Spelprogram - P14- 2E

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Gul 2 Daniele-Paolo Marletta 086483848 0762467525 Svarta/svarta/röda
FoC Farsta FF Röd Sven-Åke Stark 0704102188 Röd/Svart/Svart
Hammarby IF FF 3 grön Jörgen Stattin 0706896502 Vit/Grön/Vit
IFK Haninge U Annelie Ekman Vit/Blå/Vit
Segeltorps IF 5 Björn Gustafsson +46706752904 Blåvitt/blå/blå
Skogås-Trångsunds FF Vit Johan V Villingstam 0704848999 Röd-(Blå)/Blå/Blå
Spårvägens FF 1 Angelo Ignes Romero 0703969150 Blå/Blå/Blå
Tyresö FF Röd 2 Ingela Helena Strandborg Gul/Röd/Röda
Älta IF 1 Elisabeth Sundborg Werneman 0733972486 Gul/svart/svart
Älvsjö AIK FF Blå 2 Daniel Kalles Pettersson 08192709 0704382597 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-05 18:00 151172005 Skogås-Trångsunds FF Vit - IFK Haninge U 3 - 8 Nytorps Mosse IP 1
2019-04-06 14:00 151172002 FoC Farsta FF Röd - Älvsjö AIK FF Blå 2 7 - 0 Farsta IP 1
2019-04-06 15:30 151172006 Tyresö FF Röd 2 - Älta IF 1 5 - 2 Tyresövallen 2
2019-04-06 16:30 151172003 Hammarby IF FF 3 grön - Segeltorps IF 5 4 - 2 Eriksdals BP 1
2019-04-07 14:30 151172017 Skogås-Trångsunds FF Vit - Tyresö FF Röd 2 2 - 5 Nytorps Mosse IP 1
2019-04-07 20:00 151172033 Älta IF 1 - Spårvägens FF 1 2 - 8 Älta IP 1
2019-04-12 18:30 151172011 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Spårvägens FF 1 10 - 4 Älvsjö IP 1
2019-04-12 20:00 151172007 Älta IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Vit 6 - 2 Älta IP 1
2019-04-13 15:00 151172008 IFK Haninge U - Enskede IK Gul 2 9 - 2 Torvalla IP 3
2019-04-22 14:00 151172013 Spårvägens FF 1 - Segeltorps IF 5 2 - 7 Skarpnäcks SF 3
2019-04-22 15:00 151172016 Enskede IK Gul 2 - Älta IF 1 3 - 9 Enskede IP 3
2019-04-26 18:45 151172020 Hammarby IF FF 3 grön - Älta IF 1 3 - 2 Kärrtorps IP 1
2019-04-27 09:15 151172023 Segeltorps IF 5 - Älvsjö AIK FF Blå 2 4 - 3 Segeltorps IP 1
2019-04-28 18:30 151172021 IFK Haninge U - FoC Farsta FF Röd 6 - 8 Torvalla IP 3
Maj
2019-05-03 18:30 151172027 Hammarby IF FF 3 grön - Tyresö FF Röd 2 6 - 3 Kärrtorps IP 1
2019-05-04 12:00 151172026 FoC Farsta FF Röd - Älta IF 1 6 - 3 Farsta IP 1
2019-05-04 15:00 151172028 Enskede IK Gul 2 - Skogås-Trångsunds FF Vit 5 - 7 Enskede IP 3
2019-05-05 16:00 151172025 Spårvägens FF 1 - IFK Haninge U 2 - 8 Skarpnäcks SF 3
2019-05-05 19:00 151172019 Tyresö FF Röd 2 - Enskede IK Gul 2 5 - 1 Tyresövallen 1
2019-05-11 17:00 151172032 Tyresö FF Röd 2 - FoC Farsta FF Röd 1 - 0 Tyresövallen 2
2019-05-12 10:45 151172031 Skogås-Trångsunds FF Vit - Hammarby IF FF 3 grön 1 - 4 Nytorps Mosse IP 1
2019-05-12 15:00 151172034 IFK Haninge U - Älvsjö AIK FF Blå 2 4 - 6 Torvalla IP 3
2019-05-18 12:00 151172038 FoC Farsta FF Röd - Skogås-Trångsunds FF Vit 2 - 8 Farsta IP 1
2019-05-18 13:30 151172039 Hammarby IF FF 3 grön - Enskede IK Gul 2 5 - 3 Eriksdals BP 1
2019-05-18 16:30 151172041 Segeltorps IF 5 - IFK Haninge U 3 - 1 Segeltorps IP 1
