Spelprogram - P13- 3J

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 3 Marcos Albanesi Chagallo 0704380297 Vinröd/Svart/Svarta
Hanvikens SK Gul Mikael Andreas Wikström Röd/Röd/Vita
Huddinge IF 5 Bo Göran Forsander Svart/gulrandig/Svart/Gul
IFK Haninge U2 Jim Ricard Sören Axelsson Karlström 0850029796 0707458150 Vit/Blå/Vit
Sköndals IK FK 1 Tibor Magyar 0707317238 Marinblå, marinblå, marinblå
Stureby SK 2 Morgan Windahl 0702925601 Blå/Vit/Blå
Tungelsta IF 1 Maria Säwström Kordelius 0707560270 Orange svart svart
Tyresö FF 4 Göran Karlsfelt 0707684487 Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 3 Roger Horn 0722205887 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF vit Sofia Zelander 0703565816 Blå/Vit/Blå
Ösmo GIF FK 1 Tony Kullman Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 13:00 151209003 Ösmo GIF FK 1 - Stureby SK 2 WO (3 - 0) Ösmo IP 1
2019-04-06 14:00 151209004 Tyresö FF 4 - Boo FF 3 7 - 3 Tyresövallen 22
2019-04-07 15:00 151209005 IFK Haninge U2 - Hanvikens SK Gul 4 - 2 Torvalla IP 31
2019-04-07 16:00 151209001 Tungelsta IF 1 - Vendelsö IK 3 1 - 2 Tungelsta Skola 1
2019-04-07 17:15 151209002 Västerhaninge IF vit - Huddinge IF 5 27 - 0 Hanvedens IP 2
2019-04-13 10:00 151209011 Huddinge IF 5 - Tungelsta IF 1 3 - 7 Källbrinks IP 3
2019-04-13 11:30 151209008 Hanvikens SK Gul - Tyresö FF 4 8 - 3 Trollbäckens IP 2
2019-04-14 10:30 151209012 Vendelsö IK 3 - Sköndals IK FK 1 2 - 12 Svartbäckens BP 1
2019-04-14 13:30 151209010 Stureby SK 2 - Västerhaninge IF vit 1 - 3 Stureby Skola BP 1
2019-04-22 10:00 151209013 Tungelsta IF 1 - Stureby SK 2 2 - 3 Tungelsta Skola 1
2019-04-22 10:00 151209018 Huddinge IF 5 - Vendelsö IK 3 4 - 2 Källbrinks IP 3
2019-04-22 11:30 151209015 Ösmo GIF FK 1 - Hanvikens SK Gul 0 - 7 Ösmo IP 1
2019-04-22 16:30 151209017 IFK Haninge U2 - Sköndals IK FK 1 4 - 3 Torvalla IP 31
2019-04-26 18:30 151209023 Stureby SK 2 - Huddinge IF 5 5 - 3 Stureby Skola BP 1
2019-04-27 11:30 151209021 Hanvikens SK Gul - Västerhaninge IF vit 2 - 3 Trollbäckens IP 2
2019-04-27 14:30 151209009 Boo FF 3 - Ösmo GIF FK 1 3 - 1 Ösmo IP 1
2019-04-27 17:00 151209024 Vendelsö IK 3 - IFK Haninge U2 1 - 5 Torvalla IP 31
2019-04-28 09:30 151209022 Boo FF 3 - Tungelsta IF 1 1 - 6 Boovallen 2
2019-04-28 13:00 151209019 Sköndals IK FK 1 - Tyresö FF 4 3 - 3 Sandåkra BP 1
Maj
2019-05-04 09:30 151209029 Stureby SK 2 - Vendelsö IK 3 7 - 1 Stureby Skola BP 12
