Spelprogram - P15- 3B

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 10:00 151148001 Djurgårdens IF FF 3 - Nockebyhovs IF 1 - 3 Hjorthagens IP 1
2019-04-06 11:00 151148004 Boo FF 5 - Kallhälls FF 1 7 - 2 Bolindervallen 2
2019-04-06 12:00 151148006 Sollentuna FK 6 - Enskede IK Vit 3 - 3 Norrvikens IP 2 Hall
2019-04-07 13:00 151148002 Kungsängens IF 2 - Sollentuna FK 9 3 - 4 Kungsängens IP 2
2019-04-09 19:30 151148005 Bele Barkarby FF - Ängby IF 1 4 - 2 Veddestavallen 2
2019-04-13 16:00 151148008 Ängby IF 1 - Boo FF 5 0 - 8 Ängby IP 1
2019-04-14 11:30 151148007 Enskede IK Vit - Bele Barkarby FF 0 - 0 Enskede IP 2
2019-04-14 12:00 151148010 Sundbybergs IK Blå - Kungsängens IF 2 2 - 9 Sundbybergs IP 2
2019-04-22 11:00 151148014 Kungsängens IF 2 - Kallhälls FF 1 2 - 2 Kungsängens IP 2
2019-04-22 19:15 151148017 Bele Barkarby FF - Sollentuna FK 6 0 - 2 Strömvallen 1
2019-04-22 20:00 151148013 Djurgårdens IF FF 3 - Sundbybergs IK Blå 3 - 1 Mälarhöjdens IP 1
2019-04-27 13:00 151148024 Nockebyhovs IF - Bele Barkarby FF 4 - 2 Åkeshovs BP 1
2019-04-27 14:00 151148019 Sollentuna FK 6 - Boo FF 5 2 - 2 Norrvikens IP 2 Hall
2019-04-27 17:00 151148022 Kallhälls FF 1 - Djurgårdens IF FF 3 4 - 1 Bolindervallen 2
2019-04-28 10:30 151148023 Sundbybergs IK Blå - Sollentuna FK 9 1 - 1 Sundbybergs IP 2
2019-04-28 15:00 151148021 Ängby IF 1 - Kungsängens IF 2 3 - 2 Ängby IP 1
Maj
2019-05-01 13:00 151148016 Boo FF 5 - Enskede IK Vit 3 - 3 Boovallen 1
2019-05-01 20:15 151148011 Sollentuna FK 9 - Djurgårdens IF FF 3 7 - 1 Kärrdals BP 1
2019-05-03 19:00 151148030 Sollentuna FK 9 - Kallhälls FF 1 1 - 1 Norrvikens IP 2 Hall
2019-05-04 14:00 151148029 Sundbybergs IK Blå - Nockebyhovs IF 0 - 5 Rissne IP 1
2019-05-04 16:00 151148026 Kungsängens IF 2 - Enskede IK Vit 3 - 0 Kungsängens IP 2
2019-05-05 12:00 151148028 Boo FF 5 - Bele Barkarby FF 1 - 6 Myrsjö IP 1
2019-05-05 16:30 151148025 Djurgårdens IF FF 3 - Ängby IF 1 2 - 5 Östermalms IP 1
2019-05-06 20:00 151148012 Nockebyhovs IF - Sollentuna FK 6 5 - 2 Stora Mossens IP 1
2019-05-10 18:00 151148064 Kallhälls FF 1 - Bele Barkarby FF 1 - 5 Bolindervallen 2
2019-05-11 12:00 151148032 Sollentuna FK 6 - Kungsängens IF 2 2 - 6 Norrvikens IP 2 Hall
2019-05-11 16:00 151148035 Kallhälls FF 1 - Sundbybergs IK Blå 3 - 0 Bolindervallen 2
2019-05-11 18:00 151148018 Sollentuna FK 9 - Nockebyhovs IF 3 - 6 Norrvikens IP 2 Hall
2019-05-12 14:00 151148033 Enskede IK Vit - Djurgårdens IF FF 3 4 - 5 Enskede IP 2
2019-05-12 15:00 151148034 Ängby IF 1 - Sollentuna FK 9 2 - 1 Ängby IP 1
2019-05-12 16:15 151148036 Nockebyhovs IF - Boo FF 5 0 - 5 Åkeshovs BP 1
2019-05-18 10:15 151148037 Djurgårdens IF FF 3 - Sollentuna FK 6 1 - 4 Hjorthagens IP 1
2019-05-18 12:00 151148042 Sollentuna FK 9 - Enskede IK Vit 2 - 5 Norrvikens IP 2 Hall
2019-05-18 16:00 151148038 Kungsängens IF 2 - Bele Barkarby FF 6 - 1 Kungsängens IP 2
2019-05-19 12:00 151148041 Sundbybergs IK Blå - Ängby IF 1 0 - 2 Sundbybergs IP 2
2019-05-19 17:00 151148040 Kallhälls FF 1 - Nockebyhovs IF 3 - 1 Bolindervallen 2
