Spelprogram - P12-24

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 Håkan Tellander 0722413654 Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 7 Annelie Jonson 0709963051 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Blå 2 Markus Olov Lundin 0707943861 Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 14 grön Jenny Piléus Vit/Grön/Vit
Huddinge IF 2 Mattias Larsson Svart/gulrandig/Svart/Gul
IFK Haninge 24blå Stefan Lindstråhle Vit/Blå/Vit
Nynäshamns IF FK 1 Fredrik Wellgard 0725293848 0725293848 Blå/Blå/Vit
Stuvsta IF 5 Maria Thörnqvist 0702628020 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tungelsta IF 2 Sandra Karlsson 0739634349 Orange svart svart
Tyresö FF Slo Gul Stefan Possnert 0722331110 Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 4 Jeanette Carlzon Blå/Blå/Blå
Älta IF vit Ulrica Öberg Gul/svart/svart
Ösmo GIF FK Gul Caroline Alvarmo Hagner 0733500579 Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-26 18:45 Älta IF vit - Ösmo GIF FK Gul Älta IP 12
2019-04-27 10:00 Vendelsö IK 4 - Nynäshamns IF FK 1 Vendelsömalmsskolan 11
2019-04-27 12:45 Enskede IK Blå 2 - Stuvsta IF 5 Enskede IP 4
2019-04-28 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 - Tungelsta IF 2 Kärrtorps IP 22
2019-04-28 09:30 Hammarby IF FF 14 grön - IFK Haninge 24blå Kärrtorps IP 11
2019-04-28 11:30 Tyresö FF Slo Gul - Boo FF 7 Tyresövallen 21
Omgång 2
2019-05-03 18:45 Stuvsta IF 5 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 Stuvsta IP 11
2019-05-04 10:15 Ösmo GIF FK Gul - Vendelsö IK 4 Ösmo IP 12
2019-05-04 12:45 Boo FF 7 - Enskede IK Blå 2 Boovallen 22
2019-05-04 12:45 Tungelsta IF 2 - Hammarby IF FF 14 grön Tungelsta Skola 12
2019-05-04 15:15 Huddinge IF 2 - Tyresö FF Slo Gul Källbrinks IP 2
2019-05-05 11:15 IFK Haninge 24blå - Älta IF vit Torvalla IP 32
Omgång 3
2019-05-10 17:30 Hammarby IF FF 14 grön - Stuvsta IF 5 Kärrtorps IP 31
2019-05-11 15:15 Älta IF vit - Tungelsta IF 2 Älta IP 2
2019-05-12 12:30 IFK Haninge 24blå - Ösmo GIF FK Gul Torvalla IP 32
2019-05-12 17:00 Tyresö FF Slo Gul - Nynäshamns IF FK 1 Tyresövallen 22
2019-05-12 17:45 Enskede IK Blå 2 - Huddinge IF 2 Enskede IP 4
2019-05-12 19:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 - Boo FF 7 Kärrtorps IP 21
Omgång 4
2019-05-17 18:45 Stuvsta IF 5 - Älta IF vit Stuvsta IP 11
2019-05-18 11:15 Vendelsö IK 4 - Tyresö FF Slo Gul Vendelsömalmsskolan 11
2019-05-18 11:30 Nynäshamns IF FK 1 - Enskede IK Blå 2 Kvarnängens IP 11
2019-05-18 11:30 Tungelsta IF 2 - IFK Haninge 24blå Tungelsta Skola 12
2019-05-18 15:15 Huddinge IF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 Källbrinks IP 2
2019-05-18 17:45 Boo FF 7 - Hammarby IF FF 14 grön Boovallen 22
Omgång 5
2019-05-24 17:30 Älta IF vit - Boo FF 7 Älta IP 12
2019-05-25 11:30 Enskede IK Blå 2 - Vendelsö IK 4 Enskede IP 4
2019-05-25 12:45 Tungelsta IF 2 - Ösmo GIF FK Gul Tungelsta Skola 12
2019-05-25 16:30 Hammarby IF FF 14 grön - Huddinge IF 2 Kärrtorps IP 31
2019-05-26 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 - Nynäshamns IF FK 1 Kärrtorps IP 22
2019-05-26 12:30 IFK Haninge 24blå - Stuvsta IF 5 Torvalla IP 32
Omgång 6
2019-05-31 17:30 Stuvsta IF 5 - Tungelsta IF 2 Stuvsta IP 11
2019-06-01 10:15 Ösmo GIF FK Gul - Tyresö FF Slo Gul Ösmo IP 12
2019-06-01 11:30 Nynäshamns IF FK 1 - Hammarby IF FF 14 grön Kvarnängens IP 11
