Spelprogram - P13 Nordvästra B2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-05 18:30 131402001 Dösjöbro IF röd - Häljarps IF 6 - 2 Dösjöbro IP konstgräs 9-manna
2019-04-06 11:00 131402003 Svalövs BK - Borstahusens BK 2 9 - 7 Svalövs IP konstgräs
2019-04-07 13:00 131402002 Fortuna FF svart - Ramlösa Södra IF röd 2 - 6 Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
2019-04-11 18:00 131402007 Helsingborg Östra IF grön - Dösjöbro IF röd 4 - 2 Bållevi A-plan 9-manna
2019-04-11 18:00 131402012 Häljarps IF - Fortuna FF svart 0 - 2 Häljarps IP A-plan 9-manna
2019-04-12 18:30 131402005 IF Lödde svart - Högaborgs BK 3 - 3 Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-12 18:30 131402009 Glumslövs FF - IF Lödde svart 1 - 6 Örevångs IP B-plan 9-manna
2019-04-20 10:30 131402015 Svalövs BK - Häljarps IF 7 - 5 Svalövs IP konstgräs 9-manna
2019-04-21 11:00 131402014 Fortuna FF svart - Helsingborg Östra IF grön 3 - 2 Örbyvallen B-plan 9-manna
2019-04-25 17:30 131402018 Högaborgs BK - Glumslövs FF 7 - 2 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-04-25 18:00 131402023 Häljarps IF - IK Wormo blå 1 - 12 Häljarps IP A-plan 9-manna
2019-04-26 18:00 131402016 IK Wormo blå - Ramlösa Södra IF röd 11 - 2
2019-04-26 18:30 131402017 IF Lödde svart - Borstahusens BK 2 3 - 3 Tolvans IP C-plan 9-manna
2019-04-27 13:00 131402020 Dösjöbro IF röd - Fortuna FF svart 6 - 3 Dösjöbro IP konstgräs 9-manna
2019-04-28 10:00 131402019 Helsingborg Östra IF grön - Svalövs BK 5 - 4 Bållevi A-plan 9-manna
2019-04-28 11:00 131402021 Borstahusens BK 2 - Högaborgs BK 7 - 6 Ulkavallen IP A-plan 9-manna
Maj
2019-05-01 11:00 131402011 Ramlösa Södra IF röd - Svalövs BK 3 - 4 Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-05-04 11:00 131402026 Svalövs BK - Dösjöbro IF röd 8 - 4 Svalövs IP konstgräs 9-manna
2019-05-04 11:00 131402029 Högaborgs BK - Ramlösa Södra IF röd 6 - 2 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-05-04 11:00 131402030 Glumslövs FF - Borstahusens BK 2 3 - 4 Örevångs IP B-plan 9-manna
2019-05-04 11:30 131402028 IF Lödde svart - Häljarps IF 1 - 0 Tolvans IP C-plan 9-manna
2019-05-05 11:00 131402027 IK Wormo blå - Helsingborg Östra IF grön 4 - 2 Exercisfältet B-plan 9-manna
2019-05-09 19:00 131402022 Ramlösa Södra IF röd - IF Lödde svart 1 - 2 Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-10 18:30 131402032 Dösjöbro IF röd - IK Wormo blå 0 - 6 Dösjöbro IP konstgräs 9-manna
2019-05-11 10:30 131402031 Helsingborg Östra IF grön - IF Lödde svart 4 - 2 Bållevi A-plan 9-manna
2019-05-11 13:00 131402033 Fortuna FF svart - Svalövs BK 2 - 5 Örbyvallen A-plan 9-manna
2019-05-12 10:30 131402035 Häljarps IF - Högaborgs BK 2 - 7 Häljarps IP A-plan 9-manna