2019-05-25 09:00 151148046 Enskede IK Vit - Sundbybergs IK Blå 2 - 3 Enskede IP 2
2019-05-25 14:00 151148045 Sollentuna FK 6 - Sollentuna FK 9 1 - 5 Norrvikens IP 2 Hall
2019-05-26 13:30 151148043 Boo FF 5 - Kungsängens IF 2 5 - 4 Myrsjö IP 1
2019-05-26 15:00 151148047 Ängby IF 1 - Kallhälls FF 1 2 - 0 Ängby IP 1
2019-05-26 18:00 151148044 Bele Barkarby FF - Djurgårdens IF FF 3 3 - 0 Strömvallen 1
Juni
2019-06-01 15:15 151148052 Kallhälls FF 1 - Enskede IK Vit 3 - 0 Bolindervallen 2
2019-06-01 16:00 151148054 Sollentuna FK 9 - Bele Barkarby FF 5 - 2 Norrvikens IP 2 Hall
2019-06-02 11:00 151148053 Sundbybergs IK Blå - Sollentuna FK 6 1 - 1 Rissne IP 2
2019-06-02 17:00 151148051 Ängby IF 1 - Nockebyhovs IF 2 - 0 Ängby IP 1
2019-06-05 19:00 151148049 Djurgårdens IF FF 3 - Boo FF 5 0 - 5 Aspuddens IP 1
2019-06-06 13:00 151148056 Boo FF 5 - Sollentuna FK 9 2 - 0 Björknäs IP 1
2019-06-08 11:30 151148065 Sundbybergs IK Blå - Boo FF 5 1 - 7 Sundbybergs IP 2
2019-06-08 14:00 151148058 Sollentuna FK 6 - Kallhälls FF 1 4 - 2 Norrvikens IP 2 Hall
2019-06-09 10:00 151148059 Enskede IK Vit - Ängby IF 1 1 - 3 Enskede IP 2
2019-06-09 14:30 151148060 Nockebyhovs IF - Kungsängens IF 2 4 - 2 Åkeshovs BP 1
2019-06-10 20:00 151148062 Enskede IK Vit - Nockebyhovs IF 4 - 3 Kärrtorps IP 1
2019-06-11 19:00 151148063 Ängby IF 1 - Sollentuna FK 6 3 - 1 Blackeberg BP 1
2019-06-11 20:00 151148057 Bele Barkarby FF - Sundbybergs IK Blå 5 - 1 Strömvallen 1
2019-06-16 18:00 151148061 Djurgårdens IF FF 3 - Kungsängens IF 2 0 - 6 Hjorthagens IP 1
Augusti
2019-08-10 16:00 151148067 Kungsängens IF 2 - Djurgårdens IF FF 3 12 - 0 Kungsängens IP 2
2019-08-11 14:00 151148070 Bele Barkarby FF - Kallhälls FF 1 1 - 1 Strömvallen 1
2019-08-17 10:00 151148078 Sollentuna FK 9 - Boo FF 5 0 - 1 Norrvikens IP 2 Hall
2019-08-18 12:00 151148077 Sundbybergs IK Blå - Bele Barkarby FF 0 - 0 Sundbybergs IP 2
2019-08-18 13:00 151148074 Kungsängens IF 2 - Nockebyhovs IF 1 - 2 Kungsängens IP 2
2019-08-18 15:00 151148075 Ängby IF 1 - Enskede IK Vit 6 - 1 Ängby IP 1
2019-08-18 17:15 151148076 Kallhälls FF 1 - Sollentuna FK 6 2 - 1 Bolindervallen 2
2019-08-23 20:00 151148083 Enskede IK Vit - Kallhälls FF 1 5 - 1 Enskede IP 3
2019-08-24 13:00 151148084 Nockebyhovs IF - Ängby IF 1 2 - 2 Åkeshovs BP 1
2019-08-24 14:00 151148082 Sollentuna FK 6 - Sundbybergs IK Blå 1 - 0 Norrvikens IP 2 Hall
2019-08-25 10:00 151148071 Sollentuna FK 6 - Ängby IF 1 7 - 0 Norrvikens IP 2 Hall
2019-08-25 10:00 151148081 Bele Barkarby FF - Sollentuna FK 9 1 - 1 Strömvallen 1
2019-08-25 12:00 151148080 Boo FF 5 - Djurgårdens IF FF 3 6 - 3 Myrsjö IP 1
2019-08-25 20:00 151148072 Nockebyhovs IF - Enskede IK Vit 6 - 1 Åkeshovs BP 1
2019-08-29 20:30 151148069 Boo FF 5 - Sundbybergs IK Blå 1 - 1 Björknäs IP 1
2019-08-30 18:00 151148088 Kallhälls FF 1 - Ängby IF 1 3 - 0 Bolindervallen 2
2019-08-31 12:00 151148085 Djurgårdens IF FF 3 - Bele Barkarby FF 1 - 2 Hjorthagens IP 1
2019-08-31 12:00 151148090 Sollentuna FK 9 - Sollentuna FK 6 3 - 1 Norrvikens IP 2 Hall