2019-06-01 12:45 Boo FF 7 - IFK Haninge 24blå Boovallen 22
2019-06-01 15:15 Huddinge IF 2 - Älta IF vit Källbrinks IP 2
2019-06-04 19:00 Vendelsö IK 4 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 Vendelsömalmsskolan 11
Omgång 7
2019-06-07 17:30 Älta IF vit - Nynäshamns IF FK 1 Älta IP 12
2019-06-07 18:45 Stuvsta IF 5 - Ösmo GIF FK Gul Stuvsta IP 11
2019-06-08 12:45 Enskede IK Blå 2 - Tyresö FF Slo Gul Enskede IP 4
2019-06-08 12:45 Tungelsta IF 2 - Boo FF 7 Tungelsta Skola 12
2019-06-08 16:30 Hammarby IF FF 14 grön - Vendelsö IK 4 Kärrtorps IP 31
2019-06-09 11:15 IFK Haninge 24blå - Huddinge IF 2 Torvalla IP 32
Omgång 8
2019-08-24 11:15 Vendelsö IK 4 - Älta IF vit Vendelsömalmsskolan 11
2019-08-24 11:30 Nynäshamns IF FK 1 - IFK Haninge 24blå Kvarnängens IP 11
2019-08-24 11:30 Ösmo GIF FK Gul - Enskede IK Blå 2 Ösmo IP 12
2019-08-24 14:00 Boo FF 7 - Stuvsta IF 5 Boovallen 22
2019-08-24 15:15 Huddinge IF 2 - Tungelsta IF 2 Källbrinks IP 2
2019-08-25 10:15 Tyresö FF Slo Gul - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 Tyresövallen 21
Omgång 9
2019-08-30 17:30 Stuvsta IF 5 - Huddinge IF 2 Stuvsta IP 11
2019-08-31 11:30 Hammarby IF FF 14 grön - Tyresö FF Slo Gul Kärrtorps IP 31
2019-08-31 12:15 Tungelsta IF 2 - Nynäshamns IF FK 1 Tungelsta Skola 12
2019-08-31 18:30 Boo FF 7 - Ösmo GIF FK Gul Velamsunds BP
2019-09-01 10:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 - Enskede IK Blå 2 Kärrtorps IP 22
2019-09-01 11:15 IFK Haninge 24blå - Vendelsö IK 4 Torvalla IP 32
Omgång 10
2019-09-07 11:30 Nynäshamns IF FK 1 - Stuvsta IF 5 Kvarnängens IP 11
2019-09-07 11:30 Ösmo GIF FK Gul - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 Ösmo IP 12
2019-09-07 15:15 Enskede IK Blå 2 - Hammarby IF FF 14 grön Enskede IP 4
2019-09-08 10:15 Tyresö FF Slo Gul - Älta IF vit Tyresövallen 21
2019-09-08 15:15 Huddinge IF 2 - Boo FF 7 Källbrinks IP 2
2019-09-15 12:00 Vendelsö IK 4 - Tungelsta IF 2 Vendelsömalmsskolan 11
Omgång 11
2019-09-13 18:45 Älta IF vit - Enskede IK Blå 2 Älta IP 12
2019-09-13 18:45 Stuvsta IF 5 - Vendelsö IK 4 Stuvsta IP 11
2019-09-14 11:30 Hammarby IF FF 14 grön - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 Kärrtorps IP 31
2019-09-14 17:45 Boo FF 7 - Nynäshamns IF FK 1 Velamsunds BP
2019-09-15 11:15 IFK Haninge 24blå - Tyresö FF Slo Gul Torvalla IP 32
2019-09-15 15:15 Huddinge IF 2 - Ösmo GIF FK Gul Källbrinks IP 2
Omgång 12
2019-09-21 11:15 Vendelsö IK 4 - Boo FF 7 Vendelsömalmsskolan 11
2019-09-21 11:30 Ösmo GIF FK Gul - Hammarby IF FF 14 grön Ösmo IP 12
2019-09-21 12:45 Enskede IK Blå 2 - IFK Haninge 24blå Enskede IP 4
2019-09-21 12:45 Nynäshamns IF FK 1 - Huddinge IF 2 Kvarnängens IP 11
2019-09-22 10:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 - Älta IF vit Kärrtorps IP 22
2019-09-22 11:30 Tyresö FF Slo Gul - Tungelsta IF 2 Tyresövallen 21
Omgång 13
2019-09-27 18:45 Älta IF vit - Hammarby IF FF 14 grön Älta IP 12
2019-09-27 18:45 Stuvsta IF 5 - Tyresö FF Slo Gul Stuvsta IP 11
2019-09-28 11:30 Nynäshamns IF FK 1 - Ösmo GIF FK Gul Kvarnängens IP 11
2019-09-28 12:45 Tungelsta IF 2 - Enskede IK Blå 2 Tungelsta Skola 12
2019-09-29 11:15 IFK Haninge 24blå - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 Torvalla IP 32
2019-09-29 16:30 Huddinge IF 2 - Vendelsö IK 4 Källbrinks IP 2