2019-05-15 18:00 131402064 Borstahusens BK 2 - Fortuna FF svart 5 - 7 Ulkavallen IP A-plan 9-manna
2019-05-17 18:00 131402041 Glumslövs FF - Häljarps IF 1 - 7 Örevångs IP B-plan 9-manna
2019-05-19 11:00 131402038 IK Wormo blå - Fortuna FF svart 6 - 4 Exercisfältet B-plan 9-manna
2019-05-19 11:00 131402040 Högaborgs BK - Helsingborg Östra IF grön 4 - 1 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-05-19 11:00 131402042 Borstahusens BK 2 - Ramlösa Södra IF röd 9 - 0 Ulkavallen IP A-plan 9-manna
2019-05-19 12:00 131402039 IF Lödde svart - Dösjöbro IF röd 1 - 3 Tolvans IP C-plan 9-manna
2019-05-23 18:00 131402043 Helsingborg Östra IF grön - Glumslövs FF 7 - 2 Bållevi A-plan 9-manna
2019-05-24 18:00 131402046 Svalövs BK - IK Wormo blå 4 - 9 Svalövs IP konstgräs 9-manna
2019-05-25 10:30 131402047 Häljarps IF - Borstahusens BK 2 4 - 6 Häljarps IP A-plan 9-manna
2019-05-25 13:00 131402044 Dösjöbro IF röd - Högaborgs BK 3 - 2 Dösjöbro IP konstgräs 9-manna
2019-05-25 15:00 131402045 Fortuna FF svart - IF Lödde svart 2 - 6 Örbyvallen B-plan 9-manna
Juni
2019-06-04 18:00 131402004 IK Wormo blå - Glumslövs FF 7 - 2 Exercisfältet B-plan 9-manna
2019-06-06 11:00 131402050 IF Lödde svart - Svalövs BK 2 - 2 Tolvans IP C-plan 9-manna
2019-06-07 18:00 131402051 Högaborgs BK - Fortuna FF svart 2 - 4 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-06-08 10:00 131402052 Glumslövs FF - Dösjöbro IF röd 2 - 10 Örevångs IP B-plan 9-manna
2019-06-09 11:00 131402053 Borstahusens BK 2 - Helsingborg Östra IF grön 3 - 0 Ulkavallen IP A-plan 9-manna
2019-06-09 11:00 131402054 Ramlösa Södra IF röd - Häljarps IF 6 - 2 Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
2019-06-11 19:15 131402056 Dösjöbro IF röd - Borstahusens BK 2 6 - 7 Dösjöbro IP konstgräs 9-manna
2019-06-12 18:45 131402034 Ramlösa Södra IF röd - Glumslövs FF 5 - 2 Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-06-15 10:00 131402055 Helsingborg Östra IF grön - Ramlösa Södra IF röd 1 - 3 Bållevi A-plan 9-manna
2019-06-15 11:00 131402058 Svalövs BK - Högaborgs BK 2 - 7 Svalövs IP konstgräs 9-manna
2019-06-16 12:00 131402059 IK Wormo blå - IF Lödde svart 3 - 1 Exercisfältet B-plan 9-manna
2019-06-16 13:00 131402057 Fortuna FF svart - Glumslövs FF 5 - 4 Örbyvallen B-plan 9-manna
2019-06-17 18:00 131402010 Borstahusens BK 2 - IK Wormo blå 1 - 2 Ulkavallen IP A-plan 9-manna
2019-06-18 18:00 131402066 Häljarps IF - Helsingborg Östra IF grön 3 - 5 Häljarps IP A-plan 9-manna
2019-06-18 18:30 131402062 Högaborgs BK - IK Wormo blå 6 - 0 Västergårds IP 9, konstgräs
2019-06-19 18:30 131402063 Glumslövs FF - Svalövs BK 4 - 5 Örevångs IP B-plan 9-manna
2019-06-23 11:00 131402065 Ramlösa Södra IF röd - Dösjöbro IF röd 3 - 4 Ättekulla IP A-plan 7-manna 2