2019-05-04 10:00 151209030 Huddinge IF 5 - Boo FF 3 0 - 2 Källbrinks IP 3
2019-05-04 14:00 151209028 Tyresö FF 4 - IFK Haninge U2 3 - 5 Tyresövallen 22
2019-05-05 11:30 151209027 Ösmo GIF FK 1 - Sköndals IK FK 1 0 - 9 Ösmo IP 1
2019-05-05 12:00 151209025 Tungelsta IF 1 - Hanvikens SK Gul 2 - 5 Tungelsta Skola 1
2019-05-11 10:00 151209031 IFK Haninge U2 - Ösmo GIF FK 1 7 - 0 Torvalla IP 31
2019-05-12 10:00 151209034 Hanvikens SK Gul - Huddinge IF 5 15 - 2 Trollbäckens IP 2
2019-05-12 12:00 151209036 Vendelsö IK 3 - Tyresö FF 4 9 - 5 Svartbäckens BP 1
2019-05-12 13:00 151209032 Sköndals IK FK 1 - Västerhaninge IF vit 2 - 2 Sandåkra BP 1
2019-05-12 15:30 151209035 Boo FF 3 - Stureby SK 2 5 - 3 Boovallen 2
2019-05-16 18:00 151209041 Stureby SK 2 - Hanvikens SK Gul 4 - 2 Stureby Skola BP 1
2019-05-18 15:00 151209014 Västerhaninge IF vit - Boo FF 3 3 - 2 Hanvedens IP 2
2019-05-19 10:15 151209037 Tungelsta IF 1 - Sköndals IK FK 1 0 - 5 Tungelsta Skola 1
2019-05-19 11:30 151209039 Ösmo GIF FK 1 - Tyresö FF 4 3 - 5 Ösmo IP 1
2019-05-19 16:00 151209038 Västerhaninge IF vit - IFK Haninge U2 7 - 1 Hanvedens IP 2
2019-05-25 13:00 151209047 Hanvikens SK Gul - Boo FF 3 8 - 0 Trollbäckens IP 2
2019-05-25 14:00 151209043 Tyresö FF 4 - Västerhaninge IF vit 2 - 8 Tyresövallen 22
2019-05-26 12:30 151209044 IFK Haninge U2 - Tungelsta IF 1 2 - 0 Torvalla IP 31
2019-05-26 13:00 151209045 Sköndals IK FK 1 - Huddinge IF 5 7 - 1 Sandåkra BP 1
2019-05-26 13:30 151209048 Vendelsö IK 3 - Ösmo GIF FK 1 5 - 8 Svartbäckens BP 1
2019-05-31 18:00 151209054 Huddinge IF 5 - IFK Haninge U2 0 - 18 Källbrinks IP 3
Juni
2019-06-01 10:00 151209066 Huddinge IF 5 - Ösmo GIF FK 1 7 - 3 Källbrinks IP 3
2019-06-01 11:30 151209051 Hanvikens SK Gul - Vendelsö IK 3 7 - 9 Trollbäckens IP 2
2019-06-02 10:15 151209049 Tungelsta IF 1 - Tyresö FF 4 5 - 5 Tungelsta Skola 1
2019-06-02 10:30 151209053 Stureby SK 2 - Sköndals IK FK 1 0 - 5 Stureby Skola BP 1
2019-06-02 14:00 151209040 Boo FF 3 - Vendelsö IK 3 4 - 2 Boovallen 2
2019-06-02 14:00 151209050 Västerhaninge IF vit - Ösmo GIF FK 1 3 - 2 Hanvedens IP 21
2019-06-08 12:30 151209056 Tyresö FF 4 - Huddinge IF 5 3 - 5 Tyresövallen 22
2019-06-09 11:30 151209055 Ösmo GIF FK 1 - Tungelsta IF 1 4 - 6 Ösmo IP 1
2019-06-09 12:30 151209057 IFK Haninge U2 - Stureby SK 2 1 - 3 Torvalla IP 31
2019-06-09 13:00 151209058 Sköndals IK FK 1 - Boo FF 3 6 - 0 Sandåkra BP 1
