Spelprogram - P13- 2C

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 10 Abraha Solomon 0704846554 Svart/Vit/Svart/Gul
FC Järfälla 1 Farman Hussein 0855914986 0760535004 Vit/Svart/Svarta
Hässelby SK FF 2 Fredrika Winström 0730796391 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 12 Paul Nord Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 4 Johan Mattsson 0708448074 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 2 blå Victoria Danielsson 0704264089 blåvit randig/blå/blå
Sollentuna FK 15 Patrik Sergel 0705081133 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 19 Daniel Björkqvist 0734435364 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 2 Fredrik Meyer 0708755397 Blå-vit/Blå/Blå
Vasalunds IF Vasa Röd Johan Stenvall Röda/Svarta/Röda
Ängby IF 1 Carl Sollander 0738404004 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 14:15 151196006 IF Brommapojkarna 4 - Hässelby SK FF 2 0 - 1 Olovslunds BP 1
2019-04-07 09:00 151196004 FC Järfälla 1 - IFK Lidingö FK 2 blå 4 - 2 Järfällavallen 11
2019-04-07 18:00 151196003 Sollentuna FK 15 - Ängby IF 1 4 - 3 Norrvikens IP 1
2019-04-13 09:00 151196010 Ängby IF 1 - IF Brommapojkarna 12 0 - 3 Ängby IP 12
2019-04-13 16:00 151196008 Sollentuna FK 19 - FC Järfälla 1 6 - 5 Kärrdals BP 1
2019-04-14 13:00 151196009 IFK Lidingö FK 2 blå - Sollentuna FK 15 1 - 2 Breviks IP 2
2019-04-14 15:30 151196007 Hässelby SK FF 2 - AIK FF 10 5 - 3 Hässelby IP 2
2019-04-15 19:00 151196005 AIK FF 10 - Sollentuna FK 19 1 - 1 Kärrdals BP 1
2019-04-23 18:30 151196013 Spånga IS FK 2 - Ängby IF 1 3 - 2 Vällingby BP 1
2019-04-26 19:00 151196020 Hässelby SK FF 2 - Sollentuna FK 15 3 - 1 Hässelby IP 2
2019-04-26 19:15 151196021 Sollentuna FK 19 - IF Brommapojkarna 12 1 - 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-04-27 09:00 151196023 Ängby IF 1 - Vasalunds IF Vasa Röd 1 - 1 Ängby IP 12
2019-04-27 15:15 151196019 IF Brommapojkarna 4 - FC Järfälla 1 0 - 2 Olovslunds BP 1
2019-04-28 14:30 151196022 IFK Lidingö FK 2 blå - Spånga IS FK 2 3 - 4 Breviks IP 2
2019-04-28 19:00 151196016 FC Järfälla 1 - Hässelby SK FF 2 2 - 2 Järfällavallen 11
Maj
2019-05-04 10:30 151196027 Sollentuna FK 15 - IF Brommapojkarna 4 3 - 4 Edsbergs Sportfält 3
2019-05-04 15:00 151196030 Vasalunds IF Vasa Röd - IFK Lidingö FK 2 blå 1 - 5 Råstasjön 12
2019-05-04 18:00 151196025 Spånga IS FK 2 - Sollentuna FK 19 5 - 5 Edsbergs Sportfält 2
2019-05-05 10:45 151196028 FC Järfälla 1 - AIK FF 10 4 - 2 Järfällavallen 11
2019-05-05 15:15 151196026 IF Brommapojkarna 12 - Hässelby SK FF 2 0 - 1 Olovslunds BP 1
