Spelprogram - P14- 4E

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Akropolis IF 1 Dimitrios Metaxas 084649767 0760270740 Vit/Blå/Blå
Boo FF 5 John Hallén 0735418101 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Svart Marko Niinivirta 0707882289 Svarta/svarta/röda
Hägersten SK Svart Anders Hedén Gul/Svart/Gul
Nynäshamns IF FK 1 Fredrik Bostedt 0708122678 Blå/Blå/Vit
Segeltorps IF 2 Hans Hillner 0723030575 Blåvitt/blå/blå
Stuvsta IF 2 Susanne Hagberg 0733876252 Grön/svart randig/Svart/Svart
Vendelsö IK 3 Per Frölund 0765651322 Blå/Blå/Blå
Älvsjö AIK FF Vit Robert Villingstam 0768749454 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-22 08:30 151184003 Boo FF 5 - Vendelsö IK 3 2 - 15 Nacka IP 1
2019-04-22 10:30 151184005 Hägersten SK Svart - Enskede IK Svart 1 - 2 Hägerstensåsens BP 1
2019-04-22 13:00 151184001 Akropolis IF 1 - Älvsjö AIK FF Vit 3 - 2 Vårbergs IP 1
2019-04-22 13:00 151184004 Nynäshamns IF FK 1 - Stuvsta IF 2 5 - 6 Kvarnängens IP 2
2019-04-26 18:00 151184009 Segeltorps IF 2 - Akropolis IF 1 3 - 4 Segeltorps IP 1
2019-04-27 09:30 151184010 Älvsjö AIK FF Vit - Hägersten SK Svart 8 - 2 Älvsjö IP 1
2019-04-28 16:30 151184006 Enskede IK Svart - Nynäshamns IF FK 1 9 - 3 Enskede IP 3
2019-04-28 16:30 151184007 Stuvsta IF 2 - Boo FF 5 7 - 3 Stuvsta IP 1
Maj
2019-05-03 18:15 151184013 Boo FF 5 - Enskede IK Svart 4 - 10 Myrsjö IP 1
2019-05-04 11:00 151184015 Segeltorps IF 2 - Älvsjö AIK FF Vit 0 - 11 Segeltorps IP 1
2019-05-04 13:00 151184014 Nynäshamns IF FK 1 - Hägersten SK Svart 9 - 3 Kvarnängens IP 2
2019-05-05 13:15 151184011 Akropolis IF 1 - Vendelsö IK 3 4 - 2 Vårbergs IP 1
2019-05-11 10:30 151184016 Hägersten SK Svart - Boo FF 5 6 - 2 Hägerstensåsens BP 1
2019-05-12 11:00 151184020 Älvsjö AIK FF Vit - Nynäshamns IF FK 1 0 - 7 Älvsjö IP 1
2019-05-12 13:00 151184018 Stuvsta IF 2 - Akropolis IF 1 7 - 4 Stuvsta IP 1
2019-05-12 15:00 151184019 Vendelsö IK 3 - Segeltorps IF 2 2 - 3 Svartbäckens BP 1
2019-05-18 09:30 151184025 Segeltorps IF 2 - Stuvsta IF 2 1 - 7 Segeltorps IP 1
2019-05-18 18:00 151184023 Boo FF 5 - Nynäshamns IF FK 1 3 - 8 Myrsjö IP 1
2019-05-19 14:00 151184021 Akropolis IF 1 - Enskede IK Svart 4 - 5 Vårbergs IP 1
2019-05-19 15:00 151184024 Vendelsö IK 3 - Hägersten SK Svart 17 - 6 Svartbäckens BP 1
2019-05-25 09:00 151184030 Älvsjö AIK FF Vit - Boo FF 5 5 - 7 Älvsjö IP 1
2019-05-26 10:30 151184027 Hägersten SK Svart - Akropolis IF 1 0 - 10 Hägerstensåsens BP 1
2019-05-26 13:00 151184029 Stuvsta IF 2 - Vendelsö IK 3 4 - 5 Stuvsta IP 1
2019-05-26 15:00 151184028 Enskede IK Svart - Segeltorps IF 2 21 - 1 Enskede IP 3
Juni
2019-06-01 09:30 151184035 Segeltorps IF 2 - Hägersten SK Svart 11 - 5 Segeltorps IP 1
2019-06-02 13:30 151184034 Vendelsö IK 3 - Enskede IK Svart 12 - 2 Svartbäckens BP 1
2019-06-02 14:00 151184031 Akropolis IF 1 - Nynäshamns IF FK 1 4 - 5 Vårbergs IP 1
2019-06-02 14:30 151184033 Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Vit 8 - 2 Stuvsta IP 1
2019-06-07 18:30 151184040 Älvsjö AIK FF Vit - Vendelsö IK 3 3 - 7 Älvsjö IP 1
2019-06-08 12:00 151184039 Enskede IK Svart - Stuvsta IF 2 2 - 7 Enskede IP 3
2019-06-08 15:00 151184037 Nynäshamns IF FK 1 - Segeltorps IF 2 6 - 2 Kvarnängens IP 2
2019-06-09 11:30 151184036 Boo FF 5 - Akropolis IF 1 2 - 14 Myrsjö IP 1
