Spelprogram - P14- 4B

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 11:00 151181010 Rissne IF - IFK Viksjö 2 1 - 1 Rissne IP 1
2019-04-22 10:30 151181003 IFK Lidingö FK C vit - IF Brommapojkarna 13 1 - 2 Högsätra BP 1
2019-04-22 11:30 151181001 Kälvesta IOFF FK R - Rissne IF 3 - 1 Vällingby BP 1
2019-04-22 17:45 151181004 Sollentuna FK 10 - Bro IK 4 - 7 Norrvikens IP 1
2019-04-26 18:30 151181009 Bollstanäs SK 4 - Kälvesta IOFF FK R 3 - 1 Bollstanäs IP 1
2019-04-27 13:30 151181008 IF Brommapojkarna 13 - FC Djursholm 2 0 - 8 Blackeberg BP 1
2019-04-27 14:30 151181007 Bro IK - IFK Lidingö FK C vit 3 - 0 Bro IP 2
Maj
2019-05-04 09:30 151181045 Bollstanäs SK 4 - IFK Lidingö FK C vit 5 - 1 Bollstanäs IP 1
2019-05-05 09:00 151181014 Sollentuna FK 10 - IFK Viksjö 2 4 - 3 Norrvikens IP 2 Hall
2019-05-05 11:30 151181011 Kälvesta IOFF FK R - IF Brommapojkarna 13 3 - 3 Vällingby BP 1
2019-05-05 12:00 151181015 Bollstanäs SK 4 - Rissne IF 4 - 2 Bollstanäs IP 1
2019-05-11 13:15 151181019 IF Brommapojkarna 13 - Bollstanäs SK 4 4 - 2 Blackeberg BP 1
2019-05-11 16:00 151181018 Bro IK - Kälvesta IOFF FK R 7 - 1 Bro IP 2
2019-05-12 11:00 151181020 Rissne IF - Sollentuna FK 10 14 - 1 Rissne IP 1
2019-05-12 11:30 151181016 IFK Viksjö 2 - IFK Lidingö FK C vit 2 - 1 Viksjövallen 2
2019-05-12 18:30 151181012 FC Djursholm 2 - Bro IK 3 - 6 Djursholms IP 3
2019-05-18 10:30 151181023 IFK Lidingö FK C vit - Sollentuna FK 10 6 - 0 Högsätra BP 1
2019-05-18 11:30 151181025 Bollstanäs SK 4 - Bro IK 2 - 2 Bollstanäs IP 1
2019-05-18 13:00 151181022 FC Djursholm 2 - Rissne IF 5 - 2 Djursholms IP 3
2019-05-18 13:30 151181024 IF Brommapojkarna 13 - IFK Viksjö 2 5 - 6 Blackeberg BP 1
2019-05-25 13:00 151181026 Sollentuna FK 10 - FC Djursholm 2 1 - 6 Norrvikens IP 1
2019-05-25 16:00 151181029 Bro IK - IF Brommapojkarna 13 5 - 0 Bro IP 2
2019-05-26 11:00 151181030 Rissne IF - IFK Lidingö FK C vit 2 - 1 Rissne IP 1
2019-05-26 17:00 151181027 IFK Viksjö 2 - Kälvesta IOFF FK R 8 - 4 Viksjövallen 2
2019-05-26 18:30 151181002 FC Djursholm 2 - Bollstanäs SK 4 9 - 3 Djursholms IP 3
Juni
2019-06-01 11:45 151181035 Bollstanäs SK 4 - IFK Viksjö 2 2 - 7 Bollstanäs IP 1
2019-06-01 13:00 151181032 FC Djursholm 2 - IFK Lidingö FK C vit 3 - 1 Djursholms IP 3
2019-06-01 16:00 151181033 Bro IK - Rissne IF 2 - 2 Bro IP 2
2019-06-02 11:30 151181031 Kälvesta IOFF FK R - Sollentuna FK 10 6 - 3 Vällingby BP 1
2019-06-08 12:00 151181036 IFK Lidingö FK C vit - Kälvesta IOFF FK R 3 - 1 Högsätra BP 1
2019-06-08 12:00 151181038 IFK Viksjö 2 - FC Djursholm 2 3 - 3 Viksjövallen 2
2019-06-08 13:00 151181037 Sollentuna FK 10 - Bollstanäs SK 4 3 - 9 Norrvikens IP 1
2019-06-09 11:00 151181040 Rissne IF - IF Brommapojkarna 13 5 - 0 Rissne IP 1
2019-06-09 17:30 151181043 Bro IK - IFK Viksjö 2 0 - 3 Bro IP 2
2019-06-15 13:30 151181044 IF Brommapojkarna 13 - Sollentuna FK 10 10 - 0 Blackeberg BP 1
2019-06-16 11:30 151181041 Kälvesta IOFF FK R - FC Djursholm 2 2 - 9 Vällingby BP 1