2019-05-05 15:30 151196045 IF Brommapojkarna 4 - Vasalunds IF Vasa Röd 3 - 1 Nälsta BP 11
2019-05-07 19:15 151196015 Sollentuna FK 15 - Sollentuna FK 19 7 - 0 Kärrdals BP 1
2019-05-11 12:00 151196031 AIK FF 10 - Sollentuna FK 15 1 - 1 Råstasjön 11
2019-05-11 12:00 151196034 Sollentuna FK 19 - Vasalunds IF Vasa Röd 3 - 0 Edsbergs Sportfält 3
2019-05-11 13:30 151196032 IF Brommapojkarna 4 - IF Brommapojkarna 12 3 - 0 Olovslunds BP 1
2019-05-11 16:30 151196011 Vasalunds IF Vasa Röd - Spånga IS FK 2 3 - 4 Råstasjön 1
2019-05-12 13:00 151196035 IFK Lidingö FK 2 blå - Ängby IF 1 10 - 1 Breviks IP 2
2019-05-16 19:15 151196033 Hässelby SK FF 2 - Spånga IS FK 2 4 - 2 Hässelby Gårds BP 1
2019-05-17 20:00 151196042 Vasalunds IF Vasa Röd - Hässelby SK FF 2 2 - 6 Råstasjön 1
2019-05-18 10:00 151196041 Ängby IF 1 - Sollentuna FK 19 0 - 0 Ängby IP 12
2019-05-18 11:30 151196017 IF Brommapojkarna 4 - AIK FF 10 6 - 1 Blackeberg BP 11
2019-05-18 13:30 151196039 Sollentuna FK 15 - FC Järfälla 1 2 - 10 Edsbergs Sportfält 2
2019-05-19 11:45 151196037 Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 4 2 - 4 Spånga IP 4
2019-05-19 12:00 151196038 IF Brommapojkarna 12 - AIK FF 10 5 - 1 Olovslunds BP 1
2019-05-24 19:00 151196046 Hässelby SK FF 2 - Ängby IF 1 12 - 0 Hässelby IP 2
2019-05-25 09:00 151196044 AIK FF 10 - Spånga IS FK 2 3 - 3 Råstasjön 1
2019-05-25 12:00 151196047 Sollentuna FK 19 - IFK Lidingö FK 2 blå 3 - 0 Edsbergs Sportfält 3
2019-05-26 10:30 151196043 FC Järfälla 1 - IF Brommapojkarna 12 2 - 1 Järfällavallen 11
2019-05-28 19:00 151196063 Sollentuna FK 19 - IF Brommapojkarna 4 4 - 7 Kärrdals BP 1
Juni
2019-06-01 10:15 151196049 Spånga IS FK 2 - FC Järfälla 1 2 - 7 Spånga IP 4
2019-06-02 10:00 151196050 IF Brommapojkarna 12 - Sollentuna FK 15 0 - 11 Olovslunds BP 1
2019-06-02 11:30 151196052 IFK Lidingö FK 2 blå - Hässelby SK FF 2 2 - 5 Breviks IP 2
2019-06-02 12:00 151196054 Vasalunds IF Vasa Röd - AIK FF 10 3 - 2 Råstasjön 1
2019-06-04 18:30 151196053 Ängby IF 1 - IF Brommapojkarna 4 2 - 1 Vällingby BP 11
2019-06-07 19:00 151196059 Hässelby SK FF 2 - Sollentuna FK 19 3 - 7 Hässelby IP 2
2019-06-08 09:00 151196055 Sollentuna FK 15 - Spånga IS FK 2 8 - 3 Edsbergs Sportfält 2
2019-06-08 09:00 151196057 AIK FF 10 - Ängby IF 1 3 - 2 Råstasjön 1
2019-06-08 13:45 151196058 IF Brommapojkarna 4 - IFK Lidingö FK 2 blå 1 - 1 Olovslunds BP 1
2019-06-08 16:30 151196066 Vasalunds IF Vasa Röd - Sollentuna FK 15 1 - 4 Råstasjön 1
2019-06-09 10:30 151196056 FC Järfälla 1 - Vasalunds IF Vasa Röd 12 - 1 Järfällavallen 11
