens IF 2 3 - 5 Nacka IP 2
2019-06-18 19:00 151152040 Ängby IF 2 - Stocksunds IF FCD 0 - 0 Blackeberg BP 1
Augusti
2019-08-11 09:00 151152041 Boo FF 6 - Råsunda IS Vit 4 - 2 Myrsjö IP 1
2019-08-17 08:30 151152045 Djurgårdens IF FF 8 - Järla IF FK Svart 1 - 2 Hjorthagens IP 1
2019-08-17 10:30 151152048 Ängby IF 2 - Sundbybergs IK Grön 0 - 5 Ängby IP 1
2019-08-17 16:00 151152046 Råsunda IS Vit - Saltsjöbadens IF 2 3 - 9 Råsunda IP 1
2019-08-23 19:00 151152049 Boo FF 6 - Sundbybergs IK Grön 2 - 4 Nacka IP 1
2019-08-24 12:00 151152042 Djurgårdens IF FF 8 - Saltsjöbadens IF 2 5 - 3 Hjorthagens IP 1
2019-08-24 17:00 151152051 Järla IF FK Svart - Råsunda IS Vit 5 - 0 Skuru IP 1
2019-08-25 14:00 151152050 Saltsjöbadens IF 2 - Stocksunds IF FCD 0 - 7 Saltsjöbadens IP 1
2019-08-27 19:00 151152052 Djurgårdens IF FF 8 - Ängby IF 2 3 - 1 Blackeberg BP 1
2019-08-31 13:00 151152054 Stocksunds IF FCD - Järla IF FK Svart 1 - 4 Stockhagens IP 1
2019-08-31 14:00 151152055 Sundbybergs IK Grön - Saltsjöbadens IF 2 3 - 2 Sundbybergs IP 2
2019-08-31 16:00 151152056 Ängby IF 2 - Boo FF 6 0 - 2 Ängby IP 1
September
2019-09-06 19:15 151152057 Boo FF 6 - Ängby IF 2 6 - 2 Boovallen 2
2019-09-08 10:30 151152060 Djurgårdens IF FF 8 - Råsunda IS Vit 13 - 4 Hjorthagens IP 1
2019-09-08 12:15 151152058 Saltsjöbadens IF 2 - Sundbybergs IK Grön 2 - 4 Saltsjöbadens IP 1
2019-09-08 15:00 151152059 Järla IF FK Svart - Stocksunds IF FCD 4 - 3 Fisksätra IP 1
2019-09-13 19:00 151152063 Sundbybergs IK Grön - Boo FF 6 2 - 3 Sundbybergs IP 2
2019-09-14 13:00 151152062 Stocksunds IF FCD - Saltsjöbadens IF 2 5 - 6 Stockhagens IP 1
2019-09-15 14:30 151152061 Råsunda IS Vit - Järla IF FK Svart 2 - 4 Råsunda IP 1
2019-09-16 19:00 151152047 Stocksunds IF FCD - Boo FF 6 1 - 1 Stockhagens IP 1
2019-09-17 19:00 151152064 Ängby IF 2 - Djurgårdens IF FF 8 4 - 4 Blackeberg BP 1
2019-09-20 19:00 151152068 Sundbybergs IK Grön - Ängby IF 2 1 - 0 Sundbybergs IP 2
2019-09-21 10:00 151152067 Järla IF FK Svart - Djurgårdens IF FF 8 3 - 1 Skuru IP 1
2019-09-21 18:00 151152065 Boo FF 6 - Stocksunds IF FCD 1 - 2 Myrsjö IP 1
2019-09-28 10:30 151152069 Djurgårdens IF FF 8 - Saltsjöbadens IF 2 0 - 10 Hjorthagens IP 1
2019-09-28 11:00 151152071 Stocksunds IF FCD - Sundbybergs IK Grön 0 - 3 Stockhagens IP 1
2019-09-28 14:15 151152072 Ängby IF 2 - Järla IF FK Svart 4 - 3 Ängby IP 1
2019-09-28 16:00 151152070 Råsunda IS Vit - Boo FF 6 5 - 5 Råsunda IP 1
2019-09-29 18:00 151152053 Råsunda IS Vit - Djurgårdens IF FF 8 WO (3 - 0) Råsunda IP 1
Oktober
2019-10-04 20:00 151152076 Sundbybergs IK Grön - Råsunda IS Vit 4 - 1 Örvallen 1
2019-10-05 09:00 151152074 Saltsjöbadens IF 2 - Järla IF FK Svart 2 - 6 Saltsjöbadens IP 1
2019-10-05 09:45 151152073 Boo FF 6 - Djurgårdens IF FF 8 1 - 1 Myrsjö IP 1
2019-10-06 12:00 151152075 Stocksunds IF FCD - Ängby IF 2 1 - 4 Stockhagens IP 1
2019-10-06 15:00 151152066 Råsunda IS Vit - Saltsjöbadens IF 2 0 - 8 Skytteholms IP 2
2019-10-12 16:00 151152077 Järla IF FK Svart - Boo FF 6 6 - 1 Nacka IP 2
2019-10-12 17:00 151152078 Djurgårdens IF FF 8 - Sundbybergs IK Grön 0 - 4 Essinge IP 1
2019-10-13 13:30 151152079 Råsunda IS Vit - Stocksunds IF FCD 1 - 7 Skytteholms IP 2
2019-10-15 19:00 151152080 Ängby IF 2 - Saltsjöbadens IF 2 7 - 2 Blackeberg BP 1
2019-10-17 18:30 151152043 Ängby IF 2 - Järla IF FK Svart 2 - 1 Ängby IP 1
2019-10-18 18:15 151152081 Boo FF 6 - Saltsjöbadens IF 2 Myrsjö IP 1
2019-10-18 20:00 151152084 Sundbybergs IK Grön - Järla IF FK Svart Sundbybergs IP 2
2019-10-19 11:00 151152083 Stocksunds IF FCD - Djurgårdens IF FF 8 Stockhagens IP 1
2019-10-20 13:00 151152044 Sundbybergs IK Grön - Stocksunds IF FCD Sundbybergs IP 2
2019-10-20 13:30 151152082 Råsunda IS Vit - Ängby IF 2 Skytteholms IP 2