2019-06-12 19:00 151184042 Enskede IK Svart - Älvsjö AIK FF Vit 7 - 5 Gubbängens BP 1
2019-06-14 19:30 151184045 Segeltorps IF 2 - Boo FF 5 3 - 4 Segeltorps IP 1
2019-06-16 15:00 151184043 Stuvsta IF 2 - Hägersten SK Svart 6 - 3 Stuvsta IP 1
2019-06-16 15:00 151184044 Vendelsö IK 3 - Nynäshamns IF FK 1 1 - 4 Svartbäckens BP 1
Augusti
2019-08-17 09:00 151184050 Älvsjö AIK FF Vit - Enskede IK Svart 5 - 6 Älvsjö IP 1
2019-08-17 11:30 151184048 Nynäshamns IF FK 1 - Vendelsö IK 3 2 - 4 Kvarnängens IP 2
2019-08-17 12:00 151184049 Hägersten SK Svart - Stuvsta IF 2 3 - 1 Hägerstensåsens BP 1
2019-08-18 09:00 151184047 Boo FF 5 - Segeltorps IF 2 3 - 8 Myrsjö IP 1
2019-08-24 09:00 151184055 Segeltorps IF 2 - Nynäshamns IF FK 1 5 - 4 Segeltorps IP 1
2019-08-25 16:00 151184051 Akropolis IF 1 - Boo FF 5 8 - 3 Vårbergs IP 1
2019-08-28 18:00 151184053 Stuvsta IF 2 - Enskede IK Svart 1 - 9 Stuvsta IP 1
2019-08-29 19:30 151184054 Vendelsö IK 3 - Älvsjö AIK FF Vit 5 - 2 Svartbäckens BP 1
2019-08-31 10:00 151184060 Älvsjö AIK FF Vit - Stuvsta IF 2 1 - 10 Älvsjö IP 1
2019-08-31 11:30 151184057 Nynäshamns IF FK 1 - Akropolis IF 1 2 - 8 Kvarnängens IP 2
September
2019-09-01 10:45 151184058 Hägersten SK Svart - Segeltorps IF 2 6 - 2 Hägerstensåsens BP 1
2019-09-01 18:00 151184059 Enskede IK Svart - Vendelsö IK 3 13 - 1 Enskede IP 3
2019-09-06 17:15 151184063 Boo FF 5 - Älvsjö AIK FF Vit 6 - 2 Myrsjö IP 1
2019-09-07 11:00 151184065 Segeltorps IF 2 - Enskede IK Svart 5 - 4 Segeltorps IP 1
2019-09-08 15:00 151184064 Vendelsö IK 3 - Stuvsta IF 2 7 - 2 Svartbäckens BP 1
2019-09-08 16:00 151184061 Akropolis IF 1 - Hägersten SK Svart 4 - 4 Vårbergs IP 1
2019-09-14 10:30 151184067 Hägersten SK Svart - Vendelsö IK 3 4 - 0 Hägerstensåsens BP 1
2019-09-14 12:00 151184068 Enskede IK Svart - Akropolis IF 1 8 - 5 Enskede IP 3
2019-09-14 14:30 151184066 Nynäshamns IF FK 1 - Boo FF 5 6 - 0 Kvarnängens IP 2
2019-09-14 16:00 151184069 Stuvsta IF 2 - Segeltorps IF 2 11 - 0 Stuvsta IP 1
2019-09-20 18:15 151184073 Boo FF 5 - Hägersten SK Svart 1 - 11 Myrsjö IP 1
2019-09-21 09:15 151184075 Segeltorps IF 2 - Vendelsö IK 3 5 - 10 Segeltorps IP 1
2019-09-21 15:00 151184074 Nynäshamns IF FK 1 - Älvsjö AIK FF Vit 5 - 4 Kvarnängens IP 2
2019-09-22 16:00 151184071 Akropolis IF 1 - Stuvsta IF 2 5 - 4 Vårbergs IP 1
2019-09-26 19:30 151184079 Vendelsö IK 3 - Akropolis IF 1 6 - 1 Svartbäckens BP 1
2019-09-28 12:00 151184076 Hägersten SK Svart - Nynäshamns IF FK 1 8 - 0 Hägerstensåsens BP 1
2019-09-29 08:30 151184080 Älvsjö AIK FF Vit - Segeltorps IF 2 7 - 14 Älvsjö IP 1
2019-09-29 16:30 151184077 Enskede IK Svart - Boo FF 5 5 - 1 Enskede IP 3
Oktober
2019-10-05 10:30 151184085 Hägersten SK Svart - Älvsjö AIK FF Vit 3 - 1 Hägerstensåsens BP 1
2019-10-05 11:30 151184084 Nynäshamns IF FK 1 - Enskede IK Svart 2 - 3 Kvarnängens IP 2
2019-10-05 18:00 151184083 Boo FF 5 - Stuvsta IF 2 1 - 3 Myrsjö IP 1
2019-10-06 14:00 151184081 Akropolis IF 1 - Segeltorps IF 2 10 - 4 Vårbergs IP 1
2019-10-09 19:00 151184086 Enskede IK Svart - Hägersten SK Svart 3 - 4 Gubbängens BP 1
2019-10-12 13:45 151184087 Stuvsta IF 2 - Nynäshamns IF FK 1 7 - 0 Stuvsta IP 1
2019-10-12 14:45 151184090 Älvsjö AIK FF Vit - Akropolis IF 1 1 - 3 Älvsjö IP 1
2019-10-13 16:30 151184088 Vendelsö IK 3 - Boo FF 5 15 - 2 Svartbäckens BP 1