2019-06-09 15:00 151196002 IF Brommapojkarna 12 - Vasalunds IF Vasa Röd 3 - 2 Olovslunds BP 1
2019-06-13 19:00 151196014 IF Brommapojkarna 12 - IFK Lidingö FK 2 blå 2 - 1 Bosön 3
2019-06-15 09:00 151196065 Ängby IF 1 - FC Järfälla 1 3 - 6 Åkeshovs BP 11
2019-06-16 14:30 151196064 IFK Lidingö FK 2 blå - AIK FF 10 4 - 2 Breviks IP 2
2019-06-16 19:00 151196061 Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 12 1 - 4 Vällingby BP 11
Augusti
2019-08-10 09:00 151196070 AIK FF 10 - IFK Lidingö FK 2 blå 3 - 1 Råstasjön 1
2019-08-10 12:00 151196068 Sollentuna FK 15 - Vasalunds IF Vasa Röd 5 - 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-08-17 09:00 151196073 Spånga IS FK 2 - Sollentuna FK 15 0 - 8 Spånga IP 4
2019-08-17 09:00 151196077 Ängby IF 1 - AIK FF 10 1 - 5 Ängby IP 12
2019-08-17 18:00 151196075 Sollentuna FK 19 - Hässelby SK FF 2 3 - 6 Edsbergs Sportfält 2
2019-08-18 13:00 151196076 IFK Lidingö FK 2 blå - IF Brommapojkarna 4 2 - 3 Breviks IP 2
2019-08-23 18:45 151196069 Ängby IF 1 - FC Järfälla 1 1 - 7 Ängby IP 11
2019-08-23 19:00 151196083 Hässelby SK FF 2 - IFK Lidingö FK 2 blå 7 - 2 Hässelby IP 2
2019-08-24 09:00 151196081 AIK FF 10 - Vasalunds IF Vasa Röd 2 - 1 Råstasjön 1
2019-08-24 12:00 151196079 Sollentuna FK 15 - IF Brommapojkarna 12 2 - 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-08-25 09:00 151196080 FC Järfälla 1 - Spånga IS FK 2 8 - 1 Järfällavallen 12
2019-08-25 15:15 151196082 IF Brommapojkarna 4 - Ängby IF 1 4 - 0 Olovslunds BP 1
2019-08-31 10:00 151196089 Ängby IF 1 - Hässelby SK FF 2 0 - 8 Ängby IP 12
2019-08-31 15:30 151196086 IF Brommapojkarna 12 - FC Järfälla 1 4 - 5 Olovslunds BP 1
2019-08-31 16:30 151196090 Vasalunds IF Vasa Röd - IF Brommapojkarna 4 0 - 6 Råstasjön 12
September
2019-09-01 11:30 151196088 IFK Lidingö FK 2 blå - Sollentuna FK 19 5 - 3 Breviks IP 2
2019-09-01 18:30 151196067 IF Brommapojkarna 12 - Spånga IS FK 2 1 - 0 Olovslunds BP 1
2019-09-06 19:00 151196078 Vasalunds IF Vasa Röd - FC Järfälla 1 1 - 8 Järfällavallen 2
2019-09-07 09:00 151196092 AIK FF 10 - IF Brommapojkarna 12 3 - 4 Råstasjön 1
2019-09-07 13:30 151196095 Sollentuna FK 19 - Ängby IF 1 3 - 2 Edsbergs Sportfält 2
2019-09-07 15:30 151196093 IF Brommapojkarna 4 - Spånga IS FK 2 6 - 0 Olovslunds BP 1
2019-09-08 10:30 151196091 FC Järfälla 1 - Sollentuna FK 15 2 - 5 Järfällavallen 11
2019-09-08 13:00 151196071 IF Brommapojkarna 4 - Sollentuna FK 19 6 - 0 Åkeshovs BP 11
2019-09-14 09:00 151196101 Ängby IF 1 - IFK Lidingö FK 2 blå 1 - 4 Ängby IP 12
2019-09-14 10:30 151196099 Sollentuna FK 15 - AIK FF 10 5 - 2 Edsbergs Sportfält 2