2019-06-09 13:30 151209060 Vendelsö IK 3 - Västerhaninge IF vit 0 - 6 Svartbäckens BP 1
2019-06-15 11:30 151209065 Stureby SK 2 - Tyresö FF 4 3 - 2 Stureby Skola BP 1
2019-06-15 13:00 151209063 Hanvikens SK Gul - Sköndals IK FK 1 1 - 1 Trollbäckens IP 2
2019-06-16 10:00 151209061 Tungelsta IF 1 - Västerhaninge IF vit 2 - 5 Tungelsta Skola 1
2019-06-16 14:00 151209064 Boo FF 3 - IFK Haninge U2 0 - 2 Boovallen 2
Augusti
2019-08-11 11:30 151209068 Ösmo GIF FK 1 - Huddinge IF 5 3 - 1 Ösmo IP 1
2019-08-11 13:00 151209071 Sköndals IK FK 1 - Hanvikens SK Gul 1 - 4 Sandåkra BP 1
2019-08-11 13:30 151209069 Stureby SK 2 - Tyresö FF 4 6 - 6 Stureby Skola BP 1
2019-08-11 15:30 151209067 Västerhaninge IF vit - Tungelsta IF 1 2 - 2 Hanvedens IP 2
2019-08-16 19:00 151209077 Stureby SK 2 - IFK Haninge U2 4 - 3 Stureby Skola BP 1
2019-08-17 12:30 151209076 Boo FF 3 - Sköndals IK FK 1 0 - 8 Boovallen 2
2019-08-17 17:00 151209070 IFK Haninge U2 - Boo FF 3 4 - 5 Torvalla IP 31
2019-08-18 10:45 151209078 Huddinge IF 5 - Tyresö FF 4 2 - 9 Källbrinks IP 3
2019-08-18 12:00 151209073 Tungelsta IF 1 - Ösmo GIF FK 1 4 - 0 Tungelsta Skola 1
2019-08-18 14:00 151209074 Västerhaninge IF vit - Vendelsö IK 3 8 - 2 Hanvedens IP 2
2019-08-23 19:15 151209082 Sköndals IK FK 1 - Stureby SK 2 4 - 0 Stureby Skola BP 1
2019-08-24 14:00 151209080 Tyresö FF 4 - Tungelsta IF 1 0 - 5 Tyresövallen 22
2019-08-24 14:00 151209081 IFK Haninge U2 - Huddinge IF 5 10 - 0 Torvalla IP 31
2019-08-25 10:30 151209084 Vendelsö IK 3 - Hanvikens SK Gul 4 - 5 Svartbäckens BP 1
2019-08-25 11:30 151209079 Ösmo GIF FK 1 - Västerhaninge IF vit 0 - 1 Ösmo IP 1
2019-08-30 18:00 151209090 Huddinge IF 5 - Sköndals IK FK 1 4 - 5 Källbrinks IP 3
2019-08-31 13:30 151209085 Tungelsta IF 1 - IFK Haninge U2 1 - 3 Tungelsta Skola 1
September
2019-09-01 11:30 151209087 Ösmo GIF FK 1 - Vendelsö IK 3 4 - 1 Ösmo IP 1
2019-09-01 15:15 151209088 Boo FF 3 - Hanvikens SK Gul 5 - 3 Björknäs IP 1
2019-09-01 16:00 151209086 Västerhaninge IF vit - Tyresö FF 4 6 - 0 Hanvedens IP 2
2019-09-07 14:00 151209091 Tyresö FF 4 - Ösmo GIF FK 1 10 - 1 Tyresövallen 22
2019-09-07 15:00 151209095 Stureby SK 2 - Hanvikens SK Gul 2 - 4 Stureby Skola BP 12
2019-09-07 16:00 151209092 IFK Haninge U2 - Västerhaninge IF vit 6 - 2 Torvalla IP 31
2019-09-08 12:00 151209096 Vendelsö IK 3 - Boo FF 3 6 - 6 Svartbäckens BP 1
2019-09-11 19:00 151209093 Sköndals IK FK 1 - Tungelsta IF 1 10 - 0 Sandåkra BP 1