2019-05-19 16:00 151172037 Spårvägens FF 1 - Tyresö FF Röd 2 8 - 8 Skarpnäcks SF 3
2019-05-19 20:00 151172042 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Älta IF 1 0 - 5 Älvsjö IP 1
2019-05-24 18:30 151172015 Hammarby IF FF 3 grön - IFK Haninge U 3 - 1 Kärrtorps IP 1
2019-05-24 19:30 151172010 Segeltorps IF 5 - FoC Farsta FF Röd 4 - 3 Segeltorps IP 1
2019-05-25 13:30 151172043 Enskede IK Gul 2 - FoC Farsta FF Röd 2 - 7 Enskede IP 3
2019-05-26 10:45 151172044 Skogås-Trångsunds FF Vit - Spårvägens FF 1 7 - 2 Nytorps Mosse IP 1
2019-05-26 17:00 151172045 Tyresö FF Röd 2 - Älvsjö AIK FF Blå 2 2 - 3 Tyresövallen 2
2019-05-26 18:30 151172046 Älta IF 1 - Segeltorps IF 5 2 - 2 Älta IP 1
2019-05-30 14:00 151172061 Spårvägens FF 1 - FoC Farsta FF Röd 2 - 4 Skarpnäcks SF 3
Juni
2019-06-01 11:00 151172053 Segeltorps IF 5 - Tyresö FF Röd 2 7 - 1 Segeltorps IP 1
2019-06-01 12:00 151172050 FoC Farsta FF Röd - Hammarby IF FF 3 grön 3 - 1 Farsta IP 1
2019-06-01 12:00 151172054 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Skogås-Trångsunds FF Vit 0 - 3 Älvsjö IP 1
2019-06-02 11:00 151172059 Älta IF 1 - IFK Haninge U 7 - 0 Älta IP 1
2019-06-08 15:00 151172055 Hammarby IF FF 3 grön - Spårvägens FF 1 8 - 3 Eriksdals BP 1
2019-06-08 15:00 151172056 Enskede IK Gul 2 - Älvsjö AIK FF Blå 2 7 - 1 Enskede IP 3
2019-06-09 14:30 151172057 Skogås-Trångsunds FF Vit - Segeltorps IF 5 1 - 1 Nytorps Mosse IP 1
2019-06-14 18:30 151172066 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Hammarby IF FF 3 grön 8 - 2 Kärrtorps IP 3
2019-06-14 19:30 151172063 IFK Haninge U - Tyresö FF Röd 2 11 - 4 Torvalla IP 3
2019-06-15 09:30 151172049 Spårvägens FF 1 - Enskede IK Gul 2 2 - 3 Skarpnäcks SF 3
2019-06-16 18:00 151172065 Segeltorps IF 5 - Enskede IK Gul 2 3 - 5 Segeltorps IP 1
Augusti
2019-08-09 18:30 151172068 Hammarby IF FF 3 grön - Älvsjö AIK FF Blå 2 3 - 4 Enskede IP 2
2019-08-10 12:00 151172067 FoC Farsta FF Röd - Spårvägens FF 1 7 - 3 Farsta IP 1
2019-08-10 15:00 151172069 Enskede IK Gul 2 - Segeltorps IF 5 2 - 0 Enskede IP 3
2019-08-10 15:30 151172071 Tyresö FF Röd 2 - IFK Haninge U 11 - 0 Tyresövallen 2
2019-08-16 18:30 151172078 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Enskede IK Gul 2 2 - 5 Älvsjö IP 1
2019-08-17 15:00 151172075 IFK Haninge U - Älta IF 1 2 - 11 Torvalla IP 3
2019-08-17 16:00 151172077 Segeltorps IF 5 - Skogås-Trångsunds FF Vit 3 - 5 Segeltorps IP 1
2019-08-18 20:00 151172073 Spårvägens FF 1 - Hammarby IF FF 3 grön 8 - 5 Skarpnäcks SF 3
2019-08-24 12:00 151172080 Enskede IK Gul 2 - Spårvägens FF 1 10 - 1 Enskede IP 3
2019-08-24 16:30 151172079 Hammarby IF FF 3 grön - FoC Farsta FF Röd 3 - 6 Eriksdals BP 1
2019-08-24 17:00 151172082 Tyresö FF Röd 2 - Segeltorps IF 5 1 - 0 Tyresövallen 2
2019-08-25 11:00 151172081 Skogås-Trångsunds FF Vit - Älvsjö AIK FF Blå 2 2 - 1 Nytorps Mosse IP 1