2019-09-15 09:00 151196097 Spånga IS FK 2 - Hässelby SK FF 2 2 - 8 Spånga IP 4
2019-09-15 09:00 151196102 Vasalunds IF Vasa Röd - Sollentuna FK 19 2 - 5 Råstasjön 1
2019-09-20 19:00 151196105 Hässelby SK FF 2 - IF Brommapojkarna 12 3 - 3 Hässelby IP 2
2019-09-22 09:00 151196103 AIK FF 10 - FC Järfälla 1 1 - 6 Råstasjön 1
2019-09-22 11:30 151196107 IFK Lidingö FK 2 blå - Vasalunds IF Vasa Röd 4 - 1 Breviks IP 2
2019-09-22 18:00 151196106 Sollentuna FK 19 - Spånga IS FK 2 4 - 3 Edsbergs Sportfält 2
2019-09-26 19:15 151196094 Hässelby SK FF 2 - Vasalunds IF Vasa Röd 3 - 0 Hässelby Gårds BP 11
2019-09-27 18:30 151196085 Spånga IS FK 2 - AIK FF 10 1 - 4 Vällingby BP 1
2019-09-28 13:30 151196111 Sollentuna FK 15 - Hässelby SK FF 2 1 - 2 Edsbergs Sportfält 2
2019-09-28 15:00 151196098 IF Brommapojkarna 12 - IF Brommapojkarna 4 0 - 1 Blackeberg BP 11
2019-09-29 09:00 151196112 FC Järfälla 1 - IF Brommapojkarna 4 4 - 2 Järfällavallen 12
2019-09-29 10:00 151196110 IF Brommapojkarna 12 - Sollentuna FK 19 5 - 1 Olovslunds BP 1
Oktober
2019-10-01 18:30 151196114 Ängby IF 1 - Vasalunds IF Vasa Röd 1 - 5 Vällingby BP 11
2019-10-04 19:00 151196116 Hässelby SK FF 2 - FC Järfälla 1 1 - 5 Hässelby IP 2
2019-10-06 10:00 151196115 IF Brommapojkarna 4 - AIK FF 10 5 - 1 Olovslunds BP 1
2019-10-06 11:00 151196117 Sollentuna FK 19 - Sollentuna FK 15 2 - 5 Edsbergs Sportfält 3
2019-10-06 13:00 151196118 IFK Lidingö FK 2 blå - IF Brommapojkarna 12 0 - 4 Breviks IP 2
2019-10-08 18:30 151196119 Ängby IF 1 - Spånga IS FK 2 0 - 8 Vällingby BP 11
2019-10-12 09:00 151196125 AIK FF 10 - Hässelby SK FF 2 0 - 3 Råstasjön 1
2019-10-12 10:30 151196123 Sollentuna FK 15 - IFK Lidingö FK 2 blå 9 - 2 Edsbergs Sportfält 3
2019-10-12 10:30 151196124 FC Järfälla 1 - Sollentuna FK 19 12 - 2 Järfällavallen 11
2019-10-12 11:30 151196122 IF Brommapojkarna 12 - Ängby IF 1 8 - 0 Olovslunds BP 1
2019-10-12 16:00 151196131 IF Brommapojkarna 12 - Vasalunds IF Vasa Röd 0 - 2 Olovslunds BP 1
2019-10-13 09:00 151196121 Spånga IS FK 2 - Vasalunds IF Vasa Röd 1 - 1 Spånga IP 4
2019-10-16 19:15 151196109 Spånga IS FK 2 - IFK Lidingö FK 2 blå 0 - 4 Vällingby BP 11
2019-10-19 10:00 151196104 IF Brommapojkarna 4 - Sollentuna FK 15 Vällingby BP 1
2019-10-19 11:30 151196129 IFK Lidingö FK 2 blå - FC Järfälla 1 Breviks IP 2
2019-10-20 10:00 151196128 Sollentuna FK 19 - AIK FF 10 Kärrdals BP 1
2019-10-20 15:30 151196127 Hässelby SK FF 2 - IF Brommapojkarna 4 Hässelby IP 2
2019-10-20 18:00 151196130 Ängby IF 1 - Sollentuna FK 15 Vällingby BP 11