Spelprogram - P11-25

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Maja Eklind 086492356 0734266922 Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 14 Karin Lewerth 0702258750 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 7 Caroline Hising 0709573771 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK RV 2 Anders Corlin 0768692315 Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 21 vit Per Bagge 0704909964 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 26 grön Jenny Rupertson 0703351186 Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Svart Anna Sjösten 0707913131 Röd/Röd/Vita
IFK Haninge 32 Dariusz Kicofer Vit/Blå/Vit
Jarlabergs IF 5 Victor Nelén Gul/Svart/Gul
Sickla IF Lila Olof Petter Bertel Linder 0701694094 Röd/Blå/Röd
Skogås-Trångsunds FF Röd 2 Kent Thudén 0736006850 Röd-(Blå)/Blå/Blå
Tyresö FF K/F Röd Pia Kaufmann Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 10 Mats Poulsen 0707499300 Blå/Blå/Blå
Älta IF 4 Mattias Erlandsson Gul/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 11:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Sickla IF Lila Kärrtorps IP 22
2019-04-27 12:30 (Avbr.) Vendelsö IK 10 - Tyresö FF K/F Röd Vendelsömalmsskolan 12
2019-04-27 12:45 Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - Enskede IK RV 2 Nytorps Mosse IP 12
2019-04-28 11:15 IFK Haninge 32 - Boo FF 7 Torvalla IP 32
2019-04-28 14:30 Älta IF 4 - Jarlabergs IF 5 Älta IP 2
2019-04-28 16:00 Boo FF 14 - Hanvikens SK Svart Boovallen 126
2019-04-28 19:00 Hammarby IF FF 26 grön - Hammarby IF FF 21 vit Kärrtorps IP 32
Omgång 2
2019-05-04 09:00 Jarlabergs IF 5 - Vendelsö IK 10 Nacka IP 216
2019-05-04 15:00 Hanvikens SK Svart - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Trollbäckens IP 3
2019-05-05 10:15 Hammarby IF FF 21 vit - Skogås-Trångsunds FF Röd 2 Kärrtorps IP 31
2019-05-05 10:45 Boo FF 7 - Boo FF 14 Boovallen 126
2019-05-05 11:30 Tyresö FF K/F Röd - Hammarby IF FF 26 grön Tyresövallen 226
2019-05-05 15:15 Sickla IF Lila - Älta IF 4 Sicklavallen 1
2019-05-05 16:45 Enskede IK RV 2 - IFK Haninge 32 Enskede IP 4
Omgång 3
2019-05-11 09:00 Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - Hammarby IF FF 26 grön Nytorps Mosse IP 12
2019-05-11 12:45 Jarlabergs IF 5 - Tyresö FF K/F Röd Nacka IP 216
2019-05-11 13:45 Vendelsö IK 10 - Sickla IF Lila Vendelsömalmsskolan 12
2019-05-11 14:00 Älta IF 4 - Hanvikens SK Svart Älta IP 2
2019-05-12 12:00 Boo FF 14 - Enskede IK RV 2 Boovallen 126
2019-05-12 13:45 IFK Haninge 32 - Hammarby IF FF 21 vit Torvalla IP 32
2019-05-12 19:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Boo FF 7 Kärrtorps IP 22
Omgång 4
2019-05-19 09:30 Boo FF 7 - Älta IF 4 Boovallen 126
2019-05-19 10:15 Hammarby IF FF 21 vit - Boo FF 14 Kärrtorps IP 31
2019-05-19 10:15 Hanvikens SK Svart - Vendelsö IK 10 Trollbäckens IP 3
2019-05-19 11:30 Tyresö FF K/F Röd - Skogås-Trångsunds FF Röd 2 Tyresövallen 226
2019-05-19 14:00 Sickla IF Lila - Jarlabergs IF 5 Sicklavallen 1
2019-05-19 15:15 Hammarby IF FF 26 grön - IFK Haninge 32 Kärrtorps IP 32
2019-05-19 16:45 Enskede IK RV 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Enskede IP 4
Omgång 5
2019-05-04 11:30 Boo FF 14 - Hammarby IF FF 26 grön Nacka IP 215
2019-05-25 09:00 Jarlabergs IF 5 - Hanvikens SK Svart Nacka IP 216
2019-05-25 11:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Hammarby IF FF 21 vit Kärrtorps IP 22
2019-05-25 13:45 Vendelsö IK 10 - Boo FF 7 Vendelsömalmsskolan 12
2019-05-26 09:30 Älta IF 4 - Enskede IK RV 2 Älta IP 11
2019-05-26 11:15 IFK Haninge 32 - Skogås-Trångsunds FF Röd 2 Torvalla IP 32
2019-05-26 17:45 Sickla IF Lila - Tyresö FF K/F Röd Sicklavallen 1
Omgång 6
2019-06-01 12:45 Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - Boo FF 14 Nytorps Mosse IP 12
2019-06-02 09:00 Hammarby IF FF 21 vit - Älta IF 4 Kärrtorps IP 31
2019-06-02 11:30 Hanvikens SK Svart - Sickla IF Lila Trollbäckens IP 3