2019-08-31 16:00 151148086 Kungsängens IF 2 - Boo FF 5 2 - 3 Kungsängens IP 2
September
2019-09-01 12:00 151148089 Sundbybergs IK Blå - Enskede IK Vit 1 - 5 Sundbybergs IP 2
2019-09-07 14:00 151148093 Sollentuna FK 6 - Djurgårdens IF FF 3 5 - 2 Norrvikens IP 2 Hall
2019-09-08 10:00 151148092 Bele Barkarby FF - Kungsängens IF 2 2 - 2 Strömvallen 1
2019-09-08 12:00 151148094 Enskede IK Vit - Sollentuna FK 9 3 - 2 Enskede IP 2
2019-09-08 16:30 151148095 Ängby IF 1 - Sundbybergs IK Blå 5 - 0 Ängby IP 1
2019-09-12 20:30 151148100 Boo FF 5 - Nockebyhovs IF 1 - 3 Björknäs IP 1
2019-09-14 10:00 151148097 Djurgårdens IF FF 3 - Enskede IK Vit 0 - 2 Hjorthagens IP 1
2019-09-15 11:00 151148098 Kungsängens IF 2 - Sollentuna FK 6 5 - 2 Kungsängens IP 2
2019-09-15 12:00 151148101 Sundbybergs IK Blå - Kallhälls FF 1 1 - 4 Sundbybergs IP 2
2019-09-15 17:00 151148102 Sollentuna FK 9 - Ängby IF 1 4 - 1 Norrvikens IP 2 Hall
2019-09-21 15:30 151148107 Kallhälls FF 1 - Sollentuna FK 9 9 - 2 Bolindervallen 2
2019-09-21 16:00 151148105 Enskede IK Vit - Kungsängens IF 2 2 - 4 Enskede IP 2
2019-09-22 12:00 151148103 Bele Barkarby FF - Boo FF 5 0 - 3 Strömvallen 1
2019-09-22 15:00 151148106 Ängby IF 1 - Djurgårdens IF FF 3 5 - 1 Ängby IP 1
2019-09-28 09:00 151148109 Djurgårdens IF FF 3 - Kallhälls FF 1 0 - 5 Hjorthagens IP 1
2019-09-28 14:00 151148114 Sollentuna FK 9 - Sundbybergs IK Blå 6 - 2 Norrvikens IP 2 Hall
2019-09-29 11:00 151148110 Kungsängens IF 2 - Ängby IF 1 3 - 0 Kungsängens IP 2
2019-09-29 12:00 151148113 Bele Barkarby FF - Nockebyhovs IF 4 - 3 Strömvallen 1
2019-09-29 13:30 151148112 Boo FF 5 - Sollentuna FK 6 5 - 1 Myrsjö IP 1
Oktober
2019-10-04 18:30 151148116 Enskede IK Vit - Boo FF 5 2 - 1 Enskede IP 2
2019-10-05 14:00 151148115 Sollentuna FK 6 - Bele Barkarby FF 0 - 3 Norrvikens IP 2 Hall
2019-10-05 16:00 151148120 Nockebyhovs IF - Sollentuna FK 9 5 - 2 Åkeshovs BP 1
2019-10-06 09:00 151148119 Sundbybergs IK Blå - Djurgårdens IF FF 3 2 - 2 Sundbybergs IP 2
2019-10-06 16:00 151148118 Kallhälls FF 1 - Kungsängens IF 2 12 - 0 Bolindervallen 2
2019-10-07 20:00 151148096 Nockebyhovs IF - Kallhälls FF 1 1 - 2 Stora Mossens IP 1
2019-10-11 19:00 151148126 Sollentuna FK 6 - Nockebyhovs IF 3 - 5 Norrvikens IP 2 Hall
2019-10-12 12:00 151148129 Kallhälls FF 1 - Boo FF 5 5 - 2 Bolindervallen 2
2019-10-12 12:00 151148131 Sollentuna FK 9 - Kungsängens IF 2 0 - 10 Norrvikens IP 2 Hall
2019-10-13 11:00 151148122 Kungsängens IF 2 - Sundbybergs IK Blå 2 - 1 Kungsängens IP 2
2019-10-13 12:00 151148124 Boo FF 5 - Ängby IF 1 1 - 1 Myrsjö IP 1
2019-10-13 12:00 151148125 Bele Barkarby FF - Enskede IK Vit 2 - 2 Järfällavallen 2
2019-10-13 16:00 151148121 Djurgårdens IF FF 3 - Sollentuna FK 9 0 - 2 Essinge IP 1
2019-10-16 20:00 151148108 Nockebyhovs IF - Sundbybergs IK Blå 3 - 2 Åkeshovs BP 1
2019-10-19 12:00 151148127 Enskede IK Vit - Sollentuna FK 6 0 - 2 Enskede IP 2
2019-10-19 16:00 151148128 Ängby IF 1 - Bele Barkarby FF 1 - 1 Ängby IP 1
2019-10-19 16:00 151148132 Nockebyhovs IF - Djurgårdens IF FF 3 4 - 2 Åkeshovs BP 1