Spelprogram - P12-28

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK Gul 1 Anton Kaya 0760000712 GUL/GRÖN/GRÖN
Bällsta FF 1 Bengt-Åke Grip Grön/Vit/Vit
Danderyds SK FF 1 Torbjörn Jansson +46708331507 Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 14 Jeanette Dypbukt 0709926452 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 3 Erik Lars Hallmén 0738681885 Lila/Vit eller lila/Lila
IF Brommapojkarna 5 Karl Folke Stefan Edberg 0702660716 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 13 vit Sven Svärdström 0708432913 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Kista SC KFUM BLÅ Paraskevi Fotiadou 0704992423 0704992423 Mörkblå/Svart/Mörkblå
Rotebro IS FF 1 Magnus Bergh 0703475980 Röd/blå/Röd/Röd
Sollentuna FK 21 Suzanne Gustafsson 0733319394 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 6 Sofie Malmunger 0701664361 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 31 Sten Christian Lennart Moberg 0733501085 Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 63 Martin Lindroth 0736795309 Blå-Svart/Svart/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 17:30 Bollstanäs SK Gul 1 - Kista SC KFUM BLÅ Bollstanäs IP 21
2019-04-27 11:15 Sollentuna FK 21 - Täby FK 31 Kärrdals BP 11
2019-04-28 09:00 Täby FK 63 - IFK Lidingö FK 13 vit Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-04-28 11:30 Rotebro IS FF 1 - Djurgårdens IF FF 14 Skinnaråsens IP 22
2019-04-28 15:30 Danderyds SK FF 1 - Sollentuna FK 6 Danderydsvallen 3
2019-04-28 16:30 Enebybergs IF 3 - Bällsta FF 1 Enebybergs IP 3
Maj
2019-05-04 12:30 Kista SC KFUM BLÅ - Danderyds SK FF 1 Kvarnbacka BP 11
2019-05-04 12:30 Sollentuna FK 6 - IF Brommapojkarna 5 Kärrdals BP 11
2019-05-04 13:15 Bällsta FF 1 - Rotebro IS FF 1 Bällstabergs BP 12
2019-05-05 09:00 Djurgårdens IF FF 14 - Täby FK 63 Östermalms IP 2
2019-05-05 09:00 Täby FK 31 - Bollstanäs SK Gul 1 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-05-05 15:15 IFK Lidingö FK 13 vit - Sollentuna FK 21 Hersby BP 1
2019-05-10 17:30 Bollstanäs SK Gul 1 - IFK Lidingö FK 13 vit Bollstanäs IP 21
2019-05-11 11:15 Sollentuna FK 21 - Djurgårdens IF FF 14 Kärrdals BP 11
2019-05-11 11:30 IF Brommapojkarna 5 - Kista SC KFUM BLÅ Vällingby BP 11
2019-05-12 10:15 Täby FK 63 - Bällsta FF 1 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-05-12 11:30 Rotebro IS FF 1 - Enebybergs IF 3 Skinnaråsens IP 22
2019-05-12 15:30 Danderyds SK FF 1 - Täby FK 31 Danderydsvallen 3
2019-05-18 12:30 Kista SC KFUM BLÅ - Sollentuna FK 6 Kvarnbacka BP 11
2019-05-18 13:15 Bällsta FF 1 - Sollentuna FK 21 Bällstabergs BP 12
2019-05-18 16:30 Djurgårdens IF FF 14 - Bollstanäs SK Gul 1 Östermalms IP 2
2019-05-19 09:00 Täby FK 31 - IF Brommapojkarna 5 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-05-19 12:45 IFK Lidingö FK 13 vit - Danderyds SK FF 1 Hersby BP 1
2019-05-19 16:30 Enebybergs IF 3 - Täby FK 63 Enebybergs IP 3
2019-05-24 17:30 Bollstanäs SK Gul 1 - Bällsta FF 1 Bollstanäs IP 21
2019-05-25 11:15 Sollentuna FK 21 - Enebybergs IF 3 Kärrdals BP 11
2019-05-26 10:15 Täby FK 63 - Rotebro IS FF 1 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-05-26 14:30 IF Brommapojkarna 5 - IFK Lidingö FK 13 vit Blackeberg BP 11
2019-05-26 15:30 Danderyds SK FF 1 - Djurgårdens IF FF 14 Danderydsvallen 3
2019-05-26 17:30 Sollentuna FK 6 - Täby FK 31 Edsbergs Sportfält 4
2019-05-31 19:15 Enebybergs IF 3 - Bollstanäs SK Gul 1 Enebybergs IP 3
Juni
2019-06-01 14:30 Bällsta FF 1 - Danderyds SK FF 1 Bällstabergs BP 12