2019-09-13 18:00 151209102 Huddinge IF 5 - Hanvikens SK Gul 7 - 3 Källbrinks IP 3
2019-09-14 14:00 151209100 Tyresö FF 4 - Vendelsö IK 3 0 - 9 Tyresövallen 22
2019-09-15 11:30 151209099 Ösmo GIF FK 1 - IFK Haninge U2 1 - 5 Ösmo IP 1
2019-09-15 14:00 151209098 Västerhaninge IF vit - Sköndals IK FK 1 9 - 2 Hanvedens IP 2
2019-09-20 19:00 151209101 Stureby SK 2 - Boo FF 3 5 - 1 Stureby Skola BP 1
2019-09-21 13:00 151209106 Hanvikens SK Gul - Tungelsta IF 1 5 - 4 Trollbäckens IP 2
2019-09-22 13:00 151209104 Sköndals IK FK 1 - Ösmo GIF FK 1 7 - 1 Sandåkra BP 1
2019-09-22 13:30 151209108 Vendelsö IK 3 - Stureby SK 2 4 - 12 Svartbäckens BP 1
2019-09-22 15:00 151209107 Boo FF 3 - Huddinge IF 5 3 - 2 Myrsjö IP 1
2019-09-27 19:00 151209103 IFK Haninge U2 - Tyresö FF 4 5 - 1 Svartbäckens BP 1
2019-09-28 10:00 151209114 Huddinge IF 5 - Stureby SK 2 2 - 11 Källbrinks IP 3
2019-09-28 14:00 151209112 Tyresö FF 4 - Sköndals IK FK 1 2 - 8 Tyresövallen 22
2019-09-29 12:00 151209109 Tungelsta IF 1 - Boo FF 3 2 - 4 Tungelsta Skola 1
2019-09-29 12:30 151209113 IFK Haninge U2 - Vendelsö IK 3 4 - 3 Torvalla IP 31
2019-09-29 14:00 151209110 Västerhaninge IF vit - Hanvikens SK Gul 10 - 6 Hanvedens IP 2
Oktober
2019-10-06 10:30 151209117 Hanvikens SK Gul - Ösmo GIF FK 1 9 - 0 Trollbäckens IP 2
2019-10-06 10:30 151209118 Boo FF 3 - Västerhaninge IF vit 1 - 6 Boovallen 1
2019-10-06 10:30 151209120 Vendelsö IK 3 - Huddinge IF 5 5 - 11 Svartbäckens BP 1
2019-10-06 12:00 151209119 Stureby SK 2 - Tungelsta IF 1 9 - 4 Stureby Skola BP 1
2019-10-06 13:00 151209115 Sköndals IK FK 1 - IFK Haninge U2 1 - 2 Sandåkra BP 1
2019-10-12 14:00 151209124 Tyresö FF 4 - Hanvikens SK Gul 2 - 8 Tyresövallen 22
2019-10-12 16:15 151209128 Hanvikens SK Gul - IFK Haninge U2 7 - 5 Trollbäckens IP 2
2019-10-13 10:00 151209121 Tungelsta IF 1 - Huddinge IF 5 3 - 1 Tungelsta Skola 1
2019-10-13 11:30 151209123 Ösmo GIF FK 1 - Boo FF 3 3 - 2 Ösmo IP 1
2019-10-13 13:00 151209126 Sköndals IK FK 1 - Vendelsö IK 3 5 - 0 Sandåkra BP 1
2019-10-13 14:00 151209122 Västerhaninge IF vit - Stureby SK 2 8 - 4 Hanvedens IP 2
2019-10-15 19:30 151209129 Boo FF 3 - Tyresö FF 4 2 - 2 Boovallen 2
2019-10-20 11:00 151209131 Huddinge IF 5 - Västerhaninge IF vit 2 - 15 Källbrinks IP 3
2019-10-20 13:30 151209130 Stureby SK 2 - Ösmo GIF FK 1 8 - 2 Stureby Skola BP 1
2019-10-20 13:30 151209132 Vendelsö IK 3 - Tungelsta IF 1 5 - 3 Svartbäckens BP 1