2019-08-31 11:00 151172089 Segeltorps IF 5 - Älta IF 1 5 - 3 Segeltorps IP 1
2019-08-31 14:00 151172085 Spårvägens FF 1 - Skogås-Trångsunds FF Vit 2 - 8 Skarpnäcks SF 3
2019-08-31 14:00 151172086 FoC Farsta FF Röd - Enskede IK Gul 2 5 - 5 Farsta IP 1
September
2019-09-01 15:30 151172090 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Tyresö FF Röd 2 4 - 2 Tyresövallen 2
2019-09-07 12:00 151172091 Enskede IK Gul 2 - Hammarby IF FF 3 grön 3 - 4 Enskede IP 3
2019-09-07 15:30 151172093 Tyresö FF Röd 2 - Spårvägens FF 1 4 - 0 Tyresövallen 2
2019-09-08 09:15 151172094 Älta IF 1 - Älvsjö AIK FF Blå 2 3 - 0 Älta IP 1
2019-09-08 11:00 151172092 Skogås-Trångsunds FF Vit - FoC Farsta FF Röd 4 - 6 Nytorps Mosse IP 1
2019-09-08 17:00 151172095 IFK Haninge U - Segeltorps IF 5 1 - 7 Torvalla IP 3
2019-09-14 14:00 151172098 FoC Farsta FF Röd - Tyresö FF Röd 2 5 - 0 Farsta IP 1
2019-09-15 10:00 151172102 Älvsjö AIK FF Blå 2 - IFK Haninge U 2 - 2 Älvsjö IP 1
2019-09-15 14:00 151172097 Spårvägens FF 1 - Älta IF 1 3 - 9 Skarpnäcks SF 3
2019-09-15 18:00 151172099 Hammarby IF FF 3 grön - Skogås-Trångsunds FF Vit 4 - 2 Eriksdals BP 1
2019-09-21 17:00 151172104 Tyresö FF Röd 2 - Hammarby IF FF 3 grön 2 - 2 Tyresövallen 2
2019-09-22 12:45 151172103 Skogås-Trångsunds FF Vit - Enskede IK Gul 2 7 - 3 Nytorps Mosse IP 1
2019-09-22 14:45 151172105 Älta IF 1 - FoC Farsta FF Röd 4 - 3 Älta IP 1
2019-09-22 15:30 151172106 IFK Haninge U - Spårvägens FF 1 7 - 6 Torvalla IP 3
2019-09-28 09:00 151172114 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Segeltorps IF 5 0 - 3 Älvsjö IP 1
2019-09-28 14:00 151172110 FoC Farsta FF Röd - IFK Haninge U 6 - 1 Farsta IP 1
2019-09-28 15:00 151172111 Hammarby IF FF 3 grön - Älta IF 1 4 - 1 Eriksdals BP 1
2019-09-28 15:00 151172112 Enskede IK Gul 2 - Tyresö FF Röd 2 1 - 3 Enskede IP 3
Oktober
2019-10-05 12:30 151172119 Segeltorps IF 5 - Spårvägens FF 1 6 - 6 Segeltorps IP 1
2019-10-05 17:00 151172115 Tyresö FF Röd 2 - Skogås-Trångsunds FF Vit 3 - 2 Tyresövallen 2
2019-10-06 12:00 151172116 Älta IF 1 - Enskede IK Gul 2 2 - 3 Älta IP 1
2019-10-06 12:00 151172121 Spårvägens FF 1 - Älvsjö AIK FF Blå 2 3 - 8 Skarpnäcks SF 3
2019-10-06 17:00 151172117 IFK Haninge U - Hammarby IF FF 3 grön 3 - 4 Torvalla IP 3
2019-10-11 18:30 151172125 Skogås-Trångsunds FF Vit - Älta IF 1 2 - 6 Nytorps Mosse IP 1
2019-10-12 14:00 151172122 FoC Farsta FF Röd - Segeltorps IF 5 3 - 2 Farsta IP 1
2019-10-13 14:00 151172127 Älta IF 1 - Tyresö FF Röd 2 2 - 3 Tyresövallen 2
2019-10-13 15:00 151172124 Enskede IK Gul 2 - IFK Haninge U 1 - 1 Enskede IP 3
2019-10-16 20:00 151172128 IFK Haninge U - Skogås-Trångsunds FF Vit 2 - 8 Torvalla IP 3
2019-10-18 18:30 151172130 Segeltorps IF 5 - Hammarby IF FF 3 grön 2 - 3 Segeltorps IP 1
2019-10-20 10:45 151172131 Älvsjö AIK FF Blå 2 - FoC Farsta FF Röd 2 - 2 Älvsjö IP 1