2019-06-02 10:15 Djurgårdens IF FF 14 - IF Brommapojkarna 5 Ekhagens BP 1
2019-06-02 10:15 Täby FK 31 - Kista SC KFUM BLÅ Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-06-02 11:30 Rotebro IS FF 1 - Sollentuna FK 21 Skinnaråsens IP 22
2019-06-02 12:45 IFK Lidingö FK 13 vit - Sollentuna FK 6 Hersby BP 1
2019-06-07 17:30 Bollstanäs SK Gul 1 - Rotebro IS FF 1 Bollstanäs IP 21
2019-06-08 10:00 Sollentuna FK 6 - Djurgårdens IF FF 14 Edsbergs Sportfält 4
2019-06-08 11:15 Sollentuna FK 21 - Täby FK 63 Kärrdals BP 11
2019-06-08 12:30 Kista SC KFUM BLÅ - IFK Lidingö FK 13 vit Kvarnbacka BP 11
2019-06-08 14:00 IF Brommapojkarna 5 - Bällsta FF 1 Vällingby BP 11
2019-06-09 15:30 Danderyds SK FF 1 - Enebybergs IF 3 Danderydsvallen 3
Augusti
2019-08-25 09:00 Djurgårdens IF FF 14 - Kista SC KFUM BLÅ Östermalms IP 2
2019-08-25 10:15 Täby FK 63 - Bollstanäs SK Gul 1 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-08-25 15:15 IFK Lidingö FK 13 vit - Täby FK 31 Hersby BP 1
2019-08-25 16:30 Enebybergs IF 3 - IF Brommapojkarna 5 Enebybergs IP 3
2019-08-30 18:45 Bollstanäs SK Gul 1 - Sollentuna FK 21 Bollstanäs IP 21
2019-08-31 10:00 Sollentuna FK 6 - Enebybergs IF 3 Edsbergs Sportfält 4
2019-08-31 10:15 Täby FK 31 - Djurgårdens IF FF 14 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-08-31 12:30 Kista SC KFUM BLÅ - Bällsta FF 1 Kvarnbacka BP 11
2019-08-31 12:45 IF Brommapojkarna 5 - Rotebro IS FF 1 Vällingby BP 11
September
2019-09-01 13:00 Danderyds SK FF 1 - Täby FK 63 Danderydsvallen 3
2019-09-01 15:30 Rotebro IS FF 1 - Danderyds SK FF 1 Skinnaråsens IP 22
2019-09-06 19:15 Enebybergs IF 3 - Kista SC KFUM BLÅ Enebybergs IP 3
2019-09-07 10:00 Sollentuna FK 21 - Danderyds SK FF 1 Kärrdals BP 11
2019-09-08 10:15 Täby FK 63 - IF Brommapojkarna 5 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-09-08 11:15 Djurgårdens IF FF 14 - IFK Lidingö FK 13 vit Ekhagens BP 1
2019-09-08 11:30 Rotebro IS FF 1 - Sollentuna FK 6 Skinnaråsens IP 22
2019-09-08 16:00 Bällsta FF 1 - Täby FK 31 Bällstabergs BP 12
2019-09-10 18:45 Bällsta FF 1 - Sollentuna FK 6 Bällstabergs BP 12
2019-09-14 10:00 Sollentuna FK 6 - Täby FK 63 Edsbergs Sportfält 4
2019-09-14 12:30 Kista SC KFUM BLÅ - Rotebro IS FF 1 Kvarnbacka BP 11
2019-09-14 14:00 IF Brommapojkarna 5 - Sollentuna FK 21 Vällingby BP 11
2019-09-15 09:00 Täby FK 31 - Enebybergs IF 3 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-09-15 12:45 IFK Lidingö FK 13 vit - Bällsta FF 1 Hersby BP 1
2019-09-15 13:00 Danderyds SK FF 1 - Bollstanäs SK Gul 1 Danderydsvallen 3
2019-09-20 18:45 Bollstanäs SK Gul 1 - IF Brommapojkarna 5 Bollstanäs IP 21
2019-09-21 13:00 Rotebro IS FF 1 - Täby FK 31 Skinnaråsens IP 22
2019-09-22 10:15 Täby FK 63 - Kista SC KFUM BLÅ Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-09-22 12:00 Bällsta FF 1 - Djurgårdens IF FF 14 Bällstabergs BP 12
2019-09-22 16:30 Enebybergs IF 3 - IFK Lidingö FK 13 vit Enebybergs IP 3
2019-09-26 18:00 Sollentuna FK 21 - Sollentuna FK 6 Kärrdals BP 11
2019-09-28 10:00 Sollentuna FK 6 - Bollstanäs SK Gul 1 Edsbergs Sportfält 4
2019-09-28 12:30 Kista SC KFUM BLÅ - Sollentuna FK 21 Kvarnbacka BP 11
2019-09-28 14:00 IF Brommapojkarna 5 - Danderyds SK FF 1 Vällingby BP 11
2019-09-29 09:00 Täby FK 31 - Täby FK 63 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-09-29 10:15 Djurgårdens IF FF 14 - Enebybergs IF 3 Östermalms IP 2
2019-09-29 11:30 IFK Lidingö FK 13 vit - Rotebro IS FF 1 Hersby BP 1