2019-06-02 12:45 Tyresö FF K/F Röd - IFK Haninge 32 Tyresövallen 226
2019-06-02 16:00 Boo FF 7 - Jarlabergs IF 5 Boovallen 126
2019-06-02 16:30 Enskede IK RV 2 - Vendelsö IK 10 Enskede IP 4
2019-06-02 17:45 Hammarby IF FF 26 grön - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Kärrtorps IP 32
Omgång 7
2019-06-05 19:20 Hanvikens SK Svart - Tyresö FF K/F Röd Nyboda BP 1
2019-06-08 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Skogås-Trångsunds FF Röd 2 Kärrtorps IP 22
2019-06-08 09:00 Jarlabergs IF 5 - Enskede IK RV 2 Nacka IP 216
2019-06-08 13:45 Vendelsö IK 10 - Hammarby IF FF 21 vit Vendelsömalmsskolan 12
2019-06-08 14:00 Älta IF 4 - Hammarby IF FF 26 grön Älta IP 2
2019-06-09 10:45 Boo FF 14 - IFK Haninge 32 Boovallen 126
2019-06-09 15:15 Sickla IF Lila - Boo FF 7 Sicklavallen 1
Omgång 8
2019-08-24 12:45 Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - Älta IF 4 Nytorps Mosse IP 12
2019-08-25 11:15 IFK Haninge 32 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Torvalla IP 32
2019-08-25 11:30 Hammarby IF FF 21 vit - Jarlabergs IF 5 Kärrtorps IP 31
2019-08-25 12:45 Boo FF 7 - Hanvikens SK Svart Velamsunds BP
2019-08-25 12:45 Tyresö FF K/F Röd - Boo FF 14 Tyresövallen 226
2019-08-25 13:00 Enskede IK RV 2 - Sickla IF Lila Enskede IP 4
2019-08-25 17:45 Hammarby IF FF 26 grön - Vendelsö IK 10 Kärrtorps IP 32
Omgång 9
2019-08-31 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Boo FF 14 Kärrtorps IP 22
2019-08-31 09:00 Jarlabergs IF 5 - Hammarby IF FF 26 grön Skuru IP 11
2019-08-31 12:45 Älta IF 4 - IFK Haninge 32 Älta IP 2
2019-08-31 13:45 Vendelsö IK 10 - Skogås-Trångsunds FF Röd 2 Vendelsömalmsskolan 12
2019-08-31 15:00 Hanvikens SK Svart - Enskede IK RV 2 Trollbäckens IP 3
2019-09-01 16:30 Boo FF 7 - Tyresö FF K/F Röd Velamsunds BP
2019-09-28 09:00 Sickla IF Lila - Hammarby IF FF 21 vit Nacka IP 115
Omgång 10
2019-09-07 12:45 Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - Jarlabergs IF 5 Nytorps Mosse IP 12
2019-09-08 10:00 IFK Haninge 32 - Vendelsö IK 10 Torvalla IP 32
2019-09-08 12:00 Boo FF 14 - Älta IF 4 Boovallen 126
2019-09-08 12:45 Hammarby IF FF 21 vit - Hanvikens SK Svart Kärrtorps IP 31
2019-09-08 12:45 Tyresö FF K/F Röd - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Tyresövallen 226
2019-09-08 15:30 Enskede IK RV 2 - Boo FF 7 Enskede IP 4
2019-09-14 09:00 Hammarby IF FF 26 grön - Sickla IF Lila Kärrtorps IP 11
Omgång 11
2019-09-14 10:15 Jarlabergs IF 5 - IFK Haninge 32 Nacka IP 216
2019-09-14 12:45 Älta IF 4 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Älta IP 2
2019-09-14 13:45 Vendelsö IK 10 - Boo FF 14 Vendelsömalmsskolan 12
2019-09-15 10:15 Hanvikens SK Svart - Hammarby IF FF 26 grön Trollbäckens IP 3
2019-09-15 12:00 Boo FF 7 - Hammarby IF FF 21 vit Boovallen 116
2019-09-15 15:15 Sickla IF Lila - Skogås-Trångsunds FF Röd 2 Sicklavallen 1
2019-09-15 16:30 Enskede IK RV 2 - Tyresö FF K/F Röd Enskede IP 4
Omgång 12
2019-09-21 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Vendelsö IK 10 Kärrtorps IP 22
2019-09-21 09:00 Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - Hanvikens SK Svart Nytorps Mosse IP 12
2019-09-22 10:15 Hammarby IF FF 21 vit - Enskede IK RV 2 Kärrtorps IP 31
2019-09-22 11:15 IFK Haninge 32 - Sickla IF Lila Torvalla IP 32
2019-09-22 12:45 Tyresö FF K/F Röd - Älta IF 4 Tyresövallen 226
2019-09-22 16:00 Boo FF 14 - Jarlabergs IF 5 Boovallen 126
2019-09-22 17:45 Hammarby IF FF 26 grön - Boo FF 7 Kärrtorps IP 32
Omgång 13
2019-09-28 10:15 Jarlabergs IF 5 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Nacka IP 216
2019-09-28 15:00 Vendelsö IK 10 - Älta IF 4 Vendelsömalmsskolan 12
2019-09-29 09:00 Hammarby IF FF 21 vit - Tyresö FF K/F Röd Kärrtorps IP 31
2019-09-29 09:00 Hanvikens SK Svart - IFK Haninge 32 Trollbäckens IP 3
2019-09-29 12:00 Boo FF 7 - Skogås-Trångsunds FF Röd 2 Boovallen 126
2019-09-29 16:30 Enskede IK RV 2 - Hammarby IF FF 26 grön Enskede IP 4
2019-09-29 16:30 Sickla IF Lila - Boo FF 14 Sicklavallen 1