Augusti
2019-08-17 13:00 151181046 FC Djursholm 2 - Kälvesta IOFF FK R 11 - 4 Djursholms IP 3
2019-08-18 10:00 151181047 IFK Lidingö FK C vit - Bollstanäs SK 4 WO (3 - 0) Högsätra BP 1
2019-08-18 10:00 151181048 Sollentuna FK 10 - IF Brommapojkarna 13 3 - 2 Norrvikens IP 2 Hall
2019-08-18 11:30 151181049 IFK Viksjö 2 - Bro IK 6 - 3 Viksjövallen 2
2019-08-24 11:00 151181055 Bollstanäs SK 4 - Sollentuna FK 10 9 - 2 Bollstanäs IP 1
2019-08-24 13:00 151181052 FC Djursholm 2 - IFK Viksjö 2 5 - 5 Djursholms IP 3
2019-08-24 14:00 151181054 IF Brommapojkarna 13 - Rissne IF 5 - 5 Blackeberg BP 1
2019-08-25 11:30 151181051 Kälvesta IOFF FK R - IFK Lidingö FK C vit 5 - 1 Vällingby BP 1
2019-08-31 14:00 151181056 IFK Lidingö FK C vit - FC Djursholm 2 0 - 6 Högsätra BP 1
September
2019-09-01 10:00 151181057 Sollentuna FK 10 - Kälvesta IOFF FK R 6 - 6 Norrvikens IP 1
2019-09-01 13:00 151181060 Rissne IF - Bro IK 4 - 3 Örvallen 1
2019-09-01 17:00 151181058 IFK Viksjö 2 - Bollstanäs SK 4 9 - 1 Viksjövallen 2
2019-09-07 13:00 151181062 FC Djursholm 2 - Sollentuna FK 10 10 - 1 Djursholms IP 3
2019-09-08 10:00 151181064 IF Brommapojkarna 13 - Bro IK 1 - 10 Blackeberg BP 1
2019-09-08 13:45 151181063 IFK Lidingö FK C vit - Rissne IF 2 - 1 Lidingövallen 2
2019-09-08 15:30 151181061 Kälvesta IOFF FK R - IFK Viksjö 2 4 - 2 Vällingby BP 1
2019-09-14 09:30 151181066 Sollentuna FK 10 - IFK Lidingö FK C vit 3 - 3 Norrvikens IP 2 Hall
2019-09-14 16:00 151181069 Bro IK - Bollstanäs SK 4 3 - 1 Bro IP 2
2019-09-15 11:00 151181070 Rissne IF - FC Djursholm 2 0 - 1 Rissne IP 1
2019-09-15 17:00 151181067 IFK Viksjö 2 - IF Brommapojkarna 13 6 - 1 Viksjövallen 2
2019-09-21 12:00 151181075 Bollstanäs SK 4 - IF Brommapojkarna 13 3 - 5 Bollstanäs IP 1
2019-09-21 13:00 151181073 IFK Lidingö FK C vit - IFK Viksjö 2 3 - 2 Högsätra BP 1
2019-09-21 14:00 151181074 Sollentuna FK 10 - Rissne IF 4 - 11 Norrvikens IP 1
2019-09-22 11:30 151181071 Kälvesta IOFF FK R - Bro IK 5 - 11 Vällingby BP 1
2019-09-28 10:00 151181076 IFK Viksjö 2 - Sollentuna FK 10 3 - 0 Viksjövallen 2
2019-09-28 13:30 151181079 IF Brommapojkarna 13 - Kälvesta IOFF FK R 2 - 4 Blackeberg BP 1
2019-09-28 16:00 151181078 Bro IK - FC Djursholm 2 3 - 2 Bro IP 2
2019-09-29 11:00 151181080 Rissne IF - Bollstanäs SK 4 5 - 6 Rissne IP 1
Oktober
2019-10-05 18:00 151181082 FC Djursholm 2 - IF Brommapojkarna 13 7 - 1 Stockhagens IP 1
2019-10-05 18:00 151181083 IFK Lidingö FK C vit - Bro IK 1 - 3 Högsätra BP 1
2019-10-06 11:00 151181085 IFK Viksjö 2 - Rissne IF 6 - 6 Sandviksskolan 1
2019-10-06 11:30 151181081 Kälvesta IOFF FK R - Bollstanäs SK 4 8 - 3 Vällingby BP 1
2019-10-12 12:00 151181089 Bollstanäs SK 4 - FC Djursholm 2 2 - 2 Bollstanäs IP 1
2019-10-12 13:30 151181088 IF Brommapojkarna 13 - IFK Lidingö FK C vit 3 - 1 Blackeberg BP 1
2019-10-12 16:00 151181087 Bro IK - Sollentuna FK 10 8 - 0 Bro IP 2
2019-10-13 11:00 151181090 Rissne IF - Kälvesta IOFF FK R 6 - 6 Rissne IP 1